Sada je: sub apr 27, 2024 9:13 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Lijek u glavi
PostPostano: čet feb 16, 2006 11:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 21, 2005 3:21 pm
Postovi: 60
Lokacija: zagreb
Zar ne mislite da je lijek za sve bolesti upravo u nasoj glavi ,ako zdravo razmisljamo,znaci bez nervoze,mrznje,negatinih misli,puni pozitive i ljubavi,zar to nije najbolji lijek za sve.U stvari mi nemoramo biti bolesni nikada,ako to ne izaberemo,znaci bolest je nas odabir i nista vise,tak da se ni jedna bolest nemoze izlijecit nikakvim tabletama,srebrom i nicim drugim nego svojim odabirom da zelimo biti potpuno zdravi,sto mozemo uvjek odabrati.
Ja osobno mislim da je to lijek za sve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 3:31 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da, slažem se, sve ju našim glavama. Tu leži UZROK svih bolesti.

Ali, kako su ljudi vrlo nesavršeni ( nesavršeno razmišljaju ), većina ih kad-tad oboli od nekog nebalansiranog događaja u njemu. Zato trebamo:

1. Rješiti UZROK u glavi, energetskom tijelu i slično
2. Tek kad smo to rasčistili - izlječiti POSLJEDICU, ako se već ona nije sama radi ponovnog balansiranja nas kao sistema.

Pluton, odlična tema!!! =D>

Nadam se da će iz ove teme mnogi ljudi shvatiti bolesti. Ali, bez njih nismo mogli... BILE su to LEKCIJE!!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 4:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Da, sve je u glavi... Ako nije u karmi ;)
Ako je u karmi, mozes trcat i skrivat se al neces pobjec.
Stvar je u tome da ako je covjek sebe u proslosti (proslim zivotima sebe izludjivao), zelio stvari koje nisu normalne, koje su protiv "zakona" i te nenormalne osobine i dalje nosi u sebi, treba ih se rijesit. Karma postoji radi lekcija i lekcije se ne bi mogle naucit bez karme. Zapravo, mozes preduhitriti karmu pa izbjeci svoju nezeljenu stvarnost koja te ceka u buducnosti, ali ako nemas znanje ili ucitelja itd. moze biti problem rijesiti se nekih stvari...
Dobra knjiga o karmi je:
Annie Besant: "KARMA - DHARMA" (poteklo iz Teozofskog drustva).
Moze biti sokantna, pa preporucam nesto kao "kasnije stivo". Dharma je otprilike ideal (cilj) koji si postavljaju ljudi ovisno o stupnju njihove evolucije. Tu lezi i odgovor zasto vecinu ljudi ne zanimaju teme o metafizici, duhovnosti i zasto bi vecini stetile takve teme. Naravno, nije bas vecina i ovisi kakve teme, a sada bi vjerojatno i val trebao igrati odredjenu ulogu. U Dharmi se govori i o religiji i kakav ona ima polozaj u vezi nekakvog ideala na razini vecine covjecanstva. Odgovor je otprilike: zastarjeli! Daje odgovore na to zasto ljudi zele ici u rat poginuti, uzroke "materijalizmu" itd. Smrt naspram nesagledivog broja inkarnacija prema njenom pisanju je nista, i vazna je u davanju vrlo potrebnih lekcija. (Pozrtvovnost, hrabrost, vjerojatno svoje JA itd.). Vrlo neobicno stivo, koje se razlikuje u svojim pogledima od onih koje vidim ovdje i daje odgovore na neka pitanja koja se ovdje zaboravljaju i postaviti. Dharma ima vrlo vaznu ulogu u stvaranju karme i daje odgovore na mnoge "nelogicnosti". Zato sam htio u jednom zasebnom topicu o tome nesto napisati, izvaditi citate itd. sto vjerojatno i hocu napraviti. Usput, iako sam ovdje naglasio dharmu, dharma se moze gledati i samo kao prosirenje teme o karmi, o kojoj je unutra jako puno receno, opsezno napisano, sa zalazenjem u teme reinkarnacije, sto se zapravo dogadja u "5. denzitetu" (nakon smrti), kako se odabire mjesto, sredina i tijelo onome koji se ponovo vraca u zemaljski zivot itd. itd.


Zadnja izmjena: dreamback; pet feb 17, 2006 4:29 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 4:27 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ima li gdje za skinuti i ta knjiga?

Našao sam od nje samo:
http://manybooks.net/authors/besantan.h ... 145f6705cb

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 4:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Ja u zadnje vrijeme dosta toga nabavljam u knjiznici (Gradskoj knjiznici u Zagrebu) :) Nisam vjerovao koliko toga tamo ima. U stvari, ovakve knjige ces nac, dok je problem naci konspiratoriju, bar koliko sam ja ucio. Na www.kgz.hr se moze naci i pretrazivanje, iako se moze pretraziti i u glavnoj knjiznici na glavnom kolodvoru, ustvari tamo tako i uzimas knjige, jer ti treba sifra. A ima ih i u knjizarama (iako je puno bolje prelistat prvo knjige). Sto se tice interneta, ne znam...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 9:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Citat:
Ali, kako su ljudi vrlo nesavršeni


Netočno!

Citat:
( nesavršeno razmišljaju ),


Točno!

D,
pa ajmo reći da nisi to tako loše objasnio... ali aj pokušaj to sažeti na par rečenica a ne pisati referat... :wink:

Prevaziđi karmu i darmu i interpretaciju tuđih teorija pa ćeš vidjeti da na kraju krajeva ništa nije u glavi.

Sve uvijek svugdje i nije ograničeno. :wink:

Ako je netko bolestan, normalno je da ode k liječniku i zatraži pomoć. Ovaj mu kaže što šta, pokaže neke snimke i laboratorijske analize i mi kad to vidimo slijepo povjerujemo u dijagnozu našeg oboljenja...

Vidi, isto tako kad netko postavi pitanje koje je identično svim umnim spekulacijama vezanim za ovaj topic, razumno je da se onaj koji ne zna dijagnozu obrati "transcendentalisti" da mu pojasni njegov problem i oslobodi ga patnje njegovog uvjetovanog života i posljedica identifikacije sa svojim "lažnim egom".

Sad na kraju, doktore pa vi pričate gluposti, meni nije ništa!!! :roll: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 8:36 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 19, 2006 8:13 pm
Postovi: 9
Lokacija: Karlovac
dobro veće svima :))
vrlo zanimljiva tema i još zanimljivije da sam je večeras prvi put ovdje odmah i otvorila, naravno ne bez razloga:))
ono sto imam za reci bez puno filozofije na vlastitoj kozi nauceno i jos uvijek se ucim. da 99% je u nasoj glavi, ili bolje receno u nama - duh, mental, i td, ali je u nama. Mi smo ti koji smo tu bolest dozvali i zatrazili svjesno ili ne ali jesmo. A sad se postavlja pitanje zasto, e to je ono sto se skriva u nama i sto moramo pronaci. da li su to problemi s kojima se ne mozemo nositi, da li je to prevelika tuga koja nas je obuzela, da li je to prevelika nervoza i panika, strah..................... ali stvar je u nama.
Doktori ce dati dijagnoze i objasnjenja mozda tocna mozda ne, obratit cemo se dalje homeopatima, travarima, i ............... ali bilo bi najbolje da zavirimo unutra to je mjesto gdje lezi odgovor. A pomoc kvalitetnog lijecnika, homeopate, bioenergicara uvijek je dobro dosla naravno !:))

_________________
nasmiješi se ljepši smo tada:)))


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lijek u glavi
PostPostano: ned feb 19, 2006 9:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Sazeti? Svaka bolest je u stvari nas odabir. Ali, ja sam htio reci nesto o tome kako nastaje. Sve lose se prelazi pozitivnoscu. Mozda i nije bilo ocito iz onoga sto sam rekao. A ako se negativnost uoci i djeluje pozitivno u tom smjeru, kako se cini, unistava se bas ta losa karma. Zapravo, to je sve isto onome sto se tu vec pise po ovoj stranici, samo gledano iz drugog kuta. Svijest je svijest...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 9:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 19, 2006 8:13 pm
Postovi: 9
Lokacija: Karlovac
ako sam ikoga povrijedila oprostite mi jer to mi nije bila namjera, samo sam htjela podjeliti svoje iskustvo sa vama i podrzati vas u vasim razgovorima. komentar o filozofiranju odnosio se je na mene samu, jer ponekad doista znam otici predaleko, pa tako i ovaj puta se nasao na krivom mjestu.
i slazem se da pozitivna misao ima najvecu snagu i sposobnost, ali mi je isto tako trebamo pronaci i dati joj snage da nam ona pomogne. to je u biti ono sto sam htjela reci. mozda ovaj puta jasnije i bolje nego prvi:))

_________________
nasmiješi se ljepši smo tada:)))


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 10:51 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ako sam ikoga povrijedila oprostite mi jer to mi nije bila namjera, samo sam htjela podjeliti svoje iskustvo sa vama i podrzati vas u vasim razgovorima.


Nisi nikoga povrijedila. Samo peri dalje, i hvala što si iznijela svoje viđenje vrlo ozbiljne teme.

Nekad ti netko postavi provokativno pitanje ili protupitanje - ali to nije da si ti u krivu ili si se krivo izrazila - već da se potakne rasprava iz koje se kasnije sve iskristalizira i svi mogu naučiti iz toga.

Daj, daj... samo nastavi... odlično ti ide... pa tek si došla - malo se samo trebaš naviknuti na ekipu koja je zbilja sjajna! Za svaku pohvalu!

I vi koji samo čitate - pa dajte napišite koje svoje mišljenje i post - SVE je dobrodošlo. Kritike, pohvale - sve! Da malo "pobudimo" tok znanja... ubrzamo... što više sudionika - brže će sve ići!!!

Hajde... bilo u kojoj temi, što vas najviše "bode"... hajde, hajde... izrecite koju svoju misao!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 11:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
kad se radi o homeopatiji moram se umesati,inace vas samo citam na forumu i zabavljam se vasih komentara a imam i favorita :?:
Tacno da je sve u nama ali mi smo kosmosu ravni (da ne kazem galaksiji jer je kosmos veci),pa ti nadji gde je to u nama..znaci kako to pronaci jer mnoge stvari nasledjujemo zajedno sa DNK..kako..? pa razni drugi sistemi.paraziti ,virusi imaju svoj DNK koji se ugrdi i pomesa sa nasim.I jeli to karma to ne znam jos (jer karma je nesto mnogo kompliciranije i ima svoj spektar karakteristike i slozenosti).U svakom slucaju ,mijazme (o njima pise G.Vithoulkas i najbolji je a preveli su u Bosni-Advaita klub)su stanja koja se mogu otkriti i pomocu homeop.anulirati...a sad samo sa nasim mentalnim (vibracija)to sigurno moze neko...ali "NEKO"

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 20, 2006 12:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Sad jos vise vidim da nisam trebao o karmi tu... Ne radi se samo o bolestima, nego i nesrecama, potresima... Vjerojatno i o okolnostima u stvarnosti, kada te nesto NATJERA da naucis odredjene lekcije... A postoji i faktor slucajnosti kada ti se moze nesto dogoditi, a nisi to "zasluzio". Pogotovo u ovom sadasnjem modernom svijetu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 20, 2006 10:51 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 19, 2006 8:13 pm
Postovi: 9
Lokacija: Karlovac
hvala na podršci i razumijevanju, početnik sam ... učim se:))))
što se tiče kosmosa i karme i svih drugih tema, nakon što sam shvatila da sam jedan tren u treptaju oka svemira, Boga, da je vrijeme teška iluzija, odlučila sam prihvatiti da ja ipak mogu na nešto i utjecati. točno slažem se da se rađamo sa određenom karmom kroz koju trebamo nešto naučiti, ali to ne znači da moramo to težim putem proći. vjerujem čvrsto i osjetivši na vlastitoj koži, a ja sam najčešće od onih koji idu glavom kroz zid prije nego pogledaju da li mogu ga zaobići:))), da svi imamo šansu izabrati da li će jako ili malo boljeti. da li ćemo brzo skinuti flaster ili ga sekund po sekund povlačiti.
je rođeni smo u doba nuklearki, zagađenja, i svih drugih situacija dobro poznatih svima, ali da li to znači da i mi moramo baciti bombu da bi znali da ona ne valja??? zato ipak se zalažem u činjenicu da je sve u nama, a naš je zadatak da progledamo i naučimo lekcije. neki će pucnuti prstima i odmah shvatiti, neki će meditirati, neki će ko ja stajati ispred vrata i bojati se mraka, pa dok mi ne dođe voda do glave neće se pokrenuti. ali gle ćuda ipak sam odlučila se mjenjati. stoga vjerujem da je lijek u našoj glavi ili bolje rečeno u našem srcu. jer tamo ljubav i vjera se nalaze, um je jedna velika igračka koja kombinira sve boje:))))))))))))))) a često ne zna što bi sa njima. :)

_________________
nasmiješi se ljepši smo tada:)))


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 20, 2006 10:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 19, 2006 8:13 pm
Postovi: 9
Lokacija: Karlovac
dreamback oprosti ali ovo ti moram reči ali slučajnosti ne postoje
ma koliko god mi u to htjeli vjerovati, ali sve sami izazivamo i stvaramo :))) pa čak i kad stvari sto posto izgledaju drugačije
primjera radi, ove zime sam prvi puta otišla u Indiju, iako me već dugo svi na to nagovaraju, ali ja jednostavno nisam bila spremna i nisam išla. i tako napravim rezervaciju, ali i dalje ne vjerujem da idem. to je eto da umirim savjest:)) no slučajnosti radi, eto hodam nakon toga gradom vidim dučan sa platnom ali ne registriram da je to to, već pomislim kako lijepa haljina ma gle ko se sjetio, da bi shvatila da je samo platno zakačeno pribadačama. I pomislim ma gle kako bi se jednostavne i lijepe stvari mogle stvarati, a mi ih samo kompliciramo. da bi kroz 2 mjeseca stigla u Indiju i nosila sari (samo platno omotano oko mene zakaćeno pribadačom i špagom:))). Slučajnost ili ne ??? mislim i vjerujem da ne
a ti??

_________________
nasmiješi se ljepši smo tada:)))


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 27, 2006 9:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:24 pm
Postovi: 138
Lokacija: Rijeka
Lijek u glavi!?Možda u određenom postotku ali čisto sumljam da zdravim načinom razmišljanja možemo u potpunosti neutralizirati tolike ubojice koje se kriju u našem suvremenom načinu života!Npr. svojevremeno su se u Italiji prodavale rajčice koje su zbog načina uzgoja uzrokovale deformitete novoređančadi.Znači, kako takve stvari izbjeći?Ili npr. gotovo je dokazano da svi šamponi protiv peruti mogu uzrokovati alzhaimerovu bolest zbog aluminija!Taj isti aluminij je i sastojak svakog dezodoransa u stiku.Ovo su samo tri primjera koliko toga mi nemamo pod kontrolom!Apsolutno mislim da je ono u glavi užasno važno ali znam jako puno strašno pozitivnih ljudi koji nažalost obole (radim u zdravstvu).Da rezoniram, smatram da ovaj komforan način života svi moramo platiti bez obzira na naš mentalni ustroj!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 27, 2006 11:34 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet feb 23, 2006 6:31 pm
Postovi: 28
A joj, sta sve necu tu procitati...
Sta tu niste culi za bakterije i viruse?! :lol:

Hehe, jedan Sri Ramana Maharshi (jedan od najvecih ucitelja 20. st.) je dobio rak, a bio je potpuno prosvjetljen od doba kad je bio djecak, bio je vegan, meditirao po cijele dane...

Sigurno psihicko stanje utjece na fizicko zdravlje, ali ne u tolikoj mjeri koliko se tu misli.

Nadalje, vidim da tu ne znate sta je karma, a sta je dharma.
I sta je najtragicnije, uzmate u najmanju ruku sumnjive autore i njih prihvacate kao nekakvi autoritet.
Pa to je ko da kabalu ucite iz Madonine knjige o kabali. :lol:
Dakle, (skoro) sve sta ste culi o dharmi i karmi nije istina.

_________________
Iz Tame dolazi najveca iluminacija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 27, 2006 2:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Potpuno se slazem da je sve u glavi. Evo primera: moja komshinica na svojih 65 godina nikad ni je ishla na lekar zato shto se plasila da joj ne nagu neshto strasno a us put se bavila sa neke stvari kao shto je ta Univerzanla energija, mislila je da pomaze ljudima i uvek je mislila pozitivno. U duhu je bila mlada i sretna. Kad su joj neke autoritete (za nju) rekli da je krajno vrijeme da ide da se proveri za dva dana ona je dobila sinuse, aktiviralo se neshto u grlo i sad je ubegena da ima rak grla. Na prvoj snimci nema nishla , stanje joj se je sve gore i za 2 nedelje ona ima neku izraslinu na grla.

Pazite ovo je najbolje.Ja nisam mogla da verujem. U ta alternativna terapija odnosno ljecenje sa Univerzalnom energijom se radi na cakra sistem i navodno postave dijagnozu na bazi na to koja cakra ima senzaciju i primer ako je senzacija 4 cakra kazu idi proveri srce. Njoj su rekli da je 5 cakra shto znaci organi za disanje i ona poshto slepo veruje univerzalnoj energiji razvila je boljest na organi za disanje. Ona slepo veruje u te autoritete koji su na vishe nivo od nje i (moje mislenje je ) da za potvrdi ono u shto veruje vec godine ona je instant razvila bolest. Razum kaze da ta izraslina je bila tu ali snimci je nisu registrirali, ali kako je to moguce kad pre su ragjene iste snimke i nishta nije bilo, nije imala nikakve simptome nishta.

Ja licno verujem da smo mi savrsheni i da nashe tjelo moze da regenerishe samo sebe. Uostalom za 7 godina nashe telo "prerodi" svaku nashu celiju, i da sa tim sistemom rakovodi mozak i logicno bi bilo da mozemo da "zapovedamo" na mozak da se skoncentrishe na mjesto gde je blokada. A tehniku kako da to uradimo , smatram da niko bolje od nas same nemoze znati, samo treba da se malo pomucimo da otkrijemo.

MOje mislenje je da ono da je 50% od bolesti i sama bol u psihi je potpuno tacno samo shto mislim da je od prilike 90% :).

I smatram da svaki kult, spise stare 20000 godina ili shta ja znam religija koja daje tehnike kako da komunicirash sam sa sobom ti nemoze pomoci vishe nego tehnike koje ti sam (evo ovako cu da se izrazim) IZMISLIS a smatrash da su pravilne. (ne negiram ni jednu religiju kult ili shta ja znam i sama primenujem meditacije yoge i slicno ali smatram da ono shto ti je u srcu i glavi je delotvornije od ono shto ti neko kaze"uradi ovo ce da ti pomogne" bilo to bio guru ili neka knjiga)

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 27, 2006 2:59 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet feb 23, 2006 6:31 pm
Postovi: 28
Citat:
ta alternativna terapija odnosno ljecenje sa Univerzalnom energijom se radi na cakra sistem i navodno postave dijagnozu na bazi na to koja cakra ima senzaciju i primer ako je senzacija 4 cakra kazu idi proveri srce. Njoj su rekli da je 5 cakra shto znaci organi za disanje

5. chakra nema veze sa organom za disanje, a 4. nema veze sa srcem.
Chakre se vezuju za hormonalne zlijezde, a ne neke organe.

_________________
Iz Tame dolazi najveca iluminacija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 27, 2006 3:46 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ovo su samo tri primjera koliko toga mi nemamo pod kontrolom!


Kako nemamo???

Pa nitko te ne tjera da te iste koristiš! Samo ZNANJE o tome, i lako se onda ti sam odlučiš hoćeš ili nećeš koristiti iste... ili nađeš neke prirodne alternative.

1. Rajčicu možeš lako uzgojiti sam. Prirodno, bez "kemije".
2. Šampon protiv peruti? Haha, meni nije pomogao niti jedan! Poslije koloidnog srebra, jedva da se ponekad i pojavi... Uglavnom, marketing, marketing, marketing... uzimanje novaca... a koloidno možeš opet napraviti sam za jako MALO novaca.
3. Dezodorans u stiku? Oho, pa bilo je i doba kad nisu postojali dezodoransi, pa je čovječanstvo preživjelo... malo se češće operemo i nema problema oko smrada... ali, vjerojatno i postoji neki prirodni preparat nekog ljekovitog bilja koji sprečava raspadanje znoja.

Dakle, kad pogledamo na sve ovakve probleme - preživjet ćemo!!!

Haha!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 27, 2006 5:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Znaci pricala sam za konkretni slucaj i za konkretnu terapiju koja se zasniva na svoje tehnike i filozofije i po toj UNEVERZALNOJ energii (to su neke seminare koje uce ljude da rade neke tretmane i ima nivoa i shta ti ja znam imaju master) na 4 cakra gravitira srce i kad ona pulsira neshto ni je u redu sa srce. Ta nihova filozofija je oboljela moju komshinicu koju u njoj slepo veruje.Inace ovaj kult ima oko 30 000 privrzanika u makedonii.

A dali to nije tako kao shto oni tvrde ja neznam iskreno i neznam kako je ustvari. Interesantno mi je da pretpostavljam ali pretpocitam da cujem sve shto neko ima da kaze i skladiram kao informaciju koju mogu upotrebiti svaki put kad mi to treba tako da ako ti kazesh da to srce nema veza sa cakra 4, ok ja to poshtujem.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 106 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz