Sada je: sub apr 27, 2024 4:15 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 136 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub aug 26, 2006 10:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
Sjećam se da sam negdje pred godinu/dve gledao interview sa znanstvanikom koj je došao do vrlo bitnog otkrića u svezi ljudskog genoma. Navedeno otkriće donijelo mu je nobelovu nagradu. U razgovoru sa novinarom taj znanstvenik (ne sjećam se imena) je izjavio da se toga vjerojatno nebi sjetio da nije bio na LSD-u!

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 26, 2006 10:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 17, 2006 9:00 pm
Postovi: 59
Lokacija: Zadar
Moguće.
Od genijalnosti do ludosti je mala granica i onda se to sve izmeša i buum!

_________________
Ima li što tamo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 27, 2006 7:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 28, 2006 11:40 pm
Postovi: 30
Lokacija: 10 000 HIGHINHEAVEN
:lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 27, 2006 8:04 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ne vjerujem da oni koji to "odozgo" vide ne znaju ništa o tim efektima, pa se pitam koji fucking shit rade ti ljudi. Ako ne vide, onda se pitam u kakvoj to magli žive.


Oni su povezani s narko-mafijom. Svi zajedno lijepo zarađuju. A kao prave se da ništa neznaju o tome...

Većina ljudi uopće nije svjesna da su upravo državnici, političari i druge "face" koji nešto "brane" upravo biznismeni tih istih "proizvoda"!!!

Jer zabranjeno je - popularno!

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 03, 2006 10:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
U tom slučaju trebalo bi zabraniti pamet, razmišljanje vlastitom glavom, gledanje svojim očima, učenje i fizički rad. I to strogo. Možda bi tada to postalo primamljivo.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 03, 2006 10:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
arwen dor je napisao/la:
U tom sluèaju trebalo bi zabraniti pamet, razmišljanje vlastitom glavom, gledanje svojim oèima, uèenje i fizièki rad. I to strogo. Možda bi tada to postalo primamljivo.


Al to "njima" nije u interesu ;)

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 04, 2006 10:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Ali MI imamo SVOJU glavu, i možemo je upotrijebiti. Nigdje ne piše da to ne smijemo.
Imamo i SVOJE oči, i SVOJE uši? Tko nas tjera da se koristimo tuđima?

je..kad sam bila mala jedan pametni čovjek rekao mi je da ljudi nisu po prorodi marljivi, da su ljudi po svojoj biti lijeni. Meni je tada izgledalo da je taj čovjek blesav. Ali, kad se malo bolje razmisli, lijenost je ono što pokreće svijet, i lijenost je ono što koči napredak.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 04, 2006 10:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 17, 2006 9:00 pm
Postovi: 59
Lokacija: Zadar
lijenost je ono što pokreće svijet,
KAKO TO MISLIŠ?




i lijenost je ono što koči napredak.[/quote]
S OVIM SE SLAŽEM.

_________________
Ima li što tamo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 25, 2006 2:57 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub nov 18, 2006 10:03 pm
Postovi: 3
Jedno vrijeme sam radio u jednoj hrvatskoj pivovari (stvarno nije važno u kojoj, jer su sve slične). Samo jednom sam se našao u skladištu sastojaka za pivo, ali je i to bilo dovoljno da malo razmislim što ustvari pijem.

Razgledao sam otprilike pola skladišta i nabrojao 20-ak različitih aditiva koji se dodaju u pivo. To su kemikalije raznih boja, a na ambalaži su istaknuti znakovi upozorenja tipa: Obavezna upotreba zaštitnih rukavica i odijela! Izbjegavajte udisanje para! U slučaju dodira s kožom obilno isperite vodom i posjetite liječnika! Zapaljivo!

Hmelj se uvozi iz USA i još nekih zapadnih zemalja, ali ne u prirodnom obliku, nego u obliku crvene tekućine (u kojoj je udio hmelja oko 13% ako se dobro sijećam) ili u obliku sačme - to izgleda otprilike kao tamni plastični valjci (udio hmelja oko 21%).

Eto, samo da dobijete kakvu-takvu predodžbu o ovom popularnom piću. Siguran sam da većina ima krivu predodžbu.

Kad se kucnete s nekim, pazite da vam ne kapne na kožu, hihi!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 25, 2006 4:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Eto, samo da dobijete kakvu-takvu predodžbu o ovom popularnom piću. Siguran sam da većina ima krivu predodžbu.

Verujem ti. Moj cale je alergican na "Jelen" pivo. Ko zna sta sve stavljaju u njega. :?

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 18, 2007 4:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri mar 14, 2007 7:04 pm
Postovi: 46
Kao srednjoškolac probao sam travu i mogu reči da me se nije posebno dojmila.Samo sam imao neki čudan osječaj u glavi.Onda je to bilo fora, ali sad mi takvo nešto ne pada ni na pamet.

Što se tiče alkohola;žesticu ne volim,tu i tamo popijem koje Velebitsko tamno pivo(odlično je),ali mogu reči da sam ljubitelj i trudim se biti što bolji poznavatelj plemenite kapljice.
Upravo pijuckam čašu crnjaka i smatram da je pametnije i zdravije poslije objeda popiti malo dobrog vina nego nekakav umjetni gazirani napitak.
Naravno ne treba pretjerivati i treba znati granicu. :angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 20, 2007 1:36 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon mar 19, 2007 12:30 am
Postovi: 5
Lokacija: rijeka
Dobro je povremeno, samo da se prisjetimo gdje idemo....

_________________
otok


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 20, 2007 8:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Za ona g***a koja prže mozak vječita zabrana.
Prvjenac toplo preporučujem 3 puta dnevno po 0,3 dl. Uveče ne prećerati poslije druge. Može i Crnogorska loza, ali mi se više sviđa Prvjenac. Kruna je najbolja minus joj je cijena. Vino i pivo ne smijem piti iz zdravstvenih razloga :cry:

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 03, 2007 9:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Jack987 je napisao/la:
Ohooooo !!!

Vidim da imamo i dobre "kemičare" na forumu... bar netko tko se razumije dobro i u kemiju...

Haha, imamo doktore, fizičare... i sad i kemičare... ODLIČNO. Kao što sam već napomenuo prije o UDRUŽIVANJU, a ne borbi mišljenja jedni protiv drugih... molim vas, pa si pročitajte.

Nego, vidim... uskoro ćemo imati jednu cijelu ekipu istraživača na forumu i to raznih profesija!!! Odlično, bit ćemo odličan tim! Svatko u svojem području. Hehe, uskoro ćete trebati zaozbiljno udružiti sve vaše mozgove.

No, o tome kad dođe "vrijeme"...

:P

:wink:



Jack; jel te smijem podsjetit da je vrijeme SAD!?! :wink:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 03, 2007 11:50 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Jack; jel te smijem podsjetit da je vrijeme SAD!?!


Da. U biti... UVIJEK je "vrijeme"!!!

=D>

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 05, 2007 11:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Jack987 je napisao/la:

Da. U biti... UVIJEK je "vrijeme"!!!

=D>

:mrgreen: :wink:



E, i šta još čekamo??? :roll:

Ili misliš, Jack, da će se sve početi dešavati spontano i samo od sebe kada nam bude vlastita guzica u pitanju?

Jer, kada se nađemo "fejs tu fejs" s Njima, ništa drugo nam neće preostati, ne misliš?

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 05, 2007 4:37 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Jer, kada se nađemo "fejs tu fejs" s Njima, ništa drugo nam neće preostati, ne misliš?


Već se 50 godina ( i više ) nalazimo s "njima" fejs tu fejs... samo "njima" nije u interesu da budu javno u 3. denzitetu, jer im to ne treba. To je otprilike kao ida se ti odlučiš pokazati ribama u moru tako što ćeš uć u njihov vodeni svijet sa svojom naprednijom tehnologijom i početi ih loviti, pričati im bajke, ili imati bilo kakvu drugu interakciju s njima. Lakše je loviti iz 3. denziteta s mrežom ( ili dinamitom ili bilo čime )... nama nije bitno to što RIBE VIDE, MISLE itd... mi smo njihovi predatori u OPS svijetu i lovimo ih.

Sad povuci paralele sa vanzemaljcima iz 4. denziteta i nama, pa vidi ima li kakve bitnije razlike... to što nam rade su nam radili tisućljećima... oni ionako prebivaju u drugim vremenima/prostorima/realitetima od našeg, a u naš ulaze samo kad to požele, iz nekih svojih razloga. Moraš imati na umu da živimo u hiperdimenzionalnom svemiru, a neka bića znaju kako to funkcionira, a neka - ne.

:mrgreen: :wink:

Ali da dalje ne odemo Offtopic, imamo određene druge teme za to, a pva tema je Alkohol i droge...

:ontopic:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 19, 2008 3:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
slika


Njemački farmaceutski div BAYER "izmislio je i proizveo" prvu dozu heroina.

Bayer je tražio savršeni lijek protiv kašlja i tako je nastao heroin (kao osnovni sastojak tog lijeka protiv kašlja).

"Koristeći komercijalno ime - heroin - jer su rani ispitanici ustvrdili da ih čini da se osjećaju herojski (heroic) - Bayer je prodavao ovaj popularni lijek na šlepere, počevši 1898. g. Besplatni uzorci poslani su na adrese tisuća liječnika; studeje se pisale u medicinskim časopisima.

Londonski Sunday Times je objavio: "Do 1899, Bayer je proizveo oko tonu heroina na godinu, i lijek izvozio u 23 zemlje."

Već iste godine shvatilo se da heroin izaziva ovisnost; ali, bilo je kasno...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 19, 2008 11:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 8:50 pm
Postovi: 164
Lokacija: Matrix
Evo da se ja vratim na temu.


Nisam pio do svoje 15 godine ,iako su moji vršnjaci "cugali" od 6. razreda.

Jednostavno nisam htio ,medujutim dosao sam u srednju i malo pomalo poceo cugat sa drustvom.

Sad mi je 20 i pijem sve rijede ,obicno casu vina kojeg pravim zajedno sa starim.

Danasnji klinci pocinju piti sve ranije i sve vise,zato jer se to smatra fora u drustvu.

Pogotovo u Hrvatskoj gdje ima jako puno alkoholicara,a mnogi od njih postaju alkosi u mladim danima.

Alkohol uništava moždane neurone(or smtn), i može dovesti do teških oštečenja ljudskog tijela ,pa tako i do smrti.

Može se i od previše vode umrijeti ,bit je u kolicini.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 20, 2008 12:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 09, 2007 3:29 pm
Postovi: 833
Lokacija: Zagreb, Vrbovec
Ja sam samo jednom okusio alkohol i to kada sam bio star 4 godine.

Nikad nisam imao potrebu za tim, iako sam se družio i družim se sa cugerima. Uvijek sam alkohol smatrao simbolom profanosti, vezanosti i ega.

Niti pijem, niti pušim, a i nikad nisam zapalio joint.

Mislim da čišći ne mogu bit. :D

_________________
Moja kolekcija knjiga:

http://www.4shared.com/dir/12497247/299 ... cija_.html


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 136 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 123 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz