Sada je: uto apr 23, 2024 10:45 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto nov 27, 2007 6:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 25, 2007 12:52 pm
Postovi: 197
Lokacija: Zagreb
Ono što sad i pripremam za skeniranje, da ponudim i Vama...
Iscjeliteljske ruke od Ann Brennan ;) A mozak radi stalno #-o Ponekad ne mogu zaspati po par sati zato što stalno nešto "pretumbavam" u glavi :roll:

Pozdrav

_________________
We don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 27, 2007 7:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 09, 2007 3:29 pm
Postovi: 833
Lokacija: Zagreb, Vrbovec
Citat:
A mozak radi stalno. Ponekad ne mogu zaspati po par sati zato što stalno nešto "pretumbavam" u glavi.



Stanks, čini se da imamo isti problem. Ja konstantno tijekom dana vodim spontane unutarnje monologe s vizualizacijama ili bez njih, a posebno prije spavanja, što me vrlo irititra. Već mjesecima nisam pošteno spavao. Iz tih večernjih kontemplacija sam mnogo naučio o prirodi ljudskog uma, npr. čim više informacija um procesira, tim veća neuređenost i kaotičnost mentalnih koncepata.

U stanju polu-sna, sna i jave ponekad moje nesvijesne misli i unutarnje reflekcije bivaju razotkrivene, tako da se i sam čudim otkud mi.

Evo primjera: Prva misao nakon buđenja jednog dana mi je bila poput unutarnjeg glasa mudrosti koji kaže: "Uzrok ima beskonačno mnogo predaka".

Čim sam se ustao iz kreveta jako uzbuđen, zapisao sam "prokanaliziranu" poruku da ju ne zaboravim.
Neki drugi dan, slična situacija. Um kaže: "Istina je trostruka, ali samo se dvije strane bore za nju."

Um:"Svaki puta kada kažeš JA, ti si druga osoba."

Ubrzo sam počeo razmišljati o značenju tih zagonetnih riječi. Mislim da sam dešifirao barem dijelom njihovo značenje.

Vrlo uzbudljivo iskustvo. Vjerojatno Jastvo pokušava komunicirati sa mnom u ključnim trenucima mog samorazvoja.

_________________
Moja kolekcija knjiga:

http://www.4shared.com/dir/12497247/299 ... cija_.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 27, 2007 7:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 25, 2007 12:52 pm
Postovi: 197
Lokacija: Zagreb
Samo ću ti reći da će ti ova knjiga (kad je skeniram i "bacim" na net) pomoći kad je u pitanju spavanje. Prošvrljaj malo po netu i potraži zanimljive tekstove o ljudskom energetskom polju (ako već nisi). Puno prakse oko apsorbiranja energije i nakon samo nekoliko sati osjećati ćeš se fit....govorim iz vlastitog iskustva. Onda ćeš i misli lakše provariti. Znam iz vlastitog iskustva da čovjek neispavan/umoran, a sa puno raznih misli/promišljanja, postaje lagano frustriran/nervozan/sve mu smeta/i sl.. Naravno ako se ne zna boriti sa tim. A boriti se može samo, ako ima iskustva u toj borbi. A iskustva opet nemaš ako ne prakticiraš tu "borbu". Najlakše bi bilo prepustiti se i reći takav sam, što po mom mišljenju, nije riješenje. Možda sam u krivu, možda je to subjektivno mišljenje, možda, možda, možda....ali znam da nakon mjeseci borbe svijet oko mene puno ljepše izgleda. Naravno tu mi je pomoglo i to što ne želim prepustiti sve nekom slučaju. Iskreno govoreći, zadnjih nekoliko mjeseci u mom životu bih mogao nazvati i ponovno rođenje ;)

_________________
We don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 19, 2008 12:42 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon okt 22, 2007 12:00 pm
Postovi: 17
Lokacija: istra
Hey, kako ide skeniranje knjige "Iscjeliteljske ruke" ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 19, 2008 10:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 25, 2007 12:52 pm
Postovi: 197
Lokacija: Zagreb
Pa knjiga je već odavno gore :D
Knjiga
http://rapidshare.com/files/84687827/Ba ... e_ruke.pdf

Slike iz knjige
http://rapidshare.com/files/84688581/Is ... _SLIKE.rar

_________________
We don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 5 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz