Sada je: sub apr 27, 2024 8:15 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: DNA-svijest-funkcioniranje stanica
PostPostano: pon nov 28, 2005 12:01 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ovdje bih htio započeti možda jednu jako bitnu stvar, a to je razumijevanje kako funkcionira ljudska stanica i kako vanjski utjecaji mogu utjecati na naše ponašanje, stanje, percepciju, i ostalo vezano uz to.

Našao sam jednu odličnu prezentaciju na: http://files.noblerealms.net/file_download/318

i tko god može ( ima 180 MB!!! ) neka si skine, ja sam ju gledao sa BS divx playerom, a možda ide i sa drugim playerima kao što je Windows Media Player i slično. Ovdje sam naučio o DNA, ljudskoj stanici i svemu sličnom više nego kroz cijelo moje školovanje kroz sve satove biologije. Ukratko - ODLIČNO!
Prezentacija na slikovit način pokazuje kako se vanjskim utjecajima može kontrolirati ljudskim tijelom, kako naša percepcija o okolini mijenja naše sposobnosti, kako "signal" iz okoline MIJENJA naše aminokiseline, naš rad, našu tjelesnu strukturu... i kako mi reagiramo na te razne signale. Pokazuje kako jezgra stanice NE određuje svojstva, već je samo memorija po kojoj se stanica obnavlja. Bez jezgre - stanica živi i dalje u stanju kakvom jest! Dakle, naši geni NE određuju ponašanje i rad čovjeka ( niti bolesti koje "možemo" naslijediti od naših roditelja ), već da signali iz okoline određuju naše "mutacije" gena i time se mi prilagođavamo novonastalim uvjetima.

Ali to nije sve... kako odcjepimo jedan dio našeg tijela kad smo u strahu... a kako se lagano možemo razvijati kad smo izvan domene sigurnosti, straha, bijesa, mržnje i ostalog... UH !!! Šta nam rade, ljudi... pogledajte, vrijedi svakog megabajta.

I molio bih ako ima neka dobra duša i usput može sastaviti prijevod kao subtitle - učinio bi VELIKU stvar za sve koji traže istinu. Zbilja nemam vremena i za to, a mislim da je jako važno razumijevanje nas samih kao bioloških primatelja i davatelja. Od toga sve kreće... našeg fokusiranja na krive stvari... pa do stanja u kojem jesmo.

Bruce Lipton - Biology Of Perception.wmv ( windows media video format )

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 28, 2005 12:29 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
WOW!!
Vec par dana se naganjam da pisem nesto bas na OVU temu:
„Kako nas um, percepcija & nasa uvjerenja i misli djeluju na DNA”
sa izvodima iz drugih izvora.
Jesu li ovo valovi globalne svjesnosti, telepatija, synchronicities, or what?

Bilo kako bilo: evo stranice od tog Liptona:

http://www.brucelipton.com/mind-over-genes.php

Izvod iz njegove stranice:

“This new perspective of human biology does not view the body as just a mechanical device, but rather incorporates the role of a mind and spirit. This breakthrough in biology is fundamental in all healing for it recognizes that when we change our perception or beliefs we send totally different messages to our cells and reprogram their expression. The new-biology reveals why people can have spontaneous remissions or recover from injuries deemed to be permanent disabilities.”


Senzacionalno! BRAVO Jack! & hvala!
:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 28, 2005 3:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
DA, da, konačno nešto malo za skeptike, koji trebaju materijalni dokaz (a to nas je većina :wink: ), da se argumentira znanje koje se opisuje na nekim mjestima već nekoliko tisuća godina (da neidemo dalje od poznatog!) :wink:

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 28, 2005 4:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Ono sta je meni najfascinantnije u cijeloj toj stvari da je tip sve sta je rekao, rekao na nivou biologije maltene srednje skole.
Svi ovi podaci su poznati kojih 15 godina. Dakle tip je imao muda ponovo sagledati sumu na ustrb drveca i vidjet ocito.
Ne samo to, nego je napravio i svoje eksperimente (ponasanje stanica bez jezgre).
Ne razumijem zasto se vise biologa toliko boje takve stvari reci. Vjerojatno strah od odbacivanja od "znanstvene zajednice".

Recimo prije dosta godina se znalo sveto pravilo biokemije:
DNA :arrow: RNA :arrow: protein.

Onda su dosli retrovirusi pa se otkrilo da RNA mozda kopdira nesto sta DNA ne moze kodirati pa se to vise nije spominjalo kao toooliko sveto pravilo.

Zatim se od teze da RNA sluzi SAMO za informacijske potrebe doslo do toga da mooozda i nije to bas samo tako.

Pa sad u zadnje vrijeme kao vrhunac cijele te stvari je dosao i Human Genome Project. OCekivali su nac brdo gena i na koncu ispalo je da genoma nema ni iz blizu toliko koliko su pretposlatvljali tj. kolko treba da bi covjek ovakav kakav je s obzirom na njihvoe teorije bio ziv.
Dakle stalno se staro preispituje ali uz ogromne napore.

I tako najedanput od super medijski eksponiranog projekta koji je treba odgovoriti na brojna pitanja dosli smo da totalno neeksponiranog projekta koji je postavio milijun pitanja a odgovorio tek na njih par.

Liptonu svaka cast. Ocigledno si je dao trud da ljudima koji u prosjeku ne znaju gotovo nista o funkcioniranju tijela prestavi na jednostavan nacin o cemu je tu stvar.

Kako je moguca da ekspresija molekule (DNA) ovisi o molekulama koje ta ista molekula kodira (proteini)? To je logicki nemoguce. Tu mora da je i neki treci faktor. On to naziva percepcija. Ja sam skloniji to zvat svijest ali opet mozda ni nema razlike.

Vec sam napomenuo da je cijela struktura molekula koje tvore ljudsko tijelo periodicne strukture. Dakle radi se mahom o polimerima, dakle molekule sa ponavljajucom strukturom bas iz razloga njihove osjetljivost na vibraciju.
Tu onda mozemo doc i do objasnjenja kako to da neke molekule utjecu na jezgru neke stanice dok jos uopce ni nisu usle u stanicu samu negoi su samo dotakli membranu stanice?
U fizici postoji ta pojava i zove se kvantna bilokalnost. Tocno tako se ponasaju i stanice dakle tu nije materija u pitanju kolko cista energija.
Dakle svijest.

Tu dolazimo do onog dal je ljubav sve.
Naime vidim da se ta cinjenica iznosi kao dezinformacija navodno.

Pa po ovome kako tu vidimo stvari mozemo vidjeti da je to superironija emocija za ljudska bica.

Stvari su jasne ko dan. Ljubav i strah su dve granicne i suprotne emocije. Jedna kao sta i Lipton kaze i sta je jasno i iz drugih radova pomaze potpunoj ekspresiji DNA dakle vracanje covjeka zivotu u punom energetskom spektru. To je ljubav.
Druga je strah.
Svaka borba, agresija i ostale negativne emocije imaju destruktivni utjecaj na covjekovo zdravlje i ekspresiju DNA.

Dakle dal treba voljeti i svoje neprijatelje.
Pa naravno da da.
Al u kome smislu se to moze shvatiti?

Ne znam sta ljudi misle pod voljeti. Nositi darove? Poljubac u obraz ili sta?

Cinjenica je da ljubav kao emocija ima alkemijski utjecaj na strukturu nase svijesti pa samim time i na realnost u kojoj zivimo.

Dokle god razvijamo negativne emocije (na stranu neprijatelji, prema bilo kome) suzbijat cemo faktor koji nam moze dat frekvencijski napredak u drugo stanje svijesti.
Naravno to je stvar izbora.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: 12 lanaca?
PostPostano: ned dec 11, 2005 10:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Dakle čitala sam malo i primjetila da se pojavljuje neka teorija da smo imali 12 lanaca DNA pa da smo spali na 2 itd. Koliko mi moje oskudno znanje genetike govori nije problem DNA poruka je sadržana samo u jednom lancu a drugi služi samo za replikaciju i da bi se izbjegle greške pri prepisivanju. Imami i RNA lanac koji se također replicira samo sta je kod njega povecana mogucnost greske pa zbog toga DNA dolazi u dvostrukom obliku. Inace neki virusi imaju samo RNA molekulu kao genetsku informaciju (gripa HIV) i kod tih virusa dolazi do mutacija jer dolazi do greske u prepisivanju i onda svaki put imamo drugu strukturu virusa. DNA virusi su vecinom isti i na njih mozemo razviti cjepiva. A sad da ne zamaram ljude s onim sta ih mozda ne zanima. Da li me netko moze objasniti sta bi trebala biti uloga 12 lanaca kad znamo mozemo ciniciti cuda i samo s jednom DNA.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 12:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 25, 2005 9:29 am
Postovi: 84
potruditi cu se iskopati primjer da vidite kako stoje em-oblaci oko atoma
odnosno preklapanje ljuski da vidite kako 12 lanaca je fizicki nemoguce
za tako nesto sama forma ne bi bila zavojnica a i mi ne bi bili ovakvi kakvi jesmo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 1:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Citat:
Dakle čitala sam malo i primjetila da se pojavljuje neka teorija da smo imali 12 lanaca DNA pa da smo spali na 2 itd. Koliko mi moje oskudno znanje genetike govori nije problem DNA poruka je sadržana samo u jednom lancu a drugi služi samo za replikaciju i da bi se izbjegle greške pri prepisivanju. Imami i RNA lanac koji se također replicira samo sta je kod njega povecana mogucnost greske pa zbog toga DNA dolazi u dvostrukom obliku. Inace neki virusi imaju samo RNA molekulu kao genetsku informaciju (gripa HIV) i kod tih virusa dolazi do mutacija jer dolazi do greske u prepisivanju i onda svaki put imamo drugu strukturu virusa. DNA virusi su vecinom isti i na njih mozemo razviti cjepiva.

Slazem se sa zbunjenom. I ja sam procitao n
12 lanaca DNK. Prihvatio sam to kao moguce u idejnom smislu ali nisam siguran kako bi se to moglo izvest gasenje tih 12 na 2?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 7:17 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Da li me netko moze objasniti sta bi trebala biti uloga 12 lanaca kad znamo mozemo ciniciti cuda i samo s jednom DNA.


12 x čuda ( ako je to linearno samo )

Citat:
Prihvatio sam to kao moguce u idejnom smislu ali nisam siguran kako bi se to moglo izvest gasenje tih 12 na 2?


Svjetlo. Određene frekvencije ili frekvencija. EM valovi... hehe... ima još...

:wink:

Assaaaaa, gdje si sad... počelo se o genetici, DNA i svemu sličnom.... Assa, dođiiii... pomoz' ljudima...

Heh, valjda će pročitat ovo skoro...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 11, 2005 7:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
U genetskom materijalu je sadržano toliko informacija. Isto kao i mozak većinu toga ne koristimo. I dalje tvrdim da je jedna DNA izvor svih čuda. Možda ne koristimo sve gene ali teorija od lancima mi je nekako klimava. Imam neko osnovno znanje genetike pa znam o čemu pričam. Nadam se da će se jpš netko javiti da potvrdi ovo o čemu pričam jer izgleda ko da pričam ne zna šta a to su najosnovnije stvari.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 12, 2005 11:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Jack, zaključao si mi temu a nisam dobila odgovor šta bi nam 12 lanaca radilo kad i ovako možemo raditi čuda. Je li možda netko pobio moju teoriju da je i ovaj jedan lanac dovoljan? Jer je drugi ionako samo kopija i služi kao zaštitni nehanizam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 12, 2005 11:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
zbunjena je napisao/la:
Jack, zaključao si mi temu a nisam dobila odgovor šta bi nam 12 lanaca radilo kad i ovako možemo raditi čuda.


Bilo je pitanje kao se sa 12 lanaca moglo doc na dva.
Kojom tehnologijom.

Buduci nisam bio tamo kad se to radilo (rezanje lanaca jelte) ili bolje receno ne sjecam se mogu samo rec da svaki helix s obzirom na broj lanaca ima svoju karakteristicnu frekvenciju prouzaslu iz geometrije istog.

Dakle ima unutarnju vibraciju helixa.
Bombardiranje ljudske DNA sa 12 lanaca frekvencijom DNA helixa sa dva lanca automatski ce se pomicati "ravnoteza" prema stanju gdje su dva lanca dominantna.
Iz tog razloga je mislim Jack i rekao ono sta Kasipojeci tvrde da se to izvelo uz pomoc nekog svjetla dakle nekog zracenja.
Credo Mutwa je recimo rekao da prije dolaska lizarda ili koga vec Zemlja je bila u konstantoj magli i da je sloj oblaka prekrivao atmosferu. Dakle nije bilo jednog dijela spektra Suncevog zracenja.
To stanje se najedanput promijenilo njihovim dolaskom i covjek je najedanput pao na 2 lanca.

NAvodno....

E sad mozda bi mogli pomisliti da upravo zracenje Sunca kao takvog podrzava dva lanca???
Ili mozda se svi ovi chemtrailsi bacaju bas da bi u atmosferi presreli i apsorbirali novi spektar zracenja iz svemira koji podrzava vise lanaca DNA.

Zbunjena je napisao/la:
Je li možda netko pobio moju teoriju da je i ovaj jedan lanac dovoljan? Jer je drugi ionako samo kopija i služi kao zaštitni nehanizam.


Jedan lanac nije dovoljan jer je jedan kodirajuci a DNA polimeraza cita informacije sa njegovom negativa dakle kalupa. Dakle taj kojeg si rekla da ne trebeamo je zapravo onaj koji radi sav posao (na njemu se radi posao).

Ako si mislila cisto informacijski onda tu ima nesto al to je 3D gledanje.

Nije samo ono sta on kodira preko svojih purinskih i pirimidinskih baza sta je vazno vec i njegova frekvencija.
Nije ni slucajno sta je DNa right handed u helixu dakle ima formu vrtloga.
O hiperdimenzionalnim utjecajima vrtloga je govorio i Nikola Tesla (izmedu ostalog).

Dakle DNA je antena za nasu svijest i svaka promjena konformacije bi uzrokovala promjenu svijesti bas kao sta se to vec i desilo jedanput (minimalno).

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 12, 2005 12:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Mislila sam čisto informacijski (jedan lanac DNA). Pa ja jesam 3 D pa vjerojatno i gledam stvari iz tog kuta. Nisi me baš uvjerio da te teorija 12 lanaca zbilja drži vodu samo si malo jasnije objasnio genetiku od mene.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 12, 2005 3:03 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Pa ja jesam 3 D pa vjerojatno i gledam stvari iz tog kuta.


Da, ali mi svi smo u HIPERDIMENZIONALNOM okruženju, ne samo 3D. 3D je samo naša primarna PERCEPCIJA i nivo svijesti. Tko kaže da se u 3D ne može primjenjivati 4D tehnologija ( ili viša )???

Primjer: ljudi su 3D, ribe su 2D. Noževi i razne rezalice su tehnologija ljudi, dakle 3D. Kad loviš ribu i režeš je tom našom tehnologijom, zar to nije 3D tehnologija primjenjena na 2D bića?

Ribe kao 2D bića ne mogu napraviti noževe i "govore" jedna drugoj da to nije moguće! Jer one ne shvaćaju svojim nivoom svijesti da je moguće napraviti nož ili nešto slično.

Dakle, paralelno tome, vjerojatno postoji neka 4D tehnologija koja nam "vrlo lako" mijenja percepcije/strukturu DNA/razmišljanja i tko zna što još sve.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 12, 2005 3:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
A možda smo imali 10 ruku i 2 para očiju pa su nam i to skinuli. A možda u 4 d imamo 12 lanaca a ovdje ih vidimo samo kao dva. Šta je s dupinima(delfinima) i kitovima. Oni su sisavci a ne ribe a i pametniji su od nas. U koji denzitet oni spadaju.

Citat:
Jack987

U drugi. Jer žive u 2. Možeš biti i biće višeg denziteta koje živi u nižem, ali broji se prirodno okruženje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 13, 2005 7:52 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ovo sam još odavno "pospremio" kod sebe, sad se sjetih...

Objavljeno : 23. srpanj 2004 u 21:14:31, Piše: Srećko Spremo

Nekim ljudima fale veliki komadi DNA, dok ih drugi imaju viška. Upravo to je otkrilo novo istraživanje na području genetike. Novi način usporedbe DNA iznio je na vidjelo začuđujuće razlike između normalnih i zdravih ljudi. Potpuno slučajno znanstvenici su otkrili da nekim ljudima fale veliki komadi DNA, dok ih drugi imaju viška. Ti viškovi nađeni su na genima koji su povezani sa rizikom od raka, sa tim koliko ljudi jedu, te sa reakcijom na lijekove.
Skupine znanstvenika u Cold Spring Harbor laboratoriju u New York, u Karolinska Institutu u Stocholmu , Švedskoj i drugdje koristili su nove DNA testove nazvane ROMA. Pomoću tih testova moguće je otkriti razlike u DNA iz bilo koja dva izvora. Za vrijeme eksperimenta kontrolirali su dvije u potpunosti normalne DNA. Bilo je za očekivati da će se pokazati kako su uzorci poprilično slični, međutim pokazalo se kako postoje velike razlike koje do sada nisu bile prijavljene. Svatko ima dvije kopije svakog kromosoma, osim x i y kromosoma, koji razlikuje muškarce od žena.
Međutim znanstvenici su otkrili da svako od 20 dobrovoljaca na kojima je vršeno istraživanje ima samo jednu kopiju CNP-a ( copy number polymorphisms ). To bi za posljedicu moglo imati da, ako se dvoje ljudi koji imaju jednak CNP odluče za dijete, to će dijete možda pretrpjeti neke posljedice. Također je otkrivene moguća greška u karti ljudskog genoma koja je nedavno objavljena. A nađene su pogreške u uspoređivanju ljudskog genoma sa čimpanzinim. Ova najnovija saznanja dati će novi pogled na povezanost gena sa određenim bolestima i sindromima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 14, 2005 2:03 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
I ja sam naseo na tu priču o 12 lanaca DNK (ne kaže se DNA koliko znam, a nismo ni Englezi) ali se ne sećam odakle. Ona je u okviru priče da su alijeni manipulisali našom DNK i skratili nam život i percepciju, što je uglavnom tačno.
Interesuje me gde ste sve videli da se pominje 12 lanaca? Ima li toga u Kasiopejskim transkriptama?

Citat:
Jack987

Ima. Mislim da imaš i na stranicama Galaksije o DNA i matriksu. Doći ću i do tih sesija... s prijevodom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 5:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Pantelija je napisao/la:
I ja sam naseo na tu priču o 12 lanaca DNK (ne kaže se DNA koliko znam, a nismo ni Englezi) ali se ne sećam odakle. Ona je u okviru priče da su alijeni manipulisali našom DNK i skratili nam život i percepciju, što je uglavnom tačno.
Interesuje me gde ste sve videli da se pominje 12 lanaca? Ima li toga u Kasiopejskim transkriptama?


Ja sam naisao u nekoliko izvora o 12 lanaca DNA ali svi su bili tipa Bringers of the dawn knjige.
Bio je i jedan kvazimedicinski gdje neka zena sa klinikom u USA prica kako radi neka istrazivanja na indigo djeci i da se razne stvari i do 6lancanih DNA vide itd. itd.
Vec sam pisao prije da gledajuci po simetriji tih lanaca moguce je da 12 lancana DNA bude klaster 6 dvolancanih DNA. Takve konformacije tercijarne i kvarterne su vec poznate i normalne. Dakle ne nuzno heliks sa 12 lanaca DNA. Koliko smeca u obliku DNA imamo po stanici to me ne bi cudilo uopce.


Uostalom
1)razlika izmedu korisne i nekorisne DNA je samo u konformaciji/simetriji.
2)Razlika izmedu DNA sa simetrijom i bez nje je u enegetskom nivou.
3)Energetski nivo je vibracija
4)Vibracija je svijest.

Dakle po meni stvar je jasna.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 3:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Dakle po meni stvar je jasna.


SVIJEST mijenja DNA... hehe?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 11, 2006 10:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri maj 25, 2005 12:55 pm
Postovi: 69
Pokusao sam da skinem prezentaciju, ali nema nista na sajtu. Pa bih zamolio Jacka ili nekog drugog da postavi drugi link ako ima.

http://files.noblerealms.net/file_download/318


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 12, 2006 4:10 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hehe, ubrzo je ovaj jako koristan filmić skinut s neta!!! Matrica radi svoje... Ali, imam ga na hardu i mogu snimit dvd koji sam već napravio od njega i mnogih UFO viđenja i o chemtrailsima... ima gore i uvodna prezentacija o znanosti CTP energije... odlična je. U biti, nabacao sam svega po malo, pa se može dvd gledati i na kućnim playerima...

Mogu snimit i poslat poštom. Pa onda vi snimajte dalje...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 27 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 94 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz