Sada je: čet mar 28, 2024 5:42 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon apr 24, 2006 7:00 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hvala tebi, meya, što si sa svima podijelila svoja iskustva!

I drago mi je da si USPJELA!!! =D>

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 24, 2006 10:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Meya, VELIKI pozdrav od mene :thumbup: :hello2:

Bravo!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon apr 24, 2006 11:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
:oops: :oops: :oops: :oops:

Pa, iskreno sam mislila da nikad nece doci kraj moga puta ali eto polako se priblizava, Nakon skoro 2 godine strpjenje se isplatilo.

Opet moram napomenuti da samo jaka volja, vezbice i vizuelizacije, dobra dusha i dobre gestove, ISKRENA I PRAVA ljubav je dobitna kombinacija za sve problema, pa i zdrastvenih.

Eto sad malo proucavam razlicite ishrane, nadam se da cu do ljeta bar prouciti Makrobiotiku i Tradicionalnu Kinesku medicinu(dijagnoze kuhanje i slicno),Diamoond i red druge nutricionisticke stvari pa nadam se da cu biti i od neka korist na nashu malu ljudsku zajednicu. Ljubav prema to se nekako nezavisno razvila us put, pa eto sada dan ispunujem proucivajuci kuvare, filozofije principe i slicno, pa nemam mnogo vrjemena komentirati, ali redovno pratim svaki dnevni update na foruma.

Prosle 2 godine su mi bile jako teshke, nekada i cinilo mi se da nema izlaza i mislila sam da nikad nece zavrshiti, a i da zavrshi mislila sam da cu imati nezamislive traume, ali evo pri kraju smratam (i ovo tvrdim sa jaku sigurnost) da je Rak ipak bila najbolja stvar koja mi se desila u zivotu.
naucila sam da se puno smejem
probudila me, promenila perpektivu posmatranja zivota, stavove prema ljudi, stvari...
postala sam bolja osoba koja zna mushki da pristapi na neki problem i reshi ga..
Us put sam srela ljubav mog zivota. Prihvatio me je nezavisno od moji problem, desilo se prava ljubav bez ni malo sazaljenja u najkriticnii trenutcima.
naucila sam deliti ljubav..
Naucila sam da sam regenerishem sebe, i koristiti misao..
Nashla sporednu ljubav(zdrava nacine ishrane)
naucila da istrazujem
i red drugih stvari koje sa sigurnoscu tvrdim da se nebi desile ako nije postojao RAk.
Tako da tvrdim da je to najbolja stavr koja se djesila u mom zivotu, i da se opet vratim nishta ne bi menjala.

I sve shto je na kraju ostalo i ja pamtim od proshle 2 godine je onaj osecaj pozitivnoscu, prihvatanje, ljubav

josh jedna kontrola i moj test ovde na zemlji (to shto ja moram da progem i polozim sasim sama da mogu ici dalje) je zavrshen.

Samo ljubav i pozitivnost ma koliko to bilo tesko, nesvatlivo,i neverovatno...
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 12:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
meya je napisao/la:
Eto mene opet na ovu temu..
Upravo sam se vratila iz ljubljane, gde je bila moja kontrola, i oficijalno NEMAM CANCER.Stanje mi je onako kako je bilo kad su poceli da me ljece sa konvencionalni metoda.Sad samo kontrola i nista vise.

Htjela bih se opet zahvaliti na sve vas za postove, informacije, podrshku, Na ovaj site koj me je na svaki mozni nacin probudio.
Valjda ja sam zivi dokaz da je ljek u glavi, i ako stvarno neshto jako zelimo mozemo ostvariti, neznam kako ali znam da je moguce.

Pozdrav, i josh jedan put hvala puno za sve


meya, rijeci su nepotrebne...
uzivaj u svojoj pobjedi, zasluzila si. =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 12:55 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Meya, pošto ja smatram da i prije inkarnacije određujemo neke stvari koje će nam se dogodit u životu (ne sve), čisto je moguće da si odabrala da ti se to sve dogodi da se stekne znanje i razumjevanje o nekim stvarima u ovom sada fizičkom životu......

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 11:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
ne bih znala..Jedino shto sa sigurnost znam je da us put neshto me je vodilo, intuicija je radila 100 na saat.. tako da sve sam intuitivno prihvacala. Kad sam istrazivala, svako i svugde sam mogla naci bar po 3 preparata koje pomaze to puta dve godine je mnogo,ali intuitivna selekcija sve to je dobro obradila, sama sam odlucivala shta cu, rizik je bio prevelik ali Ja sam bila svesna i svjesno sam ga prihvacala i eto shto se desilo.

J.G. kako je otac??
Kako brojs do sad je tezi deo zavrshen?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 12:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
meya je napisao/la:
J.G. kako je otac??
Kako brojs do sad je tezi deo zavrshen?


brojs nije bas pomogao, doduse nije ga ni odradio do kraja kako bi trebalo jer je bio krvario pa je morao hitno u bolnicu, pa mu je to prekinulo dijetu. Operirali su mu dio debelog crijeva, sad se oporavlja od operacije. Sada trebamo brinit o raku koji je ostao na prostati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 1:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
BIce sigurno bolje.. samo veruj..
Ja sam posledni put evo skoro 2 meseca pila sam Zelenu Magmu.. Nakon pijenja odma se osetim bolje.. Idi na www.biovega.hr imaju stvarno lepe preparate. Nakon mog slucaja i jos par tu u makedonii, zelena magma je stvarno trazena, sad kad sam pricala sa mojom instruktoricom makrobiotike rekla mi je da cak i pravoslavna crkva je doshla traziti 10 kutija zato shto veruju da to ljeci i pomaze..
Tamo ima i neki produkt na prirodne baze koji se zove Biobar ili tako neshto, kazu da je raman da interferon u prirodnoj varijanti.

Ma bice sigurno bolje. Ispricaj mu moju pricu onako za motiv da zna da ako veruje sigurno ce biti u redu.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 1:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Danas bas gledam svoju kutiju s nekim papirima i nadjem prospekt od zelene magme sto sam ga spremila jos prije par godina i bas sam pomislila da bi mogla isprobati. I onda ti danas nahvalis zelenu magmu. Toliko o slucajnosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 2:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Evo jedan zanimljivi link koji sam nasla na temu raka
http://www.mercola.com/article/cancer/c ... ptions.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 5:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Zelena magma je odlična, ali potrebno ju je piti duže vremena, ustvari najbolje bi bilo stalno. Dobro je da ju piju i zdrave osobe, ipak hrana koju jedemo nije previše kvalitetna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 6:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 21, 2006 10:57 pm
Postovi: 18
Lokacija: Beograd
Da li ovde ima neshto o magmi ili ako neko moze da napishe neshto...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 6:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Evo ti link na stranicu Biovege o zelenoj magmi. Oni su zastupnici u Hrvatskoj
http://www.biovega.hr/Default.aspx?tabid=64


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 4:21 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 21, 2006 10:57 pm
Postovi: 18
Lokacija: Beograd
Sad sam uporedjivala listove jechma-magmu i sok od pshenichne trave,po hranljivoj vrednosti su skoro iste,mozda je pshenicna trava malo hranljivija,ali b17 vitamina ima dvostruko vishe u jechmenoj travi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 26, 2006 7:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
PA mozda i zato ima tako djelotvorno svojstvo, zbog Koncentraciju vitamina B17 . A za vitamin B17.. mislim da sam na forumu procitala da ga najvishe ima u semjenke kajsije (nisam sigurna gde sam to procitala) pa ja sam nashla mnogo semjenka, ali nisam probala, a neznam zashto .. kad zavrshim magmu cu to da probam pred sledece kontrole pa videcemo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 27, 2006 12:36 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 21, 2006 10:57 pm
Postovi: 18
Lokacija: Beograd
U pravu si ima ga najvishe u koshticama kajsije ali ti ne preporuchujem da ih konzumirash u velikim kolichinama.Ne secam se koliko,ali ima negde na internetu tachno preporuchena dnevna doza koliko se uzima. Najbolje je kad se jede cela kajsija sve sa koshticom poshto on najbolje deluje sa odredjenim mineralima i vitaminima koje sama kajsija ima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 08, 2006 11:09 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 21, 2006 10:57 pm
Postovi: 18
Lokacija: Beograd
Samo da javnem da smo zavrshili sa terapijom i da je situacija dobra!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 08, 2006 5:37 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
=D>

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 09, 2006 5:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Samo polako.. Sve ce da doge na mesto :)
cestitam :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 13, 2006 12:27 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 21, 2006 10:57 pm
Postovi: 18
Lokacija: Beograd
Meya,shto se tiche onih koshtica,normalan unos se u principu odredjuje po polu,godinama,blablabla...ali od 6-12 koshtica je kao neki preporucheni iznos,to je oko 150-250 mg b-17 vitamina.
Pa eto da znash :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz