Sada je: sub apr 27, 2024 2:06 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Lecenje po energijama vremena
PostPostano: čet nov 24, 2005 6:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 28, 2004 4:56 pm
Postovi: 62
Kada je dijagnoza postavljena i ukoliko poznajete atribute, korespodenicje i energetske osobine bolesti, mozete na krajnje jednostavan nacin pomoci sebi i bliznjima primenom jednostavne tehnike-terapija po energijama vremena.

Svaki organ ima biolosku funkciju, ali ima i psiholosku, a ako udjemo dublje u analizu, zakljucicemo da u stvari analiziramo energetsku strukturu te i te konstitucije, sa takvim i takvim osobinama i da se ista manifeestuje u tom i tom organu, a cirkulise odredjenim meridijanom. Dalje mozemo zakljuciti da takve konstitucije disu, odnosno vrse razmenu sa spoljnom sredinom te, da u odredjenom vremenskom periodu najsnaznije primaju uticaje spoljnih i kosmickih vibracija.

Takva pojava istice vaznost energetske strukture i njenu dominaciju u nekom vremensko periodu u toku dana, nedelje, meseca, godine...

U skladu sa ovim postoje seme koje beleze najsnazija delovanje svake energije ponaosob.
Kod tradicionalne Kine, npr. takve strukture imaju dvocasovnu podelu, dok na zapadu, u skladu sa korespodencijama planeta i astrologije, ove strukture imaju jednocasovnu podelu.

I jedna i druga podela jesste objektivna i jednako precizna, i za koju god da se odlucite, posticicete znacajne rezultate, ukoliko resite da energetske blokade otklonite tehnikom: lecenje po energijama vremena.

Akupunktura broji mnogo energetskih tacaka, i analizira mnogo problema: od osnovnih - do sup-supgranskih.

Medjutim, kod primene terapija po energijama vremena, akupunktura koristi kljucne tacke i na taj nacina i preko odgovarajuce tacke 'ulazi' i vremenski tunel, koji spiralno povezuje jednu sa drugom tackom ( ne odnosi se na akupunkturne tacke, vec na tacke u vremenu )
Tako,npr. akupunktura poznaje 6 energetski struktura i njihove suprotnosti, i poznaje 6 vremenskih tacaka i njihove suprotnosti.
Svaki meridijan nosi ovih sest tacaka ( sa svojim suprotnostima ) i u odredjenom periodu dana svaka od njih je 'otvorena' i tada se tretira kao najsnaznija. I tada u tom vremenskom periodu istu tu tacku mozete iskoristi za lecenje i sanirati problem koje je, mozda, nastao i pre 20 godina.

Kako?
Dana recimo: 16.05.85 8 16h, osoba je imala mozdani udar. Posledice su parariza i sl.
`85.god. pripadna naprimer ( ovo je proizvoljno, mada postoje kalendari i mozete ih pronaci na internetu) energiji bubrega

Sesnaeti dan maja, pripada recimo energetskom sklopu mozga ( i ovo je proizvoljno sve se ovo precizno racuna)


16 cas odgovara energetskom sklopu meridijana mokracne besike.

Objedinjena struktura ove bolesti jeste poremecaj enegeske strukture mozga, gde dominira hladna energija i ona ima osobine slicne osobinama energetskog sklopa mer.bubrega.

Sada:
Precizno uz kalenar koji mozete i sami da izradite, dodjete do sata kada je nastupilo oboljenje i usaglasite ga sa mesecom, danom i satom kada pruzate terapiju. Tada posezete za 5 korespodentni stimulatora ( po izboru, a u skladu sa korespodencijama) i u stanju ste da sa pet stimulatora, zatvorite konstrukciju - izlecite coveka

Prvi stimulator kontaktira energiju godine. Ona je korespodentna i kontrolor vaseg rada.
Drugi stimulator kontaktira energiju meseca
Treci energiju dana
Cetvti energiju sata
Peti vrsi harmonizaciju energije od tacke nastanka poremecaja, do tacke ( vas rad ) kada nestaje poremecaj. Ta metoda se naziva sedacija.

Terapije ponavljate u etapama, prateci korespodencije dana i sata, i uvek kontaktirate dominantnu mesecnu i godisnju energiju.
Kod istreniranog terapeuta je potreban veoma mali broj ponavljanja ovakvih tretmana.

Kako energija nema miris i oblik, vec svojstvo ona ne poznaje vreme, vec se manifestuje u vremenu, vi primenom ovog sistema i ovih saznanja, mozete otkloniti bilo koji problem.

Ja ne znam da crtam, ali ako ima zainteresovanih, poslacu materijal (sheme) na mail, pa ga proucite.

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 24, 2005 8:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
Hajd pošalji....al_myheart@yahoo.com 8)

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 25, 2005 12:16 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
=D> Pošalji i meni na dobavodenjaka@yahoo.com

Hvala unaprijed.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 25, 2005 2:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Assa,
bas lepo od tebe,neznam nista o tim stvarima a zanima me veoma.
Meni se dogodilo vise puta tokom ovog zivota da na isti dan i mesec(dva puta je cak i sat bio isti)me zadesi neka gadna bolest ili saobracajna nezgoda u kojoj za dlaku ostajem ziv(isto dva put samo je sat bio razlicit)
Period ponavljanja po godinama nije jednak niti ritmican,nego onako nasumican,nekad 3-4,nekad 7,nekad 10 godina izmedju dva dogadjaja ali je dan i mesec,a ponekad i sat uvek isti :?: :?: :?:
Molim te posalji i meni na natalandza@yahoo.com,nadam se da cu naci odgovore u vezi ovog datuma,koji ocito ima poseb..... :?:
Hvala
:D

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 23, 2006 2:59 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jul 04, 2005 3:49 pm
Postovi: 2
moze i meni na dzonibanana@gmail.com?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 24, 2006 9:43 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 16, 2005 1:52 pm
Postovi: 20
ako moze i meni na rdjavi@gmail.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 24, 2006 1:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 21, 2006 10:57 pm
Postovi: 18
Lokacija: Beograd
A meni :D jecka80@yahoo.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 12:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
I shta se desilo,jel neko nesto proucio i dosao do kakvog zakljucka :?:

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 04, 2007 7:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 28, 2004 4:56 pm
Postovi: 62
...ja sam kriva :roll: ...

Nedugo nakon pustanja teksta povukla sam se sa neta, i nikom nisam poslala materijal.

Dajte da rasirimo temu, a materijale cu poslati :D
Pitajte...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 78 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz