Sada je: čet mar 28, 2024 6:29 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 119 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: uto sep 07, 2010 12:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
Tomo K je napisao/la:
e da me sad, ne mogu pronaći tekst u kojem sam to pročitao.
uglavnom, ovo je dokaz da ono što si pročitao ne treba shvatit ozbiljno jer negdje kaže jedno negdje drugo, najbolje isprobat pa sam vidit

Točno moje mišljenje.

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: uto sep 07, 2010 8:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet feb 26, 2010 7:37 pm
Postovi: 67
Tesko je resiti se seksa ( samim tim i masturbacije), ali Duhovni razvoj nije lagana stvar. Duhonvi razvoj odvija se kod svake osobe, u svakom trenutku vremena ali jako sporo. Da bi neki duh dostigao prosvetljenje (U nekoj literaturi :Zrelo svetlece telo) koje je najveci stepen duhovnog razvoja, on to moze u vrlo kratkom vremenskom intervalu -> jednoj ili vise decenija, potom, u malo duzem vremenskom intervalu -> u toku konkretnog zivota -> kao i u uobicajenom ili najduzem vremenskom intervalu -> kroz hiljade buducih reinkarnacija...

Momci, ko hoce da drka -> nema nista od prosvetljenja!!! Sto manje drkate, to vise orgonske energije ostaje u vama a ona pospesuje kortikalni razvoj desne mozdane hemisfere.

Seksualno misljenje je kroz medije, prvo film a danas kroz skoro svaku reklamu, namerno uveden od strane Iluminatskih programera uma... Ovo, sto se tice - drkanja, znali su svi veliki duhovnici u istoriji covecanstva, pa medju njima i nas Nikola Tesla. Sto vise drkate, orgonska energija (koja najvise pospesuje duhovni razvoj) se prosledjuje animalnoj (zivotinjskoj) svesti, povezanoj sa R korteksom vaseg mozga... Zamislite samo, koliko biste manje razmisljali o seksu da moda, film, reklame, ma gotovo sve danas, ne mirise na seks, pa cak i razgovor sa prijateljima.. Posebno u muskom drustvu, teme o zenama su uglavnom seksualno saljive, ili seksualno brutalne ;-)))... Seks je toliko usao u svakodnevnicu, da su i razvodi brakova cesci nego ikada pre, tesko je odrzati i bilo kakvu, normalnu heteroseksualnu vezu ( o pederima i ostalim bolesnicima da ne raspravljamo), posto je seksualno shvatanje, danas, uprogramirano u DNK kod, i muskaraca i zena, jace nego ikada pre.

Naravno, prosvetljenje predstavlja najveci stepen duhovnog razvoja. Medjutim, ni mnogo manje stvari poput astralne projekcije, pa cak, lucidnog sna tesko su izvodljive ukoliko se energija trosi na drkanje. Probajte mali eksperiment, ne drkajte mesec dana ( ko izdrzi je car)!!! Videcete koliko cete lakse moci postici neke od osnovnih stvari u vasem duhovnom razvoju, na primer -> meditaciju !!!

Zvanicna Medicina (inace, strogo vezana za Farmakobiznis), reci ce da je masturbacija potrebna i normalna stvar. Medjutim veliki duhovni Majstori savetuju -> Masturbacija NIKAD, a ako to nije moguce -> onda sto redje, seksualni odnosi -> takodje.. Cak, jedan cuveni Majstor Kundalinija u svojoj knjizi daje savet -> "Ako osetite da je seksualni nagon kod vas trenutno, dosta jak, zamislite kako spustate genitalije u vrlo hladnu vodu !! To ce vam biti, od vrlo velikog znacaja !!!" Seksualni odnosi, po shvatanjima velikih duhovnih ucitelja trebaju postojati ako je covek u braku, ali, trebaju biti vrlo retki. Cak se u nekim knjigama pise toliko ekstremno, da je cak, seks potrebno imati samo prilikom zaceca dece...

Eto, toliko od mene na prostom -> narodskom jeziku !! Pozdrav !!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: uto sep 07, 2010 8:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 30, 2009 3:36 pm
Postovi: 76
ApsolutniPocetnik je napisao/la:
Cak, jedan cuveni Majstor Kundalinija u svojoj knjizi daje savet -> "Ako osetite da je seksualni nagon kod vas trenutno, dosta jak, zamislite kako spustate genitalije u vrlo hladnu vodu !! To ce vam biti, od vrlo velikog znacaja !!!"

!


Nemoj samo zamišljati... :wink:
Ništa strašno, to se zove coupinam (kupinam).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: uto sep 07, 2010 9:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Odlicna rasprava.
Tema je pogodjena. Vec duze vrijeme mi se vrzmaju pitanja, ovaj vid pitanja. Sada se ispostavilo da sam dobrim djelo istinite moja razmisljanja vodjena samo intuicijom, vecim djelom jer nnisamo spoznavali o larvama its.
Nikad prije nisam znao cemu sluzi tamjan, kadulja, kamfor, mirisni stapici..
Ovo tema je pravagnula da krenemo dalje, pokusaju da odolimo.
Da dodje djed mraz s darovima.
http://webograd.tportal.hr/gnoza-Samael ... ca/podstr6

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sri sep 08, 2010 7:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
villy je napisao/la:


A tamo piše pri dnu strane:
"U vrijeme dok završavamo 33. poglavlje Savršenog braka, obavješteni smo da se veliki Majstor Isus nalazi u SAD. Veliki Majstor šeće ulicama anoniman i nepoznat, oblači se poput ostalih ljudi i nitko ne zna za njega. Iz njega teče strahovita struja Kristove energije i širi se cijelom Amerikom. Veliki Majstor ima isto tijelo koje je imao u Svetoj zemlji.“

-citati iz knjiga S.A.Weora „Tarot i kabala“ i „Savršeni brak“


Ovo je već druga tema koja spada u mentalnu drkačinu.
Nemoj da spamuješ. :evil3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sri sep 08, 2010 2:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Razumijem sto pises.
Ali stoji da i postoji Isus Krist medju nama. Pitanje je kiliko bi mu sati zivota dao kada bi postao javna osoba..

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sri sep 08, 2010 3:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
@ ApsolutniPocetnik

kolko se meni čini... po KOLIČINI teksta kojega si nadrobio o ovoj temi, čini mi se da po pitanju masturbacije i nisi baš neki "ApsolutniPocetnik" :mrgreen: :wink:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sri sep 08, 2010 3:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
villy je napisao/la:
Ali stoji da i postoji Isus Krist medju nama. Pitanje je kiliko bi mu sati zivota dao kada bi postao javna osoba..


=D> =D> =D> =D>

:rofl :rofl :rofl

#-o #-o

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sri sep 08, 2010 6:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
ApsolutniPocetnik je napisao/la:
Seks je toliko usao u svakodnevnicu, da su i razvodi brakova cesci nego ikada pre, tesko je odrzati i bilo kakvu, normalnu heteroseksualnu vezu ( o pederima i ostalim bolesnicima da ne raspravljamo), ...

Šta ti ovo znači?

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: pet sep 10, 2010 4:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet feb 26, 2010 7:37 pm
Postovi: 67
Citat:
@ ApsolutniPocetnik

kolko se meni čini... po KOLIČINI teksta kojega si nadrobio o ovoj temi, čini mi se da po pitanju masturbacije i nisi baš neki "ApsolutniPocetnik" :mrgreen: :wink:


To sam ja odavno Doktorirao ... :D Ja malo znam o ovim drugim pricama o prosvetljenju. - tu sam ApsolutniPocetnik, pa sam dosao ovde na forum da se obrazujem.... :angel4: Ono sto sam napisao, uglavnom je proisteklo iz licnog razmisljanja baziranog na tekstovima koje sam procitao iz knjiga preuzetih - bas ovde na forumu !!! Hoce da mi zabrane, nesto sto volim.. Hebi ga, put do prosvetljenja je tezak..

Citat:
Seks je toliko usao u svakodnevnicu, da su i razvodi brakova cesci nego ikada pre, tesko je odrzati i bilo kakvu, normalnu heteroseksualnu vezu ( o pederima i ostalim bolesnicima da ne raspravljamo), ...

Šta ti ovo znači?


Mislio sam na ucestanost razmisljanja o seksu - sto ljubav i neku drugu "duhovnu" dimenziju odnosa baca u drugi plan, mada bi trebale biti izjednacene.. Cesta potaknutost na razmisljanje o seksu (kroz sve moguce oblike informacija) podstice jos vecu potrebu za njegovim upraznjavanjem, sa razlicitim partnerima - sto moze dovesti, a i dovodi do ucestalijih razvoda brakova kao i promena partnera koji su u vezi. Takodje sam mislio (tekst u zagradi koji na zalost ljudske vrste, mocnici podsticu da iz nje izadje) i na seksualno shvatanje koje je danas cesto van domena prirodnog, moglo bi se reci - patogeno...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: pet sep 10, 2010 5:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
ApsolutniPocetnik je napisao/la:
....seksualno shvatanje koje je danas cesto van domena prirodnog, moglo bi se reci - patogeno...


ma daj!!! TI si patogen!!! :wink:

zato ćemo ti sad odrezat muda!!!!

TRI...

DVA...

JEDAN!!!

/e, sad si EUNUH!!!!/ :mrgreen: :roll:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: pet sep 10, 2010 7:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet feb 26, 2010 7:37 pm
Postovi: 67
VRLO PATOGENO -> pederi, pedofili, makrofili... i ostali bolesnici....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: pet sep 10, 2010 7:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
Ako si iskren oko priče o radu na sebi i duhovnosti onda je prihvatanje drugih onakvih kakvi jesu jedna od osnovnih "prepreka" za tebe.
Tvoja i moja sexualna orijentacija je nebitna kao i bilo čija druga i nema veze sa dubinom u nama, ali ako već spominjemo homoseksualce onda ne možeš opovrgnuti da u samoj seksualnosti i "zdravom" odnosu koji bi po nekim kriterijumima trebao da uključuje ženu i muškarca postoje raznorazne gnusne perverzije koje nemaju veze sa gay populacijom.
Štaviše toliko je sexualnog nasilja prisutno u "straight" fazonu, usmjereno muškarac-žena, da ovo oko "pedera" ovdje stvarno ne pije vode!
Živimo u takvoj sredini gdje su svi koji i malo odstupaju od "pravila" obilježeni, nebitno da li se radi o sexualnoj orijentaciji, nacionalnoj, duhovnoj ili bilo kakvoj i to je upravo ono što razdvaja!!!
Kada prihvatiš bez predrasuda onda ti ta literatura koju spominješ može pomoći, ovako ne!

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: pet sep 10, 2010 7:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Point of all this?
Drkaj, ne drkaj... jebi, ne jebi. Trivijalno.
Radi što misliš da je potrebno. Ima vremena za napredovanje, makar trebalo 1000 godina. S predpostavkom da se uopće reinkarniramo.

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sub sep 11, 2010 12:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet feb 26, 2010 7:37 pm
Postovi: 67
Citat:
Ako si iskren oko priče o radu na sebi i duhovnosti onda je prihvatanje drugih onakvih kakvi jesu jedna od osnovnih "prepreka" za tebe.


Ja sam uvek druge prihvatao onakvima kakvi jesu.. Kakve sa tim, veze ima, moje misljenje o necemu ?? Ja sam rekao da mislim da su pederi, pedofili, nekrofili i kojekakvi vec bolesnici, zapravo -> bolesni. To je moje misljenje !!! Prihvatam ih takvima kakvi jesu, sta ja tu mogu. Ne mogu, ja, da im njihova bolesna shvatanja menjam...


Citat:
Point of all this?
Drkaj, ne drkaj... jebi, ne jebi. Trivijalno.
Radi što misliš da je potrebno. Ima vremena za napredovanje, makar trebalo 1000 godina. S predpostavkom da se uopće reinkarniramo.


UPRAVO TAKO !!! Kao sto neko gore rece -> Cela tema je mentalna drkacina !!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sub sep 11, 2010 9:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
ApsolutniPocetnik je napisao/la:
Ja sam uvek druge prihvatao onakvima kakvi jesu.. Kakve sa tim, veze ima, moje misljenje o necemu ?? Ja sam rekao da mislim da su pederi, pedofili, nekrofili i kojekakvi vec bolesnici, zapravo -> bolesni. To je moje misljenje !!! Prihvatam ih takvima kakvi jesu, sta ja tu mogu. Ne mogu, ja, da im njihova bolesna shvatanja menjam...

Naravno.
Ne govorim ja da bi ti trebao njih da mjenjaš, već da se iz tvojih riječi jasno vidi tvoj stav o gay populaciji.
Čas tvrdiš da prihvataš ljude kakvi jesu čas ih nazivaš bolesnicima.
Djelimo mišljenje da su pedofili i silivatelji "nenormalni" jer prisiljavaju druge na čin sexa, ali "pederi" i "lezbe" to ne čine. Njihov sex je uz pristanak.
Neka ti ovo ne bude kao da te napadam, stvarno nemam namjeru, ali mislim da kada se govori o homoseksualcima postoji čitav spektar predrasuda i to s muške strane više nego sa ženske.
Ovo je totalno :offtopic: ali moram da dodam da poznajem pregršt muškaraca koji nemaju ništa protiv lezbejki, čak im je to privlačno, dok za pedere na sva zvona viču kako su bolesnici.
To je ne prirodno u smislu da se ne mogu dva ista pola sexualnim činom razmnožavati, ali "bolesno"?
S druge strane, ti imaš savršeno i puno pravo da njih i bilo koga drugog nazivaš bolesnicima ali to budi unutrašnji grč u tebi zar ne? Razumiješ li?

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sub sep 11, 2010 2:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 27, 2009 9:03 am
Postovi: 240
ja mislim da oni koji najglasnije višu protiv 'pedera' , u biti viču protiv samog sebe

_________________
so long, and thanks for the fish!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sub sep 11, 2010 3:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet feb 26, 2010 7:37 pm
Postovi: 67
Citat:
S druge strane, ti imaš savršeno i puno pravo da njih i bilo koga drugog nazivaš bolesnicima ali to budi unutrašnji grč u tebi zar ne? Razumiješ li?


O, Boze !!! Da li u tebi budi grc saznanje da je neko bolestan ? Recimo, od Angine - Pektoris ? Moguce, ako je u pitanju bliska osoba. Medjutim generalno razmisljanje o bolesnicima izrazava samo - sazaljenje i mozda volju da im se pomogne. Kada je neko psihicki bolestan, recimo od Shizofrenije, njegova mogucnost da se duhovno razvije, pretpostavljam da je mnogo manja nego kod psiholoski zdrave osobe. Sva seksualno ne-prirodna shvatanja, licno smatram za psiholoske bolesti. Takve osobe, garantovano imaju mnogo manju sansu da se duhovno razviju. Prvi korak je njihovo lecenje, u smislu ozdravljenja i dovodjenja u psiholosko zdravo stanje.Medjutim kontrolori uma sirokih masa, rukovodjeni od strane iluminata i. t. d., rade suprotno -> namerno popularizuju ovakva shvatanja kao normalna i odgovarajucim zakonima koje za njih izvrsavaju podredjene vlade drzava, omogucavaju cak brakove izmedju osoba istog pola, usvajanje dece i. t. d. -- sto sve dovodi do jos veceg psiholoskog razbolevanja drustva. Kakvu ce svest imati covek, izrastao iz deteta kojeg su odgajali "tata i mama" istog pola !!!??? Na razvoj svesti utice cak i sredina u kojoj dete odrasta, a kamo li ovako nesto !!! Cilj je imati bolesno drustvo, a ne zdravo !!! Naravno, sve to za posledicu ima sto NESVESNIJE drustvo. Da bi drustvo bilo SVESNIJE potrebno je sto vise ljudi da radi na svom duhovnom razvoju (putu ka najprirodnijem stanju svesti) , na zalost vladari iz senke to sprecavaju. Cela ova prica ne izaziva nikakve grceve u mojoj svesti, kako ti kazes, radi se samo o mom licnom misljenju....

Citat:
Djelimo mišljenje da su pedofili i silivatelji "nenormalni" jer prisiljavaju druge na čin sexa, ali "pederi" i "lezbe" to ne čine. Njihov sex je uz pristanak.



P.S. Nekrofili su -- jebaci mrtvaka, to rada zato sto su izuzetno bolesni. Dakle, svojevoljno, ne prisiljavajuci ih na sex... Doduse lesevi ne mogu da pristanu, ali se ne bune... :rofl :D Postoje i drugi teski slucajevi seksualno psiholoskih bolesti. Matrofili -- emotivno se vezuju za materijalne stvari, recimo, za automobil ili gelender, na primer. Naravno, i oni ne prisiljavaju suprotnu stranu na sex... :D

Citat:
ja mislim da oni koji najglasnije višu protiv 'pedera' , u biti viču protiv samog sebe


Ovo bi mozda i imalo smisla da je identitet "kriticara" poznat, pa da, na taj nacin "kriticar" zeli da sakrije svoju pravu prirodu. Medjutim, kada se radi o forumu, gde su identiteti clanova anonimni - ovo misljenje predstavlja cistu glupost...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sub sep 11, 2010 4:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1802
Doro kažeš a mogao si kraće i jasnije: seks je moguć samo između dve jedinke suprotog pola iste vrste.
To je biološka činjenica. Samo tako se stvaraju potomci i seks postoji samo zbog oplonje.
Sve dugo je perverzija a ta reč znači izvrtanje nečega u nešto što prirodno nije.
Može da se radi jer ima neka rupa i nešto što može da se utrpa, ali nije prirodno predviđeno ni anatomski ni funkcionalno.
Takođe je sam seks pervertovan tako da se ne radi zbog stvaranja potomaka već samo zbog iživljavanja strasti.
I to je jedna vrsta perverzije ove prirodne funkcije. Kao i masturbiranje. U tom smislu se kaže da je to pervertovanje jer se nešto koristi za nešto drugo, a ne za ono što je prirodno namenjeno.

Pol i seksualnost su biološke činjenice i ne mogu da se ponovo biraju. Naravno, može neko da se hirurškim putem nagrdi tako da liči na suprotni pol, ali neće i biti drugog pola, ma kako sebe ubeđivao u to.

Video sam slučaj jednog jadnika koji je 'promenio pol', sada misli da je žena, živi od kurvanja (ko će s njim da živi?) i sav novac daje na hormonalnu terapiju jer bez jajca mu je potpuno poremećena hormonalna ravnoteža, i kada se to dogodi zaglavi na psihijatriji, jer ne uspe da zaradi uvek koliko treba za terapiju. To je pozadina 'njegovog izbora'. Za takvu sudbinu tih ljudi nisu krivi oni koji su protiv gej parada - već oni koji su za.

Ako će neko da se prca sa nečim drugim, pa makar i sa rupom u zemlji kao što rade u nekom afričkom plemenu da tako 'oplode majku zemlju' onda to jeste njegov izbor, alli ne mogu da odolim a da ga ne namažem govnima ako pokuša da me ubedi da je to prirodno i normalno.

Inače za vas mediokritete koji se 'orijentišete' kako vam vladari kažu, imate vest u engleskoj štampi, ne sećam se koji list je to nedavno objavio, o jednom tipu koji se prca sa svojom kerušom, vučijak je u pitanju. On je zoofil i o njemu pišu sve najlepše kao i o homoseksualcima, samo što je on 'orijentisan' na 'ljubav sa životinjom', jer 'voli životinje'.
Tako da znate kada homoseksualci zavladaju to nas čeka sledeće, i pedofili, naravno, već imaju svoje pristalice koji se stidljivo javljaju.
Počnite da spremate 'argumente' kako i to nije bolesno ni nenormalno, kako smo svi pomalo takvi, da su protiv njih samo oni koji imaju 'unutarnji grč' i zapravo 'idu protiv sebe'.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Masturbiranje - da ili ne
PostPostano: sub sep 11, 2010 4:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet feb 26, 2010 7:37 pm
Postovi: 67
Bravo Pantelija !!! Vrlo lepo receno...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 119 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz