Sada je: sub apr 27, 2024 8:12 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned mar 05, 2006 11:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned feb 19, 2006 8:13 pm
Postovi: 9
Lokacija: Karlovac
Jack upravu si i samo da odgovorim na postavljeno pitanje
za mene je Bog nešto prekrasno predivno snaga koja me stvorila i dala mi priliku da postanem je svjesna, a vjera je moja moć da vjerujem da ona postoji. A za mene da se vratim na zdravlje to znači da ako vjerujem da sam dio savršenstva, onda mogu to savršenstvo probuditi u sebi i izliječiti samu sebe, svojom vjerom u sebe i Boga u sebi i na nebu ako je tako lakše, vjerom u pozitivnu misao, ali naravno i pokušavajući osvjestiti sebe i razloge koji su u meni a doveli su me do bolesti. Mislim da mi se bolest dogodila zato sto sam predugo ignorirala sebe, svoje dobre i lose strane, i svoj život prije svega. Jer da nisam ne bi mi se ovo dogodilo što mi se događa. Ali bolje ikad nego nikad zar ne??

_________________
nasmiješi se ljepši smo tada:)))


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 05, 2006 11:36 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Jack u pomoc-zapricao sam se ..


Kokal... samo nastavi, odlično.

Pojačanje toka, protoka energije... širi mogućnosti, a smanjivanje i ograničavanje istog u smislu prepreka i šutnje - djeluje kontra napretka.

Dakle, svaku misao što smatraš da treba biti tu - samo daj! Što više - to bolje.

Da, Kalki ( Kuronja )... joj naviko sam na Kalki... težak je ovo posao. Mnogi ne shvaćaju... ali, dobro - shvatit će, pa ja ipak vjerujem u sve nas ljude...

Sve se može kad se hoće!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 1:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
tko odabire oskarovce -evo ih na HR1 ?PONEKAD MORAMO SE VRATITI U 'OVOM 'MOMENTU ZIvljenja i percepcije i sa tog stajalista nositi odluke..jer inace sve je besmislica..

Mislim da moramo ,i to radimo,,dati smisao i vaznost naseg postojanja,a samim tim da tragamo za kvalitet-razvijamo ga kompresiramo energiju u svima kojima kontaktiramo......to sam hteo i Kseniji da kazem:::: da

ljek je u glavi ali ka oput da se to shvati..a to je znanje,,,znanje da je ljubav koja dajemo "triger"da se nadje ljubav- koja je lijek u glavi!!

Znaci ne da se postane introvertan da bi se trazio ljek unutra glave-jer vise je u srcu recimo(ako se trazi spas u Boga-mora se dati ljubav Bogu)

a ako se nadje znanje u glavi onda je put da se ljubav(energija,chi)daje svima koje volimo i naci sto vise da se voli(da se bude transmit u lancu,i tu nema dajem-uzimam,,to je krug,,to su aspekti energije),,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,nadam se

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 142 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz