Sada je: sub apr 27, 2024 2:30 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto okt 09, 2007 3:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Ne znam. Ima kontakt adresa na njegovom sajtu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 10, 2007 9:16 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hej Ana... imaš i tu temu o gljivama... neke vrste jako pomažu kod lječenja raka...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 12, 2007 3:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon okt 01, 2007 2:21 pm
Postovi: 37
Evo da se i ja ukljucim u diskusiju. Moje misljenje je da univerzalni lijek za rak ne postoji. Vrijedi za alternativu, kao i za oficijelnu medicinu. Svaki organizam je poseban i unikatan. Treba istrazivati, sta kome pase. Nazalost, cesto oboljeli nemaju puno vremena za experimente a i snaga volje kod vecine opada, nakon saznanja dijagnoze. Slicno vrijedi i za ostale bolesti. Konkretna dva primjera: davno, mozda trideset pet godina u nazad, ugledni doktor iz grada gdje sam zivio, obolio je od raka grla. To mu je otkriveno, kada je rak metastazirao. Njegove kolege doktori, sa najeminentnijih klinika tadasnje drzave, davali su mu jos najvise par mjeseci. U tom periodu se pricalo medju ljudima, da pijenje ili grgljanje u grlu 100% cistog petroleja, lijeci rak, posebno rak grla. neko je ovom doktoru poslao anonimno pismo, sa ovim savjetom. naravno, on je to u javnosti ismijao, ali... On se NIGDJE nije lijecio, a umro je nakon TRIDESET godina, od potpuno druge bolesti, za nase podneblje, dubokoj starosti. Dakle, nista ne garantiram, ali... Ocevidac primanja pisma u
bolnici, kaze da je doktor ismijao sadrzaj pisama, ali ga je presavio i stavio u dzep ane u korpu za otpatke.
Slucaj drugi: mom tetku su prije dvadesetak godina dijagnosticirali leukemiju. Kao oficir JNA, imao je mogucnost pregleda u Vojnoj bolnici Zagreb a zatim i na VMA. Nalazi su mu davali jos vrlo malo vremena. Vec tada je izgubio apetit. Naravno, njemu to nije receno, nego tetki i rodjacima. Ipak, jedne prilike je cuo telefonski razgovor iz kojega je shvatio da ima opaku bolest. Sta je napravio? Jednostavno je rekao - JA NEMAM LEUKEMIJU! Poceo je na silu ponovo jesti i odlaziti u bircuz, na casu-dvije vina. Naravno, u pocetku je povracao, nista od hrane nije ostajalo u njemu. Ali, vremenom se to polako pocelo mijenjati. Da skratim: nikakvu terapiju nije koristio. Umro je nakon dvadesetak godina, od starosti. Zelim jos napisati, da vise NIKADA nije krocio u bolnicu.
Naravno, ja ovim ne zelim reci da ne treba ici u bolniciu i da ne treba postovati DOBRE doktore. Ali, njih je na zalost, malo. Mislim, da se tetak izlijecio snagom svoje volje. Mozda se i nije izlijecio. Mozda nije dao leukemiji sansu da zada "posljednji udarac".
Dakle, pravilo je da nema pravila. Borba, borba i samo borba.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 21, 2007 3:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet okt 19, 2007 2:45 am
Postovi: 1
Da li je neko probao sa medicinskim gljivama? Shiitake, Reishi, Maitake...
Postoji ukupno 10 medicinskih gljiva i mogu izgleda pomoci pri raznim teskim bolestima pa i kanceru.
Kako kancer nastaje kao poremecaj imunoloskog sistema a ove gljive ne lece bolewsti nego jacaju i oporavljaju bas taj sistem mozda i ima neke nade.

Zena koja je doktorirala ove gljive ima sajt na nemackom i engleskom

www.vitalpilze.de

imate sekciju gde su pobrojane sve gljive, sekciju gde su pobrojane bolesti i gljive koje uticu na svaku pojedinacnu bolest...

ima i delic toga na srpskom na

www.lekovito.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 21, 2007 4:11 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hemfri, dobrodošao i hvala na linkovima.

Evo, imamo već temu o gljivama i tamo piše nešto o lječenju raka gljivama...

http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=975

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Rak , vitamin B17 , frekvencije
PostPostano: ned mar 02, 2008 5:11 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 12:49 am
Postovi: 9
Ja sam na temi 'Zastita' pricao o gravurama koje daju odredjenu frekvenciju. Firma koja ih radi ima takodje odredjene mikrobne ploce koje se koriste za lecenje raka. Skupe su i ne prodaju ih, ali ih koriste za lecenje ljudi i to besplatno cisto zbog promotivnih razloga. Takodje imaju anti kancer medaljone koji se koriste kao prevencija u lecenju raka. Firma se nalazi misim u BG. Dok sam cuo da je Roso veoma skup.

Takodje, imate na sajtu http://www.ivonazivkovic.net par tema o raku, tj lecenje frekvencijom i tema gde se koristi vitamin B17 za lecenje istog.

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned mar 09, 2008 6:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Evo novine na temi raka: zove se Hlorindioksid(to nije hlorid dioksid)ili ljeka pod imenom MMS(Miracle mineral supliment) i vec sam postavio novu temu pod ovim nazivom..

Radi se o slucajnim otkricem ali vam necu otkriti pricu- knjigu za daunlod koju moramo i prevesti(Jack987-that is for you) nalazi se na temu MMS.

MMS ili hlorindioksid ima dva negativna atoma kisika koja unistavaju sve patogene organizme u organizmu pa tako i sve simbioze mikroorganizme koje prave Rak..

Moguce je da se radi o epohalnom otkricu ...
pozdrav

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 28, 2008 1:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
Osobno sam bio prisutan kada je Vladimir Bebić iz Rijeke izliječio metastaze na jetri ,plučima i debelom crijevu na WU WEI Buđenju.

Eno ga daje intervjue za novine i zafrkava se kao i prije...

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 05, 2008 9:02 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri nov 07, 2007 4:53 pm
Postovi: 2
Tina je napisao/la:
Multipli mijelom (Multiple Myeloma engl.)

Smarta se da su najcesci faktori koji uzrokuju bolest:
- Izlozenost radioaktivnom zracenju ili stetnim kemikalijama kao nafta, fosfatna umjetna gnojiva, benzol
- Otrovni kemijski spojevi u nasoj industrijaliziranoj prehrani npr. Dioxin, Glutamat ili u cigaretama – benzol npr. ili radioaktivitet u cigaretama
- Genetski ( nasljedstvo)

Za sada na svijetu kod multiplog mijeloma terapijski najbolje rezultate daju :
- kemoterapija + transplantacija maticnih stanica - dovodi u pojedinim slucajevima do kompletnog povlacenja simtoma bolesti - http://www.myeloma-euronet.org/en/multi ... atment.php

Ovi bi te linkovi mogli jos mogli interesirat
http://www.leukaemia.com/leukaemia-foun ... oatian.pdf


E SADA: po meni su u slabljenju odnosno JACANJU imunog sistema covjeka - kao i odrzavanja / poboljsnja zdravlja PRESUDNI sljedeci faktori:

1) TVOJA OKOLINA IZVANA:
- stetna zracenja - npr. zracenje podzemnih voda – mozda tvoj tata ima na mjestu ispod kreveta jake podzemene vode, pozovi nekog ozbiljnog radiestezistu
(Znam OSOBNO jednu zenu koja je dobila rak dojke. Morala je odstranit jednu dojku. Ima protezu Otkada je saznala za ima rak – pocela se bavit proucavanjem svega i svacega – alternativni metoda lijecenja i izmedju ostalog je pozvala u svoj stan jednog radiestezistu. On je otkrio da ima ispod kreveta jake podzemne vode – premjestila je krevet na drugo mjesto i od operacije se je oporavila i od tada prozivjela jos 20 godina bez ikakvih simptoma! Metastaza, poteskoca, bolova ili icega!)

- elektromagnetsko zracenje - mozda upravo iznad vaseg stana prolazi dalekovod, mozda zivis u blizini jake trafostanice, mozda ima radio-sat pored glave dok spava, ili televizor pored kreveta, ili ostale uredjaje koji elektromagnestki uticu na tijelo,

- izbjegavanje stetnih/ otrovnih kemikalija u tvojoj okolini / kuci npr. http://curezone.com/clark/home.asp


2) TVOJA PREHRANA dakle ono sto SVJESNO unosis u tijelo:
- zdrava organska prirodna hrana, ne industrijalizirana hrana, BEZ MESA, bez bijelog secera, stetnih masnih kiselina i ostalih aditiva i kemikalija u hrani
- ne pusenje (koliko kancerogenih tvari na jednom mjestu! U cigareti se nalaze 3800 kemikalija od kojih su najmanje 40 direktno kancerogeni) http://www.rauchstoppzentrum.ch/0189fc9 ... index.html
http://www.rauchstoppzentrum.ch/0189fc9 ... 0310cdd07/

- redovito tjelesno kretanje, pa makar bilo trcanje ujutro 10 minuta koje ce pokrenut metabolizam o dovest vise kisika u tijelo.

-vitamini i minerali – ne znam gdje ti zivis, i dali je to kod tebe moguce, ali ima jedna metoda analize kose – vise o tome: http://www.positivehealth.com/permit/Ar ... ilsn43.htm
koja ti kaze dali u tijelu tvog tate ima manjka tih tvari ili VISKA toksicnih tvari

Ima jedna knjiga koju sam davno citala: od Dr. Hulda Regehr Clark koja tvrdi da ima metodu ljecenja svih bolesti. "The Cure For All Advanced Cancers"
Tu sam nasla hrvatski opis o cemu se u toj knjizi radi: http://www.phpbbplanet.com/forum/viewto ... 406a892a5d

""U knjizi "The Cure For All Advanced Cancers" vidjet cemo da su svi karcinomi slicni. Sve ih uzrokuje parazit. Jedan parazit. To je ljudski crijevni metilj. Ako ubijemo parazita, rak smjesta prestaje rasti, tkivo opet postaje normalno. Da bi covjek dobio rak mora imati tog parazita.

Kako crijevni parazit moze uzrokovati rak? Taj parazit tipicno zivi u crijevima gdje moze napraviti nesto stete, uzrokujuci samo kolitis, cronovu bolest ili iritirajuce trbusne sindrome ili nista od svega toga. Ali ako napadne drugi organ, kao maternicu, bubrege ili jetru, nastaje velika steta.

Ako se naseli u jetri uzrokuje rak! On se nastani u jetru samo nekih ljudi. Ti ljudi imaju izopropilni alkohol (cesto skraceno IPA) u svojim tijelima.
Svi pacijenti oboljeli od karcinoma (100%) imaju oboje - izopropilni alkohol i crijevnog metilja u svojoj jetri. Otapalo IPA je odgovorno za stvaranje uvjeta pogodnih da bi se metilj naselio u jetri. Da bi dobili karcinom morate imati oboje - IPA i metilja.

Da bi shvatili rak trebamo shvatiti osnovnu cinjenicu o ljudskom crijevnom metilju. Njegovo znanstveno ime je Fasciolopsis buskii. Metilj (engleski- fluke) znaci "plosni", metilji su crvi iz porodica crva plosnjaka. Crv je plosnat kao list. Taj parazit nije nepoznat, proucavan je barem od 1925. godine.

Metilj ima stadije koje mora proci da bi se mnozio. Prvi stadij je jaje. Odrasli crvi proizvode milione jaja. Izlaze iz crijeva praznjenjem utrobe. Odrasli pak ostaju tijesno pribljubljeni za stijenku crijeva (ili jetru, uzrokujuci rak; ili maternicu, uzrokujuci endometriozu; ili timus, uzrokujuci AIDS; ili bubreg, uzrokujuci Hodgkinovu bolest).

Ocistimo se od parazita, izlijecimo rak. Dobra je vijest da onda kada su metilji i svi njihovi stadiji ubijeni OPT nestaje! U iduca 24 sata sav OPT nestaje. Vas malignitet je nestao. Jos imate zadatak popravljanja stete. Ali vas se rak ne moze vratiti. Dobili ste bitku za svoj zivot.

Vidjela sam da ekcem nastaje zbog trakavice. Napadaji padavice uzrokovani su jednim crvom Ascaris koji se nalazi u mozgu. Sizofrenija i depresija su uzrokovane parazitima u mozgu.
Astma je uzrokovana Ascarisom u plucima. Dijabetes je uzrokovan stocnim pankreaticnim metiljem Eurytrema. Migrene prouzrokuje crv vlasnjak Strongyloides.
Akne rosacea uzrokuje Leishmania. Mnogo je ljudskih bolesti uzrokovano psecim srcanim crvom Dirofilariom. I lista se nastavlja dalje.

Rijesiti se svih tih parazita bilo bi potpuno nemoguce koristeci klinicke lijekove od kojih svaki unisti samo jednu ili dvije vrste parazita. Takva lijecenja takodjer teze ka tome, da vas potpuno razbole. Flagyl se koristi kod ameba i Giardia; kada se uzme tocna doza moze uzrokovati jaku mucninu i povracanje. Kinin za malariju je prilicno otrovan. Zamislite da uzmete 10 takvih lijekova da ubijete desetak svojih parazita. Mozda je to dobra vijest za proizvodjace lijekova, ali ne i za vas. Pa ipak, biljke vas mogu osloboditi preko 100 vrsta parazita. I to bez glavobolje. Bez mucnine. Bez ikakvog smetanja drugim lijekovima koje vec uzimate. Ne zvuci li to previse fantasticno? Predobro da bi bilo istinito? To su darovi prirode nama. Te biljke su:

Orah
Pelin
Klincic

Te tri biljke moraju se koristiti zajedno. Ljuska oraha i pelin ubijaju odrasle i razvojne stadije najmanje 100 parazita. Klincic ubija jaja. Samo ako ih koristite zajedno rijesit cete se parazita. Ako ubijete samo odrasle, sicusni stadiji i jaja ce ubrzo izrasti u nove odrasle. Ako ubijete samo jajasca, milion stadija koji su vec preplavili vase tijelo ubrzo ce odrasti i proizvesti jos jajasaca. Moraju se koristiti zajedno kao jedinstveni tretman.
Ovo su jedine biljke koje cete trebati da izlijecite rak. Biti ce dovoljno za prvih 18 dana parazitnog programa. ""

Osim toga, u ubijanju parazita Dr. Clark govori kako je napravila jedan uredjaj “zapper”
http://www.healthwatcher.net/Quackerywa ... zapper.jpg

Tim uredjajem – ona sa strujom male jakosti koju pusti kroz tjielo ubija parazite, bakterije i viruse.
http://www.drhuldaclark.org/
http://curezone.com/clark/cancer.asp

Nedugo nakon sto sam ja sama bila citala tu knjigu - i htjela si kupit negdje taj „zapper“ u moj zivot je usla zena koja je na osnovu opisa ove dr. Clark sama SEBI napravila taj uredjaj „zapper“ kojim pomocu slabe struje i redovito se tretira s time. (Koja slucajnost!!)



3) TVOJA MENTALNO - PSIHICKA OKOLINA dakle sve ono sto ti mislis , osjecas, kako dozivljavas svijet i zivot, tvoja podsvijet, tvoja uvjerenja, tvoja obitelj, medjuosobni odnosi, prijatelji, kolege na poslu, kako interagiras s njima…
Povezanost izmedju psihe i imunog sistema je puno veca nego sto mi mislimo.

Jos jedan divna knjiga na ovu temu koju sam davno citala je Luise Hay: “You can heal your life” http://www.superknjizara.hr/knjiga.php? ... PHPSESSID=
Louise je dobila rak maternice. Kao petogodisnje dijete je bila silovana, i kroz cijelo djetinjstvo maltretirana i zlostavljana. Louise L. Hay: Moj put iscijeljenja:

»70-ih su mi godina dijagnosticirali rak. To je bilo u vrijeme kada sam postala svjesna svih negativnih misli koje su plutale u mojoj svijesti. Na nesreću, bilo je dosta i štetne hrane- smeća zaglavljene u mom tijelu. Da bih se izliječila, znala sam da je bitno odstraniti i jedno i drugo; negativna vjerovanja koja su pridonosila mom nezdravom fizičkom stanju, isto kao i nepodržavajuće načine na koje sam, na znajući, hranila svoje tijelo. Moj prvi korak je bio poduzeti cjelovit, metafizički put iscijeljenja. Zatražila sam od liječnika 6 mjeseci prije nego odem na operaciju, koristeći se izgovorom da će mi toliko trebati da uštedim novac za operaciju. Tada sam našla divnog prirodnog liječnika koji me je puno naučio o cjelovitom zdravlju. Preporučio mi je uglavnom dijetu sirovom hranom 6 mjeseci, a ja sam bila dovoljno zastrašena dijagnozom raka te slijedila dijetu vrlo strogo. Jela sam ogromne količine prokulica i šparoga, uzimala pročišćivače i koristila masažu stopala. Također sam puno šetala, puno se molila i sudjelovala u intenzivnoj terapiji da bih uklonila stare obrasce ogorčenosti iz svog djetinjstva. Najvažnije od svega, otpočela sam s opraštanjem i naučila se voljeti. Kroz terapiju sam naučila vidjeti istinu o djetinjstvu svojih roditelja i kako sam počela razumijevati njihovu pozadinu, mogla sam započeti proces opraštanja. Ne mogu reći da je bilo što od toga stvorilo lijek, ali poslije 6 mjeseci, liječnici su se složili s onim što sam već sama znala: NISAM VIŠE IMALA RAK”

ILI PAZI OVO:

""Norman Cousins, prijašnji urednik časopisa "Saturday Review" pobudio je pozornost medicinske javnosti pitajući se ima li smijeh mogućnost liječenja.

1964. godine je Cousinsu dijagnosticiran ankilozantni spondilitis, progresivna degenerativna bolest vezivnog tkiva. Liječnici su mu ostavili vrlo malo nade u oporavak te pretpostavili da je mogući uzrok njegove bolesti trovanje teškim metalima.
Prisjećajući se svojih aktivnosti u mjesecu prije početka simptoma, sjetio se da je često bio izložen ispušnim dizelskim parama tijekom putovanja po Rusiji. Pretpostavio je da je iscrpljenje nadbubrežne žlijezde oslabilo njegovu sposobnost podnošenja izloženosti otrovu. Cousin se prisjetio kako je čitao knjigu Hansa Selye o odgovoru tijela na stres u kojoj su navedeni rezultati istraživanja po kojima negativne emocije uzrokuju kemijske promjene koje mogu iscrpiti nadbubrežnu žlijezdu. Također je pretpostavio da pozitivne emocije (kao što su vjera, nada, povjerenje, veselje) mogu stvoriti u tijelu promjene koje bi potakle oporavak i ozdravljenje.
Kako je smijeh put ka ovim pozitivnim emocijama, Cousin je počeo gledati zabavne filmove kako bi stimulirao smijeh. Nakon svake epizode smijanja primijetio je da bolje spava bez potrebe za analgeticima i sedativima. Također je otkrio da smijeh stimulira smanjenje sedimentacije, što je ukazivalo na povlačenje upalnog procesa.

Nakon oporavka, Cousins je proveo zadnjih deset godina života kao gost profesor na U.C.L.A. medicinskom fakultetu gdje je osnovao radnu grupu za humor koja je koordinirala i podupirala znanstvena istraživanja. Danas, 28 godina nakon Cousinsova iskustva, dostupni su nam rezultati znanstvenih istraživanja koji objašnjavaju specifične fiziološke promjene koje je potakla njegova anegdotalna priča. Smijeh uistinu djeluje na tijelo, dušu i duh.

Istraživanja pokazuju da je razina serumskog kortizola i adrenalina smanjena nakon smijanja. Kortizol i adrenalin se inače povisuju tijekom odgovora na stres .
Hormoni stresa potiskuju imunološki sustav, povisuju broj trombocita (što može dovesti do začepljenja arterija) i povisuju krvni tlak. Zbog toga su znanstvenici zaključili da se smanjenjem razine ova dva hormona može poništiti potiskivanje imunološkog odgovora, smanjiti začepljenje arterija i visoki krvni tlak. Drugi su znanstvenici pokazali da veseli smijeh povećava spontano stvaranje limfocita i aktivnost NK (natural killer) stanica. NK stanice su tip limfocita koje ubijaju tumorske stanice. Razina gama-interferona, proteina aktivnog u borbi protiv bolesti, također se povećava.
Daljnje su studije pokazale kako je sekretorni imunoglobulin A, koji predstavlja prvu liniju obrane od ulaska mikroorganizama u dišni sustav, niži tijekom dana kada smo negativno raspoloženi, a viši u danima pozitivnog raspoloženja. Pretpostavlja se da se endorfini, tvari koje sprečavaju bol, otpuštaju tijekom epizoda smijeha.
Istraživanja na području psiho-neuro-imunologije nastavljaju dokazivati kako su um (emocije) i tijelo (imunološki sustav) usko povezani. Pozitivne emocije izgleda potiču imunološki odgovor dok ga negativne potiskuju. ""

http://www.medicina.hr/clanci/Smijeh%20 ... 0lijek.htm

------------------
Slazem skroz svime sto su drugi rekli: najvaznije je da je tvoj tata otvoren za ove nove metode lijecenja i da shvati da lijecenje nije samo skolska medicina – nego i zbir svega ovoga napisanog.

I da, kao sto kaze mimi SAM napravi napor, SAM se interesira za ove metode i SAM VJERUJE u uspjeh.


Zelim vam uspjeh!



Stvarno ste se potrudili i napisali sve detaljno. Moja teta boluje od raka debelog crijeva. To je prvobitna dijagnoza. Operirana je prije oko 2 g., ali se to ipak raširilo i zahvatilo joj i neke druge organe. Onda je sada već 1 g. na kemoterapijama, što u Splitu, a već nekoliko mjesci u Zgb. Nikako da krene na bolje.Sumnja se sada da su nastale i druge metastaze na pr. pluća i limfni čvorovi. Inaće njen duh je u redu, kčerke su oko nje i vole je i daju joj podršku, muž joj je bolestan i pomalo senilan itd. Napiši mi kako činiti sa orahom , pelinom i klinčičem.
Molim što prije odgovorite., ako je moguće.
Kažu stari ljudi da na lijek i savjet ne kažem hvala, jer će se samo zahvaliti. Pozdrav beti2006


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Kancer dojke
PostPostano: sri jun 18, 2008 10:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Negde sam pročitao da se to leči stavljanjem neke supstance (sode?) pod pazuh i to upije žlezda koja se tu nalazi i nema više tumora.

Pišem po sećanju pa bih zamolio nekoga ko to zna da mi detaljnije napiše o čemu se radi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 19, 2008 10:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
slika

http://www.curenaturalicancro.com/

http://www.cancerfungus.com/

http://video.google.it/videoplay?docid= ... 8140&hl=it

http://rapidshare.com/files/101944356/j ... olesti.pdf

http://rapidshare.com/files/119247144/nexus.broj.23.pdf

http://rapidshare.com/files/108932622/l ... gement.pdf

Citat:
Pa soda bikarbona se uglavnom preporucuje zenama koje imaju ciste na grudima ili slicne zajebancije tipa benignog tumora. Umesto da koriste dezodoranse, stikove i slicne stvari, stvalja se soda bikarbona pod pazuh.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 19, 2008 11:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Hvala i ovde 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jun 21, 2008 11:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
antikancer preparati o kojima sam do sada cuo i citao i za koje mislim da mogu pomoci

- kolidno srebro 100-1000ppm (pijenje ili direktno u krv infuzijom!)
- hidrazin sulfat
- MMS (Cl02, hlor-dioksid)
- mesavina koprive i hajducke trave, i zasebno caja rastavica,
- vitamin B17
- MODIFIKOVANA TERAPIJA GLADOVANJA PROTIV RAKA PO RUDOLFU BROJSU
- Shark Cartilage – hrskavica od ajkule
- Ecomer – ulje od ajkuline jetre
- Todoxin http://www.torexin.com/
- biljka "Bozije cudo" cistac krvi, cika Ljupce, Stalac 037 806 373 ili Dragisa iz kursumlije 027 385 096
http://www.svetbiljaka.com/Forums/viewt ... rt=60.html
- divlja ciklama http://www.svetbiljaka.com/Forums/viewt ... 10000.html

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 22, 2008 8:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
?????????::::::::????????

rep od ajkule??
izmet od miša??
nenormalno rijetke trave sa nenormalno rijetkog otoka?
super turbo tajni turbolijek??
KEMOTERAPIJA?

Ili možda oboljelog pregazit valjkom od deset tona pa onda nije umro od raka??

RAK JE MANIFESTACIJA MISAONE NESVJESNE ENERGIJE NA FIZIČKOM PLANU,I JEDINO SE NA NESVJESNOM NIVOU MOŽE LIJEČITI!!!!

Vidio više puta i izlječenja i neizlječenja......

NEMA NEIZLJEČIVIH BOLESTI IMA SAMO NEIZLJEČIVIH LJUDI-reče jedan pravi čovjek........

Moje je da dam informaciju,a vaše da ne prihvatite...i sve je u redu.

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jul 05, 2008 9:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
Da bi se na pravi način prišlo bolesti, mora se pre svega razmotriti razlog zbog koje se bolest javlja. Odakle ona dolazi i koja je uopšte njena svrha. Ako dozvolimo sebi da prihvatimo tu situaciju - npr. da smo bolesni od raka, evo kako još to možemo da protumačimo:
Recimo da je organizam jedna savršena mašina kod koje svaka anomalija ima itekako duboko značenje. Pođimo od toga da je ljudski organizam deo jedne mnogo veće celine, i da kao deo te celine on prima određene smernice o tome kako treba da funkcioniše u skladu sa tom istom celinom. Tu celinu možemo zvati : veliki plan, Bog, Ahura Mazda, Hrist itd ... Imena su nebitna, sama srž te celine jeste ono što je suštanstveno, a ona je - ljubav. Sve dok čovek živi u skladu sa samim sobom i svojom savešću ( koja jeste direktni glas našeg unutrašnjeg sopstva ili Boga u nama ) on svaku bolest ili anomaliju vidi kao stepenicu koju je potrebno preći na putu svog razvoja. Bolest, pre svega, ukazuje na potrebu za promenom karaktera. Nije ideja pobediti bolest - ideja je razumeti istu. Razumevanje jeste izlečenje. Jer, bolest je data kao lekcija. Onog trenutka kada se lekcija shvati, prihvati i nauči, menja se karakter čoveka. Pokušavati izbrisati tablu na kojoj je lekcija zapisana, bez da se i pročita, zaista vodi u velike muke. Vrlo je bitno razumeti da se bolest leči iznad svega - pravilnim odnosom prema istoj. Tek kada shvatimo zašto smo se razboleli - zaista lečimo bolest.
Rak je bolest u kojoj ćelije samog organizma počinju da uništavaju organizam. Znači, čovek kao jedinka u svom životu deluje protiv sile koja ga je stvorila. Vrlo je bitno da se čovek koji je bolestan duboko zamisli o načinu na koji živi svoj život.


Vidim da se ovde savetuje Brojsova metoda za lečenje raka. Suština njegove metode je gladovanje.
Kada covek prestane da uzima hranu, on se prepušta božanskoj sili koja postoji u svakom od nas da ga leči. Tj. organizam se usled prestanka uzimanja hrane polako vraća u svoj prirodan režim - zdravlja. To je sve jako lepo, ali problem kod današnjeg savremenog civilizovanog čoveka jeste, pre svega, izuzetna zatrovanost organizma. Kada čovek počne da gladuje, organizam počinje da se čisti, a to znači da počinje da razgrađuje nataložene nečistoće i da ih izbacuje u krv. Pošto je kod većine ljudi danas jetra zapušena, kao i debelo crevo, te nečistoće ne mogu da se prerade i izbace, ostaju u organizmu. Tako da osobu, koja prethodno nije bar očistila debelo crevo i jetru, dugačko gladovanje može stajati i glave. Čovek koji nije sproveo čišćenje organizma ne bi trebao da gladuje duže od tri dana.

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jul 31, 2008 11:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 07, 2007 5:35 pm
Postovi: 30
Lokacija: Galaxy... far,far away
AYAHUASCA ili "YAGE" ("Puzavica duse"-indijanski) To je jedna od najinteresantnijih biljaka koje nam priroda nudi. Ove biljke rastu u sjeverozapadnom dijelu Juzne Amerike. Ovaj napitak se pravi od dvije vrste biljaka, prvo od puzavice "Banisteriopsis cappi", koja sadrzi 5-NEO-DMT, i druge biljke "Psychotria viridis", koja sadrazi "harmala alkaloiden". Ovo magicno pice ne moze da se pravi samo od jedne biljke, mora uvijek sa obadvije napomenute, jer hemijska reakcija nastaje sa kombinacijom DMT i harmalom. Kako su Indijanci saznali da ih treba kombinovati, do danas je ostala tajna! Ayahuaska je poznata u Juznu Ameriku hiljadama godina. Koristi se za vise namena, kao spiritualno sredstvo za vidovitost-telepatiju, medicinu, za astralna putovanja, i dusevna opustanja. U Brazilu danas, nastao je i religiozni pokret Santo Daime, koji u svojim ritualima koriste Ayahuasku za napomenute svrhe. Veliki deo intelegencije prikljucio se tome pokretu, a naucnici brizljivo istrazuju njeno dejstvo, jer su vidjeli da ona ima zaista veliku perspektivu u medicini za lijecenje vise vrsta bolesti! Halucinogeni efekat nastaje poslije pet minuta, a vizije traju od 3 do 4 sata. Prvo se javljaju simptomi vrtoglavice, znojenja, ponekad povracanja, i drhtavice. Onda pocinju da se javljaju jake vizuelne slike, geometrijske figure, palate iz bajki, mitoloska bica i vanzemaljski duhovi-pratijoci, bogovi, andjeli, demoni i razne vrste zivotinja i zmija. Takodje ima se osjecaj da covjek umire, leti kroz kosmos, prolazi kroz nepostojece zemlje, ustvari sve ono sto je zamisljao u najdubljoj masti postaje stvarnost! Obicno se cuju i vise glasova od nepoznatih bica, koja vode dijalog sa vama kao u psihoterapiji. Pogotovu ako postavite neko pitanje, glasovi od nepoznatih pratijoca-duhova, daju vam na sva pitanja odgovore. U slucaju bolesti, oni vam pomazu da se izlijecite, jer se pojavljuju nepoznata ljudska bica obicno covjek i zena, koji vam dadnu savjet sta treba da radite i koju vrstu biljke koristite za lijecenje. Desava se da nepoznati "doktori" sami izvrse komplikovane operacije, i daju savjet sta treba jesti i piti sledecih dvije nedelje, i pacijent ozdravi. Desava se da od Ayahuaske dobijete vidovitost, i moc da lijecite druge ljude, i vas zivot se promijeni kompletno, u pozitivnom smislu!! Pripremanje Ayahuaske vrsi se na vise razlicitih nacina. Zavisi za koju namenu se priprema. Ponekad se dodaju i druge vrste biljaka, jer efekt se pojacava zavisno od potrebe seanse. U svakom slucaju, Ayahuaska ostaje kao jedna od najmisterijoznih napitaka od biljaka na zemaljskoj kugli. Ayahuaska je takodje poznata kao jedina biljka koja efikasno lijeci zarazene od Heroina!!!! Do prije par godina, u Amsterdamu je postojala klinika koja je eksperimentisala sa Ayahuaskom i uspjesno lijecila pacijente od Heroina u rekordnom vremenu od par mjeseci! Nazalost, ova klinika je izgubila pomoc od vlade i ugasila se, jer su Amerikanci vrsili veliki pritisak na holandsku vladu!! Nije bilo u interesu americkih i farmacuetskih organa da jedna biljka, koja se dobiva vrlo jeftino, postane konkurent velikim multinasionalama koje zaradjuju milijarde na nepotrebne (ali jako zarazne) i neefikasne tablete!! Preporucujemo svim ljudima da jednom u zivotu probaju napitak od ove najmisterijoznije biljke Ayahuaske!!!!!!!! Ona vas stiti od svih vrsta bolesti!!! Religiozno udruzenje Santo Daime (koje eksperimentise dugo sa ayahuaskom) ubedljivo tvrdi da Ayahuaska lijeci i od najopasnijih bolesti, kao sto je rak!!!

_________________
"Fear is the path to the dark side "- Yoda


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 03, 2008 9:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 19, 2004 9:39 am
Postovi: 463
Lokacija: Offline
Dr. Johanna Budwig (30. rujna 1908. - Freudenstadt 19. svibnja 2003.), njemačka kemičarka i izumiteljica papirne kromatografije za masnoće u krvi.

Studirala je farmaceutsku kemiju i fiziku, doktorirala 1936., odnosno 1938. godine. U to je vrijeme bila znanstveni asistent kod profesora Hansa Kaufmanna, tada vodećeg znanstvenika za kemiju masnoća (1889. - 1971.) na Sveučilištu u Münsteru. Nakon rata godine 1949. nastavila je raditi s dr. Kaufmannom u Njemačkom institutu za istraživanje masnoća.

Zahvaljujući svom znanju kvantne fizike i problematike u vezi ispitivanja krvi, izumila je način detektiranja masnoća u krvi 1951.g. To je bila primjena papirne kromatografije. Na taj se je način mogao početi istraživati metabolizam masnoća, i detektirati prisustvo svake pojedine masne kiseline u krvi, do veličine od jednog mikrograma.

Primjenom svojih metoda shvatila je biokemijsku važnost esencijalnih masnih kiselina (linolne i linolenske) u respiraciji ljudske stanice (metabolizmu stanice). Primijetila je da ih membrane tumorskih stanica (kod oboljelih od raka) ne sadrže. A kako bi se dopremile masne kiseline do stanica putem krvi, potrebno je da se tvori spoj imena lipoprotein. Tako je složila tzv. Budwig dijetu (engl. Budwig protocol) gdje je osnovica prehrane dobro izmiješano ulje lanenih sjemenki (laneno ulje je ulje koje je najbogatije esencijalnim masnim kiselinama koje naš organizam ne može sintetizirati) sa svježim kravljim sirom (u Njemačkoj se preporuča skuta - njem. quark, austrijski topfen) koji je bogat aminokiselinama sa sumporom, metioninom i cisteinom. Na taj način u svoj organizam unosimo potrebni lipoprotein.

Također je shvatila da transmasne kiseline, koje se dobijaju hidrogenizacijom ulja, kao uljez ulaze u proces izgradnje stanice i njene respiracije, i tu respiraciju zagušuju. Njen je zaključak bio da se tako stanica počne ponašati anaerobno, kao gorivo postaje šećer umjesto kisika, i to je nastanak tumora.

Zbog toga je došla u sukob s industrijom margarina koja joj je onemogućila nastavak istraživanja. Kasnije je putem homeopatske prakse liječila ljude oboljele od raka svojim metodama (Budwig prehrana, sunčanje, izbjegavanje stresa, vegetarijanska prehrana s naglaskom na sirovu hranu). Prema dostupnim podacima, postotak izliječenja (iako su joj pretežno dolazili tzv. terminalni pacijenti) od tumora je bio visokih 90%!

Za svoja znanstvena postignuća sedam je puta bila nominirana za Nobelovu nagradu. Njena istraživanja, zaključke i uljno-proteinsku prehranu podržavaju liječnici: dr. Robert Willner ("The Cancer Solution"), dr. Dan C. Roehm ("Townsend Letter for Doctors"), dr. Ralph W. Moss, dr. William L. Fischer ("How to Fight Cancer & Win"), dr. Max Gerson. Također i organizacije " "People Against Cancer (SAD) i "Menschen gegen Krebs" (Njemačka)

Narudžbe za knjigu
dr. Johanna Budwig
Rak - problem i rješenje

http://www.maksimir.hr/Omegalan/narudzbe.htm



Favoriti u liječenju raka i drugih bolesti koji su bili proganjani zbog svog pristupa liječenju:

francuz Antoine Bechamp polovica 19. stoljeća

dr. William Russell (1852-1940) škotski patolog, prvi je otkrio "parazite raka" 1890.g.

Danac dr. Johanes Fibiger - dokazao da su paraziti uzročnici raka 1913.g.,1926.g. dobio Nobelovu nagrada za medicinu

dr. Gunther Enderlein - pleomorfizam, 14 stadija mikroorganizama

dr. William Frederick Koch - glioksilid, emigrirao u Brazil, ali se vratio u SAD i na dva suđenja nije osuđen

dr. William B. Coley (1892.–1936.) - Coleyev toksin, zaraza bakterijama protiv raka, FDA je 1962. pomoću zakonskih promjena izbacila Coleyevu vakcinu iz upotrebe

dr. Royal Raymond Rife - uništavanje uzročnika raka radio frekvencijama, laboratorij i spisi izgorjeli, uništeni mikroskopi koji su povećavali 20.000 x

dr. Max Gerson (1881.-1959.) - nutricionizam

Harry Hoxsey - biljke, 1950-ih godina 14 klinika, najveći lanac klinika u SAD-u, najuhićivanija osoba u američkoj medicinskoj povijesti, a sve je sudske bitke dobio

bolničarka Rene Caisse - čaj Essiac (četiri vrste biljaka), proganjana i osporavana

dr. Willhelm Reich - umro u zatvoru (orgonski akumulator)

dr. Johanna Budwig - izgubila savjetnički položaj u Agenciji za lijekove, 30 godina optuživana od margarinske industrije, nije izgubila ni jedan spor, liječila s 90% uspjeha

dr. Gaston Naessens - somatoskop i lijek 714X, prognan iz Francuske i optuživan

dr. Tamara Lebedeva - trihomonade (mikroorganizmi)

dr. Alan Cantwell - uzročnik skleroderme je pleomorfna bakterija, a to se zna od 50-ih godina, moderna medicina to ne priznaje, već tvrdi kako je uzročnik nepoznat

dr. A.V. Costantini - "svaki uspješan medikament protiv raka je antimikotik"

dr. Ryke Geerd Hamer - stvorio Novu medicinu s tumačenjem kako bolest kreće zbog psihičkog konflikta, stresa, straha; 2 x osuđen

dr. Tullio Simoncini - liječio rak pomoću sode bikarbone, izgubio posao onkologa iako je imao dokazive i dobro dokumentirane slučajeve (video)

dr. Virginia Livingston (1906.-1990.) - spravljala vakcine od bakterija iz svakog pojedinog ljudskog organizma

dr. Stanislaw Burzynski - antineoplastoni (izdvojeni peptidni lanci iz urina)

dr. Helmut Keller - Carnivora, ekstrakt biljke muholovke

dr. Abdul-Haqq Sartori - cesij klorid, sudi mu se u Australiji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 05, 2008 1:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 03, 2008 12:11 pm
Postovi: 41
mislim da od svih mogucih rekla-kazala argumenata, najjaci argument (za ili protiv) neke vrste ljecenja jest ocekivano trajanje zivota.

odnosno, nije li logicno za pretpostaviti da na mjestima u svijetu gdje je zivotno ocekivanje najvece - postoje i najbolji lijekovi/metode ljecenja bolesti, jednako kao i preventivne metode?


dakle ja vam tu mogu tvrdit da travka sa otoka ciki-kika lijeci rak 100%, ali to nemozete nikako drugacije provjerit nego kupit ciki-kika od mene..., prema tome ja nisam bas objektivni izvor.

zato vam dajem ovo:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... ctbook.PNG
(btw. kakve veze CIA ima sa tim? )

i sad pogledajte koje drzave imaju najvece zivotno ocekivanje.. a koje bas i ne... sad to usporedite sa onim sto vi mislite gdje se najvise upraznjavaju "ova travka ono srebro metode" vs. gdje se najvise upotrebljava moderna medicina... pa kako mnogi na ovom forumu vole rec - zakljucite sami.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 05, 2008 6:37 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Slučajno su to zemlje sa najboljim uslovima života, bez gladi, AIDS-a i ratova na svojoj teritoriji.

Ako se već traži istina, onda se prouče podaci i na osnovu njih izvede zaključak, a ne obrnuto, postavi teza i onda traže podaci, odnosno „dokazi“ koji bi je mogli potvrditi. Prvi način ponekad može voditi do ponekog pogrešnog zaključka, drugi potpuno izvesno vodi do projektovanja sopstvenih uverenja na stvarnost. To su najzad tekovine moderne teorije mišljenja, zar ne. :wink:

Moderna medicina je u ogromnoj meri doprinela boljitku čovečanstva i uspešnijem lečenju bolesti, mislim da niko ne pokušava da ustvrdi suprotno. Najzad, na ovoj Grunferovoj listi su samo lekari. Zašto istraživanja tih lekara nisu šire poznata i zašto nisu zamenila agresivne i neuspešne metode lečenja raka, je moguća tema za razmišljanje.

Još jedna tema o lečenju raka:
Vitamin B

Takođe, holistički pristup čoveku i veza između mentalno-emocionalnih procesa i fizičkog stanja nije samo karakterističan za tzv. altrnativnu medicinu, već je potvrđen i novim istraživanjima na polju biologije.

lipton
A zašto rezultati tih istraživanja ne nalaze adekvatnu primenu u službenoj medicini i ne zamene agresivne metode lečenja, je takođe moguća tema za razmišljanje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 05, 2008 10:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 03, 2008 12:11 pm
Postovi: 41
Arja je napisao/la:
Slučajno su to zemlje sa najboljim uslovima života, bez gladi, AIDS-a i ratova na svojoj teritoriji.

Ako se već traži istina, onda se prouče podaci i na osnovu njih izvede zaključak, a ne obrnuto, postavi teza i onda traže podaci, odnosno „dokazi“ koji bi je mogli potvrditi. Prvi način ponekad može voditi do ponekog pogrešnog zaključka, drugi potpuno izvesno vodi do projektovanja sopstvenih uverenja na stvarnost. To su najzad tekovine moderne teorije mišljenja, zar ne. :wink:

Moderna medicina je u ogromnoj meri doprinela boljitku čovečanstva i uspešnijem lečenju bolesti, mislim da niko ne pokušava da ustvrdi suprotno. Najzad, na ovoj Grunferovoj listi su samo lekari. Zašto istraživanja tih lekara nisu šire poznata i zašto nisu zamenila agresivne i neuspešne metode lečenja raka, je moguća tema za razmišljanje.

Još jedna tema o lečenju raka:
Vitamin B

Takođe, holistički pristup čoveku i veza između mentalno-emocionalnih procesa i fizičkog stanja nije samo karakterističan za tzv. altrnativnu medicinu, već je potvrđen i novim istraživanjima na polju biologije.

lipton
A zašto rezultati tih istraživanja ne nalaze adekvatnu primenu u službenoj medicini i ne zamene agresivne metode lečenja, je takođe moguća tema za razmišljanje.


hej, hvala na odgovoru :)

ali nije istina da sam koristio metodu koju si ti rekao. zapravo sam ovu sliku sa zivotnim ocekivanjem prvi puta vidio sinoc... tok misli mi je isao otprilike (citajuci ovu temu: wow., wow. wow. wow... sve pritom razmisljajuci, bolesnoj mami davati cu vitamin b, kravlji sir, laneno ulje, koloidno srebro.... ali, dali je to istina? ... gdje bih to mogao provjerit? (naposljetku mama je probala sa nekim reiki majstorima koji joj nisu nish pomogli, a i ja sam se kao klinac obratio nekim alternativnim doktorima za neke probleme koje sam imao, pa su mi davali secerne kuglice i govorili da je to zmijski otrov... i ja sam to tad vjerovao, tak da mi nije bas ni placebo pomogao.. ali uglavnom onda mi je pala na pamet ova metoda koja ne kazem da je 100% tocna (stovise 100% nije 100% tocna) i naravno da tu ima puno faktora, ali mislim da je velika (pozitivna) korelacija izmedu tog dvoje.

a sto se tice drugih faktora koje si ti naveo
AIDS - moderna medicina nema lijek za njega dok se tu mnogi kunu da se ljeci koloidnim srebrom (itd.), tako da to bas i nebi doprinjelo argumentu za alt. medicinu nego vise protiv.
ratovi - pa to bas i nije tocno. npr. za "ajmo ju nazvat sredisnjicom" alternativne medicine - Indiju. Oni nisu bas skoro bili u ratu, a nije ni da su bili strasno pogodjeni WW2, medjutim imaju zivotno ocekivanje od 67-70 godina... Dok npr. Ameri (koji nisu bili u ratu valjda ukupno godinu dana od kad su "proizvedeni") - imaju zivotno ocekivanje od 77.5-80 godina.
i za kraj tu su "uslovi zivljenja" - sa kojima se potpuno slazem sa tobom da su daleko bolji u US nego u indiji... ali opet postoji ali koji malo ublazi tu razliku - a taj je prehrana. Dakle prosjecan amer zivi na hamburgerima dok ako se ne varam prosjecni indijac je vegan (tj. po svim pricama ovdje trebao bi se hraniti puno zdravije od amera)... A razlika je ogromna.

I meni se jako svidja Grunferov post i to cu probat na mami. Cisto zato sto time nemam sto izgubiti (osim novaca) i zato sto prica bar naocigled drzi vodu (kada potpise neki Dr., tj. njih miljardu, nije isto kao da ti baka Jana iz susjedstva kaze da guras elektrode u vodu... i onda paralelno cujes na drugim stranama da su ljudi oboljevali od toga).

jos jednom hvala na odgovoru (vidite da se moze lijepo raspravljat i bez patroniziranja ;) ),


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 110 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz