Sada je: sub apr 27, 2024 12:31 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 537 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: sri sep 07, 2011 2:09 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Citat:
I mi smo i dalje energetski povezani na neki nacin(osjecam to,mislim da je to ranjeno svjesno od strane te osobe),

ta je osoba, u tom trenutku, bila nesvesna.
Citat:
depresija i bol u glavi ne posustaju…identično sve kao ta depresivna osoba sto me iscrpljivala, bas je sve isto…dlanovi mi se znoje nevjerojatno (isto kao kod te osobe a prije nije toga bilo), …bas ne kontam…

Citat:
Nije to bol, vise bih formulisala kao uticaj nečijeg tudjeg energetskog polja u mom, pa se sad moje tijelo i um ponasaju kao ta osoba, znaci ponasam se onako kakva nisam. Smatram se rječitom osobom, (za razliku od tog vampira), ali sam od istog pokupila cak i govorne mane, pa vise ne znam sastavit ni recenicu kako treba…kad pricam moja recenica se završava :” Daj zatvorite prozor ulazi nam ono”…(ono je prasina)…itd.


Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Hocu da vratim sebe, ………….

Sama si si dala odgovor i molitvu i to za duuuuugo vremena.


Nije to molitva, nije pocinjala sa Boze, ...prema tome nije to molitva...


Ako sam dobro zbrojila dva i dva, a rekla bih, po svemu sudeci, da jesam,
pomoci mozes jedino sama sebi. Ne uzdaj se u nekakav "spas" spolja, zaboravi na molitve, na reci, na sve nauceno i- seti se sebe.

U sustini, dala sam ti isti odgovor kao i promatrac.

A lekciju koju ne zapamtimo, moracemo ponavljati- pa ti gledaj s kim dangubis. Bolje da si cutala i gledala kako trava raste, ta tri meseca... skupa skola, ali sta ces, ucimo se dok smo zivi. Da si znala da ce ti o glavi raditi, sigurna sam da bi ga (tog sisavca, je li) zaobisla i to, u najsirem luku.

PS
Posto se zanimas reiki-jem, (osecas energiju), da si samo malo bila budnija, mogla si osetiti, sta se desava na energetskom planu. Kako ti polako, skoro neprimetno, u pocetku, izvlaci energiju, ne bi li ti se suzila svest. Pa se obezobrazi i pokusa jace. Tada bi vec ustuknula, i to bi bio prvi jaci znak za uzbunu. Ako tada odreagujes kako treba, malo ce se primiriti, pa ce pokusati ponovo, suptilnije. Tada ga vec mozes uociti mnogo lakse, jer ti je sva paznja usmerena na ono sto se desava. To bi bio drugi alarm i jos jedna mogucnost, da se maknes odatle. Zatim, nastupa period u kojem se, naizgled, nista posebno ne dogadja. I to je, ujedno, i poslednja prilika za- hvatanje magle, jer sledeci pokusaj je najsnazniji. Dotle, vec rizikujes da si u blagom/ jacem/ ili totalnom nokdaunu, i samo od tvoje budnosti zavisi sta ce se dalje desavati.

Ovo je moje iskustvo, sto ne znaci da se uvek i svima desava na isti nacin. Iznela sam ga samo kao primer, i (pametnijima) pruzila mogucnost da se nauce na tudjem iskustvu. Na zalost, to je nasa svakodnevnica, i ako je ne spoznamo na pravi nacin, rizikujemo mnogo vise od gubljenja zdravlja i vitalnosti. Stvari moramo nazvati pravim imenom, za dobro svih nas i nase sopstveno, naravno.

:love3:

_________________
sigma


Zadnja izmjena: sigma; sri sep 07, 2011 3:22 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: sri sep 07, 2011 2:23 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Hocu da vratim sebe, ………….

Sama si si dala odgovor i molitvu i to za duuuuugo vremena.


Nije to molitva, nije pocinjala sa Boze, ...prema tome nije to molitva...


Dobro, onda nemoj tako nego ako želiš započinji sa "Bože", ali ovaj forum baš i nije plodno tlo za religiju. Shvaćaš li da si ovim postom definitivno dala pljusku svemu na čemu se zasniva ovaj forum?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: sri sep 07, 2011 6:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
promatrač je napisao/la:
Pa zbog toga što te molitve prestavljaju, da moliš spas izvana... a javi s vremenom neki "bog" i "pomogne", samo kako i po koju cijenu.
.



I sam reiki s kojim radi je energija izvana!

Ono što se treba zapitati je da li je ona "pokupila" ponašanje te osobe na kojoj je radila ili osobu koja je bila na osobi s kojom je radila! Jer i to su mogućnosti događanja.....

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: sri sep 07, 2011 6:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
Ej tragom ptice dodo, nemoj tako teška biti prema sama sebi, da ne biš na kraju i opravdala svoje ime hahahahahah :wink:

Ovako, ovi ljudi su ti rekli puno toga dobroga i sa svima se slažem, svatko govori svoju istinu, i iskreno mišljenja sam da nije loše tražiti pomoć Boga ili kako ga već zvali, religija je užasna stvar koja samo razdvaja ljude - da se razumijemo, međutim može nam pomoći da osjetimo svjetlo u sebi koje je božansko (znam, sad i meni treba smajl za povraćanje, ali to je tako, svi smo mi božanska djeca i o tome nema razgovora). Nekada nije loše potražiti pomoć i izvana, pa tu su duhovni vodiči i anđeli koji samo čekaju pomoći, ali na način da ne govore ča treba napraviti, nego samo slušaju i to dovodi čovjeka do odgovora :)

Moj savjet ti je da: prvo prihvati da si se promijenila, makar i na gore i to na sliku i priliku osobe koju ne voliš. Prihvati da ta promjena je došla i ako treba ponovno češ se promijeniti, ako ništa drugo samo je jedno sigurno u životu - promjena. Prihvati i tu depresiju i tugu u srcu jer tako će ti biti lakše, čim se nečemu odupireš to i jačaš. Depresija može prekrasne stvari donijeti, iz tuge su nastala najbolja djela i svatko tko kaže da se uvijek treba biti sretan i radostan nije i neće upoznati pravu ljudsku prirodu i upravo zbog te sulude težnje da bude stalno sretan i NEĆE biti sretan. Prihvaćanjem ćeš otvoriti prostor reikiju. Reiki i dalje imaš, kad se jednom otvori kanal ne može se izgubiti povezanost sa izvorom, samo ga slabije osjećamo i zato HRABRO NAPRIJED jer ti to možeš, pa nećeš valjda ko i dodo nestati sa ovog svijeta, baš bi mi bilo žao, ipak si ti prva kojoj i dajem neke savjete ovako na forumu - ti si moja prva ptica :love1: hahahahahha


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: sri sep 07, 2011 7:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
slika
zajebano kod sapunica je to kad krenu onda krenu na vishe kanala/tema istovremeno pa ne zna chovek shta pre da klikne na daljinskom/mausu
zaplet i rasplet, kao i naslov ove sapunice :
" Povratak Nevinosti "
puno obecavaju,
nece valjda sad kad je najzanimljivije da puste reklame(k'o u onoj epizodi sa galebom koji masira chakre :toothy2: )
jedva chekam da vidim ko ce pre da povrati
dal' ce ptica dodo povratiti svoju nevinost :?: :angel4:
ili ce neki chlan foruma povratiti jucherashnje pivo :?: :tongue:
kladionica je otvorena :occasion5:

:glasses7:


:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: sri sep 07, 2011 7:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Kladim se u 10 piva da ce pticica poslusati @promatrac -a i shvatiti ovo sto joj je napisao u vezi "Hocu da vratim sebe, …………."

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: sri sep 07, 2011 9:01 am 
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Pa jasno je to meni. Ono nisam tinejdžerka koja razmišlja tako da mi se cini da nikad bol nece prestat. Naravno da ce prestat. Medjutim, plasi me to da ta bol nece izazvat neki zdravstveni problem.


Vrijeme ne liječi sve (i smatram da ovo uključuje u puno slučajeva i tzv. smrtni trenutak jer ni tada neke stvari ne bivaju "izlječene") pa tako uzeti zdravo za gotovo da će (naravno) prestat bi moglo biti porazno očekivanje. Ako ljudi imaju nešto na sebi ili ako je stvorena tzv. toksična povezanost (pristankom ili bez pristanka) to izgleda da ima tendenciju istrajavanja dok god se nešto ozbiljno ne pomakne u sustavu - npr. radom u promjenjenom/proširenom stanju svijesti ili dovođenjem dodatne energije koja bi mogla "otpuhati" nakačeno. Molitvom? Da, čak i molitvom kada bi to bila molitva, a ne mehaničko reproduciranje niza tuđih složenica u uobičajenom stanju (ne)svijesti.

Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
trazim pomoc pa je sve dobrodoslo, sve cu probat....osim govneta :D


U slučaju govneta kojeg ne bi željela probati, možda bi bilo dobro biti otvorena na mogućnost da si već neko vrijeme "na govnetu" i da ti ga se i dalje nuđa (... slučajno sam na cesti naletjela na ženu koja se bavi reikijem). Zanimljivo je promatrati nekritičko prihvaćanje reikija grubo ignorirajući čistoću kanala samo zato što "nešto" osjećamo. Za one željne senzacija ima izgleda i jače medicine: Rekonekcija i Anjina metamorfoza.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: sri sep 07, 2011 9:36 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
@sigma, osjecala sam izvlačenje energije jos u samom pocetku….jos od pocetka pocela sam se ponasati depresivno a onda se to stanje pocelo povećavati. Ali sa povećavanjem tog stanja, moja svijest se smanjivala…i ja sam sve manje mislila da sam upravu.
Zivim sama daleko od rodne kuce i familije, tako da mi nema niko svakodnevno oduzimat svjesno ili nesvjesno energiju kako to cesto neko zna u porodici da radi, tako da kad se i pojave vampiri u mom zivotu, lako ih je prepoznati, mislim da bih mogla to da se i ne bavim reikijem,.
@alf istina je ,mozda sam davajuci reiki pokupila osobine te osobe nemam pojma, ne vjerujem da sam pokupila osobine neke desete osobe jer…radi se o asocijalnoj osobi, vuku -samotnjaku koji se ne druzi s ljudima pa prema tome ne može ni da pokupi tuđu energiju.
@tzg pa ja sve i prihvatam kao skolu, drugog izlaza nemam, e sad, depresija je mozda donijela divne stvari Picasu, Mikelanđelu, Ticijanu, Bokaču, …ali ja nisam jedna od njih L
@prasimix mislis li da ce mi rekonekcija pomoci?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: sri sep 07, 2011 11:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Pa, pticice, nek' ti je sa srecom,
kako se to narodski kaze, mada, imamo mi jos po koju poslovicu, koja se na srecu odnosi, a jedna od njih je: http://vukajlija.com/u-srecu-se-uzda-lu ... tan-u-svoj

:love3:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: sri sep 07, 2011 11:59 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
jojjjj ptico jedna izgubljena :wink: ja bi ti pomogao da mogu, ali depresiju je potrebno sam sa sobom rješiti. I daj, od te depresije iskreno nemaš ništa, ona je OK jedno vrijeme (uzmimo 5 godina maksimalno) nakon toga postaje preveliki teret, a život je ispred tebe, daj si kuraja (kuraja - vjere u sebe po istarski) :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: sri sep 07, 2011 3:37 pm 
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
@prasimix mislis li da ce mi rekonekcija pomoci?


Nisam ništa rekao ... još jednom vidi zadnji odgovor Sigme i možda ovdje.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: sri sep 07, 2011 3:58 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa vajda su i vremena velikih promjena nešto kriva, ja sam primjetio velike promjene baš kad su prošle one pasje vručine.

Alf, relativno gledano je reiki izvana, ali da li to prepoznaješ kao sebe iako je "izvana" ili je to tamo nešto što dođe i nisi to ti?
Mislim da li je to sa samog izvora ili je od viših entiteta koji se prepelcaju prilikom inicijacije?
Nemoj me shvatiti ko da kritiziram, samo sam znatiželjan kakav je osjećaj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: čet sep 08, 2011 7:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
promatrač je napisao/la:
Pa vajda su i vremena velikih promjena nešto kriva, ja sam primjetio velike promjene baš kad su prošle one pasje vručine.

Alf, relativno gledano je reiki izvana, ali da li to prepoznaješ kao sebe iako je "izvana" ili je to tamo nešto što dođe i nisi to ti?
Mislim da li je to sa samog izvora ili je od viših entiteta koji se prepelcaju prilikom inicijacije?
Nemoj me shvatiti ko da kritiziram, samo sam znatiželjan kakav je osjećaj.



Promjene koje spominješ su možda uzrok, ali promijene se stalno događaju - ako se isključivo njima usmjeravamo – stavljamo sebe u ulogu onoga koji ne može reagirati slobodnom voljom, ako unutar njih ne činimo promijene na sebi i svojoj percepciji. Dakle, što god se događalo takvo je da unutar toga možemo plivati bez muke. Samo to trebamo uvidjeti. U tom kontekstu one jesu čak i apokaliptične, ali apokalipsu treba percipirati drugačije od udara primjerice kometa na zemlju.

Reiki je po svemu što je o njemu napisano, a i po percepciji koju imam – dakle govorim o svom viđenju reikija - izvana!
U reiki se iniciraš, spajaš s izvorom i kasnije koristiš u radu simbole. Ostavimo po strani količinu novih reiki majstora, činejnica je da se otvaraju kanali da bi majstor mogao raditi, kako na sebi tako i na drugome.
No, možemo pogledati i opciju da je reiki iznutra, da je došao iz nas – što svakako i je nakon što smo inicirani, ali njegovo polazište nije u nama već u vanjskom izvoru!

Ako radiš s simbolom koji je izvan tebe i nema polazište tvog svijesnog razumijevanja kao dijela tebe – on je izvana. Ako je pak moguće da je dio tebe – opet imaš problem, jer ako se zapitaš odakle je (a većinom se ne pitaju!) – znači da ga ne poznaješ dovoljno da bi njime radio.

S koje god strane kreneš dolaziš do iste stvari – nepoznavanja onoga s čim radiš. U skladu s onime što današnji inicijati pričaju, oni ne uzimaju reiki iz sebe, već izvana (s izvora), to što tokom vremena razviju vezu s simbolima s kojima rade može imati nekoliko značenja, ali svaki od «majstora» bi trebao znati da čak i da je u potpunosti svijestan odakle dolaze simboli – treba ostati oprezan. Jer, kako biti siguran u «izvor»?
Kad kažem oprezan, mislim to u smislu da čak iako «zna» da je to unutar njega – sve ispita. Razlog je jednostavan – teško da se itko od nas poznaje dovoljno duboko da bi bio siguran.
A upravo to radi većina reikista – potpuno sigurni u iscjeliteljske moći reikija – rade s njima na sebi i drugim ljudima. Ne znam da li se ikada zapitaju o svemu ovome, jer ovdje bi reiki bio u biti u pozadini događanja, a u prvom planu poticaj zašto netko pomaže drugima nečime što nije on - već nešto izvana ili nešto što možda dolazi iznutra – ali to nikako do sada nitko nije mogao dovoljno jasno objasniti? Odgovor bi bio pomoć drugome i vjerovanje da je ta pomoć svrsishodna. Radi se o na prvi pogled plemenitoj misli, ali sve nakon toga je jedna mogućnost da stvari neće ispasti tako.

Ovdje se otvara i mogućnost da smo incijacijom u reiki i otvaranjem kanala – otvorili i put za razna nakačenja. To je kao da smo izgradili autoput bez naplate. I sad svi koji žele dolaze. Nećeš ih primjetiti ako nemaš unutar sebe oprez za «samo pregledavanjem» ili opciju mogućnosti da postoje entiteti koji kroz ovako otvoren kanal traže mjesto za suživot.
Kad sam odgovarala ptičici – mislila sam baš na mogućnost da je «radom» nakačenje s one žene pozvala k sebi, a eventulanom entitetu nije bio problem ući jer svi oni vole potegnuti autoputom na kojem nema kontrole.

Ne bih sve ovo spominjala da nisam upoznala dvije osobe koje su se bavile reikijem i koje su na taj način «pozvale» sebi goste.

Ali možemo se vratiti ptičici dodo – pa uvidjeti da je u postu od 1. rujna rekla kako je prestala osjećati reiki (bilo bi inetresantno znati kako ga je do tada osjećala!) jer se počela družiti s energetskom pijavicom...tu spominje i prestanak druženja i ponovno osjećanje reikija! U sljedećem postu od 5.9. kaže: «još osjećam njihovo prisustvo na sebi» - što otvara pitanje kad je jedna žena prešla u množinu? Nadalje sve što navodi kao događanje i osjećaje da se promijenila izaziva sumnju da je nešto/nekog moguće dobila na «poklon». Osjećaj da je netko uzeo dio nje – vjerojatno misli na reiki! – zaboravljajući da je inicirana u njega i da on nije nešto što je sama svojim radom osvijestila i prepoznala pa nastavila koristiti, je isto simptomatičan - jer da je tako, da je to dio nje – nitko joj to ne bi mogao oduzeti! Ali, ako je dobila goste u bilo kojem obliku – sebe je maknula na mjesto «ispod» te se sada teško «vidi». Tu dolazi do toga da ste joj ti i Sigma dali izvrstan savjet - koji ona ne prepoznaje, jer je naučena na pomoć izvana. U konačnici da je išla putem koji ste joj sugerirali, mogućnost za ovo događanje u kojem se nalazi bila bi minimalna.

Ono što sam primjetila pričajući s ljudima koji su radili s reikijem je sljedeće:
na samom početku sve je divno, toliko divno i moćno da pomisliš kako korištenje simbola liječi sve. Vidljiva su velika "čuda" i čovjek ne može vjerovati kakav je dar dobio. Međutim, tokom vremena stvar se preokrene i počnu se događati stvari slične ovima o kojima priča Dodo. Uključujući isti simptom – jaku glavobolju, znojenje dlanova itd....Ti ljudi su skidali sa sebe nakačenja koja su došla – baš kroz taj otvoreni kanal.
Pa ja u biti nemam drugog pitanja osim – tko je izvor?

Ovdje ću se sada osvrnuti, kad već pišem ovaj esejski post i na Tzg-a kojem je sasvim normalno biti 5 godina u depresiji! Kao i da je dovoljno da mi sami poželimo nešto skinuti sa sebe te uvjerenje da je to uvijek moguće. To je djelomice točno, ima toga što možemo skidati, ali za to je nužno barem djelomično prepoznavanje tko smo, kako bi uopće primjetili i nešto strano na sebi, a to je nemoguće ako stalno ovisimo o pomoći sa strane.


Dakle, odgovor tebi Pormatrač bi bio kako je reiki moguće otvaranje kanala i kako je ovakvo bavljenje njime poput poteza da djetetu koje ne zna čitati sada doneseš «Rat i mir» i očekuješ da ga čita s razumijevanjem.
Nije ovdje problem u reikiju već u ljudima koji vole prčkati vođeni impulsom da će time čak i pomagati drugim ljudima. Što je poprilično ozbiljno ako se krene od pretpostavke da ni oni sami pojma nemaju s čim imaju posla, a bogme ni jesu li kada rade s drugim ljudima - to oni – bez posjetitelja!
Ovo bi mogla biti jako duga rasprava – dovela bi do polazišne točke – percepcije onoga tko odluči biti iniciran u reiki i njegovih motiva za to prije i nakon inicijacije.
Što se tiče pitanja je li reiki izvana ili je to samo nešto što dođe – po meni ono što dolazi iz tebe nema potrebu za simbolima. Jer kad dođe kristalno ti je jasno što je! A izvor je u tebi, sve je sada i ovdje.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: čet sep 08, 2011 9:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
E na toliko esejsko obrazloženje mi se ni neda odgovoriti. Mičem se od ovog foruma jer sve je puno nepotrebne paranoje i straha :|


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: čet sep 08, 2011 11:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
tzg je napisao/la:
E na toliko esejsko obrazloženje mi se ni neda odgovoriti. Mičem se od ovog foruma jer sve je puno nepotrebne paranoje i straha :|
sretno... 8) bok

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: čet sep 08, 2011 2:05 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Hvala alf na pojašnjenju!
Sviđa mi se tvoj esej ako ti to nešto znači. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: pet sep 09, 2011 6:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Nema na čemu.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: pet sep 09, 2011 10:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Citava diskusija na ovu temu. Zanimljiv ti je ovaj post Alf, stoga ako ima puno nejasnoca pokusat cu da ih razjasnim. Dakle….
Rekla sam da sam prestala osjecat reiki i pitala si se kako sam ga osjecala prije? Vrlo jednostavno. Kad sam tretirala mjesta koja su u sebi imala negativne energije na mojim dlanovima su se osjecali trnci. Sto vise se osjecalo trnaca (ne znam jel ovo pravilno receno al bitno je da se razumije sta zelim reci) time mi je bilo jasno da je to mjesto puno negativne energije. Ti isti trnci znali su se osjecat cak i do laktova a i ramena, sto mi je govorilo da se radilo o visegodisnjoj zadrzanoj negativnoj energiji koja je znala prouzročiti upale i bolesti. Sad ne osjecam bas toliko reiki, ali sasvim malo…
Energetska pijavica zbog koje je sve pocelo, djelovala je na mene na takav nacin da sam se cesto svadjala sa istom osobom, ali samo ja, suprotna strana se uvijek smijala, tako da je izgledalo da se svadjam sama sa sobom. Nisam neki svadjalacki tip ali ta osoba me nervirala zog sitnice. Kad kazem da “jos osjecam prisustvo te osobe na sebi” pod time podrazumijevam stanje u kojem se ta osoba nalazi….dakle stanje koje meni ne pripada a to je: znojni dlanovi, depresija itd….a zasto je jedna zena presla u množinu je zbog razloga sto je mislila da je nakacila vise entiteta na sebe…
Kada sam rekla da je neko uzeo dio mene, time sam mislila na svoje stvarne osobine koje imam od rodjenja, a ne na reiki, …cak sam o tome razmišljala, da li postoji mogućnost da ti neko “ukrade” tvoje osobine…

O reikiju sam citala i prvi put sam inicirana prije 4,5 godine. Praktikujem ga svaki dan vec 2g. Slabo ga praktikujem na drugima, vise na sebi, ali eto desilo se to sto se desilo. Sjecam se da mi je ta ista osoba govorila “kao da smo energetski povezani” sto mi nije bas bilo jasno, al’ dobro sad…

Sto se tice mog stanja, depresija me manje drma, ali se budim nocu gotovo uvijek u isto vrijeme. Sinoc me probudio cudan bol stomaka, a preksinoć sam se jednostavno probudila iz cista mira….neku noc me gusio mrak itd.

Pokusavam sama da se izborim. Meditiram i valjda ce biti dobro…

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: pet sep 09, 2011 10:21 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned feb 28, 2010 4:29 pm
Postovi: 355
nat je napisao/la:
slika
zajebano kod sapunica je to kad krenu onda krenu na vishe kanala/tema istovremeno pa ne zna chovek shta pre da klikne na daljinskom/mausu
zaplet i rasplet, kao i naslov ove sapunice :
" Povratak Nevinosti "
puno obecavaju,
nece valjda sad kad je najzanimljivije da puste reklame(k'o u onoj epizodi sa galebom koji masira chakre :toothy2: )
jedva chekam da vidim ko ce pre da povrati
dal' ce ptica dodo povratiti svoju nevinost :?: :angel4:
ili ce neki chlan foruma povratiti jucherashnje pivo :?: :tongue:
kladionica je otvorena :occasion5:

:glasses7:


:love3: :love5: :love3:


Nat, hajde otvori još negdje kladionicu. :rotfl: Hahaha, slažem se, doista sa pričama na ovoj temi, o ostalim bi se dalo još razmisliti.Zašto nema smajlija koji jede kokice , pije kafu ili plete čarape, hitno mi treba... :-#


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: pet sep 09, 2011 10:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Ovima koji ismijavaju, predlazem da gledaju Ezela, Santu Barbaru, ili citaju "Trece oko" ili druge mahalske novine....

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 537 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 84 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz