Sada je: čet mar 28, 2024 10:22 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 154 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zapper-elektronika u sluzbi zdravlja
PostPostano: čet dec 15, 2005 12:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
http://www.worldwithoutparasites.com
http://www.worldwithoutparasites.org
http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/ar ... read=34750
http://www.orgonise-africa.net/category ... egoryID=19
http://www.amazon.com/gp/reader/1890035 ... eader-link
http://www.medicinaza21vek.angelcities.com/

The first inexpensive, effective electromedicine to destroy parasites
(worms, bacteria, viruses, fungi, etc.) throughout the body


WHAT IS A ZAPPER?

The zapper is a simple but very effective electromedicinal device. It is based mainly on the lifelong research of Dr. Hulda R. Clark who has published her findings in the book "The Cure of all Diseases" and other subsequent books.

Dr. Clark like many other researchers has found that a weak current of pulsed DC kills parasites in the body.

This includes all types of worms, bacteria, viruses and fungi as well as cancer cells and other pathogenic tissue. Here is an interesting connection to W. Reich's findings that led him to believe that cancer cells where new parasitic organisms formed from the decaying biomass of de-energised tissue.

Dr. Clark, a molecular biologist and natural healing practitioner, has studied parasites all her life and the zapper was only the last step in her evolving treatment philosophy.

She arrived at the conclusion that practically all diseases are caused by either parasites or toxins.

The US Center for Disease Control (CDC) has found that the average American carries a weight of 500g living parasites. Toxins in our food, household chemicals and the environment are weakening the barrier of colon against penetration by intestinal worms and other parasites.


Cancer

While Croft has heard from cancer patients who say the ZAPPER caused their tumors to shrink, the only case Croft was able to personally follow involved a friend's mother who was in the last stages of lymphatic cancer and was considered beyond treatment by her doctors. She used a ZAPPER every day and a month later tests failed to show any signs of cancer in her body.

A researcher in California told Croft about a bulletin board used by people who had cured their cancers by alternative methods. He said that the ZAPPER was by far the most successful method, followed in a distant second place by Essiac, a Native American herb.



sta mislite o ovome?
jeli neko probao?
iskustva?

posto mi je elektronika hobi ja cu ovo da napravim ili cu da kupim ;) ukoliko ne budem imao vremena da ga napravim a kako stvari sada stoje vremena imam sve manje... mora da se zivi od neceg ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 15, 2005 9:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
Iskustva su polovična, i stara desetak godina! Terapija ima dublji smisao u segmentu pročišćenja okoline i "sklanjanja" od nekih preparata!
Sam način primjene pripravaka dobro je koncipiran, samo je, kao i uvijek kod raka, bitan moment kad se s istom krene! Polarizacija, magnetiziranje, dizanje frekvencije organizma, svakako su dobre metode, koje podržavaju ostali terapijski slijed, no svi znamo da najveći doprinos i energetski akumulator-generator daje sam oboljeli svojim stavom!
Ima jedna sitnica, pokazalo se da je liječenje izvjesnije ako oboljeli ima "mentora", tj nekoga ko suvislo barata terapijom, prati permanetno rezultate, te daje svekoliku podršku, svakodnevno, oboljelom! To je teško izvedivo, dvije osobe, jedna bolest, no daje bolji rezultat! 8)

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 09, 2006 10:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 08, 2005 9:11 am
Postovi: 90
http://www.aquadetox.si/default-31000.html

Uređaj Aqua Detox zasniva se na rezultatima istraživanja koje je dr. Royal Rife vršio na jedinstvenim elektromagnetnim "potpisima" virusa i bakterija , te na pokusima da posebnim frekvencijama spriječi pojavu nekih bolesti, a drugim frekvencijama sasvim uništi viruse ili bakterije.

Kada oboljele stanice odumru, one svoje toksine ispuste u tijelo, pa ako se odjednom ispusti previše toksina, oni postaju preveliki teret za imunološki sustav. Kratki tretmani uređajem Aqua Detox imunološkom sustavu omogućava učinkovitije dijelovanje i detoksifikaciju organizma. Osim toga dr. Royal Rife utvrdio je da se, u slučaju da poveća frekvencije kod kojih je opazio viruse i bakterije, oni raspuknu ili prestanu pokazivati znakove života.

Dr. Rife je opazio da bi se virusi i bakterije mogli uništavati selektivno, jer svaki od njih oscilira na drugačijoj - njemu vlastitoj - frekvenciji. Izlaganje mikroba povećanoj rezonantnoj frekvenciji uništava ih isto kao što će operni pjevač razbiti vinsku čašu, zapjeva li upravo onaj ton koji odgovara rezonatnoj frekvenciji stakla. Staklo se uništi, a da se pri tome ne ošteti ništa drugo.

Terapije zasnovane na tim otkrićima, a jedna od njih je Aqua Detox, za pomoć svojim pacijentima upotrebljava sve više klinika i drugih terapeutskih središta širom svijeta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 8:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 07, 2005 12:51 pm
Postovi: 56
Lokacija: Zg
Kad smo već kod Zappera-zna li netko da li se i gdje u Hrvatskoj može nabaviti(orginalni od dr.Clark ili nešto najsličnije) i cijena?
Gledala sam na positiva.hr-tamo ga zovu alfa -stimulator,ali mi se ne čini(po onome što su napisali) da bi bio djelotvoran u ubijanju parazita(cijena:850 kn).Doduše imaju i Rife250 i Rife300 uređaje-ali cijene su mi malo previsoke 2800kn i 4500 kn.

_________________
petra


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 10, 2006 10:21 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 03, 2006 10:10 pm
Postovi: 43
petra je napisao/la:
Kad smo već kod Zappera-zna li netko da li se i gdje u Hrvatskoj može nabaviti(orginalni od dr.Clark ili nešto najsličnije) i cijena?
Gledala sam na positiva.hr-tamo ga zovu alfa -stimulator,ali mi se ne čini(po onome što su napisali) da bi bio djelotvoran u ubijanju parazita(cijena:850 kn).Doduše imaju i Rife250 i Rife300 uređaje-ali cijene su mi malo previsoke 2800kn i 4500 kn.


Bio bi djelotvoran.

Isto tako - obicno pojacalo kojeg imas doma moze raditi to isto, trebaju ti samo CD-i sa programima. Pogledaj http://www.galaksija.com/forum/viewtopi ... 6958#16958.

Frekvencije su u Hz. Tamo imas i kako spojiti pojacalo. Mora imati neku razumnu snagu (sama zvucna kartica nije dovoljna), ne preveliku.

Program na CD-u nije tesko napraviti, samo je velik (mora biti WAV, ne MP3, a tipicni program ima oko 40 Mb) tako da ti to tesko mogu poslati, osim ako nemas negdje gdje ti ga mogu UL.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 11, 2006 12:33 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 11, 2006 1:11 am
Postovi: 18
Dr. Clark zapper se moze nabaviti u Beogradu ili poruchiti pouzechem. Cena mu je 25 Eura. Za detaljne tehnichke karakteristike, mozete pisati na e-mail: lazic@europe.com Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 09, 2006 6:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 09, 2006 10:58 am
Postovi: 53
Lokacija: Beograd
Koliko vidim, izgleda da nema nekih licnih iskustava sa zapper-om tipa bolovao sam od toga i toga, pomogao/odmogao mi je na ovaj ili onaj nacin...

@ AllMyHeart: da li to sto navodis - polovicna iskustva - nesto sto si doziveo ili cuo od prijatelja ili si nalazio podatke po netu? Ako mozes malo poblize da pojasnis ako nisu u pitanju podaci sa stranih sajtova.

Mene najvise zanimaju iskustva ljudi sa zapper-om sa prostora bivse Jugoslavije. O ovome nisam nista nasao na netu, osim citata koji se prenose sa nekih sajtova koji su na (naravno) engleskom jeziku.

Pozdrav

P.S. Nemam ja problema sa stranim sajtovima ni sa engleskim jezikom, nego sam to manje vise sve pregledao. Hocu misljenje "nasih" ljudi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jul 10, 2006 10:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 07, 2005 12:51 pm
Postovi: 56
Lokacija: Zg
Nabavila sam zapper( napajanje na bateriju od 9V),koristim ga oko 2 mjeseca.Nije mi pomoglo za kroničnu infekciju sinusa,ali još nisam bila prehlađena u ova dva mjeseca,a prilično sam sklona infekcijama-ako osjetim da bi me počelo grebuckat grlo,zepnem se navečer i ujutro sam ok.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 11, 2006 8:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Za kronicnu infekciju sinusa probaj "koloidno srebro" - triputa na dan po kap-dvije u nos. Dvojici mojih suradnika več je bilo bolje poslije 3 dana...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 12, 2006 5:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 07, 2005 12:51 pm
Postovi: 56
Lokacija: Zg
morskow je napisao/la:
Za kronicnu infekciju sinusa probaj "koloidno srebro" - triputa na dan po kap-dvije u nos. Dvojici mojih suradnika več je bilo bolje poslije 3 dana...


Probala sam i koloidno-nije mi pomoglo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 13, 2006 11:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
LEČENJE BIOFREKVENCIJAMA

http://www.medicinaza21vek.angelcities.com/

MULTICAPER je pomocno medicinsko sredstvo koje se bazira na principu biofrekvencija i predstavlja dalji razvoj uredaja dr. Clark.

Skenira sve frekvencije od 50 kHz do 900 kHz

Time su obuhvaćeni sledeći uzročnici bolesti: Daljni razvoj capera koji prema dr. Clark
70 kHz do 300 kHz - Gljivice i prema drugim istraživanjima ubija
300 kHz do 500 kHz - Bakterije i virusi većinu virusa, bakterija i parazita
700 kHz do 900 kHz - Grinje u našem telu

zapper, ovaj uredjaj, vitafon... ma meni to sve mirise na isto... frekvence...

http://www.medicaltruth.com/rife/Rife-Bare/zapper.txt
http://www.electroherbalism.com/Bioelec ... erTips.htm

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 18, 2006 10:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
Zapper

ako neko oce ,cena je 50 evra
naravno, mogao sam i da napravim samo sa jednom frekvencom i jednim (vecim) izlazni naponom i bio bi 30-40 evra ali ovo je nekako univerzalnije rekao bih...

Originalni rade sa 2.5KHz i oko 30KHz.
15 HZ sam dodao jer je blizu alfa talasa... a i drma brate struja kad se uhvati :twisted:

radi na bateriju 9V, struja ogranicena na 15mA.
izlazni offsetni napon: 4.5V i 8.5V (samo pozitivne periode, pise detaljnije na netu...)
NAPON NE PADA KADA SE PRIKLJUCITE NA UREDJAJ, za razliku od ovog fabrickog koji sam drzao u rukama...
frekvence: 15Hz, 2.5KHz, 30KHz

slika sledi za neki dan...

p.s. ako je reklama, a jeste, molim odgovorne da prebace gde treba
a mogu i da ostave... mislim da sam zasluzio 8) mada je moje misljenje irelevatno...
a moze i da se napravi neka verzija zappera koji daje linearno sve frekvencije... od recimo 2-3Hz pa do 20KHz u vremenu od sat,dva ili vise... cisto da pojasnim da kad placate, placate za dalji razvoj... a ne za kafanu... mada... 8)

i na moju veliku zalost , uredjaj je od juce vec na testu... prijatelj... kancer i metastaze... videcemo...

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 08, 2007 10:06 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet okt 20, 2005 12:06 am
Postovi: 9
Lokacija: Paraguay
ras je napisao/la:
Zapper

..............................

slika sledi za neki dan...

.............

i na moju veliku zalost , uredjaj je od juce vec na testu... prijatelj... kancer i metastaze... videcemo...


Sta bi sa slikama?
A prijatelj? Jeli ima napretka kod njega?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 12, 2007 9:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
sille je napisao/la:
Sta bi sa slikama?
A prijatelj? Jeli ima napretka kod njega?

nazalost, prijatelj je preminuo nekoliko sati posle mog dolaska.. nisu ni stigli da probaju... elem... evo slike:

slika

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 12, 2007 9:05 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet okt 20, 2005 12:06 am
Postovi: 9
Lokacija: Paraguay
ras je napisao/la:
sille je napisao/la:
Sta bi sa slikama?
A prijatelj? Jeli ima napretka kod njega?

nazalost, prijatelj je preminuo nekoliko sati posle mog dolaska.. nisu ni stigli da probaju... elem... evo slike:

slika


Hvala na odgovoru.
Ja bih pravio ovakvu varijantu

Low frek.
-7.83 Hz (Schumann Earth grounding frequency)
-15-75 Hz (Beckova frekv.)

Midle frekv.
-650-2kHz (Reife)
-15kHz-100kHz (clark)

High frekv.
-70kHz-300kHz - Gljivice i prema drugim istraživanjima ubija
-300kHz-500kHz - Bakterije i virusi većinu virusa, bakterija i parazita
700 kHz-900 kHz - Grinje u našem telu

Misljenja,sugestije?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 13, 2007 1:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
sille je napisao/la:
Ja bih pravio ovakvu varijantu
Low frek.
-7.83 Hz (Schumann Earth grounding frequency)
-15-75 Hz (Beckova frekv.)

Midle frekv.
-650-2kHz (Reife)
-15kHz-100kHz (clark)

High frekv.
-70kHz-300kHz - Gljivice i prema drugim istraživanjima ubija
-300kHz-500kHz - Bakterije i virusi većinu virusa, bakterija i parazita
700 kHz-900 kHz - Grinje u našem telu

Misljenja,sugestije?

pa pazi... iza ovoga sto si naveo ima hiljadu pitanja dalje... a osnovno je cena takvog uredjaja
da li da sve frekvencije budu istovremene ili jedna po jedna
koliko vremena treba da traje pojedina frekvencija
kako biti siguran u efikasnost tj. da li je recimo dovoljno 30 sec na 1.5Khz da uradi posao
kako odmah nakon upotrebe izmeriti prisustvo tretiranih organizama itd...
onda ako sve frekvencije treba da budu istovremeno znaci da ti za svaku treba poseban generator... sto drasticno poskupljuje uredjaj
naravno moze i neki multiplex da se odradi, da se upakuju jedna u drugu ali... kupite jedinstveni uredjaj samo 599 evra ili priblizno 8)
zatim vreme tj. trajanje pojedinacne frekvencije u sekundama ili minutima... ima mnogo pitanja...

ja sam ovo sklepao po knjizi i na brzinu i da bude jeftino :)
samo sam jos dodao tih 15Hz jer mi se tako javilo 8)
i kosta me nesto manje od 40evra a prodao sam par komada po 50 evra, cisto da nisam na gubitku...
a naravno ko god ima znanja i ideju slobodan je da napravi po svojoj ideji
sledeci uredjaj bice mi obican ofsetni digitalni signal generator od 0-900Khz upravo za pravi test ali otom potom
to nece biti za prodaju, bar ne u pocetku jer ce da kosta bar 400-500 evra
mada kad razmislim moguce da to vec ima negde i da se kupi...

mene je ustvari fascinirala sama ta vrlo jednostavna i briljantna ideja (pa cak i da nije tacna :)) da konstantno pozitivni napon prikljucen na organizam privlaci i razara bakterije... da li je to bas tako ne znam... samo znam da su ovi sto su kupili zapere puni hvale za njega... jebem ga ja sad sta je u pitanju i sta je pomoglo i zasto i kako :)

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 13, 2007 2:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
i evo da dodam par linkova sa semama zapera i da ponovo napomenem:
jednostavan zapper po ovim semama moze da napravi osrednji elektonicar, tv ili radio serviser, cak i srednjoskolac.

http://www.zapperlab.com/ZapSchematic.gif
http://www.toolsforhealing.com/Products ... matic.html
http://www.keelynet.com/biology/zapper.htm
http://hometown.aol.com/mas1911/myhomepage/index.html
http://www.members.tripod.com/~mas1911/zappers2003.html
http://www.members.tripod.com/~mas1911/
http://www.littlemountainsmudge.com/zapperrevisions.htm

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 13, 2007 7:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Čitao sam podosta o Zapperu kao o modernijoj i jednostavnijoj izvedbi liječenja frekvencijama kojima se bavio dr. Royal Rife. Istina ne znam nikoga da ga je koristio ili da je od njega imao kakve koristi, ali, pošto se bavim elektronikom, izradio bi onaj od dr. Hulda Clark (http://www.zapperlab.com/ZapSchematic.gif) i probao ga koristiti na sebi. Nije da sam nešto specijalno bolestan pa je pitanje kakve bi efekte on na meni mogao iskazati. Ali, možda njime izlijećim prehladu (i nju uzrokuju virusi) ili tko zna što.

Iskreno, pročitavši podosta o liječenju frekvencijama i s obzirom na prilično poznavanje elektronike sklon sam vjerovati da određena frekvencija može raznijeti virus ili bakteriju, ali nisam baš siguran da bi to mogli harmonici kvadratnog signala na naponu od 9V, ali treba probati.

Međutim, zanima me ima li sretnijih riješenja za kontakt sa čovjekom od držanja bakrenih cijevi u rukama? To mi izgleda malo nepraktično, a i bakar hoće brzo oksidirati pa bi se kontakt, nakon desetak upotreba, mogao znatno smanjiti, a time i korisnost generiranog signala. Da li je tko radio Zapper u samogradnji (ovaj koji ja mislim raditi) i kako je riješio kontakt sa tijelom?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 13, 2007 11:36 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
određena frekvencija može raznijeti virus ili bakteriju,


I ne samo "sićušne" viruse ili bakterije...

Razmisli... rezonantna frekvencija... njom možeš "mnogo toga", zar ne?! Ona može i srušiti veliki most ili neboder... ali... hajdemo rađe razmišljati ovako:

Kakve frekvencije treba koristiti da bi se IZLJEČILO ili sagradilo nešto?

ŠTO treba pobuditi rezonancijom u tim ciljanim bićima/predmetima da se ona maknu, pobjegnu, pretvore u nešto drugo... i slično.

Možda nekom kemijskom analizom saznamo od čega su te bakterije ili virusi... pronađemo rezonantnu frekvenciju tih spojeva, molekula ili čegagod u njima i probati tom frekvencijom djelovati da se ovi maknu ( ili ako neće u krajnjem slučaju - ubiju )?

Ovo su samo neke moje ideje... možda nekom "sine" nešto, hehe...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 14, 2007 12:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 11, 2007 9:39 pm
Postovi: 74
Da. Tome je život posvetio dr. Royal Rife. Dokazao je da svaki materijal, živi ili neživi, doslovno eksplodira na njemu određenoj frekvenciji. Pošto je bio doktor nije čudo da je to odmah iskoristio u svrhu liječenja, tj. razaranja virusa i bakterija kao uzročnika gotovo svih ljudskih bolesti. Koliko se o njemu može saznati, uspjeh mu je bio obrnuto proporcijalan nastojanju krupne industrije, farmaceutskog biznisa, da taj njegov rad diskvalificiraju i unište. Na kraju je umro sam i odbačen, što je osnovna karakteristika svakog znastvenika koji je ostavio dubok trag u ljudskoj povijesti (i Tesla je tako završio). Iza njega su došli drugi ljudi otvorenog uma koji su proučili njegov rad želeći ga usavršiti i maksimalno iskoristiti. Pošto je dr. Royal Rife ispitao i dokumentirao eksplozivne frekvencije za gotove sve viruse i bakterije koje uzrokuju bolesti i ustvrdio da za većinu njih treba kombinacija od više frekvencija istovremeno došlo se do zaključka da je najbolje voblirati (kontinuirano skokovito mijenjati na više ili na niže) frekvencije u nekom frekvencijskom pojasu. Raditi to sa generatorom sinusoidalnog signala, koji je koristio Rife, iziskuje prekopliciran uređaj i desetke sati aplikacije pa se ubrzo pojavila ideja o korištenju kvadratnog oblika signala koji ima odliku istovremenog istitravanja na velikom broju frekvencija (pojava harmonika), što je, inače u elektronici, njegov najveći nedostatak, a i generatori za prozvodnju takvog signala su prilično jednostavniji od standardnih oscilatora (ovo mi je prilično poznato pošto se godinama bavim radio-amaterskim konstrukcijama). Uglavnom, probali su sa time i otkrili da ima iste efekte kao i Rifeov generator jedino što ne napada točno određenog nametnika nego ubija sve redom (pa čak i one zadužene za crijevnu floru i faunu, ali je to najmanje zlo jer to radi bio koji poznati lijek). Uređaj je nazvan Parazite Zapper.

E sada. Ajmo reći da ovo što sam izneo do sada nije upitno. Međutim, sam način aplikacije preko kože se prilično razlikuje od lampe kojom je Rife aplicirao preko svijetlosti. Pitanje je koliko su te frekvencije djelotvorne na taj način? Koliko sam vidio postoje i Plate Zapperi koji tretiraju točno određeno mjesto na koži. Možda su oni djelotvorniji?

Uglavnom, sjetio sam se nećega sličnog što se koriste u standardnoj medici kod fizikalne terapije. Znam da moja mama, koja ima problema sa kičmom, često ide na "grijanje" kada joj prilijepe jednu elektrodu na zapećak ruke, a bosim nogama nagazi mokru krpu na kojoj je druga elektroda i puštaju joj struju kroz nju. Ja nisam (hvala Bogu) nikada išao na takve tretmane pa ne znam točno kakav bi to uređaj mogao biti. Da li pušta obični istosmjerni napon čijim se povećanjem postiže taj efekt zagrijavanja ili bi to mogla biti varijanta Rife generatora (mada problemi sa kičmom nisu definirani kao virusni ili bakteriološki)?
Ali, možda bi se takav način spajanja Zappera uz povećanje napona (24V jer mi se originalnih 9V iz male baterije, koja još dodatno ruši napon kod opterećenja, čini premalim) mogao dati puno bolje rezultate?

E, kada bi se netko javio da ima Zapper sa svojim iskustvima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 154 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz