Sada je: pet mar 29, 2024 2:55 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 154 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet maj 03, 2007 3:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 28, 2007 5:21 pm
Postovi: 19
Lokacija: Zagreb
..zappre je od dr.clarka..kupljen po narudzbi ..placen 2200 kn i vise ne radi..nece se upaliti..tj nema kontakta iako sam promjenila 5 baterija..vracam ga proizvodjacu na popravak..a plocice radim obradom silicijevog pijeska i programiranjem istih...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jun 08, 2007 3:39 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jun 06, 2007 3:45 pm
Postovi: 1
http://www.bioel.net/bioel-defender.html
Ovde se mozete informisati i postaviti sva pitanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 21, 2007 1:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jun 20, 2007 8:29 pm
Postovi: 17
petra je napisao/la:
Kad smo već kod Zappera-zna li netko da li se i gdje u Hrvatskoj može nabaviti(orginalni od dr.Clark ili nešto najsličnije) i cijena?
Gledala sam na positiva.hr-tamo ga zovu alfa -stimulator,ali mi se ne čini(po onome što su napisali) da bi bio djelotvoran u ubijanju parazita(cijena:850 kn).Doduše imaju i Rife250 i Rife300 uređaje-ali cijene su mi malo previsoke 2800kn i 4500 kn.


Ja vec 7-8 godina proizvodim i prodajem kompletni set za antiparazitni program prema Dr. Huldi Clark.

U setu su dvije vrste biljnih kapsula, tinktura crnog oraha, i Zapper.
Cijena svega je 550.00 kn.
Sama terapija se moze provesti preventivno radi oslobadjanja od parazita i virusa, i od 70-tak onih koji su napravili ciscenje imam jako pozitivne povratne informacije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 21, 2007 1:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jun 20, 2007 8:29 pm
Postovi: 17
Međutim, zanima me ima li sretnijih riješenja za kontakt sa čovjekom od držanja bakrenih cijevi u rukama? To mi izgleda malo nepraktično, a i bakar hoće brzo oksidirati pa bi se kontakt, nakon desetak upotreba, mogao znatno smanjiti, a time i korisnost generiranog signala. Da li je tko radio Zapper u samogradnji (ovaj koji ja mislim raditi) i kako je riješio kontakt sa tijelom?[/quote]

Bakarne drske u stvari nikad nemaju direktni kontakt sa tijelom, jer se obloze sa lanenom tkaninom namocenoj u slanoj vodi.
A u tijelo ne dolazi struja vec VIBRACUJA, tako da nije vazno ako bakar oksidira.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 14, 2007 1:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 09, 2005 10:40 pm
Postovi: 97
Lokacija: Serbia
Pogledajteovaj (6.2 Mb) generator funkcija

Uz dodatak pojacala na izlazu iz zvucne kartice koji bi dizao napon na 9V, mislim da je prava stvar, mada i 1V koji daje kartica zavrsava posao.

Sta mislite?

_________________
Ako misliš pobediti, ne smeš izgubiti!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 27, 2007 10:49 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
u chemu je razlika izmedju zappera i aqua detoxa, sem u ceni?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Pozdrav ekipi
PostPostano: sri aug 29, 2007 7:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Mislim da bih ja mogao objasniti što je Zapper i na kojem principu radi. Pošto mi je niska struja visoke frekvencije struka, a dosta sam se bavio Zapperom, mislimda bih mogao biti dovoljno kompetentan za to.

Početci Zappera zasnivaju se na istraživanjima doktora Rifea koji je, vjerojatno potaknut time što operna pjevačica svojim visokim tonovima može razbiti staklenu čašu, zaključio da ton određene frekvencija razbija međustanične veze i izaziva raspad materije. Ako to djeluje na staklenu čašu nema razloga da ne djeluje i na žive organizme, posebno na viruse i bakterije čija je stanična struktura najjednostavnija (jednostanični organizmi). Uglavnom, koga zanima može naći puno podataka o njegovom radu, uspjesima i progonu oficijelne medicine koja je tada bila u povojima da postane visokoprofitna industrija (između dva svjetska rata). Dr. Rife je sastavio tablicu gotovo svih tada poznatih virusa i bakterija sa frekvencijama koje ih uništavaju. Znači, nije stvar u naponu ili struji nego u frekvenciji.
Pošto u doba dr. Rifea nije postojala digitalna elektronika on je radio sa sinusoidalnim frekvencijama koje (teoretski) ne proizvode harmonike (istitravanje na frekvencijama koje su cijelobrojni umnožak osnovne frekvencije). Ti harmonici su najveće zlo radio-elektronike, ali je dr. Clark povezala istraživanja dr. Rifea sa time da kvadratni signali, kakvi se koriste u digitalnoj elektronici, proizvode vrlo veliki broj harmonika. Za nju je to značilo da će proizvodeći signal određene frekvencije koja ubija točno određeni virus ili bakteriju istovremeno ubijati i mnoštvo drugih pomoću harmonika te frekvencije. Time se frekvencijski generator dr. Rifea znatno pojednostavljuje jer više nije potrebno imati precizni generator frekvencije i tablicu frekvencija za određene parazite, a uz to, nije potrebna stalna ručna promjena frekvencija da bi pobili što više parazita.

Uglavnom, Zapper je jednostavan generator kvadratnog signala čiji materija u Chipoteci ne košta niti 50 kn (bez kutije i elektroda). Ono što je pitanje svih pitanja je njegova stvarna učinkovitost. Koju osnovnu frekvenciju odabrati da bi sa svojim harmonicima pobila što više što aktualnijih parazita? Kako tu frekvenciju najučinkovitije prenijeti na (u) čovjeka? Dr. Rife je koristio nekakvu lampu i nefizički kontakt dok dr. Clark predlaže fizički kontakt preko bakrenih cijevi. Gdje te elektrode spojiti na čovjeka? Da li je dovoljno držati bakrene cijevi u rukama ili treba elektrodu prisloniti što bliže bolesnom mjestu? Da li generirana frekvencija treba biti pozitivnog, negativnog ili izmjeničnog napona te gdje spojiti fazu, a gdje masu Zappera?

Općenito, koliko sam ja upoznat, dr. Clark nigdje nije navela točne podatke o izvedbi i upotrebi Zappera te su ljudi to radili na razno-razne načine, a lovci u mutnom sve to fino zapakovali i prodaju za dobre pare (više od 2000 kn izgleda kao prodaja kamena pod zlato). Ali, hajde, čovjeku ne bi bilo teško niti potrošiti kada bi znao da je dobio pravu stvar, ali da li postoji netko tko je napravio Zapper koji su koristili tisuće ljudi u tisućama situacijama i pomogao je njima barem 50%?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 29, 2007 8:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Aqua detox?

Jel to ono kada moćiš noge u elektrolitičkoj otopini kuhinjske soli?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 29, 2007 8:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
ninoid je napisao/la:
Aqua detox?

Jel to ono kada moćiš noge u elektrolitičkoj otopini kuhinjske soli?


upravo tako...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 29, 2007 8:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Onda bi logično objašnjenje za taj Aqua detoksikator bilo da on elektrolizom kuhinjske soli (Natrijev-klorid) proizvodi klor koji, kao jedan od najjaćih prirodnih otrova, ubija mikroorganizme s kojima dođe u kontakt.

Ili je to oblik Zappera koji koristi zasoljenu vodu kao vodić pa tako umjesto da držiš bakrene elektrode u ruci imaš dvije posude sa slanom vodom.

Iskreno, vidio sam ga netu kao i ti. Bilo bi zanimljivo ćuti da li netko ima konkretnih iskustava sa tim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 29, 2007 10:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Našao sam Zapper koji košta preko 2000 kn:

http://www.alternativa-za-vas.com/zapper.html

Uređaj izgleda prilično komplicirano, što možda i opravdava toliku cijenu.
Pitanje je da li je potrebno da to bude mikroprocesor sa LCD displayom i kojekavim programiranjima. Dr. Clark objašnjava da se radi o izvoru kvadratnog signala frekvencije 30kHz napajanog sa baterijom od 9V koji se koristi po 7 minuta sa razmakom od 20 minuta. U tom slučaju je stvarno dovoljan jedan integrirac 555 tipa (ispod 10kn) i par elemenata. E sada, ako netko stvarno zaspe u tih 7 minuta onda mu treba ovaj programirani Zapper.

Potražio sam malo po netu za taj Aqua detox i koliko vidim radi se o običnoj kadici pod istosmjernim naponom što bi značilo da nema veze sa Zapperom nego sa elektrolizom soli. Možda bi solidna zamjena bio lavor sa malo izbjeljivača (varikine). Ja sam to probao na gljivicama napadnutom zidu i nakon par prskanja ništa nije preživjelo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 31, 2007 10:47 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
actually, pravljenje aqua-detoxa je zasnovano na istraživanju dr rife-a, nije samo da močiš noge u kadici.

aqua-detox sistem je baziran na verovanju da je najefektniji način oslobađanja od toxina kroz pore na stopalima.
po tom sistemu se producira naboj(frekvencija) koji stimuliše ćelije unutar tela. pozitivni i negativni joni iz vode služe za rebalans i oslobađanje od toxina...

mnogi naučnici pljuju po ovome (verovatno se isto odnosi i na zapper) izlazeći sa kontra-argumetima, ali jedno je sigurno : svi koji su probali ovaj aparat su osetili neka poboljšanja kao što su pročišćavanje kože, tena, smanjenje znojenja, promena mirisa tela...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 01, 2007 2:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 09, 2005 10:40 pm
Postovi: 97
Lokacija: Serbia
Da li neko ima osciloskop blizu racunara?
Napravio sam generator frekvencija u Visual Basic-u pa me interesuje da li radi, do koje frekvencije moze da ide, da li je signal pravougaoni i da li je signal pozitivan. Izlaz je na zvucnoj kartici. Treba samo, umesto zvucnika, u karticu ubaciti bananicu sa dve zice i izmeriti frekvenciju.

_________________
Ako misliš pobediti, ne smeš izgubiti!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 02, 2007 1:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Ideja za korištenje računala kao izvora frekvencija za Zapper djelovanje nije loša, ali postoje dva velika problema. Prvi problem je što zvučna kartica radi kao digitalno-analogni pretvarač što znači da daje analogni signal na izlazu, a on je sinusoidalnog oblika (svi zvukovi u prirodi imaju taj oblik) što znači da nema ništa od harmonika (ili su oni neznatni). S druge strane, naponski izlaz iz zvučne kartice je izmjenični i manji od 1V, a Zapper dr. Clark generira kvadratni signal pozitivnog napona od skoro 9V.

Međutim, originalno liječenje frekvencijama dr. Rifea koristi sinusoidalnu točno određenu frekvenciju ili kombinaciju njih nekoliko. Znači, kada bi napravili program koji po tablici frekvencija dr. Rifea generira određene frekvencije za određene bolesti te na izlaz spojili pojačalo možda bi to radilo. Ali, dr. Rife je koristio nekakvu plinom punjenu elektroničku cijev (lampu) kao medij za prijenos frekvencija na ljude. Takvo što sumnjam da se danas igdje proizvodi, a da li bi fizički kontakt kakav koristi Zapper bio dobar i za originalni Rife generator, pitanje je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 03, 2007 1:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
dr. Clark navodi u svojoj knjizi da je uz pomoć zappera i antiparazit programa moguće izlečenje svih vrsta kancera?!?!?!

kakva je to šala? stupila sam u kontakt sa osobom koja ima ordinaciju i radi tretmane aparatom sličnim zapperu + što pacijenti sprovode određeni preporučeni program lekovima, biljem, ...

kaže da je to velika laž, oni čak ni ne prihvataju pacijente sa metastazama, jer ne žele da daju lažnu nadu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 07, 2007 7:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Koliko sam ja shvatio, terapija dr. Clark se prvenstveno odnose na one koji se osjećaju zdravo i takvi žele i da ostanu ili one sa početnim stadijem raznih bolesti. Normalna je stvar da metastaze, slićno kao i totalka kod automobila, nije popravljiva.
Ja nisam shvatio da dr. Clark obećava ljudima sa poodmaklim metastazam izliječenje. Možda se varam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 10, 2007 12:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
ninoid,
pažljivije čitaj knjige koje sam postaviš :D

ovo je iz Lek za sve bolesti:
"Najbolje je da upotrijebite biljne recepte zajedno sa zapperom. Treba vam samo nekoliko dana da se ite od raka, bez obzira koje je vrste. Uop e nije važno koliko je napredovao - još uvijek ga možete no zaustaviti."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 10, 2007 12:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
izvinjavam se zbog gutanja slova :oops:

Citat:
Najbolje je da upotrijebite biljne recepte zajedno sa zapperom.
Treba vam samo nekoliko dana da se izliječite od raka, bez obzira koje je vrste. Uopće nije važno koliko je napredovao - još uvijek ga možete trenutačno zaustaviti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 12, 2007 9:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Eto. Imaš pravo. Tako piše.

Čitajući tu knjigu ja to nisam tako shvatio, ali stvarno tako piše.

Ne znam što bih rekao povodom toga, ali ni meni ne izgleda logično da se rak u terminantnoj fazi može izliječiti, ali bi moglo imati logike pošto kure dr. Clark i Zapper djeluju na cijelo tijelo, što znači da bi mogli uništavati bolest po cijelom tijelu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 23, 2007 1:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
Da li neko zna gde moze da se nabavi Zapper u Beogradu ?

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 154 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz