Sada je: sub apr 27, 2024 3:13 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: čet okt 28, 2010 6:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Mene je zadnjih par dana kad sam uzimao samo pelin, uhvatio neki manjak apetita i uopce nisam osjecao glad onu pravu. Imao sam osjecaj da sve sto jedem trpam nepotrebno i previse u sebe. Cak mi se sva hrana malo i gadila. Stolica je bila malo rjedja i cesca tih dana. Mozda od toga, vjerovatno rekao bih neka vrsta ciscenja i energetske krize usljed blagog izlaska otrova ili parazita iz tijela. Nije mi nikada tako nesto slicno bilo. Zadnji dan uzimanja pelina je bio ekadaši dan i gladovao sam 36 sati bez problema. Nakon toga sve ok.

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub okt 30, 2010 12:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Može biti ali ponavljam to je samo pretpostavka, da je kod tebe intoksikacija toxinima iz pelina, jer sam proverio, i doze na kašikicu koje je dao Malahov, primera radi, ne poklapaju se sa gramažom koja je za pojedine komponente dnevna bezbedna dozvoljena doza. Ako se dobro sećam, taj simptom koji pominješ je simptom intoksikacije pelinom.
Ja sam nabavio jednu kapsulu određene preporučene veličine i njome izvežbao količinu kojom sam punio kašikicu. Ispadalo mi je manje nego što Malahov navodi.
Primera radi količini od 7 kapsula odgovara jedna ravna čajna kašika/kašikica, i to je maximum koji sam ja konzumirao. Par puta sam namerno uzimao i dvostruku dozu, ali nisam osetio nikakve promene, no, ponekad od jakog pelinovog čaja, osetim uznemirenost (što je, prema pisanim podacima, još jedan od simptoma trovanja)...
Sve je to možda, no, ove biljke sve i jesu delotvorne upravo zato što su otrovi, pa su doze prilično bitne :mrgreen:

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: ned okt 31, 2010 8:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Meni nekako orahova rakija najdrazi otrov, i kada sam na terarapiji i 'vako kad nisam :mrgreen:

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sri nov 03, 2010 12:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Necu pistati o ljecenu vec o konstataciji da je RH druga u europi po smrtnosti od raka.
Draga braco i sestre to nije slucajno i nenamjerno. Truju nas preko chamtrejlova i ostalih importiranih proizvoda koje naravno jeftino kupujemo po velikim centrima dilje ljepe nase. Ne sumnjam da je drugacije i u susjednim drugim zemljama istocnije.
Isto tako primjeticujem da sve malte ne TV serije na malim ekranima o bolestima umiranjima ubijstvima its.
Tako da smrti oko nas prihvacamo ladni kao spriceri kometiracjuci uzeo ga rak its itd.

Prisutan sam bio na jednom o GP prema BiH, kamionski terminal. Na ulasku teritorija BiH postoje paneli krozkoje prolaze kamioni i u slucaju radioaktivnosti ono piste - SVIRAJU - ALARM.
Dok smo tako stajali 5 slepera- kontejner kamiona prolazi - ulazi na teritorij BiH? sto mi to uvozimo jedemo itd?
tek toliko.

LP

p.s.
npr. Carsko meso u EU kojim istice rok uvozi se na tone u HR te onda Jelena reklamira preko TV emisije. TV KUHINJA :rofl
Moguce je da ovi sprovoditelji masonski simpatizeri tako na perfidan nacin vrse ciscenje eutaunazijom hrvatskog pucansta osiguravaju sebi ovozemaljki zivot - EGZISTENCIJU za u NWO.

A paraleno nas predojavaju, sopaju preko mas medija o patriotizmu, krizi, prevarama, nacionaliznu it its.
dokle cemo tako?

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pet nov 12, 2010 10:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 9:21 pm
Postovi: 82
Ovo sam vec poslao na forum o B-17, ali mozda vise pripada ovde nego tamo. Tamo nisam pomenuo da je mom ocu dijagnostikovan rak besike pre sedam godina i to tako sto je mokrio krv. Njegova prva sreca je bila sto lekar nije hteo da ga operise, zatim, imao je samo jednu hemioterapiju od koje mu je bilo zlo pa je odustao od ostalih, a onda je na scenu stupila tzv. ALTERNATIVA i moj otac je i danas ziv, bez ikakovih tragova bolesti. Ima 85 godina i kad umre, umrece od starosti a ne od bolesti. I dalje sam odlazi u Beograd javnim prevozom, radi u kuci i oko kuce. Pisano je o tome u casopisu "Lekovito bilje" u broju 53 (poslednjem).

Za pocetak, samo informacija iz jednog casopisa da se B17 moze nabaviti i u Srbiji. Salju i pouzecem a naruciti se moze na tel. 062 77 33 50

A sto se tice leka za RAK, toga nema i nikada ga nece ni biti, kao sto nema leka ni za jednu bolest. Pojam lecenja pomocu "lekova" uvela je bas farmaceutska industrija (iliti farmakomafija). Bolesti se lece samo odricanjem i odredjenim dijetama. I sam pojam "dijeta" je zloupotrebljen i asocira na gladovanje, sto u opste ne mora da bude (ali moze), vec je dijeta svaki oblik ishrane. Uz odredjenu dijetu potrebno je uzimati i bioloske dodatke ishrani koji mogu pomoci u stabilizaciji organizma, podizanju imuniteta ili unistavanju tumora, sto upravo radi B-17. Dakle, B-17 bi se mogao nazvati prirodnom hemioterapijom ili ubicom tumora bez stetnih posledica po zdravo tkivo, ali ne i lekom za rak. Da je maligni tumor u stvari rak nametnula je zdravstvena mafija kako bi mogla ubedjivati ljude da time sto im odstranjuje tumor, sto ga zraci i sto im ceo organizam truje hemioterapijom u stvari ih leci, iako o tome nema ni pojma. Svaki tumor, pa i maligni je samo posledica bolesti, a RAK je bolest prisutna u organizmu. Sto znaci da ne postoji "Rak jetre" ili "Rak dojke" ili bilo koji drugi rak, vec postoji RAK kao bolest a posledice su tumor na jetri, debelom crevu ili bilo kojem drugom organu. Covek "puca" gde je najtanji, a to gde je najtanji zavisi od njegovog dotadasnjeg zivota ili zivota majke ako je u pitanju rak kod dece. Lekari to lazno prikazuju kao rak nekog od organa, jer, kako bi drugacije opravdali ono sto cine ljudima koji im dodju u ruke, a u sustini se u opste ne bave primarnom bolescu, ne bave se uzrokom nastanka raka, NE BAVE SE RAKOM U OPSTE.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: čet nov 18, 2010 1:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Baš tako Barajevo... lipo si to reka :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: uto nov 30, 2010 3:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 23, 2009 7:44 pm
Postovi: 646
The Beautiful Truth - Gerson Cancer Therapy (2008) (titlovi)


Prije više od 80 godina dr. Max Gerson je razvio terapiju koja nudi rješenje za većinu bolesti koje danas u zapadnom svijetu odnose nebrojene živote i narušavaju kvalitetu življenja velikog dijela stanovništva.

Iako je Gerson zbog svojih nekonvencionalnih metoda još u Europi nailazio na negodovanje struke, pravi napadi počeli su po dolasku u SAD. Nakon što je uz pomoć svojih zahvalnih, izliječenih pacijenata otvorio vlastitu kliniku teško je nalazio pomoćnike. Mladi liječnici koji bi s entuzijazmom došli u njegovu kliniku ubrzo bi počeli primati prijetnje da će im, nastave li s njim raditi, biti zabranjen pristup bolnicama, da im drugi liječnici neće slati pacijente i slično. Kako su bili u dugovima zbog kredita za školovanje, mladi liječnici nisu si mogli dopustiti da se dovedu u takvu situaciju. Unatoč svim Gersonovim naporima, medicinski časopisi odbijali su objavljivati njegove radove. Istovremeno, pacijentima koji su se u Američkom udruženju liječnika raspitivali o Gersonu govorili su da je njegova metoda «tajna» jer je «odbijao objavljivati radove». Gerson je na kraju prikupio svoje materijale i objavio ih 1958. u svojoj posljednjoj knjizi A Cancer Therapy: Results of 50 Cases (Terapija za rak: Rezultati 50 slučajeva). Umro je sljedeće godine.

Gersonova najmlađa kći Charlotte, koja je bila uključena u njegov rad i pomagala mu u klinici, tvrdi da je jedan od liječnika koji su radili u njihovoj klinici bio agent establišmenta. Navodno je za vrijeme dok je radio u njihovoj klinici nestalo nekoliko važnih dokumenata. Isti je liječnik kasnije povukao svoje pozitivne izjave o Gersonovoj terapiji iz medicinskih časopisa.

Charlotte ujedno tvrdi da je njen otac umro od posljedica trovanja arsenom koji mu je netko podmetnuo u kavu. Forenzički dokazi podupiru njene tvrdnje jer mu je u urinu zaista pronađen arsen. Oslabljen trovanjem obolio je od upale pluća koju nije preživio. Establišment tvrdi da je umro od raka pluća.

Više na: http://www.teledisk.hr/svjetlost/index. ... i/citaj/50

Prijevod: i-vid


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Kod:
http://www.megaupload.com/?d=U8EUX3IH
http://www.megaupload.com/?d=UMOQUHFB

















Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: čet dec 02, 2010 2:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
http://www.youtube.com/watch?v=zASTO2cldhk

U ovoj seriji cemo predstaviti hipotezu po kojoj porijeklo raka proistjece iz infekcije gljivicom vrste Candida albicans te se shodno moze lijeciti snaznim anti-fungalnim sredstvom.
Necemo jos uvijek tvrditi da je ova hipoteza tocna - ali mozemo se pozabaviti teoretiziranjem o istoj. Recimo odmah da pruza jednostavno i logicno porijeklo, razvoj i tijek bolesti raka. Sto se tice konvencionalne medicinske zajednice - dan danas su jos uvijek mnogi aspekti ove bolesti misterij.
Pretpostavljajuci da se radi o infekciji s opcerasirenim oblikom - to nam daje objasnjenje rasirenosti i rasta broja tumora - u svezi s drugom esencijalnom komponentom po ovoj teoriji - padom snage imunosnog sustava. S kemijom kojoj smo izlozeni u industrijskoj energetski bezvrijednoj hrani, otrovima/teskim metalima u vodi i zraku, sve vecim razinama stresa - da sad ne govorimo o PCB-ima, radioaktivnoj prasini, radijaciji radioloskih medicinskih aparatura, mobilnih telefona i mikrovalnih pecnica, cjepivima punim zive i aluminija, lijekovima koji poremecuju kemiju organizma, aerosolima itd. - nas imunosni sustav ima dosta i previse posla - ustvari ima pune ruke posla. I u toj zaposlenosti i izmorenosti popusti obicnoj, ali perfidnoj gljivici.
Ako se tumor uhvati u ranoj fazi moze biti ili fizicki odstranjen ili ubijen zracenjem - kemoterapijom. Dakle, u ovom slucaju - radilo bi se o preventivnom nasilnom odstranjivanju gljivicne kolonije i njenih ranih posljedica iz tkiva organizma prije nego sto je uspjela dovoljno narasti da posalje svoje filijale i metastazira posvuda. No moze doci do povratka tumora ili gljivice - ako se ista tijekom operacije transportirala ili negdje ceka zeleno svjetlo - dobiveno od imunosnog sustava oslabljenog kemoterapijom (sto je eufemizam za OTROV).

Ovo bi se objasnjenje onda poklapalo s tvrdnjama iz serije ''Potisnuti lijekovi''...

http://www.youtube.com/watch?v=DiH3BB...

...gdje ulje od konoplje u biti djeluje kao ''doping'' za nas endokanabinoidni sustav i potisnik za nas imunosni sustav koji onda rjesava tumore. Isto vrijedi i za tvdnju Boba Becka da njegov protokol - kojeg naravno nudi besplatno svijetu - moze rijesiti i rak - jer se putem elektrifikacije krvi svi strani uljezi - bakterije, gljivice itd. ubijaju i ispustaju iz organizma. Takodjer se tu poklapa koristenje DCA-a.
DCA - jos jedan jeftini jednostavni prah - dikloroacetilna kiselina. Zbog visoke kiselosti u terapeutske svhe se koriste njene soli, ukljucujuci njene soli NATRIJUM DIKLOAROACETAT i kalij dikloaracetat.
Isticem natrijum - jer soda bikarbona je ustvari - NATRIJUM HIDROGEN KARBONAT.
A kako smo vidjeli iz prilozenog da je kiselost okolisa kljucna u smanjivanju populacije gljivica Candida Albicans.
Kontroverza ovdje se ustvari vrti oko dr. Tullia Simoncinia - koji vise nije onkolog, odnosno nije doktor. Talijanska lijecnicka organizacija mu je oduzela licencu nakon goleme medijske kampanje protiv njega koja je ukljucivala njegovu navodnu krivicu za smrt pacijenta iz Nizozemske. No unatoc halabuci podignutoj po tom pitanju - g. Simoncini je slobodan covjek i cak sa svojim otkricima i svjedocanstvima tisuca ljudi o izlijecenju putem njegove metode drzi niz predavanja o temi u SAD-u.
Naravno, uvijek se napadalo ad hominem i uglavnom na najprljaviji nacin. Nije mi toliko cudno sto su odredjeni napadi stigli s drzavne televizije - ali krajnje je sumnjivo kada u napad krene poznata satiricka emisija s Berlusconijeve privatne tv-mreze ''Strisca la notizia'' - koja je odavno slavna po klevetnickim atentatima i iskrivljavanju cinjenica (naravno, uvijek uz masku da su oni ti koji ustvari otkrivaju istinu).
Naravno - vecina izrugivanja i javnog ponizenja se bazira na jednostavnosti i opcoj pristupacnosti sode bikarbone. Kako bi nesto tako jednostavno moglo biti lijek za tako strasan bauk!? To je otprilike scenarij koji se nudi. A sumnja ostaje posto osim nacelnog nijekanja ponudjene hipoteze - nitko od defamatora nije ponudio racionalno, znanstveno i detaljno pobijanje bilo koje od tvrdnji dr. Simoncinija. Prica je - ''Soda bikarbona!? Nema sanse! On je prevarant!'' - i kraj price.
Gospodi u establismentu se nekako sustav - ozracimo vec bolesne ljude i napumpajmo ih otrovom totalno unistavajuci njihova tijela, obrambeni sustav i opcenito volju za zivotom - cini puno razumnijom i ozbiljnijom i boljom - od injekcija ili unosa tekuce verzije sode bikarbone direktno na zahvaceno podrucje - sto je polucilo rezultate kroz svjedocanstva koja cete vidjeti iz raznih dijelova svijeta.

Dok ima informacija - ima i nade - dok ima nade - ima i borbe.

Srdacan pozdrav do sljedeceg nastavka,
CB.

P.S.
Posebna zahvala useru yogiamrit-u koji mi je ukazao na materijal.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon dec 06, 2010 10:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 12, 2008 9:50 am
Postovi: 86
Lokacija: Vojvodina BC
Pregled i uspeh istraživanja ćelijske medicine na području raka

http://www.lecenjeraka.info/rak-%20istr ... R-RATH.pdf

_________________
SCIO ME NIHIL SCIRE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sri dec 15, 2010 7:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet feb 26, 2010 7:37 pm
Postovi: 67
Citat:
Iako je Gerson zbog svojih nekonvencionalnih metoda još u Europi nailazio na negodovanje struke, pravi napadi počeli su po dolasku u SAD. Nakon što je uz pomoć svojih zahvalnih, izliječenih pacijenata otvorio vlastitu kliniku teško je nalazio pomoćnike. Mladi liječnici koji bi s entuzijazmom došli u njegovu kliniku ubrzo bi počeli primati prijetnje da će im, nastave li s njim raditi, biti zabranjen pristup bolnicama, da im drugi liječnici neće slati pacijente i slično. Kako su bili u dugovima zbog kredita za školovanje, mladi liječnici nisu si mogli dopustiti da se dovedu u takvu situaciju. Unatoč svim Gersonovim naporima, medicinski časopisi odbijali su objavljivati njegove radove. Istovremeno, pacijentima koji su se u Američkom udruženju liječnika raspitivali o Gersonu govorili su da je njegova metoda «tajna» jer je «odbijao objavljivati radove». Gerson je na kraju prikupio svoje materijale i objavio ih 1958. u svojoj posljednjoj knjizi A Cancer Therapy: Results of 50 Cases (Terapija za rak: Rezultati 50 slučajeva). Umro je sljedeće godine.


Moze li neko, postaviti link ka ovoj knjizi:

Max Greson: A Cancer Therapy: Results of 50 Cases (original verzija)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: ned dec 19, 2010 2:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split


:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon jan 03, 2011 10:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Dali je nekome poznato ucenje Grigori Grabowoi-a -Rendgencovjeka iz Rusije i njegovih ucenika Arkadij Petrova i Igor Arepjeva.

"Ucenje o spasu i harmonickom razvoju covjecanstva i svijeta"
------------------------------------------------------------------------------

# liječenje bilo koje bolesti uz pomoć numeričkih serije

# usklađivanje prošlosti, sadašnjosti i budućnosti uz pomoć numeričkih serije

# normalizacije financijske situacije uz pomoć numeričkih serije

# harmonizaciju odnosa u obitelji, uz pomoć numeričkih serije

# usklađivanje, centralno odnosa na radnom mjestu uz pomoć numeričkih serije

# Konverzija negativne na pozitivnu pomoću numeričke serije

# Liječenje životinja uz pomoć numeričkih serije


# fontana mladosti - podmlađivanje tehnologija

# osnova za rad s različitim bolestima

# ravnanje kralježnice i oporavak

# restauracije zuba ( izvadjeni zubi rastu ponovo, kao i izvadjeni organi)

# energetsko čišćenje soba

# obnovu probavnog sustava

itd............




na njemackom:
http://www.grabovoi.de/




na engleskom:



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sri jan 05, 2011 4:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
http://www.youtube.com/watch?v=r2IPn0QTNA4

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: ned jan 30, 2011 1:54 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Odlicano ako nije bilo jos na ovom temi.
http://www.ivonazivkovic.net/NEMACKA-NO ... I-DEO.html

Rodonačelnik takozvane Nemačke (ili Germanske) Nove Medicine, dr Rike Gerd Hamer, tipičan je primer edukovanog lekara koji se, nakon dugogodišnje lekarske prakse i brojnih naučnih istraživanja, posebno vezanih za kancer, usudio da primeti da sa savremenom konvencionalnom medicinom i njenim alopatskim terapijama nešto nije u redu. Prosto rečeno – umesto da leči ona organizam truje, još više ga slabi i na kraju - ubija.

Dr Hamer je tako postavo novu medicinsku teoriju koju je potkrepio dokazima iz prakse na preko 50 000 slučajeva. Njegova teorija je urnisala konvencionalnu medicinu koja se već decenijama izučava na svim vodećim medicinskim školama u svetu.

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon jan 31, 2011 12:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 31, 2011 12:00 pm
Postovi: 32
Pozdrav svima, nova sam na forumu. Mojoj majci je dijagnostifikovan tzv neurinom - tumor slusnog zivca - koji je kako medicina kaze najcesce dobrocudan- ali je na 'losem' mestu, naime tumor je spororastuci, tako da ga ima oko 20 godina, prema simptomima... preporucuje se operativno lecenje, tumor je u glavi naime i kako raste, tako pritiska mozak, ali operacija nije hitna prema recima lekara, pa bi ona probala da alternativnim metodama pokusa da ga sanira. procitala sam dosta toga ovde, vidim da neki preparati ne probijaju mozdanu barijeru pa bih vas molila ako neko od vas ima pozitivno ili bilo kakvo drugo iskustvo u alternativnom lecenju ovog tumora, da mi pomogne, tj preporuci nesto.
unapred zahvaljujem. =;


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon jan 31, 2011 2:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Sve sto trebas znati o alternativnom i prirodnom lijecenju raka ti je napisano u knjizi "G.P.Malahov - Tumori". Mozes ju skinuti dole kod mene na linku. Za bolje razumijevanje kao uvod procitaj neku knjigu o sirovoj hrani da se bolje shvati nastanak i uvjeti razvijanja i nestajanja raka. Mozda najbolja za uvod je "J.H.Tilden - Sve bolesti nastaju uslijed zatrovanja"

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon jan 31, 2011 2:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 31, 2011 12:00 pm
Postovi: 32
dzabaludin je napisao/la:
Sve sto trebas znati o alternativnom i prirodnom lijecenju raka ti je napisano u knjizi "G.P.Malahov - Tumori". Mozes ju skinuti dole kod mene na linku. Za bolje razumijevanje kao uvod procitaj neku knjigu o sirovoj hrani da se bolje shvati nastanak i uvjeti razvijanja i nestajanja raka. Mozda najbolja za uvod je "J.H.Tilden - Sve bolesti nastaju uslijed zatrovanja"

Hvala, dosta toga sam vec procitala i ona je iz ishrane skoro sasvim izbacila secer i presla na uglavnom sirovu hranu. Nije pusac.
Citam ovde vase postove i hocu da kazem da se toliko primecuje medjusobna podrska, ljubav i razumevanje da sam ushicena.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sri feb 02, 2011 8:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 31, 2011 12:00 pm
Postovi: 32
Zanima me da li se u Srbiji mogu i gde se mogu naci Brojsovi sokovi?
Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sri feb 02, 2011 1:19 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto feb 27, 2007 10:43 pm
Postovi: 18
Japan: Obučili psa da dijagnosticira rak

http://www.hrsvijet.net/index.php?optio ... Itemid=120


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sri feb 02, 2011 2:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Lana je napisao/la:
Zanima me da li se u Srbiji mogu i gde se mogu naci Brojsovi sokovi?
Hvala unapred.


Mogu vjerovatno, ali Brojsovi sokovi su pasterizirani, dakle nema zivota u njima. Pravi sama svoje sokove od voca i povrca, od tog nema boljega. Brojsovi sokovi su vjerovatno pravljeni od ekoloskog voca i povrca, pa samim time ne truju covjeka kao Fructal sokovi s konzervansima i zasladjivacima. Ali kad se netko lijeci, njemu treba ziva hrana, a ne mrtva poput pasteriziranog soka.

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 123 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz