Sada je: čet mar 28, 2024 5:16 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet jan 20, 2006 7:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:55 am
Postovi: 114
Lokacija: another world
galaksija je napisao/la:
Čovjek koji potpadne pod kontrolu uma, ne može to znati. Kako će to on, odnosno, - čime, odrediti kad ima na raspolaganju samo um koji je kontrolisan od strane određenih sila izvan njega?!

Recimo, ako uzmemo da čovjek čuje iz “pouzdanih” izvora da će mu monoatomsko zlato obezbjediti brz duhovni napredak, vidovnjačka svojstva itd. i tako počne da ga uzima. Međutim, šta ukoliko je to dezinfomacija, odnosno, taj “čarobni napitak” ima svojstvo da učini čovjeka prijemčivim za ‘patološki materijal’ koji mu se servira ‘odozgo’ ili ‘sa strane’ i da mu tako izmjeni stanje svijesti?!

Činjenica jeste da u početku čovjek dobija ‘proširenu percepciju’ ali to je možda upravo ono što ga i navuče? Zar nije slična stvar i sa drogama?!

Tako, način rezonovanja u smislu “ukoliko primjetim da nešto krene loše…” je stvarno tragikomičan. Čime će se to primjetiti ili odrediti? Da čovjek ima dva uma, pa da može da ostavi jednog kao čistog, koji je u stanju da objektivno promatra i prosuđuje onog drugog koji koristi monoatomsko zlato, u redu.


Covjek ima dva ima uma, letacki i nas pravi um. Letacki um kontrolira covjeka svakodnevno, dok nas pravi um rijetko dolazi do izrazaja, tako da je u biti svejedno na koji nacin je covjek kontroliran: drogom, dezinformacijama, zaglupljivanjem, emocijama odnosno najcesce mixom svega toga.

Sta ukoliko je i ovaj forum jedna droga jer covjeka preplavljuje informacijama i tako se postize efekt "sirenja svijesti", a u biti covjek postaje konfuzan i nestabilan. Naravno na pojedincu je da vidi da li mu forum koristi i ako je sta od toga. Ne vidim nista lose u sirenju percepcije a smanjivanju ovisnosti, sto se dogadja npr. kad zlatni prah zamijeni ostale vrste droga. Svako je odgovoran za svoje izbore bilo u smislu droge (pri tome ne mislim na ovisnost) bilo u smislu znanja.

Ljudi koji znaju da covjek ima dva uma i imaju dovoljno iskustva u koristenju PRAVOG, uvijek ce znati sto je lose po njega.
Isto tako letacki um je u stalnom strahu da ce biti razotkriven, sto se ocituje u tjeskobi i paranoji. Zbog toga strah od novih spoznaja, ideja i sredstava koje bi mogle pomoci u njegovu razotkrivanju.

Citat:
Istovremeno, kaže da ne može više ništa da jede i da stalno ima proljev. Kaže da je razlog za to što se “toliko tjelesno i duhovno pročistio da njegov organizam više nije u stanju da primi u sebe bilo šta što u sebi ima i najmanje zaostatke pesticida, herbicida itd.” S obzirom da je danas skoro nemoguće kupiti 100% čistu hranu, on više ne može ništa pojesti a da se ne dobije proljev.


Ovo je zanimljivo ali tada bi bilo dobro za njega da ne jede hranu uopce i da za uzemljivanje koristi mentalne tehnike i vizualizacije.

Dado jesi koristio ORME u obliku zlata ili nesto drugo?

_________________
_ NE-OPREDJELJEN _


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 20, 2006 11:14 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Dado je napisao/la:
moj mlađi sin je hiperaktivno dijete.
temperatura od 39,5 ga ne smiruje,šta da kažem?
upisali smo ga u jaslice da bi nakon nekoliko dana bili pozvani na razgovor gdje nam je predloženo da posjetimo psihologa koji će nas uputiti kako da izađemo s djetetom na kraj.


Dado,

Čini se da dosta slučajeva hiperaktivnosti kod djece dolazi kao reakcija na neke od aditiva u hrani i vodi. Veliki broj djece se smiri kad im roditelji počnu davati prirodnu hranu i čistu vodu (bez fluora) a obojene sokove bi trebalo potpuno ukinuti.


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 20, 2006 1:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Citat:
Tako, način rezonovanja u smislu “ukoliko primjetim da nešto krene loše…” je stvarno tragikomičan.


Pogotovo je tragikomicno kad netko nije u stanju citat izmedu redaka i shvatiti cinizam ali boze moj....
Cinizam se takoder moze iscitati iz mog stava sta mislim o argumentu da to sta se zlatne cestice vezu za DNA je samo po sebi lose.

Nema te stvari u svemiru koja covjeku ovisno o situaciji nije otrov ili lijek istovremeno.
To je bilo poznato svim starim kulturama pa preko alkemicara pa do danasnjih dana ljudima koji shvacaju neke aspekte odnosa covjek - svemir.
To je osnovni princip homeopatije recimo. Svaki stvoreni djelic svemira korespondira sa jednim dijelom ljudskog tijela i ljudskog metabolizma.
Neda mi se sad nabrajat kojih milijun primjera iz Ayurvede, europskih ezoterijskih krugova pa na dalje.

Sta nam to govori o zlatu izmedu ostaloga?
Da onoliko koliko moze biti stetno (sta moze kao i sve ostalo, npr. voda u vecim kolicinama izaziva puknuce crijeva i smrt), moze biti kao princip i korisno.
To su dve strane, dva lica SVAKE supstance.

Ukoliko je neki tip sa kojim se ti dopisujes puk'o ko kokica i prica sta ja znam sa kim da li znas sta to dokazuje? E pa bas nista sta vec ne znamo.
A to je da ljudi pucaju sa vremena na vrijeme. No big deal.
Kao sta ne bi dokazivalo nista ni da taj isti tip nakon sta je progutao bocicu toga ne bi ispario u n-ti denzitet ili kamo vec.

Ako cemo povuc analogiju sa nekim drugim "prizemljenijim" metalom tipa zeljezom da vidimo kako bi to izgledalo.

Predoziranje zeljezom uzrokuje slijedece simpotme....

a)povracanje krvi.
b)dehidraciju
c)diarea
d)poplave usnice i diskoloracija koze
e)nakupljanje tekucine u plucima
f)nizak tlak, ubrzava puls
g)u dugotrajnijim slucajevima...koma....smrt

Ukoliko cemo izbjegavat unositi Fe simptomi nisu nista prijateljskiji.

Dakle koji su zakljucci.

1)Nije dovoljno samo gutat zeljezo bez ikakvog reda i zakona vec je potrebo znati koliko uzimati.

2)Nije dovoljno samo uzimati Fe bez ikakvog reda i zakona vec treba znat kakvo zeljezo koristi tijelo a kakvo ne. Dvovalentno zeljezo nije isto sta i trovalentno zeljezo. Takoder ako covjek proguta dio zeljezne sipke to ce mu samo skoditi makar taj isti covjek treba zeljezo u tom trenu.

3)Jedna te ista supstanca u stanju je izazvat smrt....bilo predoziranjem bilo neunosenjem. Svejedno ta ista supstanca treba covjeku da radi na 100% svojih kapaciteta. Samo naizgled proturjecno...


Dakle analogija sa zlatom apsoutno stoji ako se na stvar pogleda bez baba roga pristupa.

ZAkljucci su identicni...

1)Zlato je supstanca koja djeluje destruktivno za ljudsku svijest. To je ono sta ti tvrdis. Takoder i ja.
2)Zlato je supstanca koja djeluje konstruktivno za ljudsku svijest.
To je ono sta ja tvrdim.

Tu, ako se pozna situacija nema nikakve proturjecnosti.
Sve ovisi o raznim faktorima a u slucaju tako suptilne stvari kao sta je suptilna percepcija ponajvise ovisi o spremnosti covjeka da uzme nesto sta ce mu dati jedan poticaj izvana.
Dati nepripremljenom covjeku zlato je u svakom slucaju destruktivno.
Kao da nekom "ficeku" covjek ulije visokooktansko gorivo.
Fico ce mozda ubrzo krenuti brze, medutim kasnije ce doci do raspada masine.

Dakle svatko neka procijeni sam za sebe.
KAo sta manjak uzimanja zeljeza ukazuje na fizicku malaskalost mozda i manjak supstanci slicnih zlatu ukazuje na manjak "zivotnosti" svijesti?
To nije za zanemariti.
Naime fizicka malaskalost se lakse primjeti od duhovne.
Tim vise sta smo na duhovnu navikli pa ona danas postaje ne izuzetak vec norma.
Nemamo 99.99% sposobnosti sta smo prije imali. Nije li i to mozda inidkator da nam nesto fali.
Uostalom da bi se to ispravilo zlato nece biti uzrok promjene nego samo njen katalizator!


Kad gledamo na takve supstance nije primarno gledati trenutnu formu djelovanja iste.
Ako nesto djeluje na jedan metabolicki put, ta supstanca u svakom slucaju djeluje u oba dva smjera ovisno o drugim faktorima.

Imamo paralelu sa mnogim metabolickim putevima dok supresor odredene reakcije pocne pokazivati tendenciju da ubrzava reakciju ako je ona na jako niskom nivou.
Buduci je tijelo samo preslika energetskih tijela sigurno je da i svijest sama ima takav princip djelovanja.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 21, 2006 12:17 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Tak je OPO! Sve u nekom BALANSU! Niti premalo - niti previše!

=D>

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 03, 2006 2:15 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 01, 2004 4:13 pm
Postovi: 23
Lokacija: Heliopolis
Koloidno srebro koliko ja koristim ima odlican efekat.

Poz bandoooooooooo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 03, 2006 3:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
De si Horuse :)

_________________
Telefoni zvone, a Ăˆarls Bronson je samo jedan


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 03, 2006 3:33 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 01, 2004 4:13 pm
Postovi: 23
Lokacija: Heliopolis
Evo me deckonja. Evo me.

Koloidno srebro inace pijem zadnjih mesec dana i ogranizam je poceo da mi se cisti. Prosao je i jedan virus pored mene bez ikakvih posledica dok su drugi bili pod inekcijama a i mom ocu se povlaci rana koja nije mogla nikako da se sredi zadnjih 5 godina i to sve od koloidnog srebra koje pravi Ras.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 04, 2006 1:01 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
horussssss, dobrodošao!

Može mala molba: ova dva svoja lijepa posta prepiši u temu o Koloidnom srebru, u Alternativnoj medicini, pa kad to napraviš onda ću ova 2 pobrisati, da se držimo teme.

Mislim da ovi rezultati trebaju biti tamo, i imat će onda BOLJI učinak, tj. mnogi će ljudi pročitati o još jednom pozitivnom tretmanu koloidnog srebra.

Hvala tebi i, naravno, Rasu koji ti je pomogao!

=D>

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 04, 2006 7:08 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo, copy-pastao sam ja ovo tamo...

Sad ovdje nastavljamo s temom, Zlatni prah...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 05, 2006 8:53 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 01, 2004 4:13 pm
Postovi: 23
Lokacija: Heliopolis
Hvala Jack,
Onda pobrisi sve ovo sto sam pisao i nema veze sa ovom temom.

Hvala na dobrodoslici.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: White powdwr of gold
PostPostano: pon aug 20, 2007 7:26 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 19, 2007 10:40 pm
Postovi: 2
Pozdrav svim dobronamjernim!!! Ja sam tako reci vas novi clan, sa jednim pitanjem. Nedavno sam pogledao ovaj dokumentarac i ostavio me je malo zbunjenim. Pa me interesuje da li ko zna nesto u vezi ovoga bijelog zlatnog praha? Unaprijed Hvala
Peace&love

http://www.youtube.com/watch?v=w5peRJvcJf8
http://www.youtube.com/watch?v=VGi_87s2kVQ[/b]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 04, 2007 12:56 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon nov 05, 2007 4:04 pm
Postovi: 7
Lokacija: Zagreb
Pozdrav svima,
Mene bi također zanimalo kako se dobiva taj bijeli prah iliti monoatomsko zlato.
Ono šta znam je jedna teorija da ukoliko samo nosiš na sebi određenu količinu zlata može djelovati pozitivno na tebe dajući ti sposobnosti iscjeljivanja, vidovitosti i povećane svjesnosti. Radi se o 1-2kg zlata zavisi od osobe.
Teorija ko teorija da nije došla iz izvora koji prati jednog poznatog iscjelitelja koji iscjeljuje samo pogledom. Navodno ista osoba ima i vidovnjačke sposobnosti a neko vrijeme je nosila obilje zlata na sebi.tako da bi teorija mogla biti točna.
Neznam dali neko zna više o tome pa bi volio da napiše.
Ne vjerujem da je pijenjem ovog zlata postajemo podložniji na manipulaciju jer ako se povećava svjesnost ujedno se smanjuje mogućnoct manipulacije.
100% svjesnu osobu nemoguće je manipulirat, jer bi ona bila svjesna pokušaja manipulacije i sigurno to nebi dozvolila.
Samo je nesvjesnu osobu moguće manipulirati.
Čak i osobu koja ima mnogo znanja a nije svjesna 100% moguće je manipulirati, tako da znanje ne štiti od manipulacije jer nitijedna osoba nemože znati sve, a u onom šta nezna može ga se manipulirati ako nije svjesna toga.
Svjesnost + znanje= čarolija

_________________
di si bio dok je grmilo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 04, 2007 1:08 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
A tko može biti 100% svjestan?

Samo cjelokupna kreacija, unija, 7. denzitet, bog, kreator... kako to već nazvali...

Mislim da nitko/ništa "ispod" toga ni nemože biti 100% svjesno, jer 100% znači ukupno, cjelovito... dakle - unija svih svijesti.

Što se tiče "nuspojava" monoatomskog zlata... možda da se usporedi kao upotreba sarkofaga u serijalu Stargate SG-1 ( tko je gledao... ). Uglavnom, postoji tehnička naprava - sarkofag, u koji kad se netko legne - potpuno ga izlječi, ili čak, oživi. Naravno, neki su to probali i svidjelo im se... ali poslije nekoliko tretmana u sarkofagu - počele su se javljati i određene "nuspojave". Želja za vladanjem, čudna ponašanja, "drogiranost"... itd. Čak su se i neki jako pozitivni likovi preokrenuli u svojem ponašanju.

Možda upravo tako djeluje i ovo monoatomsko zlato.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 04, 2007 3:04 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon nov 05, 2007 4:04 pm
Postovi: 7
Lokacija: Zagreb
Ko je 100% svjestan - onaj koji se prosvjetlio te je 24h na dan svjestan sebe, procesa(misli, emocije, osjeti...) i objekta opažaja. Takve osobe su svjesne i kad spavaju. Naravno da takvih osoba ima malo.
Ali tko zna sve znanje - možda bog?
Učimo i možemo učiti cijeloga života i uvjek će biti znanja koje nismo stigli naučiti i nemožemo ga kompletirati.
Tako da u znanju uvjek postoji rupa kroz koju je moguća manipulacija.
Povećanje i dizanje svjesnosti vodi nas prema prosvjetljenju i to je moguće u ovom životu.
Mislim da je kombinacija važna svjest + znanje = cjelina
Što se tiće zlata mislim da je neutralno, ovisi o nama kako ćemo ga koristiti, isto kao i srebro. Sve može biti otrov i lijek. Ne vjerujem da postoji nešto što je samo loše.
OP je to dobro napisao u gornjem postu nemam što nadodat.

_________________
di si bio dok je grmilo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 05, 2007 1:32 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Mislim da je kombinacija važna svjest + znanje = cjelina


Citat:
Svjesnost + znanje= čarolija


Svjesnost = Znanje. =D> =D> =D>

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 17, 2008 11:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
Grunfer je napisao/la:
Evo jos par zanimljivih tekstova:


pyramid energy to transmute gold:
http://www.geocities.com/undergsci/msta ... dgold.html


Na toj poziciji u piramidi gde stoji zlatni novcic, u PHD system piramidama stoji neki cip..a po David Wilcock-u ( http://www.youtube.com/watch?v=yBwe9-f_ ... re=related ) na toj visini glave coveka se nalazi 3-ce oko..pogledajte i ovo njegovo predavanje..sklopicete celinu. =D>

_________________
Da li je prvo nastao covek, ili ljubav?!!
Da li covek ima prava da postoji, ako nepostuje i blati ONO iz cega je nastao??!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 05, 2008 12:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 27, 2007 11:23 pm
Postovi: 138
Živjeti zauvijek? U ovome materijalnome svijetu? Ne hvala...

Pa ljudi moji...kakvoga smisla ima uopće raspravljat o tome jeli taj prah zdrav ili nije? Zar nam je cilj zauvijek ostat zarobljen, ili ipak, oslobodit se?

_________________
Γνωθι σεαυτόν!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 05, 2008 2:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
A da recimo netko proba napraviti koloidno zlato? :-) Da li bi to imalo kakvih efekata? Istom metodok mako i koloidno srebro.

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 05, 2008 3:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Svi metali koji se mogu pomoću elektrolize nanositi u tankim slojevima na druge metale mogu se pomoću elektrolize u destiliranoj vodi dobiti na način na koji dobijamo srebro. Tu su izuzetak zlato i platina.

Koloidno zlato se malo drugacije pravi.

Ja bih zaobisao sve metale osim srebra. ( http://health2us.com/zn_cu.htm )

http://www.argentumcompendium.org/Default.aspx?tabid=91


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 05, 2008 9:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
A kako se onda vrši pozlacivanje?

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz