Sada je: čet mar 28, 2024 12:54 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sri sep 25, 2013 10:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
autentika je napisao/la:
HO_OPONOPONO je napisao/la:
autentika je napisao/la:
Baš smo sretni što imamo nekoga ovdje ko je pobijedio rak pijući vodu određene boje i bivajući zahvalan u tačno određeno doba dana.
:mrgreen:





l bas mi je zao da to tebi nije pomoglo autentika, sigurno zato sto vjerujes da pravi lijek mora da bude extremno skup :toothy2:
Živa mi bila, nemoj me ti žaliti, jer ima ko da me žali ako bude potrebno.
Do sada mi žaljenje nikada nije bilo potrebno u životu, jer sve uspješno rješavam: mene zovu noću, meni drage osobe, ako im je žaljenje potrebno.
Ne znam o kakvom lijeku govoriš jer nikad nisam imao tumor: ja sam zahvalan onim što imam i to je imanentno i latentno stanje: nema potrebe, opet ponavljam, da pijem vodu plavo-zelene boje i budem zahvalan u određeno doba dana: a najmanje da to fatalistički drugima internetski namećem.
:love12:



nemoj samo da to ponovis tri puta........

interesantno kakvo veliko znanje ovdje prikazuju oni koji jos u ovom zivotu nisu bili pogodjeni sa tom bolesti. Lako svakome ovdje prosipati pamet dok takvu dijagnozu ne dozivi na svojoj kozi, nedaj Boze da treba, ali bih vas onda voljela cuti


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sri sep 25, 2013 10:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
HO_OPONOPONO je napisao/la:
autentika je napisao/la:
HO_OPONOPONO je napisao/la:
l bas mi je zao da to tebi nije pomoglo autentika, sigurno zato sto vjerujes da pravi lijek mora da bude extremno skup :toothy2:
Živa mi bila, nemoj me ti žaliti, jer ima ko da me žali ako bude potrebno.
Do sada mi žaljenje nikada nije bilo potrebno u životu, jer sve uspješno rješavam: mene zovu noću, meni drage osobe, ako im je žaljenje potrebno.
Ne znam o kakvom lijeku govoriš jer nikad nisam imao tumor: ja sam zahvalan onim što imam i to je imanentno i latentno stanje: nema potrebe, opet ponavljam, da pijem vodu plavo-zelene boje i budem zahvalan u određeno doba dana: a najmanje da to fatalistički drugima internetski namećem.
:love12:



nemoj samo da to ponovis tri puta........

interesantno kakvo veliko znanje ovdje prikazuju oni koji jos u ovom zivotu nisu bili pogodjeni sa tom bolesti. Lako svakome ovdje prosipati pamet dok takvu dijagnozu ne dozivi na svojoj kozi, nedaj Boze da treba, ali bih vas onda voljela cuti
Ne znači da ako nisam imao tumor, da nisam vidio u svojoj okolini one koji su ga imali...
Pošto si napisala da si se tom havajskom metodom izliječila, baš bih volio da ovdje napišeš svoje iskustvo, s obzirom da moja malenkost takvo iskustvo nema...
:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sri sep 25, 2013 11:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
svasta, kakvom havajskom metodom :?: Ako sam se prije 3-4 godine ovdje prijavila sa nickom ho oponopono ne znaci da se njome i sluzim. Kao sto rekoh, ja sam o tome vec ovdje pisala i nemam u planu da ponavljam i nekome nesto da ugurivam, sitoga se ne treba hraniti. Koga zanima naci ce, koga ne zanima nece.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: čet sep 26, 2013 12:23 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 09, 2012 2:34 am
Postovi: 788
HO_OPONOPONO je napisao/la:
eh dragi moji, ima toliko metoda sto "lijece" rak, a koju izabrati kad covjek bas nema vremena za svaku da isproba par mjeseci, dosta sam ih prije 3 godine probala, ali nekako mi sve bilo ko kamilica, a sto je stvarno radilo, vec sam odavno iznjela na ovom forumu, a usput veliko hvala onima koji su mi pomogli pri ciscenju duse. :love12:
Izvini onda što sam ti oduzeo tvoje dragocjeno vrijeme, jer vidim da na različitim forumima iznosiš jednako kategorične teze koje ne potkrepljuješ ni jednim dokazom.
Tako da ću se složiti da si sita.
Moja šoljica je prazna i gladna, tako da ti želim svako dobro u daljnjoj neprovokativnoj diskusiji ove teme.
[-X


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: čet sep 26, 2013 5:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
HO_OPONOPONO je napisao/la:
svasta, kakvom havajskom metodom :?: Ako sam se prije 3-4 godine ovdje prijavila sa nickom ho oponopono ne znaci da se njome i sluzim. Kao sto rekoh, ja sam o tome vec ovdje pisala i nemam u planu da ponavljam i nekome nesto da ugurivam, sitoga se ne treba hraniti. Koga zanima naci ce, koga ne zanima nece.


Sa kojim si ti metodom lijecila rak?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: čet sep 26, 2013 11:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
autentika je napisao/la:
HO_OPONOPONO je napisao/la:
eh dragi moji, ima toliko metoda sto "lijece" rak, a koju izabrati kad covjek bas nema vremena za svaku da isproba par mjeseci, dosta sam ih prije 3 godine probala, ali nekako mi sve bilo ko kamilica, a sto je stvarno radilo, vec sam odavno iznjela na ovom forumu, a usput veliko hvala onima koji su mi pomogli pri ciscenju duse. :love12:
Izvini onda što sam ti oduzeo tvoje dragocjeno vrijeme, jer vidim da na različitim forumima iznosiš jednako kategorične teze koje ne potkrepljuješ ni jednim dokazom.
Tako da ću se složiti da si sita.
Moja šoljica je prazna i gladna, tako da ti želim svako dobro u daljnjoj neprovokativnoj diskusiji ove teme.
[-X



ma ovo je sve bolje od boljeg, sad pa razliciti forumi? ??? ovo je jedini forum kojeg sam clan + jedan inozemni sasvim drugaciji od ovog i plus ne zivim na Balkanu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: čet sep 26, 2013 12:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Ajme stvarno je ovaj forum otišao na tamnu stranu :!:

Ne znam jel bilo i dal se već spominjalo, al nije loše onda ponoviti:

http://alternativa-za-vas.com/index.php ... astragalus

Ima na e-bayu za naručiti

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: čet sep 26, 2013 12:06 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Lav je izgleda dobio proljev... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: čet sep 26, 2013 3:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 25, 2010 10:05 am
Postovi: 46
Lokacija: južno..južno..
ne znam jel bilo ovo vec..


http://www.vidatox-cuba.net/?gclid=CPPk ... 3godOlAAlw

_________________
Ne shvaćajte život preozbiljno. Nikad se nećete iz njega izvući živi.
-Elbert Hubbard


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sri okt 02, 2013 12:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
C.C2 je napisao/la:
Judziin je napisao/la:

ostajem otvoren za pitanja, pojasnjenja ili sl. premda glavno sve imas na forumu :D



Hvala puno na tvome postu!

Otkada smo ga skinuli sa kemoterapije dozivio je "procvat", doslovce.
Otkada je poceo uzimati konopljino ulje, smanjio je nervozu, psovanje i nestrpljivost opcenito sto su mu bile najocitije karakteristike tokom cijeloga zivota, moral je poprilicno visok i ima izrazeniji smisao za humor, sto prije i nije bio slucaj, a nije bilo ni za ocekivati u ovoj situaciji, pogotovo sto mu je zena prije dvije godine od raka umrla takodje.
Odje ne govorim o tipicnom "high" feelingu nakon dobrog jointa, da se razumjemo.
Uglavnom se "zaljeva" sa cajem od djumbira sa domacim medom, prije spavanja roiboos.
Ujutro na taste zlica sode bikarbone u 2dc vode i 500mg c vitamina, nista extra.
Vidit cu za tvoje prjedloge cajeva. Hvala jos jednom

Uglavnom, nakon sto je doktoru rekao da odbija daljno ljecene putem kemoterapije, doktor mu je otkazao Ct koji je vec bio narucen za 24.9 sa izrikom da mu to vise nije potrebno jer je odustao od lijecenja, plus posto strajkaju djelatnici ct-a da samo primaju njegove pacijente koji se lijece.. Interesantno.. ](*,)



laicki receno rak je jednostavan. uzrok cisto pomanjkanje energije. vec je postano da je uzrok nizak pH, al to je vise manje ubiti to bez sad da ulazim u povezanost energije u tijelu i konc. H iona. opcenito; manjak ciste energije - pada pH, manjak kemijske energije pada pH isto, samo drukciji nosioci H+ iona.
Uzrok pomanjkanja energije je mnogostruk:
-preveliko fizičko/mentalno trošenje / fizički/psihicki stres koji je odgovor na strah od smrti koji nam je utjeran manipulacijom kroz zivot, uzrokuje metaboličke promjene organizma koje djeluju polagano al sigurno mjenjajući psihofiziku pojedinca
-trovanje raznim supstancama od hrane, onečišćenja, otrova koji su oksidansi i za svoju neutralizaciju vuku za sobom energijom bogate spojeve
-radikali koji osim sto vuku to isto, mogu fizički ostetit DNA i prouzročit dodatno trošenje energije na njenu obnovu

kako god u ove 3 skupine spada vise manje sve sto nas kaci i nepovoljno djeluje, premda je taj prvi koji je ujedno znak nacina zivota slabiji uzrok, jer je prirodan, ali traje stalno i teško ga se rješit i zato je najgori. iskreno dosad nisam vidio covjeka veseljaka da je obolio od raka. al iskrena veseljaka ne glumca.

opcenito, rak kao prilagodba organizma na stresogenu dugotrajnu situaciju, u 99% slucajeva nastaje kao akomulirana kombinacija svega, i zato kako smo se bombardirali svim i svacim, tako treba taj isti nacin zivota bombardirat suprotnostima zato sam i naveo dosta različitih stvari koje ce cistit organizam i rasteretit ga, davat mu "energiju" hranu sa sto manje daljnjeg opterecenja, obnavljat psihicku energiju putem eliminacije stresa i daljnjim "punjenjem" i na taj nacin omogucit svim zastitnim mehanizmima organizma dakle imunosnom sustavu da sami pojedu sta nevalja, a unutarstaničnim kontrolorima i popravljacima da poprave stanice ili u konačnici aktiviraju apoptotski ili citotoxični put.

i dodatno nek pije hrpetinu vode, po mogucnosti energizirane. voda je cudo,
a taj CT mu nece ni trebat.
a sistem kanaboida je taj osim sto je psihostimulans vec je antioksidans. ako cisti organizam od "prljavstina" i obogacuje ga energijom to znaci da ostaje vise energije CNS-u pa su i same energije psihickog ispoljavanje više i pozitivnije /ljubav humor otvorenost kreativnost/ za razliku od suprotnog nemira bjesa tuge mrzovolje


IC OL ABAUT ENERDŽI. AND KANŠES.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sri okt 02, 2013 12:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
a za Vit C imas jednu farmaceutsku pizdariju, pa ti stave samo askorbinsku kiselinu sto je samo dio komplexa Vit C, kompletni komplex Vit C ti je kao bacva, a farm. preparat je samo par dasaka te iste bacve dakle, JEST DIO, ali to i dalje nije funkcionalno. Agrumi i sad kivi su ti dobri sa vitamnom C, grejp limun kivi; samo pazi da ne preceras zbog eventualne hipervitaminoze. 4 kivija, i sok od 2 grejpa i par limunova bit ce ok +zacinjenih sa kajenskom paprikom. il jos bolje nadji madjarske paprike, kilo 50 eura, al je brutalna razina kapsaicina.

nek hvata maximalno sunca sto moze radi Vit D, ako nista, nadjite sto bolji pripravak sa sto vecom apsorpcijom. Magnezij vec sam spominjo, preporucam da se neizostave.

mehanizam sode isto jednostavan ali ima i rizika tipa hipertenzija.
NaHCO3 u zelucu neutralizira disocirani HCl izlucen iz parijetalnih stanica. stvara se NaCl i CO2, kemijski inertni i neutralni spojevi. zbog manjka HCL u lumenu zeluca, zeludac vuce na sebe H ione iz krvi, posljedicno raste pH prema bazičnom. nadalje, tumor nema vise potrebe da se brani od kiselosti - apoptoza, popravljanje.

mislim da ces vako poboljsat ucinak sode: nesto sitno gricne ako nije na detoxu, nastaje vece lucenje HCL, zatim manje vode a vise sode, dakle zlica na deci jer veci volumen uzrokuje vece praznjenje zeluca, a bilo bi ljepse da se vise zadrzi u zeludcu i vise neutralizira, jer ako brzo prodje kroz zeludac, a tekucine to rade, dolazi u duodenum koji je lužnati medij i vec je sodi fajront sa djelovanjem. a teorije oko ulaska u stanicu, vezanja secera itd. - cista glupost jer nit je topljiva u mastima, sol sama od sebe koja reagira u jos neutralnije spojeve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub okt 12, 2013 6:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Još nešto prirodno-ak dosad nije spominjano, vrijedi ponoviti.
Pročitiati sav opis proizvoda:

http://alternativa-webshop.com/graviola-kapsule.html

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub okt 19, 2013 10:01 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
Sta mislite o ovome svemu?

Bio-oksidacija organizma u svrhu lijecenja?

Pretrazite google "bio oksidacija"

"Neki vrlo poštovani specijalisti za rak naglasili su da je bio-oksidacija stanice ozbiljno spriječena u zloćudnom tumoru. Onoliko koliko se bio-oksidacija smanjuje, toliko se fermentacijski metabolizam povećava u kanceroznoj stanici. Antioksidansi koji se koriste u industrijskim uljima i margarinima i koje postavljamo na obiteljski stol, sprječavaju biološku oksidaciju stanice u tijelu. "

Koliko ovo ima smisla tj da li je neka prevara?
Da li znate nekoga tko je ovo koristio?
"OxyMax Voda obogaćena kisikom"
http://zdravljemdobogatstva.wordpress.c ... -kiseonik/


Da li postoji neki drugi nacin bio-oksidacije, prirodni nacin?

P.S. Poseban post o bio-oksidaciji na
viewtopic.php?f=6&t=4388


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: ned okt 20, 2013 10:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
boki je napisao/la:
Sta mislite o ovome svemu?

Bio-oksidacija organizma u svrhu lijecenja?

Pretrazite google "bio oksidacija"

"Neki vrlo poštovani specijalisti za rak naglasili su da je bio-oksidacija stanice ozbiljno spriječena u zloćudnom tumoru. Onoliko koliko se bio-oksidacija smanjuje, toliko se fermentacijski metabolizam povećava u kanceroznoj stanici. Antioksidansi koji se koriste u industrijskim uljima i margarinima i koje postavljamo na obiteljski stol, sprječavaju biološku oksidaciju stanice u tijelu. "

Koliko ovo ima smisla tj da li je neka prevara?
Da li znate nekoga tko je ovo koristio?
"OxyMax Voda obogaćena kisikom"
http://zdravljemdobogatstva.wordpress.c ... -kiseonik/


Da li postoji neki drugi nacin bio-oksidacije, prirodni nacin?

P.S. Poseban post o bio-oksidaciji na
viewtopic.php?f=6&t=4388


boki svojim postovima, dobronamjerno govorim, nabacivaš toliko tema i pojmova da boli glava a vezani su manje vise za jednu te istu stvar proucavanu iz različitih aspekata.
ako te zanima o raku procitaj literaturu Biologija stanice; cooper; te jos o fiziologiji (guyton) i patofiziologiji(gamulin, kovač, marušić) iste, konkretno enzimima koji neutraliziraju sve i svasta stetno sto nastaje metabolizmom; biokemija /karlson/.
onda ces u kombinaciji s ovdje materijalima shvatit sta je to rak, njegovu prirodu i moguci tretman; a na ovaj nacin samo otvaras nova vrata koja nema tko istražiti niti treba i u postovima ostaje puno pitanja i konfuznog sadrzaja.
i onda neces otvarat teme kiseli kupus liječi rak, vitamin C revolucija u raku, soda bikarbona bog i batina, kravlji urin terapija izbora za melanom i sl.

ugl, da bi liječio rak, tj samo pomogao da se osoba sama izlječi, trebaš razumjeti zašto; zašto je nekom pomogao VitC, nekom soda, nekom kanaboid, nekom meditacija i sungazing, nekom ovo nekom ono; jer sve djeluje na neki način, ali koji je najbolji e tu dodje znanje do izražaja.

a sad analiza tvog posta:
sta mislite o ovome? - dadneš nekom ovde da rješi problem za tebe; zelis samo odgovor da ili ne; ne i svu vrijednost puta do da ili ne; bez uključivanja svoje vlastite misli i bez sudjelovanja u temi koju načinješ, znači da je i sam nisi dovoljno istražio nego samo načuo nešto o njoj. drugo eno vam gugl pa sami nadjite sta vam ja kazem da tražite. bilo bi lijepo da bar podrobnije linkuješ ili opširnije opišeš nešto, a ne neki puki citat koji moze bit skinut i sa banner reklama u čiju validnost i ne želim ulaziti.

zatim da li je to prevara; izuzetno nezahvalno pitanje za onog tko odgovara, uvjek neugodno.
onda oxymax voda, kad mi spomenes tako proizvode vise gledam kao da reklamiraš, jer si time samo reko da nemaš pojma šta je ta voda tj. kako se ona pravi i da li joj postoji ekvivalent po učinku na organizma. jer da znaš, nebi postavljao to pitanje.
i zadnje isto post kao i novotovorena tema; nema brate smisla.
i onda na kraju, ova se priča više manje ponavlja, pa te slobodno kao 3. osoba posmatrač mogu stavit u kontejnatora svijesti jer pumpas neproduktivne postove i teme, samom postavkom posta mnogo zahtjevaš a ne daješ apsolutno ništa osim ulaza u još gušću šumu.

nije problem neznati, ni zahtjevati i traziti znanje i pomoc; al daj brate potegni i ti malo.
no offense.
:blob: :blob: :blob: :wink: :wink: :wink: :wink: :love3: :love3: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon okt 21, 2013 5:56 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
"i onda neces otvarat teme kiseli kupus liječi rak, vitamin C revolucija u raku, soda bikarbona bog i batina, kravlji urin terapija izbora za melanom i sl."

Nigdje nisam spomenio kiseli kupus lijeci rak, boga i batinu, kravlji urin - to je sve tvoja izmisljotina!!!

Za sodu bikarbonu sam samo trazio pdf knjigu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon okt 21, 2013 2:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
boki je napisao/la:
"i onda neces otvarat teme kiseli kupus liječi rak, vitamin C revolucija u raku, soda bikarbona bog i batina, kravlji urin terapija izbora za melanom i sl."

Nigdje nisam spomenio kiseli kupus lijeci rak, boga i batinu, kravlji urin - to je sve tvoja izmisljotina!!!

Za sodu bikarbonu sam samo trazio pdf knjigu.


to je bio tračak humora u postu i mislim da problem ne leži ni u kupusu ni u urinu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: ned okt 27, 2013 9:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
Da li imate knjigu u pdf?

LEČENJE KEROZINOM, TODIKAMPOM I DRUGIM UGLJENIKOVIM JEDINJENJIMA

Genadij Petrovič Malahov

http://www.domacaknjizara.com/user/alte ... 0/item.jsp


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: ned jan 19, 2014 10:23 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jan 18, 2014 8:57 pm
Postovi: 21
Ono što je istina da se danas u 2014 rak dijagnosticira u svakom dijagnostičkom centru po nekoliko na dan!

To i nije toliko zabrinjavajući podatak koliko je činjenica da je sve veći broj dijagnosticiranih ispod 18 god!

Današnja medicina liječi direktnu posljedicu i sve neke kliničke studije idu prema tome!

Kako to izgleda u praksi, nešto vas boli ili je nešto čudno, idete na CT i imate dijagnostiku, nakon toga u roku tjedna idete na kirurgiju, te iza toga na kemoterapiju gdje Vam se kaže da je bitno da se ne vrati u slijedećih zlatnih 5 godina!

Liječenje posljedice!

Lijek za rak postoji, ali ne za nas kojima je on i posijan!

Moramo se snalaziti!

Ono što bih preporučio je slijedeći video i hvala od srca na prijevodu

http://www.youtube.com/watch?v=wDrn5xmb3k4

Druga stvar je ta ista dijagnostika! Danas dijagnostiku krvi rade mašine, doktor nije uzeo vašu krv i pogledao je ispod svjetlosnog mikroskopa! Mislim da se više njime ne znaju ni služiti!

Znači izvadite krv, mašina ju provrti i dobijete DKS! Toliko eritrocita, leukocita, ovoga, onoga, etc

Duboko sam uvjeren da je DKS nebitan, tj bitan je ako želite izliječiti posljedicu, uzrok je dublji! Vjerujem da je kod gledanja krvi jedino bitno ph krvi. Ph može biti kisela ili lužnata. Ako je kisela dobijate rak sigurno, ako je lužnata dobijate sigurno druge bolesti.

Jabučnii ocat ili soda bikarbona može vratiti ph krvi u ispravno stanje!

Kada smo već kod dijagnostike povećan je rak svega! Službeni stav je da je to radi povećane dijagnostike. Vjerujem da je to laž! Mamografija u RH je odrađena na taj način da žene dobivaju poziv doma da dođu na besplatnu mamografiju! Bolnica za svaku mamografiju dobiva financijska sredstva!

Mamografija je kompresija dojke + zračenje (ne znaš što je za dojku gore) i tako 5 godina ako nisi imao rak, dobite ćeš ga 100%!

I onda ti kažu vidiš da nisi išla na mamografiju ne bi se ni dijagnosticirao taj karcinom!

RH ima više dijagnostičkih uređaja od recimo Rumunjske koja ima 5 puta više ljudi! A kod nas su liste čekanja po 8 mjeseci u prosjeku!

Liječimo uzrok, a ne posljedicu!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: pon jan 20, 2014 5:26 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
Sta mislite o

http://2012-transformacijasvijesti.com/ ... siti-zivot


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Lječenje raka - i sve o njemu
PostPostano: sub jan 25, 2014 3:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
Duhovni_Promatrac je napisao/la:
Ono što je istina da se danas u 2014 rak dijagnosticira u svakom dijagnostičkom centru po nekoliko na dan!

To i nije toliko zabrinjavajući podatak koliko je činjenica da je sve veći broj dijagnosticiranih ispod 18 god!

Današnja medicina liječi direktnu posljedicu i sve neke kliničke studije idu prema tome!

Kako to izgleda u praksi, nešto vas boli ili je nešto čudno, idete na CT i imate dijagnostiku, nakon toga u roku tjedna idete na kirurgiju, te iza toga na kemoterapiju gdje Vam se kaže da je bitno da se ne vrati u slijedećih zlatnih 5 godina!

Liječenje posljedice!

Lijek za rak postoji, ali ne za nas kojima je on i posijan!

Moramo se snalaziti!

Ono što bih preporučio je slijedeći video i hvala od srca na prijevodu

http://www.youtube.com/watch?v=wDrn5xmb3k4

Druga stvar je ta ista dijagnostika! Danas dijagnostiku krvi rade mašine, doktor nije uzeo vašu krv i pogledao je ispod svjetlosnog mikroskopa! Mislim da se više njime ne znaju ni služiti!

Znači izvadite krv, mašina ju provrti i dobijete DKS! Toliko eritrocita, leukocita, ovoga, onoga, etc

Duboko sam uvjeren da je DKS nebitan, tj bitan je ako želite izliječiti posljedicu, uzrok je dublji! Vjerujem da je kod gledanja krvi jedino bitno ph krvi. Ph može biti kisela ili lužnata. Ako je kisela dobijate rak sigurno, ako je lužnata dobijate sigurno druge bolesti.

Jabučnii ocat ili soda bikarbona može vratiti ph krvi u ispravno stanje!

Kada smo već kod dijagnostike povećan je rak svega! Službeni stav je da je to radi povećane dijagnostike. Vjerujem da je to laž! Mamografija u RH je odrađena na taj način da žene dobivaju poziv doma da dođu na besplatnu mamografiju! Bolnica za svaku mamografiju dobiva financijska sredstva!

Mamografija je kompresija dojke + zračenje (ne znaš što je za dojku gore) i tako 5 godina ako nisi imao rak, dobite ćeš ga 100%!

I onda ti kažu vidiš da nisi išla na mamografiju ne bi se ni dijagnosticirao taj karcinom!

RH ima više dijagnostičkih uređaja od recimo Rumunjske koja ima 5 puta više ljudi! A kod nas su liste čekanja po 8 mjeseci u prosjeku!

Liječimo uzrok, a ne posljedicu!


DKS se radi strojevima i to je normalno. On je standarni nalaz krvi; a može i nemora bit povezan s rakom. Da je gleda pod mikroskopom em nebi bila tolko precizna em mogo bi je radit 10 u danu; ako se traži morfološka obilježja stanica onda se ide pod mikroskop. pH krvi ćeš iznimno rjetko nać abnormalnu jer organizam krv stalno kompenzira, pa ti je bolje proucit kompenzatorne mehanizme tipa bikarbonate, pH urina, bazalno disanje itd itd.

Sva zračenja mogu samo bit plus u razvitku bolesti. malo je vjerojatno ces radit 3CT-a, 5RTg-as kontrastima i PET-CT u 3 dana da se može razglabat o zračenju kao uzroku. Ali definitivno može pridonjeti.

Uzrok raka NIJE KISELOST, kiselost je samo pokazatelj nekog zbivanja u organizmu, tj pomanjkanja energije svakojakih vrsta...npr. depresivci i neurotičari zbog nedostatka pozitivne energije bit ce anksiozni, fizički ce se odraziti kao aktivacija simpatičkog sustava sto dovodi do blage centralizacije krvotoka i smanjenja dotoka krvi i kisika u periferiju. manjak kisika/vanjsko gorivo/ tjera stanicu na prebacivanje na unutrasnje gorivo, anaerobno sagorjevanje, i eto ti viska H+, viska laktata, otpadnih tvari; pa eto domino efekt.
to je jedan primjer; ali svaki slucaj ima svoju zasebno patofizilogiju sta zasto i kako.
90 posto ih je mentalne prirode sto govori u prilog uspjesnost kanaboida, sungazinga i promjene načina zivota s vise boravka u prirodi i obitelji, meditacija, ucenje kod ljudi koji su liječeni.
nadomjestak antioksidansa tipa VitD, Vit C, smanjivača kiselosti tipa sode bikarbone, octova i različitih čajeva i biljaka, korekcija elektrolita pogotovo Magnezija naravno jos ubrzava proces samozaliječenja, ali ne otklanjaju uzrok raka.

Nadalje, genetska predispozicija, ljudi s unaprijed oštećenim genom ubrzava proces; da li ga je moguce izbjegavat ili bolje liječit, DA, ali opet visi u zraku uzrok okidač za kojeg nemam predstavu rješavanja, osim ta ja znam, metodama kojima metafizičari bolje poznaju. Reiki ili sl. tj gdje je treba uci u esenciju informacije i spojit ponovno 2 rječi skupa.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz