Sada je: sub apr 27, 2024 10:54 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Liječenje šamana
PostPostano: uto sep 28, 2010 9:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Upoznala sam jednog šamana (izgled tipičnog indijanca), koji mi je rekao da lijeci masažom. Sjedili smo par puta na kafi i prvi put kad smo se susreli bilo mi je cudno sto me cesto dodiruje, kao da ispituje moju energiju ili stanje u kojem se nalazim. Nisam mogla doc do rijeci od njega, ali mi je bio cudan nacin na koji me vidi. On je u meni vidio neke stvari za koje znam da ih imam a nisam ih niti pomenula.

Da li je neko imao iskustva sa masažom šamana? Kako on ustvari moze pomoc masažom?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Liječenje šamana
PostPostano: sri sep 29, 2010 7:16 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Ima li iko da mi odgovori? Bas mi hitno treba odgovor, mozda bi se liku veceras dala u ruke :mrgreen:

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Liječenje šamana
PostPostano: sri sep 29, 2010 12:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Ima li iko da mi odgovori? Bas mi hitno treba odgovor, mozda bi se liku veceras dala u ruke :mrgreen:

:mrgreen:
i to se sada zove shamanisanje :toothy2:
tako trendi :angel4:

nekad se to zvalo galebarenje :glasses7:

:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Liječenje šamana
PostPostano: čet sep 30, 2010 3:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
]
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Da li je neko imao iskustva sa masažom šamana? Kako on ustvari moze pomoc masažom?

Draga Tragom_ptice_dodo,jeli ti palo na pamet upitati to njega?Ili imaš neki rok pa nemaš vremena saznati nešto više o tome?A ako i jest tako,ako on nema kasnije vremena tebe "izlječiti",dali je to tebi zaista potrebno.
Uostalom,još uvijek tražiš rješenje od nekog drugog umjesto u sebi.Sa navodnim teoretskim znanjem koje imaš o energijama,da ih barem malo provjeravaš iskustveno,vidjela bi da je ovo pitanje smješno.
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Nisam mogla doc do rijeci od njega, ali mi je bio cudan nacin na koji me vidi. On je u meni vidio neke stvari za koje znam da ih imam a nisam ih niti pomenula.

Pa,možda mu nije samo ego toliko velik,barem sam takav dojam stekao iz tvog opisa šamana. #-o
Ako ćeš probati javi. :love5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Liječenje šamana
PostPostano: pet okt 01, 2010 10:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Dragi kolose

Bas divno od tebe sto si mi odgovorio na moju temu.

A sad da ja tebi odgovorim.

Kao prvo : pitala sam “šamana” kako to izvodi, ali nisam zadovoljna njegovim odgovorom jer mi je rekao da to radi masažom dodirujući neke tacke po tijelu, po kojima kruzi, dakle nesto slicno “vrtenju chakri”, mada za “vrtenje chakri” ne moras bas onoliko pritiskat koliko je on pritisko moju ruku kad mi je pokazivao, no, to je samo pokazao pa je trajalo kratko…
Nazvao se iscjeliteljem, sto mi je malo zvucalo cudno…Ja jos nikad nisam srela osobu koja se naziva isjeljiteljem a sretala sam raznih koji se bave slicnim stvarima.

Kao drugo u vezi liječenja: pa svima nama su s vremena na vrijeme potrebni tretmani, iako sebi redovno dajem reiki i meni je potrebno kadkad da mi i neko drugi da. Da. Imam teoretskog znanja, ali koliko god da ga imala malo mi je, tako da ne vidim humor u mom pitanju, ne znam sta je to toliko smijesno? Postavila sam normalno pitanje, a ti kao iznad mene prosvijetljeni, nastavi mi se smijati, meni to ne smeta.

Kao trece: sta si mislio ovim zadnjim da kazes? Sta si mislio da mu je jos veliko osim ega? Ako si mislio na ono sto sam ja pomislila kad sam procitala tvoj post, i ako te bas toliko zanima, hoces da ga pitam pa ti javim?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Liječenje šamana
PostPostano: pet okt 01, 2010 2:24 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Ja bih bogami rizikovao kad bi mi neka šamanka ponudila masažu, pa kud puklo da puklo. :wink: Ali šamanima već ne bih vjerovao. #-o Pa čak i Tajlađanka bi mogla proći, jer kažu da je i tajlandska masaža ljekovita. Ako bi situacija bila baš toliko kritična, mislim da bi i neka Šveđanka, tj. švedska masaža mogla doći u obzir. I na kraju krajeva, ukoliko bi bilo "stani-pani", bio bih spreman još malo spustiti kriterijume. Zdravlje je ipak zdravlje i ono treba uvijek da bude na prvom mjestu.


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Liječenje šamana
PostPostano: pet okt 01, 2010 2:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Ama sto me svi zajebavate?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Liječenje šamana
PostPostano: pet okt 01, 2010 3:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Ako si mislio na ono sto sam ja pomislila kad sam procitala tvoj post, i ako te bas toliko zanima, hoces da ga pitam pa ti javim?

Postoji velika vjerojatnost da ga nećeš morati ništa pitati,već će on sam preuzeti inicijativu :rofl :rofl :rofl :rofl ..........,a tad javi ako je veliki "egoista" :shock: :D .
Pogledaj na ovu temu viewtopic.php?f=6&t=300&p=94196#p94196
:occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Liječenje šamana
PostPostano: pet okt 01, 2010 5:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jun 01, 2010 7:36 am
Postovi: 127
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Ama sto me svi zajebavate?


Vjerojatno zbog toga što si hitno tražila pomoć, a u pitanju je tek tvoj prvi kontakt s nekim shamanom, i još si napomenula da ćeš mu se možda predati u ruke. Vrlo primamljivo za zajebanciju, iskreno govoreći.

P.S. I ja bih se shamanki predao u ruke :love8: , ali shamanu?
:love5: :love3: :love5: :love3: :love5: :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Liječenje šamana
PostPostano: pet okt 01, 2010 5:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Ama sto me svi zajebavate?


Sve zavisi od percepcije! :thumbup:

Čuo sam za akupresuru i razne vrste masaža ali za šamansku masažu #-o još nisam. U mojem neznanju i mojim programima strpao bih tog hmmm... šamana :-k iz područja metafizike u područje požude :love11:

@Tragom_ptice_Dodo
Post nije upućen tebi direktno.

Ovo je zajebancija na račun svih ljudi i niko se ne treba naći uvrijeđen.

Razni Programi i programčići, Kontejneri i kontejerčići su u svima nama. Jedan od tih jačih Programa (iz perspektive «normalne, prosječne» 3D osobe je povezan sa seksualnošću. Implikacije, dvosmislenost, asocijacije... sve to čini svakodnevnicu. Kako ćemo nešto shvatiti – zavisi od puno faktora kao što su naša moć rasuđivanja, raspoloženje, hormonalno stanje itd.

Primjer 1:

Nastaviti drugi stih:
Ganjao pjetao kokošku po čičku,
Stani koko da ti vidim....

Jedan od odgovora je na kraju posta a eventualni drugačiji odgovor zavisi od percepcije čitaoca.

Primjer 2:

Šta je to – prije upotrebe uspravno i čvrsto a poslije upotrebe visi i kaplje?

Opet, jedan od odgovora je na kraju posta a eventualni drugačiji drugi zavisi od percepcije čitaoca.

Vic u vezi percepcije:

Plavuša stopira kraj puta, zaustavlja se mali kombi i ona ulazi.
Vozač je bradat i ima visoko, intelektualno čelo.
Vozač počinje priču o tome kako prodaje knjige i voli čitati; kaže da je jako puno knjiga pročitao u svom životu.
Poslije nekoliko minuta vožnje, ona malo zadiže svoju ionako kratku suknjicu, reakcije vozača nema. Ona se naginje naprijed i pritom ističe svoje grudi. On ne reaguje, priča o knjigama. Ona se i dalje ponaša koketno, on i dalje o knjigama. Ona vidi da nema vajde i izlazi iz kombija prepunog knjiga.
Nije stopirala ni 5 minuta, već se pojavio ogroman šleper sa mrcinom od vozača za volanom. Ona ulazi i primjećuje njegove tetovaže. Nije se ni stigla smjestiti u sjedištu a on je već skrenuo sa puta i parkirao. Prišao joj je jedanput, pa drugi put, pa treći put. Poslije četvrtog puta, kad je krenuo prema njoj peti put - kaže ona njemu:

Pa dobro, čitaš li ti išta? :rofl :rofl :rofl

Stih: oko

Pitalica: kišobran

Šamanke i šamani svih zemalja - sretnu masažu želim. :D

Nadam se da ste se nasmijali (eventualno i sami sebi).
:toothy2: :occasion5: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Liječenje šamana
PostPostano: pet okt 01, 2010 7:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Ha ha ha, ovo me pravo nasmijalo!

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Liječenje šamana
PostPostano: sub nov 05, 2011 11:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 28, 2011 1:49 am
Postovi: 58
dakle,jesi otišla na tu masažu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Liječenje šamana
PostPostano: uto dec 13, 2011 11:48 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jul 17, 2011 10:17 pm
Postovi: 15
Moj osobni savjet je da slušaš ljude koji imaju ono što ti želiš.

Najme postoji punu knjiga od tome kako zaraditi miljijun dolara. I postoji malo ljudi koji su zaradili milijune dolara pa onda napisali knjigu.
Znaći nemoj niti mene slušati jerbo se još nesmatram uspješnim čovjekom. (kako kasopeanci kažu bolje nikakvo znanje nego krivo znanje)

Ovo je važna tema i od njoj bi se dali napisati libri.

Što vi mislite?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 13 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 111 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz