Sada je: sub apr 27, 2024 8:36 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Moj Slucaj raka jetre i terapija koju koristim
PostPostano: sub maj 07, 2011 3:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 07, 2011 3:07 pm
Postovi: 1
Pozdrav ssvima
Nov sam na ovome forumu pa cu krenuti sa mojom pricom
Prosle godine su mi dijagnostikovali Hep c koji izgleda vucem vec 20 godina.Nakon toga su me obradovali sa HCC ili ti Hepatocellular carcinomom,tri lezije 1,2 i 5 cm u precniku.Odmah sam krenuo u istrazivanje alternativnih nacina lecenja i dosao sam do izvesnog Dr Zdravkova koji mi je odredio terapiju koja se sastojala od kineske tradicionalne medicine.
Lutajuci po internetu nabasao sam na clanak o IP6 inositolu pa sam resio malo da proucim o cemu se tu radi.
Posle duzeg istrazivanja narucio sam taj preparat i sada vec dva meseca ga intenzivno koristim u kombinaciji sa dijetom koju mi je odredio izvesni gospodin Joska iz vojvodine.
Dakle nakon dva meseca evo rezultata terapije.Alfa Fito Protein je sa 120 pao na 2!!!.
Lezija od 2cm je nestala tako da su ostale dve od 6 i 1 cm.
Problem je u toime sto se lezija od 5 povecala na 6,2cm.
Od pre pola meseca sam poceo da koristim mesavinu caja sancha+dragon pearl jasmin tea,a za koje sam saznao upravo preko ovog sajta.
Eto to je moja prica za sada.
Ako vas interesuje da sami proucite nesto vise o IP6 evo linka za to http://www.ip-6.net/
Da napomenem ovo nije reklama vec samo moj doprinos u pronalazenju leka za opaku bolest od koje i sam bolujem.
PS;Licno sam razgovarao sa Profesorom Shemsudinom i njegovom koleginicom Profesorkom Vucinik koji se bave proucavanjem IP6 sto mozete i uciniti,jako su ljubazni i spremni na razgovor.Telefoni i email adrese su im na satu koji sam vam dao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moj Slucaj raka jetre i terapija koju koristim
PostPostano: ned maj 08, 2011 9:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 30, 2009 10:20 am
Postovi: 121
Interesantno da GMO varijante nemaju toliko izrazen taj korisni IP-6...

U svakom slucaju, drago mi je da ti je pomoglo s jednom od tih lezija i nadam se da ce pomoci i sa preostale dvije! Svako dobro ti zelim!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moj Slucaj raka jetre i terapija koju koristim
PostPostano: čet maj 12, 2011 10:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 04, 2008 8:56 pm
Postovi: 63
Lokacija: zaseok nedaleko Zagreba
Odlično!!!

A kako ti je sa hepatitisom C?
Imaš li još uvijek simptome?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 87 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz