Sada je: čet mar 28, 2024 8:14 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: uto dec 06, 2005 12:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 13, 2005 11:14 am
Postovi: 130
Lokacija: Sarajevo
Kako ti je otac T -1000? Ima li poboljsanja? I ja mislim da psihicki faktor igra jednu od najvaznijih uloga.

_________________
'' Odbij, jer ti si presjecen nadvoje, tvoja dusa je smezurana, tvoje prokleto ime pokopano je, zaboravom, iznad nje je sutnja i ona je pala ...''


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 06, 2005 4:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
"Moglo bi bit da je lakše umrit , nego ljudima reć oprosti "
(GIBONNI ) :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 14, 2005 7:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
tomlil je napisao/la:
pročitati knjigu Rudolfa Breussa "rak,leukemija i druge prividno neizljećive bolesti izljećive prirodnim putem"
terapija gladovanja od 42 dana.


Poznajem dve osobe koje su izdrzale ovu dijetu i pomogla im je!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 14, 2005 10:41 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto nov 08, 2005 2:15 pm
Postovi: 7
ja sam ju idržala bez problema.Osjećam se odlićno,krvna slika fantastićna.Nadam se da će mi i drugi nalazi biti dobri!!! :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 14, 2005 11:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
Galileo je napisao/la:
Kako ti je otac T -1000? Ima li poboljsanja? I ja mislim da psihicki faktor igra jednu od najvaznijih uloga.


Otac je trenutno jako dobro, hvala na pitanju. Nakon stabilizacije kicme, izvrsena je radioterapija, sada se ceka hemoterapija pa cemo vidjet. Najvaznije je medjutim psihicki da je zivnuo, hoda napolju i sjedi s rajom. Pa vidjet cemo kako ce dalje :wink:

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 15, 2005 1:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
> sada se ceka hemoterapija pa cemo vidjet. Najvaznije je medjutim psihicki da je zivnuo

vrlo je tesko ovde davati savete pa neka ovo bude kao moje misljenje nastalo pod uticajem procitanih knjiga. ako sam nesto pogresno shvatio krive su knjige ;)

hemoterapija meni lici kao kada bi atomskom bombom lovili "teroriste" po centru nekog grada...
rekao bih da toliko unisti pre svega imunitet a onda i zdravo tkivo kao i sam rak doduse ali tako da ti samo odlozi umiranje. po mom misljenju osobe koje ozdrave a koristile su hemoterapiju nisu se izlecile pomocu nje vec jedino putem volje ili vere u ozdravljenje i slicno ili ko zna cega drugog.
ali iskoristi hemoterapiju za jacane volje kod oca pa kako god bilo. usput pogledaj ovo sto sam stavio za zapper, meni lici na nesto veoma zanimljivo

pozdrav i sve najbolje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 27, 2005 9:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
prijatelj kome sam odneo koloidno srebro kupljeno u prodavnici u bg nije ga koristio.
odluicio je da koristi neku rusku metodu: preparat Vision.
imao je rak i metastaze na grlu,plucima itd. snimci su bili losi. isao je i na hemoterapiju 2 puta. takodje je i uzimao Vision preparate, napisacu tacno koje kad mi kaze. secam se da su u pitanju: antiox,detox,pax i jos mozda neka dva.
cirka oko 570-600 evra mesecno za preparate.
preparati su bla,bla,bla 100% prirodni, prirodna je cak i kapsula,bla,bla,bla :)
ali moj prijatelj inzenjer je skoro kao nov. praticu njegovo stanje i dalje naravno i obavestavati ako ima neke promene.

snimci pluca posle 20 dana pokazuju znatno smanjenje kanceroznog tkiva.
eto, toliko.

http://www.visionipg.com/products.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 27, 2005 8:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
Dragan Sekulić iz Pule metodom koju je nazvao WU WEI lječi sve ,
ne postoji bolest koju nije moguće izlječit tom metodom , znam zvuči
fantastično ali mnogi su ljudi svjedoočili "čudima" njegove metode .

U stvari ne lječi on nego samo pokreće proces u osobi i ona stupa u kontakt sa svojim nesvjesnim i izlječenje se neminovno događa , samo zavisi od
vremena , nekom je potrebno manje a nekom više .
Nekom se ego teže prepušta ili predaje da ga vodi lječnik koji je u svima nama . :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 02, 2006 8:56 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jul 07, 2005 12:51 pm
Postovi: 56
Lokacija: Zg
Naišla sam na jedan članak u časopisu Nexus(hrvatsko idanje) br.10(prosinac /siječanj) pod naslovom"Selen:dobra vijestu liječenju raka".
Uglavnom,radi s o nekom farmeru iz Australije kojeg su liječnici otpisali,pa se sam izliječio od raka crijeva,i to navodno tekućim koncentratom selena(Selenium Drench Concentrate-koji je inače koristio za liječenje životinja na farmi).
Navodno je rak nestao nakon nekoliko mjeseci.Kad se ta vijest proširila ,nekoliko ljudi je isto to pokušalo i svi su ,navodno, ozdravili.

Citat iz članka:"Tretman koji je ovaj farmer razradio provodi se pomoću tekućeg koncentriranog selena(SELENIUM DRENCH CONCENTRATE) koji svatko može kupiti u poljoprivr.apoteci.To je tekući selen.Prodaja selena za ljudsku upotrebu godinama je bila zabranjena.Aktivni sastojak je 10 mg selena po ml koncentata u obliku natrijevog selenita.Doza je jedna čajna žličica na dvije litre vode,od čega treba popiti 226 ml ili 2/3 šalice od 400 ml svakog jutra na prazan želudac."

Možda vrijedi pokušati.(Ako netko zna nešto više o uticaju SELENA na ljud. organizam,molim ga/ju da napiše.)

_________________
petra


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 19, 2006 12:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 08, 2005 9:11 am
Postovi: 90
Urodjenicki narodi u Centralnoj i Juznoj Americi koriste oguljenu koru sa Pau d`Arco drveta za lijecenja karcinoma, lupusa, zaraznih bolesti, rana i posjekotina i mnogih drugih zdravstvenih stanja. Karipski narodni iscjelitelji primjenjuju i list ovog stabla kao dodatak uz koru za lijecenje bolova u ledjima, zubobolje, spolno prenosivih bolesti i kao afrodizijak.
http://www.gabre-tahebo.com/taheebo_shop/index.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 1:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Pozdrav,

Htio bih se samo pridruzit zeljama da ti otac ozdravi (potpuno), i reci kako i ja imam slicnu situaciju.

Meni je ocu uocen rak prostate prije cca. 2-2.5 godine, na vrijeme (on je jedan od ljudi sta paze na sebe, ide na redovite preglede, itd.) i tada je, NAVODNO, jos bio mali i nije bilo potrebe operirat ga. Barem su mu tako rekli doktori, a tko zna kakvu igru oni igraju. Uglavnom, odlucili su ga lijecit nekim tabletama i nekim injekcijama za suzbijanje sirenja raka. Redovito su mu radili krvnu sliku, PSA, i to, i to je bilo OK nekih godinu dana, medjutim onda je krvna slika pocela bit sve losija i losija. Tada su mu poceli radit kemoterapiju, i obujam raka se smanjio 2x.

Cinilo se kako je to stvarno upalilo i da ce ga tako izlijecit. Medjutim, prije nekih pola godine, bili smo u kuci i njemu je pozlilo, problijedio je, dobio je fibru, zavrsio u bolnici. Rezultat - zamalo da nije dobio zuticu, jer mu se mokraca pocela vracat u krvotok, jer je rak uz prostatu zahvatio i mjehur i mokracovode. Kako je zahvatio mokracovode, tako ih je zatvorio i mokraca nije imala gdje pa se poceo trovat vlastitom mokracom. Hitno je prebacen u ZG. Tamo su mu ugradili cjevcice i kesice, direktno iz bubrega.

I tako je to bilo nekih pola godine, dok mu prije tjedan dana nisu rekli da dodje u ZG da se operira, da mu izvade rak, jer da nema vise zahebancije (a ocu je to i bilo potrebno jer mu rak vec stvara probleme, boli ga stalno, povraca mu se,...).
Doktor mu je odmah rekao: mozemo sve izvadit, mozemo nesto izvadit a mozemo i nista izvadit, takodjer postoji i mogucnost da se ne izvuces, pogotovo ako dodje do unutarnjeg krvarenja.
Mozete mislit kako nam je bilo? Otac mi ide na operaciju i ne znam hocu li ga vise ikad vidit...

Uglavnom, jutros su ga operirali. Mater me zove, place i kaze "operacija nije prosla dobro, nisu mu uspili nista izvadit. Kazu da je kemoterapijom dolje sve staljeno i da nisu smili nista operirat jer da bi umro od unutarnjeg krvarenja."
Tako da su ga zatvorili, i nista nisu napravili. Otac ce mi dozivit sok kad vidi da nisu uspili nista napravit.

E, sad se ja pitam, sta ce oni dalje rec, a ja se moram pripremit na najgore - da ce rec da ne mogu vise nista napravit, i odredit mu neki rok.
Medjutim ja se po prirodi ne predajem i ne mogu prihvatit nesto kao gotovo.

Molim vas, sta mi je cinit ?
Otac je inace duhom nevjerovatno jaka osoba, nije dopustao da mu rak smeta ni u jednom pogledu, izlazio je vani na kave, bio dobre volje, itd. no bojim se da ce nakon ovoga malo klonit.
Sta mi preporucate, kome da idem, sta da radim, ... izgubljen sam, tuzan, bijesan, neznam sta sam...ljut na doktore sta mu nisu odmah vadili rak....
inace, ja jos uvijek u familiji promoviram taktiku "ne brinite se, bit ce sve u redu, nac ce se neko rjesenje, samo trebamo bit jaki"...
eto ne znam sta vise da napisem, mozda cete vi bit pametniji...

hvala unaprijed


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 6:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Probaj s koloidnim srebrom...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 10:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Jack987 je napisao/la:
Probaj s koloidnim srebrom...

:wink:


ima li netko sa foruma slucajno da je imao rak, pa mu je koloidno srebro pomoglo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 11:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Čuj, koloidno ne može naškodit - pa što ima izgubit???

Jeftino je, ako ti je baš žao novaca... svatko si to može priuštiti. Ne garantiram ništa, ali nije skupo probati. I neka proba odmah sa malo većom dozom ( možda 2 dl dnevno )...

:wink:

Ali i tu imaš na forumu i drugih rješenja. Promotri sve - samo brzo djeluj. Što kasnije - to gore.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 11:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Jack987 je napisao/la:
Čuj, koloidno ne može naškodit - pa što ima izgubit???

Jeftino je, ako ti je baš žao novaca... svatko si to može priuštiti. Ne garantiram ništa, ali nije skupo probati. I neka proba odmah sa malo većom dozom ( možda 2 dl dnevno )...

:wink:

Ali i tu imaš na forumu i drugih rješenja. Promotri sve - samo brzo djeluj. Što kasnije - to gore.

:wink:


a evo cekam da dodje k sebi, mater ce ga sutra u 5 popodne ic posjetit, ne moze prije. Onda ce mu trebat sigurno tjedan-dva da ga otpuste kuci... Da li da ga cekam da dodje kuci pa da popricam s njim ili... ?

Znaci da pije casu koloidizirane vode dnevno? (2 dl) ?

Promatram cijeli dan rjesenja, procitao sam neke metode sa foruma, pa cu mu sve pokazat, hvala...

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 11:24 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Znaci da pije casu koloidizirane vode dnevno? (2 dl) ?


Da. I zdrav način ishrane, makrobiotika i tako nešto... i zdrav način života - pogledi na njega i volja, volja, volja za životom. Ne možeš izlječit osobu koja je već odlučila "otići" u 5. denzitet.

Razgovaraj s njim, daj mu podršku, informiraj o drugim slučajevima, kombinacijama, ljekovima i slično...

Pročitaj mu tekst
http://www.val.hr/znanje/sdrugestrane.html
koji ima sličnu tematiku... i možda još neke... neznam, ti ga poznaješ ( nadam se ) i probaj nać način na koji to neće biti napadno ( kao - moraš, moraš... ) već više prirodno i informativno.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 2:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
Ovo je broj čovjeka s čijom pomoću se rak može pobjediti:0912543698 Dragan Sekulić.Za više informacije pročitaj nexus od prosinca"wu wei buđenje".Bio vidio probao,kapa dolje.

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 4:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
kokoraoš je napisao/la:
Ovo je broj čovjeka s čijom pomoću se rak može pobjediti:0912543698 Dragan Sekulić.Za više informacije pročitaj nexus od prosinca"wu wei buđenje".Bio vidio probao,kapa dolje.


jel mi mozes rec gdje se taj covjek nalazi? jer mi smo iz Splita, pa da znam koliko komplicirano ce to bit...

hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 4:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
kokoraoš, =D>

Hvala za informaciju. Eto ljudi... odličan primjer... kako jedni pomažemo drugima!!!

Bravo!

J.G., pošalji čovjeku poruku i pitaj ga jel ti može pomoći i u Splitu. To ti je oko 50 lipa troška... Ili nazovi i saznaj.

Ma to ljudi - bravo!!!



:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 09, 2006 10:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub aug 28, 2004 9:34 am
Postovi: 138
Lokacija: Sarajevo
J.G. je napisao/la:
Pozdrav,

Htio bih se samo pridruzit zeljama da ti otac ozdravi (potpuno), i reci kako i ja imam slicnu situaciju.

Meni je ocu uocen rak prostate prije cca. 2-2.5 godine, na vrijeme (on je jedan od ljudi sta paze na sebe, ide na redovite preglede, itd.) i tada je, NAVODNO, jos bio mali i nije bilo potrebe operirat ga. Barem su mu tako rekli doktori, a tko zna kakvu igru oni igraju. Uglavnom, odlucili su ga lijecit nekim tabletama i nekim injekcijama za suzbijanje sirenja raka. Redovito su mu radili krvnu sliku, PSA, i to, i to je bilo OK nekih godinu dana, medjutim onda je krvna slika pocela bit sve losija i losija. Tada su mu poceli radit kemoterapiju, i obujam raka se smanjio 2x.

Cinilo se kako je to stvarno upalilo i da ce ga tako izlijecit. Medjutim, prije nekih pola godine, bili smo u kuci i njemu je pozlilo, problijedio je, dobio je fibru, zavrsio u bolnici. Rezultat - zamalo da nije dobio zuticu, jer mu se mokraca pocela vracat u krvotok, jer je rak uz prostatu zahvatio i mjehur i mokracovode. Kako je zahvatio mokracovode, tako ih je zatvorio i mokraca nije imala gdje pa se poceo trovat vlastitom mokracom. Hitno je prebacen u ZG. Tamo su mu ugradili cjevcice i kesice, direktno iz bubrega.

I tako je to bilo nekih pola godine, dok mu prije tjedan dana nisu rekli da dodje u ZG da se operira, da mu izvade rak, jer da nema vise zahebancije (a ocu je to i bilo potrebno jer mu rak vec stvara probleme, boli ga stalno, povraca mu se,...).
Doktor mu je odmah rekao: mozemo sve izvadit, mozemo nesto izvadit a mozemo i nista izvadit, takodjer postoji i mogucnost da se ne izvuces, pogotovo ako dodje do unutarnjeg krvarenja.
Mozete mislit kako nam je bilo? Otac mi ide na operaciju i ne znam hocu li ga vise ikad vidit...

Uglavnom, jutros su ga operirali. Mater me zove, place i kaze "operacija nije prosla dobro, nisu mu uspili nista izvadit. Kazu da je kemoterapijom dolje sve staljeno i da nisu smili nista operirat jer da bi umro od unutarnjeg krvarenja."
Tako da su ga zatvorili, i nista nisu napravili. Otac ce mi dozivit sok kad vidi da nisu uspili nista napravit.

E, sad se ja pitam, sta ce oni dalje rec, a ja se moram pripremit na najgore - da ce rec da ne mogu vise nista napravit, i odredit mu neki rok.
Medjutim ja se po prirodi ne predajem i ne mogu prihvatit nesto kao gotovo.

Molim vas, sta mi je cinit ?
Otac je inace duhom nevjerovatno jaka osoba, nije dopustao da mu rak smeta ni u jednom pogledu, izlazio je vani na kave, bio dobre volje, itd. no bojim se da ce nakon ovoga malo klonit.
Sta mi preporucate, kome da idem, sta da radim, ... izgubljen sam, tuzan, bijesan, neznam sta sam...ljut na doktore sta mu nisu odmah vadili rak....
inace, ja jos uvijek u familiji promoviram taktiku "ne brinite se, bit ce sve u redu, nac ce se neko rjesenje, samo trebamo bit jaki"...
eto ne znam sta vise da napisem, mozda cete vi bit pametniji...

hvala unaprijed


Uh. Tesko. Kod mene jos nije toliko kriticno, ali mogu misliti kako ti je ... Vidjecemo kako ce bit. Zelim ti srecu u svakom slucaju i javi sta je bilo!

_________________
As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality.

Albert Einstein


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 695 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz