Sada je: sub apr 27, 2024 2:12 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: pet dec 24, 2010 12:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 24, 2009 1:42 am
Postovi: 365
Kakve su razine općenito poboljšanja koja ljudi dožive od ove procedure? Jedan član gore izgleda nije imao bitnija.

_________________
Svo naše znanje, koje je tek informacija, može biti vrijedno ili bezvrijedno. Upijajući ga poput spužve, možemo ga lako ponavljati i pričati o njemu logično i uvjerljivo, bez da razumijemo išta o njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: sub dec 25, 2010 1:27 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto dec 21, 2010 10:27 pm
Postovi: 5
Samo tako je napisao/la:
Kakve su razine općenito poboljšanja koja ljudi dožive od ove procedure? Jedan član gore izgleda nije imao bitnija.


Razina poboljšanja ovisi o stupnju sklerodiranog tkiva CNS-a i stupnju i obimu obstrukcije venskog
sustava svakog pojedinca. Pitanje je, kakve će se kome flebografijom detektirati ekstrakranijalne venske malformacije . Postoperativno su veliki problemi sa restenozama proširivanih vena. Pa se problem venske odvodnje vraća na početak,"Intervencija nije čarobni štapić"kaže dr. Dragan Milić.

Miš bijeli sreću dijeli


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: uto feb 22, 2011 11:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 9:21 pm
Postovi: 82
[quote="Samo tako"][quote="bandja"]Posle mesec ipo dana od intervencije,a sobzirom da imam od 2004 god dijagnozu PP MS-a,poboljsanja su minimalna u svakom pogledu,mokrenje se redukovalo,lakse pravim korak to jest manji je spazam i ukocenost i u nogama i u rukama.
Intervenciju sam radio u Nisu..
Ovo je emisija o CCSVI-u u kojoj ucestvuju dr.iz Nisa,vredi posalusati,traje skoro sat vremena.


http://b92.fm/player/7/70313/[/quote]Znači poboljšanje nije veliko?[/quote]

Ako smem da savetujem nešto jednostavno, ne škodljivo a možda jaaaaaaaaako učinkovito. Neka istraživanja to pokazuju: Natrijum askorbat, iliti C vitamin u obliku soli. Lako se pravi od C vitamina iz apoteke (askorbinska kiselina, obavezno od 1000mg -čistiji je), sode bikarbone i vode. Ja ću dati omer koji meni najviše odgovara kod pravljenja: 100 g C vitamina, 50 g sode i 1dl vode. Treba da se pravi u tegli od najmanje 1 l ,jer je reakcija otpuštanja CO2 prilično burna. Kad se reakcija završi, prespe se u manju teglicu i drži u frižideru. Uzima se po jedna kašikica u pola čaše vode, više puta dnevno. Mora se svaki puta promešati ili promučkati pre upotrebe. Konačna količina se poznaje po tome što se dobije proljev (nije šala). Tad se malo smanji i to je to. Pokušajte vi sa MS om, već znate da ne može da škodi a može jako da pomogne. Ovaj oblik C vitamina čisti krvne sudove i upravo on rešava problem koji dovodi do MS_a (kako je već napisano o uzrocima u nekom od postova ovde).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: sri feb 23, 2011 5:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
barajevo je napisao/la:
Samo tako je napisao/la:
bandja je napisao/la:
Posle mesec ipo dana od intervencije,a sobzirom da imam od 2004 god dijagnozu PP MS-a,poboljsanja su minimalna u svakom pogledu,mokrenje se redukovalo,lakse pravim korak to jest manji je spazam i ukocenost i u nogama i u rukama.
Intervenciju sam radio u Nisu..
Ovo je emisija o CCSVI-u u kojoj ucestvuju dr.iz Nisa,vredi posalusati,traje skoro sat vremena.


http://b92.fm/player/7/70313/
Znači poboljšanje nije veliko?


Ako smem da savetujem nešto jednostavno, ne škodljivo a možda jaaaaaaaaako učinkovito. Neka istraživanja to pokazuju: Natrijum askorbat, iliti C vitamin u obliku soli. Lako se pravi od C vitamina iz apoteke (askorbinska kiselina, obavezno od 1000mg -čistiji je), sode bikarbone i vode. Ja ću dati omer koji meni najviše odgovara kod pravljenja: 100 g C vitamina, 50 g sode i 1dl vode. Treba da se pravi u tegli od najmanje 1 l ,jer je reakcija otpuštanja CO2 prilično burna. Kad se reakcija završi, prespe se u manju teglicu i drži u frižideru. Uzima se po jedna kašikica u pola čaše vode, više puta dnevno. Mora se svaki puta promešati ili promučkati pre upotrebe. Konačna količina se poznaje po tome što se dobije proljev (nije šala). Tad se malo smanji i to je to. Pokušajte vi sa MS om, već znate da ne može da škodi a može jako da pomogne. Ovaj oblik C vitamina čisti krvne sudove i upravo on rešava problem koji dovodi do MS_a (kako je već napisano o uzrocima u nekom od postova ovde).


Da li 100g tableta Vitamina C, ili 100g čistog Vitamina C, što znači, 100 tableta od 1000mg?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: uto maj 31, 2011 1:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 9:21 pm
Postovi: 82
U pitanju je C vitamin u prahu. U Srbiji se prodaje u kesicama od 1 gram, a može biti čistoće 500 mg ili 1000 mg. To znači da ako je čistoće 500 mg u onoj kesici od 1 gram, ostalih 500 mg je nekakvo punilo na koje neki ljudi mogu biti alergični. Ako se uzme čistoće 1000 mg, onda je kompletna količina čista askorbinska kiselina. U Hrvatskoj se može kupovati C vitamin (askorbinska kiselina) u apotekama u pakovanjima od po 100 ili 200 grama. Od skoro se i u Srbiji i u Hrvatskoj može nabaviti gotov Natrij (sodium) askorbat (pravi C vitamin u obliku soli). U Hrvatskoj na telefon +385 99 805 2545, a u Srbiji na broj +381 62 77 33 50. U Srbiji je trenutna cijena 5000 Din za pola kilograma.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: sri jun 01, 2011 7:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 27, 2009 9:03 am
Postovi: 240
kakve veze ima C vitamin sa fizičkom greškom na veni?

_________________
so long, and thanks for the fish!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: sri jun 01, 2011 7:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 9:21 pm
Postovi: 82
Minime je napisao/la:
kakve veze ima C vitamin sa fizičkom greškom na veni?


Ovo je bio odgovor Vicke_Bg i otkuda tu sada Minime. Netko tko bi da se svađa. Otkuda znaš da je u pitanju fizička greška na veni i otkuda ti ideja da, ako takva greška postoji, baš ona uzrokuje problem.
Koja je svrha tvog posta? Izazivanje sukoba ili imaš nešto da doprineseš rešavanju problema koje ljudi imaju. Kako da rešimo tvoj problem - iznesi ga, nema ne rešivih problema. Svi zajedno možemo i tebi da pomognemo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: čet jun 02, 2011 8:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 27, 2009 9:03 am
Postovi: 240
mom bratu je zalisak bio izvrnut u pogrešnom smjeru
to su popravili

ovaj topic i jest o fizičkim greškama kod vena

dakle: veza između C vitamina i greške kod vene?

ne svađa mi se, nego mi nije jasno odakle sad taj padobranski ulet sa vitaminom C

_________________
so long, and thanks for the fish!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: čet jun 02, 2011 9:23 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon okt 04, 2010 10:00 am
Postovi: 22
gde nestade moj post o ovoj temi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: čet jun 02, 2011 9:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 9:21 pm
Postovi: 82
doravec je napisao/la:
gde nestade moj post o ovoj temi?


Nestade i moj a poslah ga pre desetak minuta. Alo moderator, alo administrator o čemu se radi??????????????????????


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: pet jun 03, 2011 12:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 01, 2010 12:50 pm
Postovi: 26
Još nešto o alternativnom liječenju MS.

Internacionalni Api centar u Rusiji za liječenje MS-a pčelinjim otrovom - Api-centre.ru

Osim MS bave se i
clinical apitherapy department;
Parkinson's disease treatment-and-rehabilitation centre;
narcological department;
cosmetological department;
psychoterapeutical department;


Pošto je Rusija podaleko a i čisto sumnjam da velika većina ima love za tako nešto, na sljedećoj stranici je kompletna terapija objašnjena na našem. Ono na šta treba posebno obratiti pažnju je moguća alergija na pčelinji ubod kod nekih osoba. Prema dokazima priznatim i od tradicionalne medicine bolji efekat ima ovaj način nego upotreba interferona.

Liječenje MS-a pčelinjim ubodima


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: pet jun 03, 2011 1:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 9:21 pm
Postovi: 82
bdirlija je napisao/la:
Još nešto o alternativnom liječenju MS.

Internacionalni Api centar u Rusiji za liječenje MS-a pčelinjim otrovom - Api-centre.ru

Osim MS bave se i
clinical apitherapy department;
Parkinson's disease treatment-and-rehabilitation centre;
narcological department;
cosmetological department;
psychoterapeutical department;


Pošto je Rusija podaleko a i čisto sumnjam da velika većina ima love za tako nešto, na sljedećoj stranici je kompletna terapija objašnjena na našem. Ono na šta treba posebno obratiti pažnju je moguća alergija na pčelinji ubod kod nekih osoba. Prema dokazima priznatim i od tradicionalne medicine bolji efekat ima ovaj način nego upotreba interferona.

Liječenje MS-a pčelinjim ubodima


Pogledao sam ovo i kao i sve ostalo važno je tko piše i zašto. Verujem da tu ima istine ali, moja vera prestaje kad se počne inzistirati na medu i proizvodima od meda (med je ipak prosti šećer). Zatim na mleku bez masnoće (nije kod mleka problem masnoća već laktoza) a pčelinji ubodi uvek znače kraj za pčelu.
Da ima istine možda govori moje iskustvo iz Kirgistana (iz 1991 - tada još SSSR) gde sam boravio dva meseca i gde su mi nudili na prodaju pčelinji otrov. Nisam znao što bih s njim ali, kod njih su, očigledno, bile već tada razvijene terapije pčelinjim otrovom. Moguće da je to doista jedno od rešenja za MS.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: pet jun 03, 2011 6:37 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
pčelinji ubodi uvek znače kraj za pčelu.


Ne, samo onda kad ZABODE žalac. Imaš foru da se na ulaz od košnice pčela stavi pločica sa određenim naponom struje, pa kad pčela nagazi na nju onda "ubode" iza sebe, ali pošto je to samo pločica - ne zabode žalac, već samo ispusti svoj otrov. I onda pčelari skupljaju taj otrov.

Za puno detaljniji opis procesa, pogledajte, recimo... ovdje:

http://www.pcelarstvo-radosevic.hr/pcel ... /otrov.php

A Google može dati još puno rezultata na tu temu.

Dakle - poanta je u tome što ne moramo ubiti pčelu da joj uzmemo otrov... apiterapija je već dobro odmakla od ubijanja pčela u svrhu "pikanja".

Sad... koliko i kako djeluje na multiplu sklerozu - ostavljam dalje članovima za diskusiju... :angel4:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: pet jun 03, 2011 11:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 27, 2009 9:03 am
Postovi: 240
možebit da pčelinji otrov 'resetira' imunološki sustav i zaustavi autodestruktivno ponašanje

imuniloški sustav napada tijelo jer mozak šalje info: SOS, razlog je vračanje venske (kanalizacijske) krvi natrag u mozak

moj brat je imao napadaj na lijevoj strani tijela (oduzet opip itd..) , grešku su našli na veni koja se nalazi na desnoj strani tijela

kada se venska (kanalizacijska) krv vrati u mozak, ona se vrača sa toksinima koje je trebala odvesti do bubrega, toksini se počnu taložiti na najbliže lokacije i izazivaju 'kratke spojeve' (ovo ja laički)

bitno: dokazano je da tijelo ima sposobnost regeneracije mijelinske ovojnice živaca (bez nje su živci ka gole žice)
sve šta treba je 'očistiti' put

zajedno na zhavatu sa mojim bratom je bila žena koja je u kolicima i nije mogla uopće micati nogama , ima MS zadnjih 20 godina. Javila mu se nekoliko sati nakon zahvata nad venom (otvaranja 'puta') da može okrenuti stopalom i pomaknuti nogu


zakrčenje vena može iznosti i do 95%, što je teži invaliditet to je i vena zakrčenija
napadi , 'kratki spojevi' na mozgu su povezani sa lokacijom zakrčenja vene,
ovisno koji se centar u mozgu nađe iza zakrčenja, taj osjet ili taj dio tijela doživljava napadaj

ako pčelinji otrov ima sposobnost 'resetiranja' imunog sustava, sam za sebe neče imati dugoročni efekt
jer će se toksini i dalje taložiti i mozak će morati slati SOS signal i .. imunološki sustav će napasti tijelo

ako postoji zakrčenje vene, krvne žile koja odvodi toksine iz mozga, tada se to mora 'riješiti'
moja mi logika nalaže da ako se omogući normalna cirkulacija krvi kroz mozak i odvođenje kanalizacijske venske krvi iz mozga a je samo pitanje vremena kada će imunološki sustav prestati napadati tijelo
pretpostavljam da će mozak poslati signal kojim kaže da ga toksini više ne napadaju, i da obustavlja imunološki odgovor

napomena: ja nisam doktor

_________________
so long, and thanks for the fish!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: pet jun 15, 2012 8:18 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jun 15, 2012 7:26 am
Postovi: 3
volt je napisao/la:
lola je napisao/la:
gledam na tv...ženska mijenja lični opis...lomi nos da ima ljepši, kirurški odstranjuje kožu sa očnih kapaka, kožu sa trbuha,pravi liposukciju, ubrizgava kolagen u lice,laserom pegla bore, sunča se u solariju, laserom skida dioptriju, na zube stavlja kapice i ljuskice, itd.,itd....sve to traje i košta bog-te-pita-koliko.... i to je super, nitko nema ništa protiv toga, liječnici ništa ne komentiraju...
oboljeli od ms-a odlaze na propuuhivanje ZAČEPLJENIH jugularnih vena. zahvat traje 30-40 minuta i košta 2,5-5 tisuća eura i lakše se nose sa svojom bolesti. e, to nije medicinski opravdano i to je bespotreban zahvat...


jedan forumaš je napisao...ne znate kako teško i dugo skončavaju oboljeli od ms-a...
moja prijateljica je umrla prije par mjeseci nakon 25godina borbe sa ms-om ...svoje propuhivanje nije dočekala, zapravo više nije bila sposobna za njega...umrla je od gušenja...

hura za plastične operacije, one puno pomažu...u čemu ono, zaboravih....u jednoumlju možda


http://www.forum.hr/showpost.php?p=2957 ... tcount=417

Na takav post mod pomahnita. Pitamo se zbog čega?

Moderatori na forumu.hr na temi zdravlje,CCSVI,multipla skleroza-koliko nas ima? su po zanimanju doktori. Doktorski pristup liječenju je na žalost isti. Bio on pod nick-om na forumu ili se našli mi snjima u ordinaciji. Uvijek mainstream . Njih ne muče rezultati mainstreama.

Upoznao sam sve profesore u RH koji se kao bave demijelinizacijskim oboljenjima.Nema među njima bitne razlike . Osim po izgledu.Meni njihovi spoznajni kapaciteti su postali nepotrebni unatrag osam godina. Izuzetak je bila prof. Metka Zorc iz Ljubljane koja ne glumi komunikaciju sa pacijentom i ne radi iz toga pretstavu.U Izoli sam bio na invazivnoj flebografiji i baloniranju.Doživljaj susreta sa doktorom čovjekom koji te sluša i razumije, to se doživljava kao nešto jako, ,jako posebno. I to je evolucija hominida ?

Empatija je za doktore SF.





i moje postove su na forumu hr. obrisali, brišu u stvari sve što im ne odgovara.
Bolujem od multiple skleroze i neki sam dan tražeći kako si pomoći pronašao i ovo http://infosativex.blogspot.com/, neki su već čuli za taj lijek jer vidim da se uveliko raspravlja o njemu, pa evo stavim ga i ja ovdje možda nekome pomogne.
Strašno je to što se mi koji smo bolesni moramo snalaziti, i onda i kada dođeš do neke informacije i kada to želiš podjeliti s drugima onda to i obrišu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: pon jun 18, 2012 3:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 26, 2011 3:43 pm
Postovi: 371
http://frontierdoctors.com/story.php?storyid=283


http://www.medicinaplus.co.rs/ozonoterapija.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: uto jul 03, 2012 10:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
3 3 9 6 8 1 5

San San Jiu Liu Ba Yao Wu


Ovaj univerzalni iscjeljujuci broj djeluje na svakom jeziku. Dr. Zhi Gang Sha posobno preporucuje da se recitira na Mandarin jeziku, jer tada se taj broj najefektivnije odgovara frekvenciji iscjeljenja.



Ovdje ima preko 1000 videa od Dr. Zhi Gang Sha na engleskom

http://www.youtube.com/user/zhigangsha/videos?sort=dd&view=0


Prvo lijeci dusu, onda le tek moze da slijedi iscjeljenje duha i tijela, jer dusa je BOSS.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: čet jul 12, 2012 9:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 27, 2009 9:03 am
Postovi: 240
frendica je bila na snimanju vena , rečeno joj je da je jedna vratna vena začepljena 70% a druga 30%

i sad nema gdje da pročisti i oslobodi prolaz tim venama
da su na nogama imala bi pravo na medicinski zahvat
ali nisu
na vratu su

Niš je zblokiran Slovenija je zblokirana, Hrvatskoj postupak neće niti zaživiti (prodane duše) ... a u Italiji je cijena 15 000€

ljuta sam i frustrirana
da čovjek nema pravo na zdravlje

_________________
so long, and thanks for the fish!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: čet jul 12, 2012 9:47 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet maj 14, 2009 7:52 am
Postovi: 12
Lokacija: beograd
Nis je dobio sva odobrenja od ministarstva zdrvlja republike Srbije,do kraja ovog meseca bi trebali da pocnu da rade CCSVI za domace i strane pacijente.......


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Multipla skleroza = uzrok su začepljene vene
PostPostano: pet jul 13, 2012 8:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned sep 27, 2009 9:03 am
Postovi: 240
ajme super vijesti
hvala
:love1:

_________________
so long, and thanks for the fish!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 105 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz