Sada je: pet mar 29, 2024 3:03 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 43  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sri jul 04, 2012 4:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Dikana je napisao/la:
Nova sam na ovom forumu.Zapravo prvi put u životu sam na nekom forumu, pa je moj prvi post otišao na dio vezan za Astmu. Pokušala sam da pročitam sve prije pitanja ali sam stigla do 13 strane :)
Zainteresovana sam za urinoterapiju, ali koliko sam razumjela kontraindikovana je hemoterapijom.
Operisala sam rak dojke i sad sam u fazi primanja hemoterapije. Poslije toga me sljeduje radioterapija i hormonska terapija (hormonske tablete) 5 godina.
Da li to znači da u tom periodu neću moći primjenjivati urinoterapiju?
U toku prve i druge hemoterapije uradila sam čišćenje od parazita po metodi dr Klark -samo nisam radila čišćenje jetre jer mi se činilo prilično drastično za već imunološki oslabljen organizam. Dobar savjet bi mi dobro došao :D
Pozdrav Dikana


Urinoterapija je potpuno kontradiktorna hemoterapiji.
Urinoterapija te sigurno može izlečiti oe raka, a hemoterapija te sigurno neće izlečiti, već će ti samo biti još gore.
http://www.ivonazivkovic.net/HEMOTERAPI ... EVARA.html
Operacijom ti odstrane oboleli deo tela i onda kažu da si zdrava, ali samo dok se bolest ne vrati ponovo.
Ovde imaš još detalja o urinoterapiji sve na jednom mestu
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Z ... rapija.htm
a ovde sve o izlečenju od raka
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Zdravlje/rak.htm
Dakle, moraš da se iščupaš od te industrije bolesti i smrti (hemoterapije) i da onda kreneš sa sirovom hranom i urinoterapijom da spaseš ono što se može spasti. Ako nisi nanela sebi previše štete sa hemoterapijom, možeš na taj način potpuno da se obnoviš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sri jul 04, 2012 5:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Od svega sto sam do sad cuo , ovo sto pantelija prica za sirovu hranu mi lezi..
To je ono, ph vrednost organizma.

Savetujem da pronadjes korisnika bebamur2 na youtubu gledao sam ranije neki ruski video na njenom kanalu o ishrani i raku i kako ga lece sa 99% uspesnosti

EVO- http://www.youtube.com/watch?v=QZMsYP38Whk&feature=plcp
dok sam pisao tekst potrudio sam se da nadjem link koji sma video na forumu i nisam ga celog pogledao ali i moja mama i zena koja ishranu i zdravlje proucava JAKO DUGO kazu sledece:

KUpis blender i cedis PUUNO voca i povrca...popijes tako npr 15 casa na dan tog koncentrata.

Sa onim ostatkom ne znam sta se radi pogledaj ako hoces video ova zena nama pravi corbu od toga a ja jedem kasu od voca na kasicicu...
To bi ti podiglo ph vrednost a po mom znanju rak ne uspeva u baznoj sredini

jel si citala ovu temu : Lječenje raka - i sve o njemu ?

pozdrav i zelim ti zdravlje i srecu

+ imas u knjizi tajna kratku pricicu kako se zena izlecila od raka dojke ``zdravim stavom`` to ja tako kazem

a ako mozes da das ukupno 600 evra da poovecas ph vrednost ima i varijanta da kupis destilator elektroaktivator akva disk i sungit mineral to je cela priprema vode ja vec imam u planu da sve to nabavim tako da malo po malo

eto ja sam rekao u kratkim crtama sve sto mislim da je vazno ali pre svega je i namera bitna..ne znam kako ti je bas ali osecam da je to vazno..ako i ti mislis procitaj u tajni deo o toj zeni i ma 3 celine tj. 3 stava


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sri jul 04, 2012 5:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
Mistična medicina

Kakve se opasnosti kriju u pozadini akupunkture, akupresure, homeopatije, iridologije i drugih srodnih veština



http://www.cps.org.rs/mmed02-A4.zip


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: čet jul 05, 2012 3:57 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jun 30, 2012 8:42 am
Postovi: 5
Nažalost, ja nisam uspjela da se izborim sa svojom okolinom - porodicom, mamom, suprugom, djecom. Svi su smatrali da treba da prođem kroz konvencionalne načine liječenja, pa tek onda da primjenim alternatvu.
Ja sam učinila sve da izbjegnem hemoterapiju, ali nisam uspjela :(
Za urinoterapiju sam doznala tek nedavno, ćitajući Knjigu "Tumori" od Molohova.
Ono što me interesuje - da li ću ikad bar nakon hemoterapije iradioterapije moći primjeniti terapiju urinom. Čini mi se da sam negdje pročitala da se može koristiti urin kad se koriste vitamini i hormoni.
I još jedna stvar o kojoj sam laički razmišljala - da li bih možda trapiju urinom mogla primjeniti između dvije hemoterapije ( razmak između dvije hemoterapije je 21 dan)
Što se tiče preporučenih sajtova - sve sam to prošla i prije nego što sam našla ovaj forum,naročitio ivantic.net. Hvala puno, nekim stvarima ću se vratiti i ponovo pročitati, i pročitat ću neke koje sam preskočila :).
Grozničavo sam tražila rješenje pa sam vjerovatno nešto propustila :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: čet jul 05, 2012 8:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Dikana je napisao/la:
Nažalost, ja nisam uspjela da se izborim sa svojom okolinom - porodicom, mamom, suprugom, djecom. Svi su smatrali da treba da prođem kroz konvencionalne načine liječenja, pa tek onda da primjenim alternatvu.
Ja sam učinila sve da izbjegnem hemoterapiju, ali nisam uspjela :(


Onda se oprosti od izlečenja.
Očigledno da nemaš svoju volju nego slušaš druge koji takođe nemaju ni svoju volju ni svoje mišljenje, jer lepo kažaš: "Svi su smatrali da treba da prođem kroz konvencionalne načine liječenja, pa tek onda da primjenim alternatvu."
Znači da ni oni ne veruju da će konvencionalni načini da pomognu, ali da se zadovolje njihovi mediokritetni egoi ti moraš to prvo da prođeš. Tek posle ide alternativa.
Oni očigledno ne znaju ni koliko je konvencionalno lečenje štetno i neuspešno, niti koliko je pravo alternativno lečenje uspešno.
Tebi je očigledno važnije da njih zadovoljiš nego da slediš svoju intuiciju i osećaj šta je ispravno.
Možda ti se sve ovo i događa da bi došla do svoje volje i malo nezavisnosti od drugih.

Koliko je volja važna u samoizlečenju imaš lepo prikazano na ova dva videa:
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Z ... minute.flv

http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Z ... ti_rak.flv


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: čet jul 05, 2012 9:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jun 30, 2012 8:42 am
Postovi: 5
Prihvatam kritiku. Znam da nisam dovoljno hrabra da se suprostavim svojoj okolini koja od mene očekuje završim sa metodama klasične medicine.
Ali da li imaš neki konkretan komentar, na moja konkretna pitanja?
Ovakav tvoj stav mi ne pomaže jer i sama znam da nisam smogla snage da se suprostavim svojoj porodici.
Čak mislim da sam postigla nekakav kompromis-ja ću izdržati ovo trovanje a oni me neće prisiljavati da jedem meso i sl.
To što me tjeraju da jedem, da idem na hemoterapiju, rade u najboljoj namjeri, ali rade tako jer smatraju da je to isparavan put .
Ja sam svjesna da nije, ali izdržat ću.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: čet jul 05, 2012 9:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
uopste ne mora da znaci da moze da se oprosti od izlecenja.TVOJ IZBOR.
Ako vec nisi tad rekla ne mozes sad..a ako ti je to tesko jer znam kako ti je mozes na prevaru:)
A sta fali sokovima?
to moze odmah da se pocne da ti ojaca imunitet koji zracenja slabi

si gledala film?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: čet jul 05, 2012 10:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jun 30, 2012 8:42 am
Postovi: 5
Hvala Snoopy,
odgledala sam film :) Nisam htjela da se javljam dok nisam odgledala.
Sličnu terapiju sam i sama počela, zbog poboljšanja imuniteta.
Obavezno pijem sok od aronije ujutro i uveče, u toku dana obazno sok od cikle,mrkve i jabuke (danas sam dodla i narandžu ) i sok od blitve, kopriva i limuna. Jedem sezonsko voće u neograničenim količinama :) Možda sam trebala i voće cijediti.
Ako sam negdje u kafiću pijem sok od cjeđene narandže.
Već sam poslala kćerku da mi potraži organsku kafu, ali su joj rekli da trenutno nemaju.
Potrudit ću se da pročitam više.
Ja još uz to, radi poboljšanja imuniteta, jedem med obgaćen matičnom mliječju i med sa kordicepsom


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: čet jul 05, 2012 10:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
super to za med on ima visok ph vrednost kao i voce i povrce...
ja nisam gleda celi fil ali deo mi je razuman gde prica o onom koncentratu ali vec znas o tome;)

Za kafu nisam siguran da je bas dobra jer nema bas visoku ph vrednost cini mi se oko 6 ne znam kak je sa organskom mozda jedino ima enzime mada i oni se gube ako je vruca kafa.
Ne bi bas preporucio..

INace da znas, neki lik je dobio nobelovu nagradu za istrazivanja na polju raka ne mogu sad da trazim ima na wikipediji preko knjige transurfing sam saznao o njemu i poenta je da je uzrok raka oslabljeno ``celijsko disanje`` i ako se ph poveca za 0.16 povecava se disanje celija za 60 %
eto i jos neka informacija, ti prosudi kolko vredi! :)

Samo hrabro podrzavam te i iskreno, shvatio sam da nekad stvarno treba reci ne ljudima pricam iz svog iskustva jer tako postajes jaca...ti si zenska osecas sigurno dobro svoju intuiciju vredi nekad i to hehe:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: čet jul 05, 2012 10:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Dikana je napisao/la:
Nažalost, ja nisam uspjela da se izborim sa svojom okolinom - porodicom, mamom, suprugom, djecom. Svi su smatrali da treba da prođem kroz konvencionalne načine liječenja, pa tek onda da primjenim alternatvu.
Ja sam učinila sve da izbjegnem hemoterapiju, ali nisam uspjela :(
Za urinoterapiju sam doznala tek nedavno, ćitajući Knjigu "Tumori" od Molohova.
Ono što me interesuje - da li ću ikad bar nakon hemoterapije iradioterapije moći primjeniti terapiju urinom. Čini mi se da sam negdje pročitala da se može koristiti urin kad se koriste vitamini i hormoni.
I još jedna stvar o kojoj sam laički razmišljala - da li bih možda trapiju urinom mogla primjeniti između dvije hemoterapije ( razmak između dvije hemoterapije je 21 dan)
Što se tiče preporučenih sajtova - sve sam to prošla i prije nego što sam našla ovaj forum,naročitio ivantic.net. Hvala puno, nekim stvarima ću se vratiti i ponovo pročitati, i pročitat ću neke koje sam preskočila :).
Grozničavo sam tražila rješenje pa sam vjerovatno nešto propustila :D




A zasto ti Dikana moras da govoris familiji sto je doktor rekao? Osnovna stvar je kada se dobije dijagnoza karcinoma da se ne prica familiji i da te ne savlada strah, jer familija sa svojim zvonkanjem opterecuje i gura doktorima iz straha. Ja sam ga se sama rijesila uz pomoc Lazareva "Dijagnostika karme i uz pomoc Tehnologija svijesti Arcady Petrov, Grigori Grabovoi. Le tek kada mi je dijagnosa bila da nigdje nisu nasli ni traga od Karcinoma onda sam rekla mami sta se desavalo 10 mjeseci, ja sam ionako bila bez straha iako bas nije ni ugodno takvu dijagnosu dobiti.

Doktor mi je bio odmah napravio termin za operaciju, 3 dana kasnije nazvala sam i otkazala operaciju. Pa posto se nisam htjela operisati predlozio mi je malo zracenja. Ja sam ga ostro pogledala i dreknula "STAaaa" i jos svasta mu na fini nacin izlajala i o Farma mafiji i pravljenje biznisa sa bolesnima. On je zasutio i nije vise imao sta da mi kaze. Rekla sam mu da ima nacina na koji se covjek moze osloboditi karcinoma, a i to da znam, da on kao doktor skolske medicine duzan je zakonski da mi ponudi takve terapije, i da od njega ne ocekujem da mi potvrdi da bi mozda nesto drugo moglo da me izlijeci. Onda smo se pozdravili a on za mnom povice, pa radite to sto ste rekli pa dodjite za 3 mjeseca na kontrolu.
A tu smo bracika pomisli ja. :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: čet jul 05, 2012 10:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
:notworthy: Svaka cast ali stvaaarno moj BIG RISPEKT hoponopono!:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: čet jul 05, 2012 10:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
e i to sam hteo da dodam ta namera da je nazovemo vera cini mi se da je deo tvoje price..
Namera zdravlja, eto!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: čet jul 05, 2012 11:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
snoopy je napisao/la:
e i to sam hteo da dodam ta namera da je nazovemo vera cini mi se da je deo tvoje price..
Namera zdravlja, eto!


Ne, ne! Ako citas Lazareva, onda nesmijes da imas nikakvu namjeru jer onda se vezes za tu namjeru. Vec jednostavno reci i misliti: "Dragi Boze neka bude volja tvoja". Koga zanima neka cita Lazareva, ja ne smijem nikoga da nagovaram. Ako je covjek u stanju da primi informacije koje se nalaze u knjigama Lazareva onda ce da ih cita, i one ce da ga izlijece ukoliko je spreman da mijenja svoj karakter i da cisti svoju dusu. Ja sam bila dosla do polovice 2. knjige. kada je karcinom nestao. Isplakala sam se citajuci, da sam od suza jedva citala, i tu je doslo do oslobadjanja blokada. Citam ga i dalje kada osjetim potrebu, nista ne silim.
A sto se tica tehnologija svijesti tu izvalacis Informaciju bolesti sa energetckim rukama iz tijela.

npr. na kraljeznici




Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: pet jul 06, 2012 12:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Dikana je napisao/la:
Prihvatam kritiku. Znam da nisam dovoljno hrabra da se suprostavim svojoj okolini koja od mene očekuje završim sa metodama klasične medicine.
Ali da li imaš neki konkretan komentar, na moja konkretna pitanja?
Ovakav tvoj stav mi ne pomaže jer i sama znam da nisam smogla snage da se suprostavim svojoj porodici.
Čak mislim da sam postigla nekakav kompromis-ja ću izdržati ovo trovanje a oni me neće prisiljavati da jedem meso i sl.
To što me tjeraju da jedem, da idem na hemoterapiju, rade u najboljoj namjeri, ali rade tako jer smatraju da je to isparavan put .
Ja sam svjesna da nije, ali izdržat ću.


Tvoja su pitanja potpuno kontradiktorna.
Svesna si da to ne valja, a ipak ideš na hemoterapiju.
Znaš da oni rade pogrešno, ali im to odobravaš jer "rade u najboljoj nameri".
Ideš na hemoterapiju kojoj je cilj da ti uništi imuni sitem i tvoj organizam ne bi li tako uništila i tumor, a ovamo se trudiš da za to vreme povećaš imunitet sokovima i prirodnom hranom. Zašto onda ideš na hemoterapiju? Da bi je sabotirala?
Da li je tvoje zdravlje u rukama drugih ili u tvojim?
Ako je u rukama drugih, onda ga i ne zaslužuješ.
Zato si se i razbolela.

Odakle ti uopšte ideja da nisi dovoljno hrabra da se suprtostaviš svojoj okolini?
Nisi to nikada zaista ni pokušala a misliš da ne možeš.
Odakle ti uopšte ideja da treba da se suprotstavljaš okolini? Treba da se suprotstaviš tuđem neznanju i težnji okoline da te kontrolliše i ubije svojim glupostima - a ne samoj okolini. Tvoja okolina je tvoje ogledalo. Oni samo reflektuju tvoju nesigurnost u samu sebe i to aktuelizuju, meterijalizuju. U tom smislu je korisna.

Što se tiče "konkretnih komentara na konkretna pitanja" ovo je sve najkonkretnije što ti mogu reći, ali ti izgleda ne vidiš odgovor jer se i dalje držiš svojih predubeđenja.
Konkretno je rečeno na početku: hemoterapija te neće izlečiti već će ti samo u najboljem slučaju odložiti bolest, a u svakom slučaju će ti trajno narušiti zdravlje. Urinoterapija te može izlečiti.
Urinoterapiju ne možeš da koristiš uporedo sa hemoterapijom i zračenjem.
Neće ti vredeti ni da je koristiš posle toga jer ćeš ionako biti invalid, rak će se još više raširiti i sve će biti mnogo teže.
Jedino ispravno što možeš da uradiš je da odmah prekineš sa "konvencionalnim lečenjem" i posvetiš se sirovoj hrani, urinoterapiji i pažljivom izučavanju Ho'o ponopono-a.
Drugim rečima, da shvatiš da samo od tebe zavisi da li si bolesna ili zdrava.
Ta bolest ti se i događa zato da bi te naterala da to shvatiš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: pet jul 06, 2012 12:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
HO_OPONOPONO je napisao/la:
snoopy je napisao/la:
e i to sam hteo da dodam ta namera da je nazovemo vera cini mi se da je deo tvoje price..
Namera zdravlja, eto!


Ne, ne! Ako citas Lazareva, onda nesmijes da imas nikakvu namjeru jer onda se vezes za tu namjeru. Vec jednostavno reci i misliti: "Dragi Boze neka bude volja tvoja". Koga zanima neka cita Lazareva, ja ne smijem nikoga da nagovaram. Ako je covjek u stanju da primi informacije koje se nalaze u knjigama Lazareva onda ce da ih cita, i one ce da ga izlijece ukoliko je spreman da mijenja svoj karakter i da cisti svoju dusu. Ja sam bila dosla do polovice 2. knjige. kada je karcinom nestao. Isplakala sam se citajuci, da sam od suza jedva citala, i tu je doslo do oslobadjanja blokada. Citam ga i dalje kada osjetim potrebu, nista ne silim.
A sto se tica tehnologija svijesti tu izvalacis Informaciju bolesti sa energetckim rukama iz tijela.

npr. na kraljeznici







OK ali zar nije svaki covek i bice deo Boga?
U tom slucaju sve sto je tvoja volja je i njegova volja u isto vreme.
KApiram na sta ciljas ali delovanje je druga prica...
MOzda si mislila da nemas predubedjenja i stavove dok nesto radis?
KApiram da ti je ``legla`` knjiga..ja sam npr gledao film o Dzastinu Biberu never say never i plakao sam, ali ne zbog sebe nego zbog...ne znam ni ja cega...jednostavno me dirnula..
To je lepo i ako se izvuce poruka tj. ako se oseti super...

ALI- i to sto ti kazes ima smisla...jer kada kazes dragi boze neka bude volja tvoja ustvari pokazujes poverenje i u univerzum i njegove puteve i to je prepustanje moci..jel sam te pravo svatio?jel na to mislis, otprilike?

E da. ove tehnike, zanimljivo!
Secam se da je Don Huan pricao da neka zena moze da se izleci tako sto ce levom rukom da izvlaci bolest iz sebe...to su neki nacini a ima ih mnostvo...ali, eto, opet smo kod namere..jer ta tehnika sa snimka ne bi funkcionisala da nema namere...tj. bila bi obicno mastanje da tako kazem


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: pet jul 06, 2012 2:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Prvo da te pitam, da li si citao Lazareva :?:
ako nisi, onda je uzalud da oko toga polemisemo. Npr. uslov prisustvovanja Seminarima Lazareva je da se procitaju njegove knjige, jer vec samim citanjem dolazi do toga da nam se mijenja bio-polje / frekvencija. Zdravo tijelo/organ ima svoju odredjenu frekvenciju i bolesno takodjer.
Ovdje je tema Urinoterpija pa ne bih ovdje vise o Lazarevu.
Tema Lazarev dijagnostika karme je ovdje, pa ko voli nek izvoli:

http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?f=7&t=2258&hilit=lazarev+karme :thumbup: :thumbup: :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: pet jul 06, 2012 5:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri sep 21, 2011 9:08 pm
Postovi: 225
Dikana je napisao/la:
Nažalost, ja nisam uspjela da se izborim sa svojom okolinom - porodicom, mamom, suprugom, djecom. Svi su smatrali da treba da prođem kroz konvencionalne načine liječenja, pa tek onda da primjenim alternatvu.
Ja sam učinila sve da izbjegnem hemoterapiju, ali nisam uspjela :(
Za urinoterapiju sam doznala tek nedavno, ćitajući Knjigu "Tumori" od Molohova.

Dikana,

mislim da ćeš debelo pogrešiti ukoliko se odlučiš za hemoterapiju. Na taj način ćeš upropastiti organizam i borba protiv raka će ići mnogo teže. Ne znam da li si imala prilike da čuješ priču Maje Volk. Ona je imala rak grla u završnoj fazi, davali su joj par meseci života i naterali je da pod hitno ode na operaciju. Tu su joj povadili pljuvačne žlezde, izvadili ceo epiglotis i usput presekli trapezni mišić koji drži rame u položaju, tako da su od nje napravili praktično invalida. Pod pritiskom je otišla na zračenje, koje je svojevoljno napustila kada je videla da će je naredna serija konačno dotući (od radijacije su joj ispadali zubi, organizam dramatično ostario, a imunitet srgan do besvesti). Onda je krenula sa živom hranom, psihoterapijom i evo je danas živa i zdrava.

Pretpostavljam da si čitala "Urinoterapiju" od Malahova. Mogu da ti ponudim još dva naslova: "Water of Life" od Armstronga i "Your Own Perfect Medicine" od Marte Kristi (u ovoj drugoj knjizi imaš primere žena koje su obolele od rake, odbile agresivnu hemioterapiju, otišle kod lekara koji nisu insistirali na takvoj vrsti lečenja, i uz primenu urinoterapije uspele da se oslobode bolesti. Ako te interesuju ove knjige, javi mi se na PP.

Moja tetka je pristankom na zračenje sebi skratila život. Imala je dijagnozu tumor na materici, a zračenjem su joj spržili sve unutrašnje organe u trbušnoj duplji, kao i kožu. Umrla je ubrzo i to u najvećim bolovima. Da se nije izlagala radijaciji, sigurna sam da bi živela znatno duže.

Steve Jobs je takođe pod pritiskom porodice i lekara poklekao i počeo je da unosi životinjske proteine - pogledaj kako je završio.

Mislim da grešiš što udovoljavaš članovima porodice. Možda je i za tebe bolje da se skloniš što dalje od njih (ukoliko imaš mogućnosti) dok radiš na samoizlečenju. Ako ti ne pružaju podršku, za tebe nije dobro da boraviš u njihovoj blizini. Pozitivan stav je jako bitan za izlečenje i ako se lomiš između onoga što ti govori tvoja intuicija i pritiska okoline, bojim se da rezultat neće biti dobar. Imaš na linku kod Džabaludina tekst "Kako sam pobedila rak.doc" i knjigu "Moć ozdravljenja je u nama" - Louise Hay.

Preporučila bih ti i odlične knjige SuperImmunity i Eat To Live (by Joel Fuhrman, MD) - u ovoj prvoj naročito imaš iznete podatke vezane za najnovija naučna istraživanja u oblasti nutricionizma i lečenja raka. Videćeš koje namirnice treba da unosiš u ogromnoj količini i da ih kombinuješ ZAJEDNO radi postizanja maksimalnog efekta. Nemoj da podležeš onim glupostima gde se favorizuju mono obroci, to veze sa životom nema.

Što se tiče sokova, nema potrebe da cediš sok, a da odbacuješ pulpu. Najnovija istraživanja pokazuju da se maksimalni učinak za podizanje imuniteta javlja unosom CELOVITIH biljnih namirnica. Uzmi kvalitetan blender (tipa Vitamix ili slično) i ubacuj celo voće i povrće.

I za kraj, na ovom linku imaš snimak intervjua koji je Steve Prussak radio sa dr. Thomas Lodi-jem - tema je Healing from Cancer.

http://www.rawveganradio.com/

Srećno i javi kako napreduješ :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: uto jul 10, 2012 4:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
Da li se smije koristiti srebrna voda sa uriniterapijom?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sri jul 11, 2012 11:30 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 10, 2012 7:24 pm
Postovi: 2
pozdrav ekipa!

tinejdžer, većinu svojih lijepih godina se patim s aknama (od 15. do danas (18.)) koje su u početku bile sitnije i manjeg broja, a kasnije ogromne ciste koje su se kotile uzduž cijelog lica i nerijetko mi otežavale otvarat usta, spavanje, zaklapale oči itd.

vucaro sam se po raznoraznim travarima i dermatolozima, probo sve do jednu moguću kremu i antibiotike, a trenutno sam kod svog privatnog dermatologa koji mi je bio prepiso, vjerovatno vam poznati, roaccutane. s njim sam presto prije koji mjesec i tijekom njega sam se uber čistio i bio pun akni te sam pomislio kako zasigurno ovih problema više neću imat. no eto, rijetki su slučajevi kojima se i nakon roaccutanea koža ponovno masti i izaziva akne, a ja sam jedan od njih.

čim je bilo jasno da mi se stanje polagano vraća na ono staro (mada sad to sve skupa nije toliko kritično kako je znalo bit), moji su mi roditelji odma savjetovali (a bili su i prije to radili) da probam to riješit s urinom jer oni znaju xy ljudi kojima je to pomoglo. također me davno prije tog bila zvala teta iz kanade koja mi je također preporučivala nekakve alternativne metode s rajčicama, jabukama i čim već, koje su se ponajviše zasnivale na vlastitom urinu. sve je kulminiralo kad sam sazno da je jedan jako bliski obiteljski prijatelj i do svog vjenčanja imo opake probleme s aknama, da bi nedugo zatim čuo kako urin itekako liječi te sasvim olako prihvatio ovu metodu i riješio se ovih napasti jednom za svagda. evo ga, sad ima 40ak godina i kaže da od tad ni 'a' od akne nije imo.

drugi primjer je frendica od moje drage. to je cura od 16-17 godina koja je imala također cistične akne po faci i kojoj su prisjele sve ove marketinške laži i kremice te je pukla i odlučila probat s urinom (također je to bila čula od starijih članova svoje obitelji). i evo, mazala se jako kratko vremena i sve joj je također prošlo.

iz razloga što mi je ovo sve zvučalo krajnje bajkovito, ja sam odlučio detaljno proguglat ovu temu i pročitat svih 38 stranica ovoga threada ne bi li bio kompetentan postavit jedno normalno pitanje svima vama koji s ovime imate iskustva kako bi mi mogli pomoći oko mog problema (ukoliko to, naravno, želite).


ukratko, pretpostavljam da bi mi mazanje akni urinom bila najuspješnija od metoda urinoterapije? friškim, jutarnjim urinom? odmah nakon mokrenja ili da sačekam da se urin malo ohladi? mazati prstima ili tuferčićima? nakon što se urin posuši (kojih pol sata) isprat ga vodom ili samo ostavit tako na koži?

nadam se da ćete pronaći vremena za čitanje mog posta te za eventualno pomoć koju mi, siguran sam, možete ustupiti s obzirom na vaše iskustvo i znanje o inoj metodi.

unaprijed vam hvala svima i lijep i srdačan pozdrav još jednom :thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: čet jul 12, 2012 5:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
95% koznih bolesti ili problema s kozom nastaje od zagadjenog probavnog sustava, konkretno debelog crijeva. Savjetujem ti da se klistiras urinom, ocistis debelo crijevo, rasteretis tijelo i rijesis svoje brige na najbrzi moguci nacin. Tvoj problem je unutar tvog tijela, a ne izvana. Akne su samo simptom stanja unutra. Rijesi ono unutra, pa nece biti problema vani na koži. Promijeni prehranu vise na sirovo voce i povrce koliko god mozes, prekini proces zagadjivanja tijela uz redovito ciscenje i bices novi za koji tjedan ili mjesec. Ovo ti govorim iz osobnog iskustva, sretno :)

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 43  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 23 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz