Sada je: čet mar 28, 2024 11:27 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 154 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Elektronika u primeni Kvantne medicine
PostPostano: pon aug 16, 2010 10:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
Javi mi se na private ili ostavi email, ja ti mogu ovo nabaviti! Sa dr.radosavljevićom sam u stalnom kontaktu! ostavi mi broj.mob da se čujemo, Pozdrav

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Elektronika u primeni Kvantne medicine
PostPostano: ned aug 22, 2010 4:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
Koristim ovaj PARS-30 uređaj Zapper već nekih 20-tak dana. Zvučati će nekima nestvarno ali on zaista pokazuje jako dobre rezultate (koje golo oko ne primjećuje). Pomaže mojim ukućanima, svi osjećaju blagi porast općenitog stanja mira, aparat smiruje u potpunosti, brojne neugodnosti nestaju. Mjena se na očigled i boja mokraće, tamo gdje osjećate da imate stari problem, osjetit ćete blago peckanje a nakon određenog perioda ne, a što govori da više najvjerovatnije nećete imati problem na tom zaliječenom mjestu, neće biti ni peckanja struje [-X .

Ono što je mene isprva činilo skeptikom, sada postaje prošlost. Kada se uhvatite ovih jednostavnih tretmana, treba samo bit uporan i kroz stanovito vrijeme osjetit će se izvjesno napredovanje zdravlja na bolje. Naravno, nije na odmet koristiti i druge ovdje predstavljene proizvode, poput koloidnog srebra, zatim vitamin B17 (suhe smekšane koštice Kajsije/Šljive- za žakanje) isl. Moja preporuka svima koji ne znaju na koji način riješiti svoje unutarnje zdravstvene probleme, jeste upravo možda ovaj stroj, kao jedan od raznih mogućnosti koje se prezentiraju na ovim korisnim stranicama foruma. Lijep pozdrav

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Elektronika u primeni Kvantne medicine
PostPostano: ned aug 22, 2010 11:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 12, 2007 4:31 pm
Postovi: 129
Lokacija: Zagreb
Jel ti barem postotak zadovoljavajući?
Barem da pokriješ osnovne troškove?

_________________
Bolje katastrofalan kraj nego katastrofa bez kraja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Elektronika u primeni Kvantne medicine
PostPostano: pon aug 23, 2010 8:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
postotak čega? :D , ma ako želiš zdravlje onda sje sve drugo nebitno, poz :blob:

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Elektronika u primeni Kvantne medicine
PostPostano: sri okt 20, 2010 4:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
BlueSpace je napisao/la:
Koristim ovaj PARS-30 uređaj Zapper već nekih 20-tak dana. .....

Ono što je mene isprva činilo skeptikom, sada postaje prošlost. Kada se uhvatite ovih jednostavnih tretmana, treba samo bit uporan i kroz stanovito vrijeme osjetit će se izvjesno napredovanje zdravlja na bolje. Naravno, nije na odmet koristiti i druge ovdje predstavljene proizvode, poput koloidnog srebra, zatim vitamin B17 (suhe smekšane koštice Kajsije/Šljive- za žakanje) isl. Moja preporuka svima koji ne znaju na koji način riješiti svoje unutarnje zdravstvene probleme, jeste upravo možda ovaj stroj, kao jedan od raznih mogućnosti koje se prezentiraju na ovim korisnim stranicama foruma. Lijep pozdrav


Već je prošlo oho ho vremena, pored koloidnog srebra, B17, .... i parsa-30, red je da sad iznesete svoje i tuđe utiske o parsu-30.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: čet okt 21, 2010 4:58 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 19, 2010 6:03 pm
Postovi: 1
ako se može kupit zapper aparat u hrvatskoj i od koga hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: čet okt 21, 2010 5:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
051slavko je napisao/la:
ako se može kupit zapper aparat u hrvatskoj i od koga hvala


Baš tvoj imenjak Slavko prodaje ZAPPER i zašto kupovina baš u Hrvatskoj? Šta fali naručivanje pouzećem?

Evo ga ovde tj. pogledaj malo 6, 5,.... stranu.

Ovo je sedma strana.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: sub nov 27, 2010 10:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
Zanimaju me iskustva u korišćenju Parsa. Ima li ko ovde nešto da izjavi po tom pitanju :)

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: sub nov 27, 2010 10:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
Nešto se @BlueSpace ućutao dosta u zadnje vreme u vezi PARS-a iako je prošlo oho ho vremena.

@BlueSpace,
imaš li nešto šta reći u vezi toga? Nestrpljivo te iščekujemo. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: ned nov 28, 2010 4:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
Nije me bilo duže vremena, točno :wink: . Aparat je dobar, koristan, zanimljiv! Teško je to opisati ali vidljivo djeluje i osjećaju se poboljšanja po pitanju zdravlja. Nije to čudotvorni napitak, ali s vremenom zaista jako pomaže. Najbolje je ovaj PARS30 nabaviti, pa ćete se sami uvjeriti da ima svoju svrhu i da ga vrijedi imati. Moglo bi se reći kako nakon određenog vremena počinjete osjećati olakšanja, lakše spavanje, ako imate bolove u nogama ili bilo kom dijelu tijela, i tu će vam pomoći. Mislim da je sve to bolje isprobati na sebi, pa će se tek tada ponaosob otkriti kako na pojedincu ovo može izgledati. U toku današnjeg dana ću napisati malo opširnije, do tada, lijep vam svima pozdrav, Blue

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: ned nov 28, 2010 6:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
Aparat pod nazivom PARS30, predstavlja vrlo zanimljivu strukturu, koja je (iako na prvi pogled nezanimljivim oblikom) puno više nego što se od PARS30 nudi. Aparat u sebi posjeduje elektroniku, koja uz timer za odbrojavanje minuta po odgovarajućoj frekvenciji, radi točno prema proizvođačeveom naputku. Aparat zaista pomaže, to treba svakako isprobati, mislim da je veoma koristan i ja sam jako zadovoljan sa njime. Mnogi ljudi, koji su teško oboljeli, hvataju se za sve moguće slamke pa očekuju da bi na kraju svoga životna puta, i te kako bilo vrijedno oprobati se sa svime što se danas nudi.

PARS30 koristi tajmersku regulaciju frekvencija, i to prema protokolu koji je ugrađen u sustav elektronike jedinice. Djeluju na način da se svake tri minute, kontrolira jedna frekvencija, a broj unijetih frekvencija se množi sa 3 minute, i tako dobijate tretman i njegovo vrijeme korištenja. Ja se osjećam dosta bolje, mokraća je tako npr čistija, mokrenje je toliko blago da zaista možete doživiti veliku lagodnost i u ovom segmentu fiziološke potrebe. Mamu su mi boljele noge, kosti, škripalo je sve ok onje, a sada je to kud i kamo manje, mogao bih reći da je skoro sve iščeznulo.

Otac mi je teško bolestan, a i na njemu sam primjetio da je počeo spavati kao bebica, sa eliminiranim bolovima kakve je prije pokazivao. Recimo, da se može kazati, kako vam će i san biti ugodniji, drugim riječima, mislim da ćete osjetiti kompletno poboljšanje života. No, ja bih svima kazao nešto jako bitno, a to je: ako očekujete da ćete na brzinu riješiti sve probleme, to ipak neće ići. Trebate biti strpljivi i s vremenom će se riješiti velika većina problema. Pomoću dobro odabranih frekvencija, a iz uvodnih prijašnjih postova sam vam napisao odakle potiče izvor tih freq,. Uvelike se odražava sve to skupa na vaše zdravlje.

Dr.Radosavljević je ovaj aparat dobro zamislio i projektirao. Mislim da se isplati investirati u njega, i da će se svakako vratiti sav novac koji ste eventualno spremni investirati u PARS30. To nije puno novaca, ali znam da u današnje vrijeme mnogima predstavlja poteškoće. Mislim da bi ovo svaka family trebala imati kao nužnu preventivu, a ne samo kada se pojave problemi sa zdravljem. Za sada toliko, koga što posebno zanima, neka postavi pitanje, hvala i pozdrav, Blue

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: čet dec 09, 2010 4:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
Zanima li koga još šta o ovome? Slobodno pitajte, poz

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: pet dec 10, 2010 1:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 12, 2007 4:31 pm
Postovi: 129
Lokacija: Zagreb
pada krivulja poslovanja
:-"

_________________
Bolje katastrofalan kraj nego katastrofa bez kraja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: ned dec 12, 2010 10:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 19, 2008 3:12 pm
Postovi: 71
Lokacija: volosko
Sovac je napisao/la:
pada krivulja poslovanja
:-"


Htio sam malo samo nadopuniti nešto o ovome. Onaj tko misli da postoji čudotvorni napitak - jako griješi. Nije sve ni na takvim spravama, već i uljudskoj psihi, koja bi morala prilagoditi svoje misli i frekvencije ka uspjehu. Što se tiče krivulje poslovanja, moram reći kako ja nemam ama baš ništa sa nikakvim poslovanjem, niti me zanima takav način rada. Sve što imam za reći, to su moji utisci, zapažanja, i dobri rezultati koji se postižu sa PARS30 aparatom. Eto, toliko od mene....

Pozdrav

_________________
Jacomo the galaxy


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: sri aug 22, 2012 2:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 10, 2010 6:51 am
Postovi: 166
Lokacija: Na perimetru
Jel zna netko gdje se u Hrvatskoj moze nabaviti zapper i jel ima neka shema da se solo napravi???

_________________
Oci se cakle na putu za nigdje, drzite mi fige, javim se kad stignem.
Sasa Antic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: sri aug 22, 2012 3:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 13, 2012 3:50 pm
Postovi: 34
da li zapper pomaže možda kod proširenih vena?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: ned aug 26, 2012 3:42 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 14, 2012 7:07 pm
Postovi: 10
finpol1 je napisao/la:
da li zapper pomaže možda kod proširenih vena?

ne


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: ned aug 26, 2012 6:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet sep 26, 2008 12:52 am
Postovi: 47
Lokacija: Beograd
finpol1 je napisao/la:
da li zapper pomaže možda kod proširenih vena?


Sam elektronski zapper nema ili ima neznatan uticaj na takav problem. Orgonski zapper ima uticaj na sve vidove disbalansa pa izmedju ostalog moze minimalizovati i takve probleme. konkretno ako se orgonski zapper radi sa povoljnim odabirom kristala koji deluju na krvotok i moze se dosta uraditi. Svakako uveren sam da bi dodatno bilo dobro koristiti i neka prirodna sredstva kao i korigovanje ishrane. Elektronski zapper je namenjen eliminisanju parazita i tu prica pocinje i zavrsava se. Orgonski zapper sem sto eliminise parazite radi i sa energijama i to dosta intenzivno i sa iznenadjujuce velikim ucinkom te se nastali poremecaji "povlace sami od sebe".

_________________
Smole nikad dosta!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: sub sep 01, 2012 6:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 21, 2012 5:35 pm
Postovi: 39
Da li ovaj zapper utice na dijabetes tip-a 2?

Hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: pet nov 09, 2012 11:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned maj 23, 2010 7:09 pm
Postovi: 71
Lokacija: Split
Konstruirao sam vlastiti zapper koji koristi mikrokontroler. Cilj mi je bio da napravim zapper koji će davati što preciznije frekvencije jer velika večina zappera baziranih na 555 timeru ima velika odstupanja u generiranoj frekvenciji. Išao sam korak dalje i spario znanje i iskustvo na polju orgonita, te konstruirao orgonski zapper.

Inače 'otac' orgonskog zappera je Don Croft: http://www.worldwithoutparasites.com/index.html

Kako smatram da znanje treba dijeliti, na svojim stranicama sam objavio upute kako izraditi zapper: http://www.mandrilo.com/index.php/izrada-uzappera

Ako netko nije vičan elektronici, slobodno me može kontaktirati na mail, da mu sastavim zapper. Svi moji modeli zappera su opisani ovdje: http://uzapper.com

Za one koji ne znaju što je to orgonski zapper, preporučam svoje tekstove: o običnom zapperu (http://www.mandrilo.com/index.php/zapper) i o orgonskom zapperu (http://www.mandrilo.com/index.php/orgonski-zapper)

Ovdje je slika mog uZappera A7 (model s 7 frekvencija i ATMEGA48 mikrokontrolerom):

slika

Unutrašnjost:

slika

_________________
http://www.mandrilo.com


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 154 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz