Sada je: pet mar 29, 2024 12:06 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon aug 20, 2007 10:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
moj otac boluje od karcinoma debelog creva, jetre, pankreasa,... da ne nabrajam dalje, uglavnom doktori vise ne zele da tretiraju bilo kojom terapijom (njima poznatom).

vec oko 2 meseca pije VARUMIN (meya je spomenula par postova ranije), i trenutno nema poboljsanja ali ni pogorsanja...

zelim da kazem sledece: svi ovde navedeni lekovi mogu da lece telo, ali ne i psihu ... nema leka protiv negativnih misli, protiv lose volje, protiv depresije...
mislim da je kljucno srediti se u glavi. sve vise strucnjaka smatra da je rak psihosomatska bolest.
prvi korak je korenito promeniti razmisljanje, zastititi se od stresova, umeti prepoznati situacije koje nam mogu nastetiti ... svaka negativna misao moze postati nasa realnost, negativnim mislima privlacimo lose dogadjaje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto aug 21, 2007 9:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
squaw, ako nema poboljshanja od varumina onda nek prekine, u poslednje vreme cula sam puno slucaja koji uzimaju Varumin da nemaju nikakvu reakciju.Tako da nema zashto da bacate novac kad neshto ne deluje. 2 meseci su dovoljan period da se pojavi nekakva reakcija.

Kod cancera debelog creva jako dobro pomaze lecenje s sirovom hranu a isto tako i brojsova metoda gladovanja. Posebno je dobar Ginterov metod, (terapija sa sirovu hranu) jer unosi se dovoljna kolicina vlakana da "izribaju" maligne celije od debelog creva, a opshto i digestivni metod.
Evo ovde mozesh procitati za jedno iskustvo

http://www.cps.org.yu/Zdravlje/sirova.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 23, 2007 11:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
meya, znas kako se kaze : nada poslednja umire :)

taj varumin je samo dodatak ishrani (doduse, mislim da je kod vas u mk i bugarskoj bas registrovano kao lek), i mislim da mu u prilog ide vise argumenata ZA nego PROTIV.

moj otac prilicno tezak slucaj, ima metastaze po celom stomaku, smatram da ozdravljenje nikako ne moze doci preko noci. samo agresivni metodi kao sto je hemioterapije, citostatici, zracenje, mozda mogu pokazati neki rezultat u roku 2 meseca, za ostale metode sumnjam.

ali sigurno da mora promeniti nacin ishrane i razmisljanja. on je sada u toj fazi da misli da je dovoljno sto ne konzumira vise meso, alkohol i cigarete, ali radim na njegovom osvescavanju :)

tumorna celija koja nije u fazi deobe je tesko unistiva.
nasla sam informaciju da je deoba kod
- tumora debelog creva na svakih 635 dana (to je najsporiji razvoj)
- tumora materica na svakih 32 dana (najbrze)

u fazi deobe je najefektnije unistavanje tumora. jedini problem je sto ne postoji nacin da se utvrdi kada je taj trenutak.

btw, hvala ti za linkove i savete. citala sam dosta tvoje postove i mnogo si korisnih informacija podelila sa ljudima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 03, 2007 9:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
Tina je napisao/la:
Pa ipak, biljke vas mogu osloboditi preko 100 vrsta parazita. I to bez glavobolje. Bez mucnine. Bez ikakvog smetanja drugim lijekovima koje vec uzimate. Ne zvuci li to previse fantasticno? Predobro da bi bilo istinito? To su darovi prirode nama. Te biljke su:

Orah
Pelin
Klincic


Gde pishe po kojoj se tachno recepturi pripremaju ove 3 biljke?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 11:32 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
http://www.val.hr/znanje/literatura/Hul ... 20raka.zip

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 04, 2007 11:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
iz knjige:
Recept za tinkture dan je u Receptima.


ne vidim nigde detaljan opis, samo nešto kao otprilike. bila bih zahvalna kad bi mi neko objasnio....

poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: FREKFENCIJE
PostPostano: čet sep 06, 2007 2:39 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto aug 28, 2007 12:57 am
Postovi: 27
Lokacija: Novi Beograd,Srbija
ne one iz www.alternativnahistorija.com

vec www.nultaterapija.com

ima i protiv zracenja www.pxds.com

ili www.ren-voipetn.com ili www.vitafon.net/

Zna li ko za Wolfanga Mesinga Rusa , vidovnjaka za vreme Hitlera ? Treba mi stogod o njemu . :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 10, 2007 12:39 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet sep 06, 2007 9:00 am
Postovi: 12
interesantno ....
juče je dr Roso gostovao u emisiju "Kroz ogledalo" na TV Avali i pričao o nultoj terapiji, Rife generatoru, lečenju najtežih bolesti ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: NULTA TACKA
PostPostano: sri sep 12, 2007 11:23 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto aug 28, 2007 12:57 am
Postovi: 27
Lokacija: Novi Beograd,Srbija
barum barum je napisao/la:
interesantno ....
juče je dr Roso gostovao u emisiju "Kroz ogledalo" na TV Avali i pričao o nultoj terapiji, Rife generatoru, lečenju najtežih bolesti ...


bilo bi korisno dodati ali nemam sajt ili clanak ili video zapis , a gostovao je u "AGAPE" na Studiju B , DJru Korugu , profu sa Masinskog fakulteta , koji se dobro razume u nulte , ali fizicke frekfencije , gde je kako veceras Dr Roso na Tv Avala rece "klasicna fizika totalni promasaj" i da je "energija ili stabilnost protona naseg tela najstabilnija u celom univerzumu!"
Zaista mu puno srece zelim jer je pravi pionir u onom cime se bavi .

Inace nulta frekfencija je mesto u kome se sve zna , odgovor na sv , ako dobro razumeh . MAsina koja bi simulirala , kao sto tajno sada rade u NASA i istu frekfenciju bila bi cudo putovanja kosmosom bez tehnickih masina , bas kao sto pise na www.alternativnahistorija.com
Mozak se tu prilkucuje samo na neke , a prof MAsinskog kaze da mozak ima 5 dimenzija ...nisam bas shvatio pa ne bih , ali ako ko jeste nek pise i hvala unapred !

:read: knjiga Dr Rosa uskoro treba izaci


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 13, 2007 8:43 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
izgleda da smo svi gledali istu emisiju :) . tj dr Roso me baš oduševljava, sve lepo objasni, sve logično deluje...
zanima me taj njegov Rife generator, mislim da je to nešto slično ko zapper od dr Clark...
da li neko zna možda po kojoj se ceni može naći (rife generator)?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 30, 2007 8:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Cijena Rife uredaja (trenutno ih nema na raspolaganju) prema informaciji od ing. Jelakovica:

Cijena je 1250 eura, sa 12 frekvencijskih programa za 12 vrsta zdravstvenih poremećaja. U cijenu je uključena refleksna dijagnostika, savjetovanje i praćenje tijeka terapije dr. Rose i pomoć pri nabavi bioloških lijekova koji čine terapiju efikasnijom.

...............

Malo o drugim mjestima preko kojih se moze nabaviti Rife-ov uredjaj...

Sajt positiva.hr prodavao je Rife-ove uredjaje. Bile su 2 vrste uredjaja, i detaljam popis bolesti, sa najmanje 200 bolesti (i 200 frekvencija za svaku bolest). Nazalost, nisam sejvala taj popis pa ga nemam. Moram reci da mi je bilo cudno kako je samo 12 frekvencijskih programa kod ovog uredjaja od Jelakovića. Na sajtu positiva.hr ima i forum na kom sam postavila neka pitanja, odgovora jos nema. Prije oko pola godine bile u cijene tih uredaja na sajtu, sad toga nema.

Inace sam dobro proucila sajt dr Rose i mislim da daje dobre savjete, ali sa Rife uredajem treba sve vrlo pazljivo istraziti jer ne radi se o malom novcu, za nase prilike.


U vezi sa liječnicima, karcinomima i kojekakvim drugim bolestima preporucam clanke poput ovog:

GREŠKE

Svake godine u SAD pogine 40.000 ljudi od vatrenog oružja. Jako puno, ALI OD LIJEČNIČKIH GREŠAKA ČAK 3 PUTA VIŠE. Ako ovoj brojci dodamo i smrtne slučajeve od registriranih, ispravno propisanih i ispravno korištenih lijekova, dolazimo do užasavajuće brojke od 225.000 mrtvih, što liječničke greške, infekcije u bolnicama i propisane terapije svrstava na TREĆE MJESTO PO SMRTNOSTI, odmah iza infarkta i raka. Gotovo svaki peti nesretnik skonča na takav način. Izračunali su da je to barem 5 MILIJUNA ljudi u zadnjih 10 godina, računajući samo zemlje tzv. zapadnog svijeta. Kao da govorimo o iznimno krvavoj ratnoj zoni, zar ne? Jasno, uzrok smrti redovito se prikazuje na drugačije načine. Otkazalo mu je srce. BIO JE IONAKO STAR I BOLEŽLJIV. Za istinu ćete morati krvavo orati.

Ako izuzmemo hitne slučajeve (gdje je liječnička struka u punom sjaju), suvremena medicina ne samo da vas možda neće izliječiti, NEGO ĆE VAS OSTAVITI U LOŠIJEM STANJU NEGO STE BILI RANIJE. Svaki šesti bolnički pacijent doživljava neku takvu neugodnost, od kojih neke završavaju i smrću. No, zašto se to događa, usprkos velikom medicinskom napretku? Jednostavno, SVE SLOŽENIJI I SKUPLJI POSTUPCI I TERAPIJE OSTAVLJAJU DOJAM SVEMIRSKE TEHNOLOGIJE, A ZAPRAVO SU VRLO RIZIČNI. Sistem je ranjiv i ostavlja dosta mogućnosti za greške. Pardon, komplikacije. Više nego ranije.

Činjenica je da se količina lijekova u opticaju multiplicira, a njihova efikasnost trebala bi biti sve veća. Jer je rat farmaceutskih kompanija bespoštedan. Nažalost, (obično) privremena veća učinkovitost uvijek je rezultat samo veće toksičnosti. LINIJA ŠTETE LAKO SE PREĐE. Uz to, složene terapije uključuju sve više medikamenata. I SVE VIŠE MOGUĆIH NEŽELJENIH INTERAKCIJA LIJEKOVA. Od kojih za neke znamo, a za neke možda i ne. Neke je lako i previdjeti. Moguće greške? Pardon, komplikacije? Lijekovi su igra sa žeravicom. Kao što je i bolnica užarena peć. Zona visokog rizika.

A znate li kako se greške i neučinkoviti postupci maskiraju? BOMBASTIČNIM NAJAVAMA NOVIH TERAPIJA. (To svi vole čuti.) Ovo smo i stvorili da vam bude bolje! Armija stručnjaka radila je danonoćno, kako bi vas riješili patnji. Na sve staro ćemo zaboraviti! Nemojte inzistirati na lošim rješenjima iz prošlosti! To je iza nas. Život ide dalje.

Jedan primjer. Preparat Gemzar, registriran za liječenje raka jajnika i nekih drugih oblika raka, trenutno uživa slavu. Što treba platiti 12.600 dolara za polugodišnju terapiju. BEZ OBZIRA ŠTO ČAK I KLINIČKA ISTRAŽIVANJA GOVORE DA JE LIJEK VIŠE-MANJE NEUČINKOVIT. Ne produžava život i ne smanjuje smrtnost. Ali, nemojte misliti da je u pitanju bilo kakva greška. Radi se samo o ponešto modificiranom razmišljanju. Reći ću vam o čemu se radi, jer je vrlo zanimljivo. Bolesnici od raka očekuju da lijekovi produže život ili poboljšaju njegovu kvalitetu. Poželjno je oboje. Pokazat će se da su zahtjevi preveliki. ONO ŠTO GEMZAR PRUŽA JE ZAUSTAVLJANJE RASTA RAKA NA, OTPRILIKE, 80 DANA. Mislim na privremeno zaustavljanje i ne bez nus-pojava. Kada se bolest ponovno aktivira, napredovanje je obično brže nego prije terapije. DUŽINA ŽIVOTA SA ILI BEZ GEMZARA GOTOVO DA SE NE RAZLIKUJE. Kada su glavnog istraživača upitali kako objašnjava neučinkovitost ekstremno skupog lijeka, koji ne pruža ni dodatni dan života, odgovorio je: „Nisam siguran da to treba isticati u prvi plan. Privremeno zaustavljanje bolesti veliki je napredak.“

Drugim riječima, nije u pitanju loše rješenje. Još manje greška. Ma, valjda znate da je senzacionalna otkrića malo teže u cijelosti objasniti...



Drugi neki linkovi sa istog sajta gdje je i ovaj clanak:

http://www.ritelefax.hr/stalnerubrike.asp?ib=426&sr=23

http://www.ritelefax.hr/stalnerubrike.asp?ib=427&sr=23

Odaberete broj Burze sa izbornika na desnoj strani, zanimljivo i poucno je sve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 30, 2007 9:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Dva clanka iz 2004. godine:

http://www.ritelefax.hr/stalnerubrike.asp?ib=607&sr=23

http://www.ritelefax.hr/stalnerubrike.asp?ib=608&sr=23


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Lijecenje raka-i sve o njemu
PostPostano: čet okt 04, 2007 7:59 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 03, 2007 7:37 am
Postovi: 4
Molim za pomoc!!! Da li neko zna nekoga da je uspeo da se izleci od raka pankreasa?
Pre sedam dana, mojoj mami su dijagnostikovali rak. Ona jos uvek ne zna.
Ocajna sam. Ima li nade?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 04, 2007 3:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Draga Ana,
svaki slucaj karcinoma je slucaj za sebe. Zato se ne moze reci da je neki karcinom izljeciv, a drugi nije. Nade uvijek ima, ali sa karcinomom se treba pametno boriti. To je rat na vise fronta, zadrzati treba hladnu glavu, a jako je korisno imati neko predznanje o tim stvarima.

Ovdje se baziramo na savjete o lijecenju koji su povezani sa alternativom.
Moguce je da to ne iskljucuje, kad nekih vidova karcinoma i neki klasicni tretman, ali u principu trebalo bi izbjegavati modernu medicinu i njezine nacine lijecenja karcinoma.

Gore sam dala neke linkove na clanke koje je pisao Arsen Miletic (kolumnist jednog casopisa tu u Hrv). On dobro kaze da klasicna medicina koristi za lijecenje takozvanu ROZ-terapiju (rezi-otruj-zraci) ili prevedeno operacije-kemoterapija-zracenje). Nakon svega toga organizam tj. njegov imunitet je vec toliko oslabljen da cesto ne pomazu ni alternativne metode, odnosno prekasno je za njih.
Ne treba panicariti, koliko je to moguce, nego se "hladnokrvno" pripremiti za borbu. Rak je vjerojatno nastajao godinama, mada ima nekih naznaka da moze nastati i puno puno brze, pa i ozdravljenje ne moze doci preko noci. A u recimo 6-8 mjeseci kojiko je potrebno klasicnoj medicini da unisti neciji obrambeni mehanizam, dobro izabranim alternativnim metodama moze se postici puno.
Citaj sve sto ima veze sa karcinomom ovdje na forumu...budi podrska mami, sretno!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Lecenje raka-i sve o njemu
PostPostano: čet okt 04, 2007 8:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 03, 2007 7:37 am
Postovi: 4
Hvala Jana,
moram brzo da ucim da bi joj sto pre pomogli. Ona zapravo izlazi iz bolnice tek za 10 dana(operisana je jer je pozutela), tada cemo joj reci jer doktori ne zele da sazna dok se ne oporavi od operacije .
Obeshrabrili su me u svakom slucaju rekavsi mi da nema leka, zracenja, da joj preostaje od 2-6 meseci, mozda cak kao i 12 meseci. Ona se super oseca inace, cak nema nikakve bolove, do pre deset dana je kutije i kutije parketa unosila u stan zbog renoviranja.
Zivot mi je bas opalio samar...Ne znam ni kako joj reci. To mi je najteze. Tesko mi je svaki dan u poseti, smeje se, planira radove u stanu...A ja bih joj se najradije bacila u narucje i isplakala se, sto i radim svaki dan kod kuce.
Toliko altrernativnih metoda...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 05, 2007 7:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa, za početka je odlično da ona pozitivno misli, da planira, da ide dalje... te misli su jedne od najvažnijih komponenti koje pomažu kod izlječenja.

Ako zamisli da je gotova - tu nema više spasa. Dakle, pozitivno imaš, sad samo postupci ishrane, veselje, smijanje, priroda, sve što pridonosi izlječenju od toga.

Puno uspjeha! Nadam se da će ti ova sva iskustva koja su ovdje gore napisana od stranice br.1 pomoći kod svega toga. A i šire... imaš u download materijala barem jednu ili dvije knjige o izlječenjima od raka, kao i svih bolesti. Jes da je na engleskom, ali... ( Adams Mike mislim... )

Evo, pozdrav tvojoj mami od ekipe s Galaksije!!!

Objasni joj što tu sve ima i prenesi pozdrave...

Eh da... najgora istina je bolja od najslađe laži. Dakle, ona MORA znati, a ne živjeti u neznanju. Tako će i onda pokrenuti promjene koje su joj potrebne.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Ljecenje raka-i sve o njemu
PostPostano: sub okt 06, 2007 3:27 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 03, 2007 7:37 am
Postovi: 4
Hvala svima!
Cekamo jos 8 - 10 dana, pa cemo joj reci.
Inace, nas doktori savetuju da joj ne kazemo nego da je pustimo da "kopni" na miru!!! Pa cak i ako dobije bolove!
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 06, 2007 6:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Ana,
mozda bi bilo dobro da procitas ovo za pocetak:


http://www.cps.org.yu/Zdravlje/rak.htm

Najbolje isprintati jer ima dosta...

Ovdje je vise tema povezanih sa zdravljem:

http://www.cps.org.yu/Zdravlje/zdravlje.htm

Npr. kad sam procitala ovo o kavi, postepeno sam prestala piti i kavu i sve kofeinske napitke.... sreca moja, jer sam poslije imala problema sa zelucem, a jos i konzumiranje kave, kapucina i sl. samo bi dodatno pogorsalo situaciju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 07, 2007 10:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Preko sajta positiva.hr moze se nabaviti Rife uredjaj. Cijena je 4026,00 kuna sa PDV-om.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: ljecenje raka-i sve o njemu
PostPostano: pon okt 08, 2007 11:23 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 03, 2007 7:37 am
Postovi: 4
A da li se neko izlecio kod Dr. Rosa?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz