Sada je: sub apr 27, 2024 7:04 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: čet jan 23, 2014 10:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet jan 23, 2014 10:37 pm
Postovi: 1
Pozdrav svim forumasima i administratorima.
Videla sam da se i na ovom forumu pisalo o Multiple sklerozi. Od ove bolesti bolujem vec vise od deset godina ili bolje receno borim se sa njom Znam koliko je tesko i zelim da sa ostalima koji imaju problem zvan MS podelim neke vrlo korisne informacije koje se ticu oporavka i usporavanja Ms-a. Imala sam puno puta relapse ili pogorsanja da bih nakon uzasnih terapija kortikosteroidima osecala poboljsanje. Saznala sam za asocijaciju za naučna istraživanja i herbalnu medicinu Sibra 1990 iz Zrenjanina. Na ovom linku mozete vise saznati o ovoj asocijaciji.

http://www.lekovitobilje-sibra.com/

Imala sam na jednom oku utisak zamagljenosti, kao da je slika postajala sve belje i belja.To se meni vise puta desavalo tako da sam znala o cemu se radi ali mi se nije islo lekaru jer sam znala da cu samo infuzije i injekcije moci da dobijem. Moj decko koji se cini mi se protiv moje bolesti bori cak i vise od mene, je slucajno naisao na ovaj sajt i ja sam ih odmah pozvala i narucila cajeve. Neko bi mozda pomislio da sam lakoverna ali znate kad nemate mnogo izbora pokusavate sve sto mozete. Jedno pakovanje od 3 vrste cajeva pila sam 2 meseca, pridrzavala sam se svih upustava i postovala sve dodatne savete ( hristijan namaz, kapi od belog luka, limun, kopriva, presni obrok, alkalna voda) i posle dva meseca moj vid se vratio u normalu. I ja sam prezadovoljna i vrlo zahvalna. Preparat je prirodan ,znaci nema setnih dejstava i cena je vrlo pristupacna a mogu ga nabaviti i ljudi koji ne zive u Srbiji. Kada sam im javila da sam prezadovoljna dejstvom njihovih cajeva dobila sam mail koji takodje zelim da podelim sa vama. Kopiracu od reci do reci

------------- Poštovana Snežana jako mi je drago da se vidi napredak i prestanak nekih simptoma bolesti.Naravno da se radujem kad čujem dobre vesti a kad su vesti loše-to me iskreno boli.Srećom,ni nepamtim da nam je u poslednjih nekoliko godina neko prijavio loš rezultat.
Što se tiče uzimanja preparata,ja sam rekao u intervjuima da se uzima barem 2xgodišnje isključivo iz finansijskih razloga.Mnogi ljudi ga uzimaju i neprekidno,apsolutno nema nikakvih kontraindikacija niti propratnih štetnih efekata. Pogotovo u kritičnim slučajevima,redovno uzimanje je neophodno,a u februaru će u dnevnim novinama izaći intervju oca obolele devojke od ms-a,to je jedan od najtežih slučajeva što sam video,totalna nepokretljivost,ishrana putem šprica(spazam i u vilicama).Nakon godinu dana naših metoda pokreće obe ruke,normalno jede i smeje se.
Vi možete nastaviti sa preparatom ali ako i pravite pauzu,obavezno nastavite sa alkalnom vodom,limunom i drugim savetima sa prospekta.-----------------

Eto ja sam zelela da preporucim njihove cajeve i da na taj nacin bar nekoj oboleloj osobi pomognem. Na svim ostalim forumima na kojima se govori o Multiple sklerozi predlozicu ljudima da probaju samo zbog toga sto nisam sebicna i zelim da verujem da prirodni lek postoji i da za njega treba svi oboleli da saznaju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 90 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz