Sada je: sub apr 27, 2024 8:25 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 537 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: uto jun 21, 2011 5:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
Hej, novi sam korisnik i baš me interesira dali se još raspravlja o reikiju na ovom forumu ili sam zakasnio. Nema veze, ja ću tu napisati ča imam za reći, pa vi nastavite ako želite. Pročitao sam većinu toga ča se piše o reikiju - previše razglabanja o naplaćivanju, i mogu reći da stvarno osjećam ponekad previše agresivnosti i negativnosti u komentarima koji puštaju neki članovi (koji se btw mogu vidjeti na drugim temama i tamo isto komentiraju vrlo oštro i zapravo jadno), ALI ima i puno lijepih stvari koje su neke osobe napisale i mogu reći samo da mi je čitanje pozitivnih i poticajućih komentara i pružanja znanja pomoglo tj. zapalilo je opet onu iskru za korištenjem reikija koju sam imao kad sam s njim i počeo (14 godina, ne znam još nekog tko je tako rano počeo s reikijem, barem u mojoj okolici), sad imam 21 godinu. Od kada sam primio reiki moj život se promijenio za 180 stupnjeva naravno na pozitivno. Trenutačno imam 3 stupanj i mogu reći da je to najveća lekcija koju trenutačno imam u životu, imam ga već 3 godine i iskreno teško napredujem u oslobađanju okorjelih emocionalnih obrazaca (inače sam Riba, pa možete pretpostaviti kakav utjecaj imaju emocije na mene :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) Ali nije to ništa, dok imam reiki.

Uglavnom, da ne zamaram sebe i druge sa bla bla bla kako je meni teško u životu, jer nije, imam sve ča mi je potrebno ;) HTIO BIH POHVALITI arowen za njeno tako lijepo pisanje o reikiju, i osobno htio bih Vam zahvaliti što se svojim pisanjem probudili ponovno želju za iscjeljivanjem i vjeru u moje intuitivne sposobnosti koje imam. Baš Vam hvala, osjećam da ste jedna jako pozitivna osoba, jest da imate malu dozu straha u sebi i malo ste plaha po svojoj prirodi, i mora da ste neki vodeni znak hahahaha

Eto samo to, učlanio sam se samo da bi Vam zahvalio, ali i zahvaljujem svim ostalima, bez obzira na to dali su vaši komentari bili više ili manje od pomoći, sve je to tako kako treba biti. Nadam se da će te ovo pročitati i želim vam svu sreću u daljnjem napredovanju i ostvarenju pomirenja sa strujom života :angel4: Baš je ugodno naći ovakav forum gdje se puno toga može novoga saznati, ali dajte ljudi malo pretjerujete s tim gmazovima iz neke druge dimenzije, doslovno dok se čitaju postovi ima se osjećaj da su tu svuda oko nas i jedva čekaju da nas pojedu, ma pustite brigu na veselje, život je jedna velika igra, nije toliko opasan koliko se čini, uostalom, šta vam oni mogu, oni su samo ružni gmazovi, neke zmije :occasion5: vi ste jači od svega, to je najveća lekcija koju sam naučio u životu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: uto jun 21, 2011 9:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
je stari, čestitam na pozitivi.
Reiki isto smatram darom koji trebamo koristiti, usprkos nekim negativnim komentarima.
Ali da treba biti svjestan svega-TREBA.
Zato se ne slažem sa zadnjim komentarima.
Hvala ti što si se javio, napiši koje iskustvo sa Reikim-em :)

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: sri jun 22, 2011 9:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
a ima ih mnogo, ali evo jednog: jednog dana sam, kako sam tek dobio 2 stupanj i simboli su mi bili baš interesantni, meditirao na njih. Kad sam došao na 3 simbol, sve je išlo ok, mislim boje-plava, bijela, pa vizualizacija itd. i onda me polako odnesao na neko mjesto koje nikad prije nisan ni zamislija (a imam stvarno bujnu maštu).

To mjesto je neka plava galaksija, i tamo puno "duša" dolazi. Tamo se može plutati po toj zvjezdanoj prašini, može se pustiti da taj fluid prođe kroz tijelo i odnese sve loše energije, pa može se i jesti to i onda se probava može poboljšati itd. stvarno ima puno primjena, ali ono najbitnije je da se tamo osjećam baš DOMA, kao da je to moj dom, čak se ni u mojem stanu i kući ne osjećam doma kao tu :shock:

Ta plava energija mislim da je reiki, ali nisam siguran, nikad je nisam pitao, jer s tom se galaksijom može i pričati hahahahah da... i ako si stvarno u klincu, onda možeš otići u centar te galaksije i odjedamput se nađeš u velikom azurnom balonu, jajetu, ko lady gaga u onom jajetu ahhahaha i gledaš svoje tijelo kako postaje bijelo bijelo, doslovno svjetli. I tako ostaješ u tom balonu koliko želiš i osječaš se toliko snažno, kao da si se priključio na neku svemirsku utičnicu i sad toliko toga se kanalizira kroz tebe da se počneš znojiti.

I nakon toga, kad osjetiš da je gotovo i da si se napunio, jednostavno se osjećam lakšim i ništa me više ne brine, ne ljuti, baš sam radostan :angel4: Eto to je jedno iskustvo, tako uvijek kad sam loše volje ili kad jednostavno se želim osjećati baš onako coollll onda otiđem tamo uz pomoć 3 simbola, ali više mi niti ne treba, već sam pretplaćen tamo, čim zamislim tamo sam. Ima još jedna meditacija i došla mi je tijekom meditacije na prvi simbol, budem na vrhu piramide u Egiptu, sumrak je i tolika tišina i onda se spajaju kroz mene energije Zemlje i sunca kroz simbol iznad glave i pored srca :) To su jedna od iskustava, šta kažeš na njih, jesi li imao/a ista, slična ili ništa ovako


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: čet sep 01, 2011 9:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Meni se desilo nesto zanimljivo: prestala sam osjecati reiki, ali odkako sam se pocela druziti sa jednom osobom koja je bila energetska pijavica. Nakon 3 mjeseca druzenja, prestala sam se druziti i reiki sam pocela ponovo osjecati....sta bi moglo biti to?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: ned sep 04, 2011 2:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
jednostavno, energija te osobe ti je spriječavala kanal s Univerzumom i reikijem i zato nisi niš osjećala. Kad se makneš od tih ljudi, kanal je lakše uspostaviti, jer za to vrijeme druženja s njima svu tvoju pažnju, a time i energiju, usmjeravaju na sebe i gubiš kontakt sa sobom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: pon sep 05, 2011 8:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Maknula sam se, ali jos osjecam njihovo prisustvo u sebi , nekako mi je neobjasnjivo sve ovo, kao da je bacena neka magija na mene pa se ponasam kao ta osoba, a nisam ja takva,potpuno sam drugacija....i da, reiki mi fercera :)

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: pon sep 05, 2011 10:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jun 21, 2011 4:55 pm
Postovi: 99
obično su takve osobe odraz naših slabosti u nama samima, oni te osobine izvuču na vidjelo, jer ipak slično privlači slično, ali neka te to ne zabrinjava, jer imaš reiki i dobru volju da probaviš te osobine kako biš napredovala sve više. Nije ništa loše u tome da se i neko vrijeme ponašaš kao ta osoba, to je normalno jer ostaci energije i veza uvijek ostaju u nama neko vrijeme, odnosno koliko mi to sami želimo (karma i te spike...). Gle i ja sam se družio s takvim osobama, i dalje, nakon 4 godine se ponekad ponašam kao i oni, ali su mi pokazali ono ča bi treba prihvatiti u sebi i pustiti to jer mi više nije potrebno, pomalo, imamo vremena koliko želimo ;) E i slučajno se nemoj osjećati loše, griješno ili tako nešto jer to samo onda pojačava te osobine i neg energije, čim prihvatiš da je to tako, sve se promijeni i na kraju mana postane vrlina :angel4:

I koja magija molim te, mogli su oni i baciti neke čiri biri na tebe, ali mi smo jači od svega, niti jedna kletva nije jača od čovjeka, na kraju krajave imamo svi slobodnu volju, ako ne želiš nešto to neće ni biti u tvom životu, barem ja tako mislim, a ako su te i začarali ideš kod nekog da ti to skine 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: uto sep 06, 2011 9:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Pokušavam da sebi pomognem, ali sve sto uradim traje kratko. Psihicki sam skroz otisla, plakala bih zbog svake sitnice. Ne kontam sta se dešava samnom i gdje je ona vedra strana mene? E sad zanima me ako neko može odgovoriti. Kad ti osoba iscrpi energiju ili napravi neku blokadu da vise ne možes koristi reiki, sta se tad dešava? Da li je osoba na neki nacin “podmetla” svoj program tebi kako bi se osjecala isto kao ta osoba, ili se desilo nesto drugo? Osoba je “uzela” dio tebe i sad hoda sretan ispunjen onom mojom pozitivnom energijom koja mi je davala veselost? Ajmo rec to plastično “uzeo je dio moje srece, dio mog kolaca”? I mi smo i dalje energetski povezani na neki nacin(osjecam to,mislim da je to ranjeno svjesno od strane te osobe), ali kako da skinem tu povezanost jer me muci i iscrpljuje? Da li da radim reiki na situacije? Ne znam ni ja vise sta mi je ciniti.
Slucajno ili namjerno, srela sam jednu zenu maltene na putu (bavi se reiikijem) i zapisala sam jednu interesantnu molitvu koju praktikujem ali depresija i bol u glavi ne posustaju…identično sve kao ta depresivna osoba sto me iscrpljivala, bas je sve isto…dlanovi mi se znoje nevjerojatno (isto kao kod te osobe a prije nije toga bilo), …bas ne kontam…evo molitve:
Svim nepozvanim uticajima u mojoj auri saljem ljubav u svjetlost, svi ste vi cjeloviti i iscijeljeni, vi se sada ne bojite i nije vas strah, svako od vas ima svoje savršeno mjesto za otici i ja molim i trazim od moga viseg JA da vas tamo odvede, idite u miru svako od vas.

Ako neko ima ideju, ili savjet, vrlo rado cu primijeniti. Samo da napomenem da sam koristila i tehniku emocionalne slobode, ali kratko traje, mozda nekih pola sata i opet se sve vrati….

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: uto sep 06, 2011 9:30 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Zvuči mi ko da si izgubila kontinuitet, izgubila si ono da tvoj sistem ide po svojoj utvrđenoj putanji ko podmazan.
Sad zbog toga ide sekirancija jer treba svojom energijom stvoriti novi kontinuitet, novi smisao koji će raditi a unaprijed gledano to je uvijek neizvjesno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: uto sep 06, 2011 9:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Tragom_ptice_dodo

Evo, ove dvije molitve su mi pri ruci:

Od hune:

Aloha
Bozanski Stvoritelju,oce, majko i dijete u jednom.
Ako su moja familija, moja rodbina ili moji preci
nekoga uvrijedili,povrijedili ili na nedostojan nacin tretirali,
ili njihova familija, njihova rodbina, ili njihovi preci
sa rijecima, ponasanjem ili djelima
od pocetka stvaranja svijeta do danasnjeg dana
tada molim (molimo) ovdje za Oprostaj.
Neka ovo bude Molitva ciscenja i oslobadjanja
od svih losih osjecaja, sjecanja, blokada, energija i vibracija
I sve ove nezeljenje energije pretvori u cistu Svjetlost.
Tako je, i tako treba da bude, danas i zauvijek

Amama! (Amen)

od Lazareva:

"Gospode, Stvoritelju, koji si stvorio mene! Moja ljubav prema
Tebi je najveća sreća i smisao moga života. I sva zemaljska sreća
koju sam imala i koju ću imati, za mene i za moje potomke uvijek
će biti sredstvo, način, da se uveća ljubav prema Tebi. I sve što
se dogodilo i što će se dogoditi prihvaćam kao Tobom dano, i moja
duša prihvaća to s ljubavlju"
Najveća sreća, užitak i smisao života za mene i
moje potomstvo -jest ljubav prema BOGU


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: uto sep 06, 2011 10:07 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Na bih htio kvariti molitve ali... gdje mi je onaj smajlić za povraćanje!?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: uto sep 06, 2011 10:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Hvala na molitvama pretpostavljam da su one ujedno i ciscenje mog duha?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: uto sep 06, 2011 10:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
promatrač je napisao/la:
Na bih htio kvariti molitve ali... gdje mi je onaj smajlić za povraćanje!?

A zasto smajlic za povracanje? Daj neku ideju, sta da radim?

Moj strikan je vazda govorio "Kad bi mi neko reko da bi mi govno pomoglo, ja bi ga razmutio i popio"....trazim pomoc pa je sve dobrodoslo, sve cu probat....osim govneta :D

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: uto sep 06, 2011 10:18 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Pa zbog toga što te molitve prestavljaju, da moliš spas izvana... a javi s vremenom neki "bog" i "pomogne", samo kako i po koju cijenu.
Smiri se i promatraj se i novi kontinuitet će se sam izgraditi, jaći nego je prije bio, a protiv boli u međuvremenu nema nekog naročitog lijeka, bol dođe i ode, a uvijek kad dođe izgleda ko da nema nade pa te tako mori. ... no rekao sam bol ode ma kako grozno izgleda u tim trenucima, samo treba čekati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: uto sep 06, 2011 10:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Pa jasno je to meni. Ono nisam tinejdžerka koja razmišlja tako da mi se cini da nikad bol nece prestat. Naravno da ce prestat. Medjutim, plasi me to da ta bol nece izazvat neki zdravstveni problem, e tad bi bilo zeznuto, jer sam uvijek bila čila, zdrava i vesela. Nije to bol, vise bih formulisala kao uticaj nečijeg tudjeg energetskog polja u mom, pa se sad moje tijelo i um ponasaju kao ta osoba, znaci ponasam se onako kakva nisam. Smatram se rječitom osobom, (za razliku od tog vampira), ali sam od istog pokupila cak i govorne mane, pa vise ne znam sastavit ni recenicu kako treba…kad pricam moja recenica se završava :” Daj zatvorite prozor ulazi nam ono”…(ono je prasina)…itd. Vjerovatno izgleda smijesno iz perspektive nekog citaoca ovih redova, ali meni nije ni najmanje.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Zadnja izmjena: Tragom_ptice_dodo; ned aug 03, 2014 4:18 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: uto sep 06, 2011 10:32 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Hocu da vratim sebe, ………….

Sama si si dala odgovor i molitvu i to za duuuuugo vremena.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: uto sep 06, 2011 10:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
promatrač je napisao/la:
Tragom_ptice_dodo je napisao/la:
Hocu da vratim sebe, ………….

Sama si si dala odgovor i molitvu i to za duuuuugo vremena.


Nije to molitva, nije pocinjala sa Boze, ...prema tome nije to molitva...

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: uto sep 06, 2011 10:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
promatrač je napisao

Na bih htio kvariti molitve ali... gdje mi je onaj smajlić za povraćanje!?

---------------------------------------------------------------------------

Eto vidis draga "tragom ptice dodo" koliko je velika energetska moc molitve, promatracu vec sve negativno ide napolje, uskoro ce se procistiti!

PS. Stvoritelj je u nama, a ne van nas! :love3:
Nadam se da si citala Lazareva!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: uto sep 06, 2011 10:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
HO_OPONOPONO je napisao/la:
promatrač je napisao

Na bih htio kvariti molitve ali... gdje mi je onaj smajlić za povraćanje!?

---------------------------------------------------------------------------

Eto vidis draga "tragom ptice dodo" koliko je velika energetska moc molitve, promatracu vec sve negativno ide napolje, uskoro ce se procistiti!

PS. Stvoritelj je u nama, a ne van nas! :love3:
Nadam se da si citala Lazareva!


Jesam Lazarev je sjajan, jos jednom hvala ti :)

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reiki - alat za lječenje i napredak
PostPostano: uto sep 06, 2011 10:48 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
"stvoritelj" je u nama ako "uđe" ili ti uđeš k njemu, a o stvoritelju bez navodnika ne bi jer ne bi ništa mogao riječima opisati.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 537 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 89 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz