Sada je: sub apr 27, 2024 1:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 287 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto mar 21, 2006 4:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Upravo čitam "Sjeme uništenja" i ne mogu vjerovati u kakvom svijetu živimo. Slažem se s axor-om u svemu šta je rekao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 22, 2006 8:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
tako dakle ne jesti GMO hranu-onda ajmo sta jesti,jer recimo svaka hrana zivotinskog porijekla hrani se GMO hranom,onda imamo razne vrste voca-povrca koja su stigli kod nas u GMO semenu.

definitivno da se treba jesti isklucivo sa pijace i nista iz trgovine..malo vise ribe(ali koje) i sta jos????

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 22, 2006 8:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Najbolje jest ono sto posadis i uberes u svojoj basti ili sto uzgojis u svojoj staji :wink:

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 23, 2006 11:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
Što jesti?
Najsigurnije ništa.
Meso nije dobro iz više razloga;nije humano;kada se pojede dugo truli u želucu i podloga je za razne bolesti a najgore je to što s mesom pojedemo i emocije zatvorenih i zaklanih životinja a uz to gratis dobijemo antibiotike i ostale otrove koje su dobijale u zatvoru.
Mliječni proizvodi?
Sve što krava/koza jede najdirektnije ide kroz mlijeko.A jede GMO hranu,leševe krava,pasa i mačaka plus oni raznorazni otrovi koje dobija da bi više dala mlijeka.
Voče i povrče?
Osim što u sebi imaju gene muhe,štakora i majmuna i što su prskani svim vrstama pesticida večina raste na raste na umjetnim kancerogenim spužvama i imaju deset puta veču koncentraciju štetnih taložnih tvari od dopuštene razine ali to nitko ne kontrolira.
Kruh?
Radi se od brašna koje je uništeno negativnom selekcijom žitarica,puno pesticida i posebno aditiva koji su posebna priča.
Soja,riža,šečer?
Samo ču reči da iznad tih polja NE LETE INSEKTI!
Obične vode?
I ona flaširana i ona pipska je puna fluora i tako loše kristalne strukture da momentalno poremeti ljudsku ravnotežu ukoliko je još ima.
Izbjeći sve ovo je praktično nemoguče ali smo očito več stekli imunitet na dosta toga.
BON APETIT :lol:

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 23, 2006 12:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Citat:
Što jesti?
Najsigurnije ništa.
Meso nije dobro iz više razloga;nije humano;kada se pojede dugo truli u želucu i podloga je za razne bolesti a najgore je to što s mesom pojedemo i emocije zatvorenih i zaklanih životinja a uz to gratis dobijemo antibiotike i ostale otrove koje su dobijale u zatvoru.
Mliječni proizvodi?
Sve što krava/koza jede najdirektnije ide kroz mlijeko.A jede GMO hranu,leševe krava,pasa i mačaka plus oni raznorazni otrovi koje dobija da bi više dala mlijeka.
Voče i povrče?
Osim što u sebi imaju gene muhe,štakora i majmuna i što su prskani svim vrstama pesticida večina raste na raste na umjetnim kancerogenim spužvama i imaju deset puta veču koncentraciju štetnih taložnih tvari od dopuštene razine ali to nitko ne kontrolira.
Kruh?
Radi se od brašna koje je uništeno negativnom selekcijom žitarica,puno pesticida i posebno aditiva koji su posebna priča.
Soja,riža,šečer?
Samo ču reči da iznad tih polja NE LETE INSEKTI!
Obične vode?
I ona flaširana i ona pipska je puna fluora i tako loše kristalne strukture da momentalno poremeti ljudsku ravnotežu ukoliko je još ima.
Izbjeći sve ovo je praktično nemoguče ali smo očito več stekli imunitet na dosta toga.
BON APETIT


A upravo sam sela pred Komjutera sa dve prelepe Jabuke...:)pa opet sam ih vratila u kuhinji da se malo oporavim od procitani post..:)

Za voce i povrce ja sam uradila sledece. Kad sam pocela sama da kuvam morala sam naci gde da kupujem sigurnu hranu. POcela sam od pijac. Prvo sam shetala neko vreme razgovarala sa ljudima koji prodaju hranu smeshkala sam se bila prijatna i ljudi onako iskreno kazu ova hrana je prskana ili nesto tako. Otkrila sam da postoi tezga koja prodaje domace neprskano voce. Sve produkte su malo manje od obicno, ili imaju razlicitu boju ali uverila sm da nisu prskani. Oni prodaju bolesnima nesto je skuplje nego drugde ali neznacitelno malo. Isto sam uradila i u standarnim marketima u prodavnice za zdrave hrane i sad imam prijatelje koji me upozoravaju dali nesto cini ili ne...:)

Svakako da se potpuno nemozesh zashtititi ali bar malo od malo mozesh. Za povrce znam da shto je pravilnije forme to pomalo ima pesticide na njega ili shto je zrno manje isto to znaci da ima manje pesticida. Ove su informacije od tezge na pijac :) tako da su od iskustvo na ljudi koji uzgajaju valjda znaju vishe od mene :):):) nekako im verujem.. i za jabuke kupujem samo one koje imaju rupicu od crvicha...:) i to je savet od pijac. Navodno crvic ne ide na prskanu jabuku ali to vazi samo za jabuke ne za drugo voce :)

eto idem ja opet po moje jabuke...:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 23, 2006 1:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
http://www.iskon.hr/vijesti/page/2006/0 ... 68006.html

Kokosi jedu jedna drugu.

http://www.iskon.hr/tehnoklik/page/2006 ... 25006.html

GMO biljkama rijesavaju minska polja.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 23, 2006 2:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Pa po svim ovim iznesenim cinjenicam vidim da bi mi trebali nekako zivjet od zrak :!:
:idea: A i zrak je zagadjen :twisted:

Ajmo onda prijedlozi cime se hranit :?:

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 23, 2006 2:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
Kokosi jedu jedna drugu.


Pa kad su se predozirale.
A i to nije neko cudo, imas ti i ljudi koji jedu jedni druge, sjetimo se samo onog kanibala u njemackoj :!:

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 24, 2006 12:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
O.K onda,znaci nema nam druge nego da mucnemo glavom i izvuci zakljucke koje ponekad nisu po nasoj volji :

moram se navratiti homeopatskom razmisljanju a to je da je svaki otrov i ljek-u ovom slucaju otrov dolazi u nas i izlucuje se kroz mokracu a tu ga mozemo docekati :? i :? sta sad :?: ..isopatija:uzmemo neka kap iz ove izlucevine krvi i napravimo delucije desetak puta(rastvaramo u odnos deset prema jedan) i dobijemo imunitet na ova jela.. :cry: :wink:

E sad pitanje je dali cemo to stvarno i uraditi iako sam siguran da je najbolji nacin da se podigne imunitet,iz prostog razloga-naseg ......sta ja znam sto-neka drugi kazu

za one koje ne znaju :uzima se jedna kap mokrace i pomesa sa deset kapi destilirane vode...zatim se udara u pod deset puta taj rastvor..

onda se opet uzme jedna kap ovog rastvora i pomesa sa deset vode pa se udara....i tako desetak puta...znaci od mokrace nece biti nista, i na kraju se nekoliko kapi stavi ispod jezik,e tada dobijamo informaciju u mozgu da se ogromna kolicina otrova nalazi u telu,pa imun sistem proizvede protiv otrov za ovako velik otrov koji u stvari nema u nase telo :wink: ......znaci provociramo nas imunitet da se pripremi i odbrani

od otrove koje su u hrani

E bas da vidim ko ce da prijavi ovakav podvig pa da izgubi ili dobije novi kvalitet renomea-iako u psevdonimu

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 24, 2006 6:10 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Kokal, vidi tu negdje na forumu - Urinoterapija!!!

:wink:

Evo link... našao sam funkcijom Search:

http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?p=891

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 24, 2006 11:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Naravno Jack,URINOTERAPIJA..e sad imamo homeopatski tretiranu urinu cime dobijamo ISOPATIJU,..a to je rastvor urine cime dobijamo mnogo vecu vibraciju-informaciju a urinu nismo ni okusili vec samo otisak u vodi... :wink:

Tako da je sasvim prihvatlivije i efikasnije cak i za skeptike :roll:

Inace sam bio u prilici da sam hteo da to predlozim pacijentima al mi nije bilo zgodno-pa sam ih navodio da sami nadju tu informaciju i ne znam sta se desilo dalje :roll:

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 25, 2006 8:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Hrvatski ministar poljoprivrede išao poslovno u Ameriku na dogovore o suradnji.
http://vijesti.hrt.hr/ShowArticles.aspx?ArticleId=7911
Znači stiže nam GMO sjeme, ako ga naravno već ne sijemo. Inače firma koja prizvodi GMO sjeme ima predstavništvo U Hrvatskoj, a zašto bi netko imao predstavništvo ako tu ne radi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 29, 2006 10:56 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Molila bih informaciju...

Ima li neko "Sjeme unishtenja" u .pdf izdanje? u knizari su rekli da ce da je donese ali evo proshlo 2 meseca... :), jako su zaangazovani!

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 6:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
8) da malo prispomenem nešto o temi gmo,budući da se bavim proizvodnjom povrća .pričam o hrvatskom tržištu i bosanskom jer se isprepliću a vjerovatno vrijedi i za još neke zemlje ex-yu:jedna od odrednica tih tržišta je da su poligon za razne nwo experimente.ono što je recimo trebalo amerima 30 god u hrvatskoj su izveli za 4-5 god. i to sve uspješnije i brže kako se bliži završnica.znači ,pri kraju je izvedba redistribucije hrane(baziram fokus na to pitanje,jer ima ih još) kroz hipermarkete tj. kroz kontrolirane kanale a ne kroz privatnu inicijativu malog poduzetnika,trgovca.tržnice na malo i veliko su većinom pred slomom .pitate se zašto hrvatska ubrzano prestaje biti agrarna zemlja sposobna prehraniti sebe??jednostavno,dok političari deklarativno "potiču" prizvodnju ono malo prizvođača ne zna kud će sa robom.uvozi vam se ljudi moji(govorim o voću i povrću) maltene 90% ponude u hipermarketima a ono što vam se nudi kao domaće na tržnicama vam je iz istog tog uvoza 80% otprilike.dobro,riječ je barem o legalnom uvozu.do prije par godina sav uvoz je bio ilegalan,preko mekane granice sa bosnom.dobro to se tiče nas proizvođača ali trebate znati da vam je sav uvoz iz par visokozagađenih regija gdje se to povrće proizvodi,i nitko živ ne kontrolira zdrastvenu i gmo ispravnost tih artikala.dalje,sve ama baš sve vam se proizvodi iz f1 hybrida ,kako tamo vani tako i mi ovdje da bi barem malo bili konkurentni izgledom tog povrća ako već ničim drugim.e tu vam leži zec.svo sjemenje vam radi svega par kompanija u svijetu(pogodite odakle su) i nitko živ ne zna da li u te f1 hybride mućkaju gmo komponente već 20-30 godina.tko zna?ja kao proizvođač znam da svake godine moram kupit to njihovo f1 sjemenje (recimo savršenih karakteristika),skupo ko zlato,da bih dobio proizvod koji bi gospoda iz nekog hypermarketa uopće htjela ponudit kupcima uz ogromnu uvoznu ponudu (istog tog f1 povrća) koja uvijek ima prednost nad našim zbog razgranate mreže veletrgovaca-uvoznika.zašto vam to govorim?razmislite malo o nekoj eventualnoj krizi,svjetskih razmjera-----što ćete jesti?malih dućana nema,priozvodnje nema,uvoza nema---hypermarketi postaju distributivni centri.lijepo rajo u red,pa ko hoće kruha najprije čip u ruku, :idea: :idea:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 7:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Hvala na postu i iskrenosti. Eto ljudi sad znate šta jedemo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 30, 2006 7:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Povremeno pratim, kad naletim, na ovo o čemu pišeš, optimisto (svaka čast na nicku :D ).
Danas sam kupila špinat /zemlja porijekla - Koreja (zaboravih jel Sjeverna ili Južna), i baš pomislih, tko bi ga znao, što je sve u ovom špinatu...
Što se tiče sjemenja...ajd mi objasni nešto. Imam neke rođake koji obrađuju zemlju, ali za svoje potrebe, ali su velika obitelj pa imaju dosta - za moje pojmove, a i rade veliku zimnicu. Pa smo malo pričali o sjemenju koje koriste. Vele oni, nemamo već odavno to "starinsko" sjeme od naših baka o kojem nas pitaš. To se s godinama zatrlo, naprosto je postajalo sve slabije i slabije (?!?!) i bili smo prisiljeni početi kupovati ovo tretirano iz sjemenarni. Prihvatila sam to tada bez previše razmišljanja, ali ustvari mi nije jasno kako sjeme može oslabjeti... Pa kao su naši stari onda godinama sadili i obnavljali iz sezone u sezonu svoje usjeve... Nisu imali nego sjeme koje bi ostalo od prethodne godine. Nadam se da razumiješ što pitam.
Možda se na neke načine djeluje na (zračenja?) na cijelu zemlju i uništava se sve prirodno? Ili sveukupno zagađenje oko nas?
Baš bih voljela da malo razglabamo o ovome, itekako nas se tiče. A budući se time baviš, možeš nam dati prave informacije.

Citat:
što ćete jesti?malih dućana nema,priozvodnje nema,uvoza nema---hypermarketi postaju distributivni centri.lijepo rajo u red,pa ko hoće kruha najprije čip u ruku


Naravo da imaš pravo. Treba kontrolirati hranu (kao jedan od izvora energije, jel'te), dalje je sve lako...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: pitanja
PostPostano: sri jul 12, 2006 8:19 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri mar 08, 2006 9:00 am
Postovi: 101
Optimisto gdje si nestao???
Baš sam i ja pitala na 'ljekovitom bilju' je se neko bavi eko-vrtlarenjem???
Da li proizvodiš na malo ili veliko???
Ovo mi je baš zanimljiva tema!!!
Špinat iz Koreje??? Ideš....
To je problem sa sjemenjem kaj je Optimista rekao...to su F1hibridi koji ti slijeću generaciju iz sjemena teško mogu dati ili ako je daju obično ne rode...
Pohvalno...Semenarne Ljubljana krenule su s proizbodnjom Eko-sjemenja (garancija da 3 generacije nisu bile ničim tretirane)!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 12, 2006 12:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
Jana je napisao/la:
Imam neke rođake koji obrađuju zemlju, ali za svoje potrebe, ali su velika obitelj pa imaju dosta - za moje pojmove, a i rade veliku zimnicu. Pa smo malo pričali o sjemenju koje koriste. Vele oni, nemamo već odavno to "starinsko" sjeme od naših baka o kojem nas pitaš. To se s godinama zatrlo, naprosto je postajalo sve slabije i slabije (?!?!) i bili smo prisiljeni početi kupovati ovo tretirano iz sjemenarni. Prihvatila sam to tada bez previše razmišljanja, ali ustvari mi nije jasno kako sjeme može oslabjeti... Pa kako su naši stari onda godinama sadili i obnavljali iz sezone u sezonu svoje usjeve... Nisu imali nego sjeme koje bi ostalo od prethodne godine. Nadam se da razumiješ što pitam.

e ovo pitanje i mene jos uvek muci, ako neko zna odgovor bio bih vrlo zahvalan
pitao sam i ja seljake i kazu da vec godinama kupuju seme u semenari i tako...
a ja pitam kako je onda to bilo pre 100 godina i svi slezu ramenima
i jos uvek mi nije jasno sta se to desilo ili sta se desava sa tim starim semenom...
i sta se desava sa kolektivnom svescu najzdravijih pripadnika svake nacije tj. sa saljacima!!!
sta se to desava sa srpskim i verovatno svakim drugim seljakom?
gde im je pamet?

jebem mu mater, ti seljaci svasta znaju a na ovu mozda i osnovnu stvar slezu ramenima... sta je u pitanju, kolektivna amnezija? ;)

kako ja gledam na stvar slicna je i situacija sa chemtrails-ima.
leteli su avioni godinama bez ikakvih tragova. i onda su jednom tragovi poceli ali dok smo to primetili vec je postalo svakodnevica... i smo svi slegli ramenima i tako to prolazi... desilo se lagano i jednostavno je postalo deo naseg realiteta.... i bez postavljanja suvisnih pitanja...

tako je verovatno bilo i sa semenom...
nema potrebe da se mucite...
evo ovo je bolje...evo probajte... dzabe je :)

e pa izgleda da nije bas bilo za dzabe ;)

i zato danas jedemo sranje... :?

umalo da zaboravim... i pored svega imam osecaj da kada ZNAMO da smo zasticeni onoliko koliko verujemo da nam niko nemoze nista.

a zasto i kako?

e pa prosto zato jer je DUH... pre svega
a ne jebena materija pa makar i otrovna
jedino valjda zato prezivljavamo i jedino mozda zato nema veze ako je nesto i otrovno ;)

i zato i pored svega....

8)

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Sjeme uništenja
PostPostano: uto jul 25, 2006 12:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
axor je napisao/la:
Amen


Rijec Amen znaci "let it be hidden". Citaj zemlju ozirisa ili pilaj Stephena Mehlera. Daklem nadji bolju rijec... (samo napominjem)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 26, 2006 3:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon nov 21, 2005 3:21 pm
Postovi: 60
Lokacija: zagreb
Kako znate da i to sjeme od pije sto dvjesto godina isto nije bilo genetski modificirano,oni koji nas kontroliraju i onda su to mogli napravit a i mnogo,mnogo prije?

Ustvari vas zelim pitat zasto si uopce razbijat glavu oko takvih stvari kad je to sve vec tako kako je.Nista ne mozemo rijesit s time sto ce mo uzet sjeme za koje ce nam netko reci da je sto posto prirodno,jel kad bi i mogli bit sigurni da je,opet ti ubace nesto u vodu,zrak koji disemo,ljekove itd.itd.

dok se god borimo na toj razini potpuno smo bespomocni zato jel je to trenutno njihov teritorij na kojem se oni puno bolje snalaze i pono bolje ga poznaju od nas.Sve probleme cemo rjesit kad napokon otkrijemo i spoznamo tko smo mi,kad postanemo svjesni svojh moci koje imamo.
Tad oni postaju manji od makovog zrna spram nas.Po meni jedini izlaz iz ove pizdarije u kojoj smo se nasli.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 287 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 89 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz