Sada je: čet mar 28, 2024 10:45 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: čet apr 03, 2014 5:23 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 03, 2014 5:18 pm
Postovi: 2
Bok svima,
U zadnja tri tjedna sam se klistirala nekoliko puta obicnim urinom i obavila prvo ciscenje jetre po Malahovu. Sutra namjeravam napraviti klistir s ukuhanim urinom, zanima me koliko se mora ohladiti prije nego sto napravim klistir?


Zadnja izmjena: tinilili; ned jan 25, 2015 10:23 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sub apr 05, 2014 10:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
A ko da ti se javi kad vidiš da se od prošle godine ne pojavljuju kao da su se potrovali pijući svoje pišalo :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sub apr 05, 2014 2:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Svježe ukuhani urin ohladi se na tjelesnu temperaturu a urin ukuhan nekada ranije (koji se čuva u frižderu) zagrije se na tjelesnu temp. prije upotrebe. Ukuhavanje se radi u neoštećenom emajliranom suđu.
Zbog VEOMA SNAŽNOG dejstva ukuhanog urina (naglašeno je više puta na ovoj temi) preporučeno je krenuti sa 100 ml ukuhanog i postepeno povećavati količinu. Ako si radila samo nekoliko klistira sa običnim urinom može se desiti jaka reakcija, zavisno od stanja organizma.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: uto apr 22, 2014 10:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Jel neko gladovo na urinu?
Ja jedva ali JEDVA 2 dana izdrzim na vodi tako da ne necu vise da postim na vodu al znam kad sam koristio urin ujutru da mi je drasticno smanjio apetit pa bi mogao da probam gladovanje na urinu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: pon jun 30, 2014 7:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
U vezi klistiranja
Poslije unošenja urina pređe se u položaj svijeće (stoj na ramenima, „sarvangasan") pa dok se održava ravnoteža jednom rukom, drugom rukom se može dubinski masirati područje stomaka. Time se ujedno pomaže urinu da lakše prođe sve zavoje i priđe slijepom crijevu. Prema savjetu Dzabaludina (puno hvala!), iz tog položaja ne leći na leđa pa na desni bok, nego direktno iz položaja svijeće na desni bok. Na taj način je sigurnije da će urin stići do slijepog crijeva.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sri jul 16, 2014 11:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet sep 06, 2012 5:17 pm
Postovi: 4
Kad smo kod Malahova, da bi shvatili sta pisac zeli da kaze...tj da bolje shvatimo i prihvatimo njegove, odnosno nase metode lecenja ( lecenja kao pronalazenja pravog puta ), trebalo bi da procitamo uvod, koji svi inace rado preskacemo i jurimo direktno na problem, odnosno na prepoznavanje nekih od simptoma, i lecenje istih , a zaboravljamo sam uzrok bolesti, odakle ta bolest , kao kamen od koji se spoticemo...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: čet nov 13, 2014 7:29 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet nov 13, 2014 1:22 am
Postovi: 2
citam da je lose za nas urin jesti meso... a da li je okej jesti jaja??
treniram mnogo i meso je uvijek bilo glavno na mom meniju, ne konzmiram ga otkako sam na urinu... jedem vise voca i povrca ali se plasim da ce mi se misici opustiti bez proteina...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sri mar 18, 2015 8:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub dec 01, 2012 3:23 am
Postovi: 1
Nema nikoga na forumu već dugo, a meni je trebalo dosta dok sam sve pročitao. Hvala svima na trudu. Malo bih aktivirao topic podijelio moja iskustva.
Zadnju godina primjenjujem urin na nekoliko načina i pomalo nagovaram stariju kćerku da se riješi odbojnosti koju svi imaju pogrešnim tumačenjem sto je to Urin.
Ono sto bi ja svakako savjetovao je da nitko ne počinje sa urin terapijama posebno da ne pije ili da ga niti ne kuša, ako još uvijek jedete meso. Točnije životinje, znači i ribu. Mlijeko i mliječne prerađevine Da pogotovo kefir i slično. Ako možete i izbjegavati jaja i ne jesti gljive.
Velika je razlika u ukusu i mirisu urina onih koji još uvijek jedu meso. Urin ima najbolji okus i miris nakon cijelo dnevnog jedenja svježeg voća i tek tada bi trebalo započeti sa kušanjem urina da se ne bi stvorila odbojnost. Ja sam tako uspio kod kćerke tinejdžera doći do toga da evo sada poskrivećki čisti lice i jedino meni govori da je bolje od bilo koje kreme i tonika, ali da ju je još sram reći nekom jer bi mislili da je luda. Pomalo, odrasti će i ona.
Svi relativno imaju nekakvu odbojnost prema urinu, nekako ga još mogu dotaknuti, ali pomirisati ili kušati je već previše. Stoga je najbolje s urinom krenuti izvana. Po meni nakon što ste došli do toga da vam urin promjenom prehrane više ne zaudara krenite s jutarnjim umivanjem. Kasnije s masiranjem. Ako vam je potrebno zbog peruti utrljavajte ga na tjeme. Ako imate neke bradavice ili bolujete od psorijaze pređite na ukuhani urin. U početku manje ukuhan pa, ako treba i skroz ukuhanim do 1/4. Ja sam izliječio psorijazu na prstima ruku koju sam imao 40 godina, nakon svih beloderma, diprogenta i ostalih kortikosteroida najbolji lijek sam svakodnevno bacao u zahod ne misleći da sam "Napite se sa svoga izvora" pročitao stotinu puta i nisam razumio. Uz psorijazu svaka rana, upala oka, uha proći će nekoliko puta brže uz vaš urin. Nekad sam za oči koristio mlaku kamilicu no višestruko je jednostavnije, brže i djelotvornije nekoliko puta na dan ispirati oko svježim urinom točne temperature kako treba.
Nakon vanjskog počnite sa unutarnjim korištenjem. Najbolje je početi sa ispiranjem nosnica ujutro. Ujutro imate točno toliko urina koliko vam je dosta za jednu i drugu nosnicu, ne morate ga grijati jer je već točno pripremljen kako treba. Sat vremena nakon toga disat ćete kao nikad prije. Kad uvidite koliko je to dobro počet će te isto raditi i sat prije spavanja.
Nakon toga ovisi više o vama samima jeli vam strano klistiranje. Po meni to je bolje, ako vam je još uvijek pomisao na urin u ustima odbojan. Nakon što uvidite dobrobiti klistiranja na svježem dnevnom urinu doći će te do toga da da isti i probate jednog dana, ako već niste tokom pranja nosnica.
Prije kušanja odaberite prethodni dan čisto voćnu prehranu i dosta vode, tako će vam urin biti najboljeg ukusa. Počnite sa mučkanjem večernjega urina prije spavanja. Nakon nekoliko puta ponovite opet voćni dan i kušajte jutarnji urin. U početku ne morate piti puno, dovoljno je gutljaj jutarnjeg urina, pomalo će te i sami htjeti povećati količinu nakon što osjetiti dobrobit. Nakon nekog vremena počnite ga uzimati prije svakog obroka. Urin je osnova homeopatije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sub maj 16, 2015 12:02 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200



...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: pon feb 15, 2016 2:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 15, 2011 11:45 pm
Postovi: 65
Ovdje više niko ne piše ! Ili su ozdravili ili se razbolili pijući pišalo ? #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: čet aug 18, 2016 7:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet maj 22, 2015 6:10 pm
Postovi: 81
Blago onome čoveku kome sopstveno govno i mokraća smrde da ne moze gledati u njih.
Jer čovek kada se ispuni duhom i oslobodi samoljublja njegova usta samo vode traže sve ostalo gadno im.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: pet aug 19, 2016 11:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Urinoterapija pomaže. Jednom sam sredio desni tako.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: pet aug 19, 2016 2:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet maj 22, 2015 6:10 pm
Postovi: 81
Piše u knjizi , jaoj duši ovisnoj o telu i telu ovisnom i duši jer isto su.
Jer takvi razum gube što vas uče da je mokraca čistija od vode a govno sladje od zemlje
Jer Duh kad obuzima telo on tera čoveka da se prazni na sve rupe što ima od smrada što je u njemu.Duh će pustiti i krv uz tela da teče !
Onaj koji leka traži u smradu bolesnog je duha i molite se za njega jednome da ga urazumi da on vidi gde je pao u svom samoljublju.
Zaista je tako čovek koji leči sebe jednom tabletom a duh ostavi prljav će se lečiti sa dve tablete.
Jer nije hrana lek za duha ko što vas uče već ljubav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sub aug 20, 2016 3:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
Rajko je napisao/la:
Urinoterapija pomaže. Jednom sam sredio desni tako.


Kako to mislis?
Sta si napravio?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sub aug 20, 2016 2:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 10, 2013 5:24 pm
Postovi: 52
Rajko je napisao/la:
Urinoterapija pomaže. Jednom sam sredio desni tako.


I mene zanima što si točno napravio. Imam upalu desni već neko vrijeme i jednostavno je ne mogu izliječiti. Standardni lijekovi i preparati koje mi je stomatolog preporučio (gengigel sprej i gel) samo ublaže upalu i čim ih prestanem koristiti sve se vrati na staro. ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sub aug 20, 2016 5:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 4:15 pm
Postovi: 96
Krambambuli je napisao/la:
I mene zanima što si točno napravio. Imam upalu desni već neko vrijeme i jednostavno je ne mogu izliječiti. Standardni lijekovi i preparati koje mi je stomatolog preporučio (gengigel sprej i gel) samo ublaže upalu i čim ih prestanem koristiti sve se vrati na staro. ](*,)


Jesi li pokušao sa koloidnim srebrom?

_________________
k8št8


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sub aug 20, 2016 5:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Uzeti srednji deo mlaza mokraće. Bučkati u ustima par minuta. Inače sam imao problem sa kako da kažem zadebljanjem, nešto su se desni kod dva zuba podebljali. Sredio sam to za par dana.


Zadnja izmjena: Rajko; pon dec 06, 2021 6:48 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: ned sep 25, 2016 12:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Jel uzimo neko srednji mlaz 5 meseci?
U U Shivambukaljpe se navodi opis natprirodnih sila kojima se obdaruju ljudi, koji redovno primenjuju urinoterapiju tokom dužeg vremena

Čišćenje i pravilna tehnika upotrebe Shivambu tokom jednog meseca uništava urođene bolesti i potpuno čisti unutrašnjost organizma.
Posle dva meseca izoštravaju se čula.
Shivambu tokom tri meseca potpuno i konačno uništava sve bolesti.
Posle pet meseci „posvećeni" postaje vidovnjak
Posle dvanaest godina postaje besmrtan.

Jel ima neke istine u ovome???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: pon sep 26, 2016 9:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Kao i uvek, obično ima preterivanja. Na mom iskustvu urinoterapija mi je pomogla oko problema sa desnima. I prvi put kad sam probao sutradan sam se osetio malo svežije. Kao da sam se očistio od nečega. :D

Mada sam je kratko praktikovao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: uto sep 27, 2016 3:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Rajko je napisao/la:
Kao i uvek, obično ima preterivanja. Na mom iskustvu urinoterapija mi je pomogla oko problema sa desnima. I prvi put kad sam probao sutradan sam se osetio malo svežije. Kao da sam se očistio od nečega. :D

Mada sam je kratko praktikovao.


Steta, bas sam oduvek zeleo da budem vidovit pa mi je to i zapalo za oko.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz