Sada je: čet mar 28, 2024 12:31 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: uto sep 27, 2016 6:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Nisam rekao da nema takvih efekata, samo ne verujem u te priče. Ko zna, možda neko ima zanimljiva iskustva.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sri okt 19, 2016 3:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 10, 2013 5:24 pm
Postovi: 52
Zna li netko može li se svježi urin ukapavati u uši i nos ili baš mora biti ukuhani? Koja je uopće razlika?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sri apr 19, 2017 4:56 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri apr 19, 2017 1:46 pm
Postovi: 7
Iz onoga sto sam ja procitala,ukuvani ima bolje dejstvo ali se mora razblaziti jer je prejak.Neka me neko ispravi ako gresim.Imam problem sa kozom pa koristim samo jutarnji za mazanje.Slazem se da bi efekat bio mngo bolji i kod unutrasnjeg unosenja,ali jednostavno ne mogu.Cim prinesem casu usnama,osetim taj miris koji me odbije.Popila bih ga da ne znam sta je. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sri apr 19, 2017 6:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
Rajko je napisao/la:
Nisam rekao da nema takvih efekata, samo ne verujem u te priče. Ko zna, možda neko ima zanimljiva iskustva.
:thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: pon aug 13, 2018 11:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 4:15 pm
Postovi: 96
Ako je urin toliko ljekovit, zbog čega onda obolijevaju bešika, bubrezi, prostata...i ostali organi urinarnog sistema koji se "kupaju" u urinu?

_________________
k8št8


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: uto dec 31, 2019 10:39 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto dec 31, 2019 9:01 am
Postovi: 12
Postovani prijatelji,
Procitao sam sve sto se moze procitati o urinoterapiji i posle duzeg oklevanja resih da i ja probam pomenutu. Inace imam 57 god, i veliki sam zagovornik zdravog nacina zivota i zdrave ishrane. Bavim se sportom i dosta setam, a skoro 5 godina koristim ujutru mesavinu limuna, meda i maslinovog ulja. Ishranu baziram na ribi i vocu i povrcu. Dobro se i zdravo osecam, pa resih da unapredim svoj zivot i na neki nacin obezbedim srecnu starost, sto svi zelimo, predpostavljam. Poceo sam prema upustvima sa srednjim mlazom, a ostalo sam sakupljao u flasu i stvarao stari urin, koji sam nameravao da prokuvam ili zaledim, kao sto sam negde procitao, da bih izbegao neprijatne mirise. Ukus i nije bio nesto, podsecao me dosta na pivo, a mirisa skoro da nije ni bilo. Dopalo mi se umivanje i lep osecaj posle brijanja. I tako posle 5 dana pojavio se bol u stomaku, koji je bio sve jaci i jaci, da bi u jednom trenutku bio neizdrziv i nepodnosljiv. U toku noci se sve smirilo pa sam onda nastavio sa unosenjem urina svaki drugi dan. Posle par dana bol se opet pojavio da sam pomislio da sam se otrovao, jer sam po struci hemicar, i dobro poznajem simptome trovanja. Doslo je dotle da sam hteo da zovem hitnu, medjutim opet se nekako smirilo, sa uzimanjem dosta vode. Prestao sam uzimanjem urina i vratio se mesavini meda, limuna i maslinovog ulja. Nastavio sam samo sa umivanjem, i ponovo se bacio na forume i informisanja i shvatio da su to normalne pojave i posto sam ranije imao problema sa zeludcem, to je bila rakcija, i posle nekolko dana sam nastavio sa unosenjem srednjeg urina po tri gutljaja. Bolovi su prestali, a osetio sam takav priliv energije i dobrog raspolozenja, a poceo sam da ga unosim na nos zbog krajnika, jer su vepma osetljiivi (problem od malena) Grlo i krajnici su burno reogovali, ali kad je rakcija prosla osetio sam se nepobedivim. Inace ja volim da experimentisem sa biljkama i cajevima, pa sam flasicu urina svezzeg i starog drzao medju svojim flasicama, tako da niko nije nista posumnjao. Inace moj otac od 80 god ima problema sa kicmom, i gomilu problema (prostata, glaukom, pritisak, secer) pa sam hteo i njemu da pomognem tako sto sam mu odneo jednu flasicu ustajalog urina, i rekao da je ovo neki caj, i kad se ustoji malo se oseca, sto je i istina izmedju ostalog kod cajeva. Namazao je krpu i drzao na kicmu, a kad smo se culi, rekao mi je da je caj odlican i da deluje, jer mu je bolje. Bio sam zapanjen i odusevljen, a onda jos jedno novo iskustvo. Zena je sinoc opet kukala da je jako boli zub vec duze vreme, ali ne stize da ode kod zubara. Probala je svasta, sto medicina nudi, i naravno ja joj ponudih moj urin star jedan dan, kao neku moju muckalicu, koju sam napravio. Rekao sam joj da promucka u ustima i drzi 10-tak min. Upozorio sam je da je malo cudnog ukusa, ali da je dobro. Posle samo pet min bol je prestao i ona je bila odusevljena, a naravno i ja. Trazila mi je da joj dam malo, cisto da ima kod sebe, ako je opet zaboli, a ja sam malo zatezao, kao nemam vise, i moram da napravim novu turu, a to je procedura, ali sam joj ipak dao, a u sebi krio odusevljenje i nevericu i pomislio, e kad bi znala da joj je u ustima moja mojraca, mislim da bi me na mars ispalila. I jos jedan svez primer, sinoc kad sam uterivao kola u garazu, jedva sam odledio neki klin, koji drzi vrata i dok sam vukao tako sam se udario po ruci da mi je odmah otekla. I naravno jos jedna provera najboljeg bozanstvenog leka koji je priroda stvorila... ruka me je strasno bolela da nisam smeo da je dodirnem, i posle samo jednog mazanja urinom, ruka se smirila, i kad sam je dodirnuo sve je bilo normalno. Drzao sam jos nekih pet min, otoka vise nije bilo, a ruka je normalno funkcionisala. Eto prijatelji moji to su neka moja prva iskustva sa urinoterapijom. Nastavljam dalje i pitam se jutros dok sam isao na posao, koliko sam propustio sto nisam do sada koristio, ali posle kazem...NIKAD NIJE KASNO...Srecna Vam Nova Godina i Sve Najbolje :-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: uto dec 31, 2019 5:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Više puta sam pio urin i nisam imao problema. Pomoglo mi je kod upale desni.

@Dr.Mitic
Prijateljski savet, nemoj davati drugima svoj urin.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: uto dec 31, 2019 7:15 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto dec 31, 2019 9:01 am
Postovi: 12
Rajko, zasto? Pojasni molim te, jer sam jos uvek nov. Ako ne zelis ovde ostavicu ti mejl, mada mislim da mi ovde ne treba da imamo tajni za opste dobro. Slusao sam jednog crnca na
youtube koji 10 god koristi urin, i pomagao je ljudima, u koznim oboljenjima i povredama. Ja zelim svojima da nesebicno pomognem, jer vidim da deluje,sto mi je posebno drago, a oni bi me proglasili i bolesnim i ludim, kad bi znali. Medjutim doci ce vreme kad ce istina morati da se kaze.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sri jan 01, 2020 12:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
@Dr.Mitic
Nemoj davati drugima svoj urin zato što ih nisi pitao. Bezobrazno je. Šta bi ti uradio da ti neko uvali svoj izmet da jedeš a da ti ne kaže?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sri jan 01, 2020 3:04 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto dec 31, 2019 9:01 am
Postovi: 12
Rajko, to sto sam uradio je iz najbolje namere, pa zar ti svojim najmilima ne bi pomogao da su u nekoj teskoj i nezavidnoj situaciji ne dao Bog,
i ako urin u kom smo bili 9 meseci i ziveli od njega dok nismo dosli na ovaj svet, poredis sa. Izmetom omda smo promasili konverzaciju uz duzno postovanje i uvazavanje. Zar mi znamo sta je u lekovima, koje se mazu na telu, pune hemije i toksina, a na pojedinim pise da ih uzimamo na svoju odgovornost. Urin ood zdravog coveka je .najbolji lek, i sigurno deluje sto sam se uverio na prakticnim primerima. Ocekivao sam ipak nesto konkretnije, iskreno!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sri jan 01, 2020 3:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Imaš pogrešan stav. Ne treba da daješ nekome svoj urin bez pitanja. Pitaj čoveka lepo, objasni mu situaciju, i ako želi svojom slobodnom voljom da pije urin onda neka pije svoj urin.

Davati nekome da pije tvoje izlučevine bez pitanja i znanja tog čoveka je krajnji bezobrazluk. Nije pitanje korisnost ili štetnost urina nego kršenje svakog moralnog obzira prema čoveku kome si to uradio.

Urin jeste zdrav. Meni je pomogao par puta. Ima mnogo ljudi koji su izjavili da im je pomogao kod mnogih bolesti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sri jan 01, 2020 4:39 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto dec 31, 2019 9:01 am
Postovi: 12
Naravno da znam.da nije ok, sad ti meni drzis moralno slovo, kao da sam debil...nek ide sve na moju dusu..Apsolutno sam svestan sta radim, ali kako coveku od 80 god objasniti koji pije saku lekova da pije svoj urin, mislim da bi tek onda zavrsili pricu, o o tom potom, mozda mu i kazem da je mazao urin i da mu je od njega bolje, ovo sto sam mu dao bilo je za spoljnu upotrebu, kao neki lek, a procitao sam na forumu da su mnogi tako radili, i to sa prijateljima i nepoznazim osobama pa bilo to moralmo ili ne. Moralno je uvek ono sto je i dobro, bar nas tako zivot uci. Znam da je put do pakla poplocan dobrim namerama, ali to je sad filozofija, a zivot je ipak nesto drugo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: ned jan 12, 2020 11:23 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto dec 31, 2019 9:01 am
Postovi: 12
Postovani prijatelji, evo me opet da podelim iskustva urinoterapije posle izvesnog vremena i da postavim nekoliko pitanja o pomenutoj. Nadam se da se Gospdin Rajko nije naljutio, jer sve ovo je samo razmena iskustava za opste dobro, a i za zdravlje tela i dobre energije, jer u zdravom telu je i duh zdrav, zar ne? Moje iskustvo sa urinoterapijom posle mesec i po dana je i dobro i lose, jer kod kad popijem urin jednostavno kao da mi "ugasi" probavu, a to sam vec procitao da se desavalo drugima. Pre urinoterapije isao sam jednom dnevno u wc redovno, ali nakon urina uopste nemam potrebu. Koristim iskljucivo srednji jutarnji urin oko 4 sata. Posle upotrebe u stomaku je revolucija, i onda posle 5-6 dana, doslo je do naduvavanja, da sam morao klistiranjem da izazovem nadrazaj. inace i ranije sam se povremeno klistirao, pa znam kako se to radi. Osetio sam veliko olaksanje, a onda sam isprao debelo crevo sa starim urinom od 3-4 dana i kao da sam bio na krilima, a onda se zatvor nastavio. Prestao sam sa oralnim unosom urina, i sa ukapavanjem ispod jezika, medjutim verovatno se dejstvo urina nastavilo, jer sam ga drzao u ustima zbog zuba, grgoljio ga, zbog krajnika i unosio kroz nos ukapavanjem, ali ne i gutao. Jednostavno uopste nemam potrebu za velikom nuzdom, i to me veoma zabrinjava. Dobre strane su sto mi se lice preporodilo, a i kosa je krenula da raste na proredjenim mestima. Mazem se bar jednom nedeljno sa odstajalim urinom, tako sto se prvo okupam sa sapunom od aktivnog uglja, a onda osusim telo, pa namazem urinom, sacekam pola sata da se urin osusi i onda se operem toplom, pa prohladnom vodom. Efekat je neverovatan, osecam se poletno i snazno, ali ne znam kako dalje, sto se tice unosa, jer sam nekako normalizovao stolicu. Da li su to propratni efekti, i da li je to sve normalno.Najlepe molim za odgovor od onih koji su imali ista ili slicna iskustva, a i od onih koji poznaju materiju. Unapred zahvaljujem :-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: ned jan 12, 2020 4:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
Ja sam vegeterijanac već skoro 3 godine. Pijem urin povremeno već par godina. Nisam imao nikakvih problema ni kada sam jeo meso a ni sada kao vegeterijanac. A pio sam par puta skoro celu dnevnu količinu urina.

Možda te muči nešto u ishrani?

Dobro je da ti prija urinoterapija. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: ned jan 12, 2020 7:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto dec 31, 2019 9:01 am
Postovi: 12
Ne znam ni sam sta je u pitanju, jer bas pazim sta jedem, jedem dosta voca i povrca, a ribu uglavnom jedem ujutru i pijem dosta vode, uglavnom prokuvanu ili prolom. Inace i Malahov je napisao da postoje tri grupe ljudi, kad je rec o urinografiji, prvi koji nemaju nikakvih problema, i rezultati su brzo vidljivi, drugi koji se postepeno navikavaju, i kod kojih su rezultati polako vidljivi i treci koji imaju velike probleme prilikom upotrebe, zbog raznoraznih problema u telu, ili odbijanja tela da prihvati urin, pa treba dosta vremena i na kraju odustaju. Za sebe smatram da sam zdrav, ili mozda samo tako mislim, jer do sada nisam imao nikakvih problema, sem povremenih upala krajnika, ali sam i to resio nepijenjem hladnih pica. Nastavicu sa upotrebom spolja, lica, ociju i grgoljenjem, a batalicu pijenje. Hvala Rajko na podrsci i misljenju, a voleo bih da cujem jos neko strucno misljenje. Inace danas sam kuvao urin, i od litre sam dobio negde oko 300 ml, pa cu pisati i o njegovom dejstvu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sri jan 15, 2020 12:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri apr 02, 2014 9:01 pm
Postovi: 145
Ljudi jel neko radio klistir urinom i kakva su iskustva?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: uto jan 28, 2020 3:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto dec 31, 2019 9:01 am
Postovi: 12
Evo mojih iskustava posle mesec dana urinoterapije. Uzimam tri puta dnevno urin, ujutru srednji mlaz pola case, onda izmedju 12 i 13h pola case i oko 17 H skoro celu casu. Ujutru obavezno mazem oci i lice, a prvo sto uradim, usisam urin kroz nos, progrgoljim, pa tek onda pijem, i obavezno mu se zahvalim, sto me leci i ozdravljuje. Sredom sam poceo da postim ceo dan samo na prokuvanoj vod (koju inace stalno koristim) i urinu, a uvece obavezno klistiranje i mazanje ustajalim urinom. Napravio sam i ukuvani urin, koji koristim za spoljnu upotrebu i koji je skoro kao lek i uopste se ne oseca, od litre napravim 250-300 ml. Osecam se nikad bolje, nema bolesti, nema prehlade, nema virusa, imam energije kao sa 25 god, sve se poboljsalo, cak je i potencija jaca i kvalitetnija. Kad nesto osetim, progrgoljim malo urina i osecaj dobrog zdravlja je opet tu. Inace pozeljno je paziti na ishranu i svesti je na ribu i laksu hranu, a voce i povrce nek bude sirovo, po mogucnosti. Ako mora meso, nek to ne bude svinjsko, i nikako uvece. Veceru izbaciti, jer ce ukus urina biti ujutru jako gorak. Po meni jedna bitna stvar kod utinoterapije je klistir i masaza, i ona treba prva da se uradi, a onda unos u telo. Medjutim posle mesec dana primetio sam nesto sto moram sa vama da podelim. Osecaj kako ljudi pogresno zive i kako se pogresno hrane i svesno ili nesvesno unistavaju sebe, mi je postao toliko vidljiv, da sam zapanjen i strasno mi je zao zbog toga, ali kako nekome pomoci, kad on ne zeli sebi da pomogne. Ljudi se ubijaju od mesa i prekomerne hrane. Slucajno se sve pogodilo, bio sam na slavama i prenerazio se koliko ljudi sebe ne vole i koliko trpaju u sebe bespotrebnu i toksicnu hranu, kao da im je to zadnje, i komentarisu, jednom se zivi, bolje da umrem sit nego gladan i slicne gluposti i to sve kroz osmeh. Svi cemo jednom umreti, ali ko nije za sebe, nije ni za druge, kaze izreka. Eto prijatelji moji, to je ukratko... pisite Vasa iskustva, jer ne vidim da neko jos pise sem nas par. Pozdrav :-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: čet jan 30, 2020 2:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Probala sam ja taj urin dok nisam shvatila da je to sranje. Kako da pomognem sebi sa necim sto tijelo izbacuje iz sebe? To je otrov,kao i govna. Da je Bog htio onda bi to srkulisalo kroz organizam kao krv. Ne znam sta da ti kazem..Urin nije toliko gadan kad se pije, to sam probala i uvjerila se. U pocetku sam mislila joj kako cu ja to, ali u biti jednostavno je jako. No, mokraca je inace pominjana i u vradzibnama i magijski ritualima i to crnomagijaskim. Najcesce se koristi kad imas pakt sa djavolom. Krv, mokraca i sve necistoce...nemoj mi samo jos reci da je menstruacija zdrava? Nekako mi nije tu nesto ok,nesto mi ne stima to sa mokracom. Cak i ako poboljsa nesto kod covjeka, pitanje je koliko ce to trajati....pozdrav i tebi.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sub feb 01, 2020 9:33 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto dec 31, 2019 9:01 am
Postovi: 12
Kako otrov!?! pa bili smo u urinu 9 meseci, jer plodova voda je urin, sa malo secera. Prvo smo dobijali od majke, a posle smo sami izbacivali i gutali pomenutu, ziveli i rasli od nje, do radjanja, a celije to pamte, medjutim farmakoindustrija nas je odmakla i udaljila od toga, a i od prirode, jer njihova deviza je "Izlecen pacijent, izgubljen potrosac", medjutim to je neka teska i duga prica, o kojoj je ovde bilo reci nadugacko i nasiroko, u prethodnim postovima, koje je pozeljno procitati. Urin se ne moze NIKAKO porediti i meriti, a i mesati sa izmetom, a pogotovo ne sa menstruacijom, jer to su potpuno drugi kanali i putevi izbacivanja. Nije da sad ja sad zucno branim urinoterapiju, jer mi je dugo trebalo da se upustim u nju, i sam sam veoma skeptican, a jos uvek relativno nov u koriscenju, ali moji rezultati sve govore i pobijaju tvoju teoriju da je sranje, kako si izvolela reci. Za urinoterapiju su najvaznije dobra informisanost i pravilna upotreba, a sve ostalo ide samo od sebe s vremenom. I ja sam imao problema u pocetku, imao zatvor i bolove, o cemu sam pisao, dok nisam naucio pravilno da je koristim. U vradzibnama i magijskim ritualima , uglavnom se koristi krv, koliko ja znam, i mozda neko zloupotrebljava i urin, ali to nas ne treba da intresuje. Ne znam koliko dugo si koristila urinoterapiju ii kakva su tvoja iskustva, jer nisi nista napisala o tome, tako da ovako ne mogu nista da zakljucim. Ja je uzimam profilakse radi, i za sad sam veoma zadovoljan, osecam se dobro, zravo, poletno i energicno, a sto se tice bolesti i sto se tice lecenja, urinoterapija nije magicna, jer se ne mogu ocekivati brzi rerultati, ako je duga bolest u pitanju. Koliko godina bolesti, toliko meseci lecenja, to kaze teorija, a i ljudi koji su se lecili, i izlecili najteze i najduze bolesti. Obavezno pre urinoterapije treba ocistiti organizam, posebno creva i jetru. Posle toga promeniti ishranu. Bitno je ne unositi dodatne toksine, tipa cigarete, alkohol, kafa… a urin ce telu osigurati sve potrebne enzime, hormone i minerale. A onda urinoterapija u svakom slucaju i na sve moguce nacine. Spolja, iznutra i obavezno klistiranje... i dosta vode (dnevno oko dve litre). Nemoj ocekivati rezultate preko nocii. A ako se i malo nesto poboljsa, mi smo na dobitku, jer nismo se lecili hemijom, koja jedno leci, a tri stvari upropascava i negde se u nasim organima talozi, rastvara i ceka momenat dejstva sa padom naseg imunog sistema. Uz duzno uvazavanje i postovanje urinoterapija je za odvazne, smele i hrabre ljude, a mogu reci slobodno i razumne. Naravoucenije, ko ima hrabrosti i vere zasto da ne! Sve smo kao gadljivi, a kad stavimo cuveni parfem MOSHUS, onda nismo, a on je od kamiljeg urina tj. urin je osnova-baza parfema…To nam ne smeta, jer lepo mirise, sa dodatkom vestackih aroma, koje se dobro rastvaraju sa urinom, cak neke od poznatih krema protiv bora imaju urin u sastavu. Citao sam da su nasi stari uzimali od beba urin (koje samo sisaju) pa mazali lice, i lecili se njime, . Tako se isto cudimo kako su nam preci dugo ziveli, a nisu meditirali, isli na fitnes, pilates, teretanu…jeli su zelenis… a i masno, naravno samo domace tovljeno, radili po njivama od jutra do mraka. Takodje nisu ni imali u polju prvu pomoc (hidrogen,alkohol,hidrociklin,sterilne gaze,zavoje…) vec ono sto im je pri ruci… Ja sam probao urin, i potpisujem sve dobro i pozitivno, a smatram sebe jos uvek razumnim i normalnim covekom, i naravno nastavljam dalje, a i preporucujem svima. I jos nesto,,, ne zelim nicije znanje niti iskustvo podceniti ali ipak mislim da je urinoterapija korisna samo ako je urin potpuno zdrav, mada sam citao u knjigama Malahova, Amstronga,Thakkara i drugih, da su se bolesni ljudi lecili i izlecili svojim urinom. Za borbu protiv stetnih bakterija ili klica ljudski organizam stvara narocite materije koje se nazivaju antitela, cak i kod najbolesnijih ljudi, a za svaku vrstu klica stvaraju se posebna antitela. Ona dejstvuju kao jake policijske snage. Cim opasan stranac udje, "policajac" ga docekuje i prati da bi ga sprecio da se siri i ucini neko zlo. Ali organizam ne stvara uvek dovoljno antitela za svaku vrstu stetnih bakterija koje dospevaju u njega. Zato su tu lekari da nam daju serume koji sadrze antitela za borbu protiv razlicitih bolesti, koji su ubaceni virusi, o kojima nista ne znamo. A mi nosimo serum sa sobom, samo ga treba upotrebiti... Kakva prednost. Tragom_ptice_dodo zelim Ti dobro zdravlje i srecu sa osmehom na licu. Pozdrav i sve najbolje :-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Urinoterapija
PostPostano: sri feb 05, 2020 10:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Dragi dr.M. sto se tice urinoterapije i mog licnog iskustva, ja sam navela da je sranje i stojim iza toga. Kao prvo, mozda nisam ispravno koristila a sve i da jesam, ja ne bih zbog urina trpila te vrste boli koje si ti opisivao jer bi mi to bio znak da nesto nije uredu. Kao drugo, morala bi baciti apsolutno sve sto volim da jedem i lijekove koje pijem, da bi moj urin bio od koristi za mene- to necu, ne mogu i ne zelim. Mozda je on i zdrav, ali ko zna sta ja sve tj moji mokracni kanali i besika i bubrezi moraju zadovoljit da bi moj urin bio zdrav, a ja ne mogu u svakom trenutku znati da li je to sve u meni okej i da li sam napila se neke vode sa bakterijom ili da li imam neku upali i slicno. To sto smo mi kao bebe bili u urinu i sto opisujes je sasvim druga prica i drugi uslovi i slicno. Mi smo nastali iz da prostis one stvari i to je neka spoma valjda dok se razvijamo i rastemo u utrobi, taj proces i tako to...ne mozes navoditi ta poredjenja, jer i covjek je nastao od majmuna, ali ne bilo kojeg vec covjekolikog majmuna, a kao sto vidis milioni majmuna su na planeti zemlji tu gdje jesu-isti ne mijenjaju se.... dalje ..ovo za moshus, pa dje nadje bas moshus...Ako si sve navedeno pazljivo i detaljno procitao kao pricu o moshusu onda sma sigurna da ti ni jedna prica nije ispravna , osim sto ti navodis "imas dokaze", mislim ja ovde mogu da pricam stagod kakogod ali nemam dokaze...Da zavrsim o moshusu, moshus nije nastao od kamiljeg urina vec od jelena i to posebne vrste jelena muzijaka, koji je pohranjen u dlakavoj vrećici ispred penisa (da izvineš -to bi bila jaja jelena), veličine loptice za golf. Kako bi se dobio mošus za upotrebu u parfimeriji, osušena žlijezda siječe se na male dijelove i ostavlja u alkoholu da sazrije nekoliko mjeseci, ili još bolje, nekoliko godina.
Pozdrav i tebi i nemam ja nista protiv tebe sto koristis urin ja samo iznosim svoje iskustvo :)

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz