Sada je: čet mar 28, 2024 11:00 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Posebnosti rh- (negativne) krvne grupe
PostPostano: pon mar 17, 2014 9:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
scully_82 je napisao/la:
Ma sve to stoji, slobodna volja i to sve..meni je sve to postalo zanimljivo jer pojma nisam imala da osoba koja ima rh faktor - npr. ne moze primiti krv od osobe koja ima rh faktor + bez obzira sta su ista krvna grupa, dok obratno moze. I to da je rijetka i da su mocnici uglavnom -..To mi je vrlo zanimljivo.


Sent from my iPhone using Tapatalk



Govoreći o "primanju" krvi ulazi se, na po meni, vrlo upitan teren. Poznato je da postoje "sekte" koje brane transfuziju, ali to se kosi s modernim načinom promišljanja gdje nam je normalno da svakoga dana smišljamo sve više načina u kojima se liječimo ili produžujemo naš život.

Često zbog toga, prelazimo određene "granice" moralne etike, točnije često činimo nešto što je dugoročno "loše" po nas, bez obzira što se čini s "dobrom namjerom".

Interesantno je da u priči o krvi, te krvnim derivatima - nije uvijek ovako stroga podijela što se može ili ne - dapače - recimo pri izradi antivirusnog lijeka - prirodnog nepročišćenog alfa interferona koji se dobiva iz leukocita - on je kvalitetniji i djelotvorniji ako se pomiješaju sve krvne grupe i oba Rh faktora.

I eto kada se spominje leukocit - treba imati na umu da samo pripadanje nekoj krvnoj grupi je samo početak, krv sama po sebi je cijeli jedan Svemir postojanja. Pa je ovakva podijela, na posebne u najmanju ruku smiješno površinska iako istovremeno, nije loše pitati se.

I ovdje je možda nužno postaviti pitanje o transfuziji - da li je ona u biti "dobra" za čovjeka? I da li je ona jedino rješenje u slučajevima kada je potrebna? Trebamo li "tuđu" krv?

Prije dosta godina pisala sam o utjecaju terapija u barokomori vezano uz određene bolesti, ono što je ostalo uglavnom nepoznato javnosti (točnije o tome se šuti!) je da se upravo u barokomori čovjek može sam regenerirati - točnije - barokomora u biti rješava taj "strašan problem" transfuzije. Ali - možemo li zamisliti koliko bi to promijenilo sve što znamo, ukinulo dobrovoljna davanja krvi - tog života na dar, te miješanja krvi?

Te kako bi bilo izvedivo i da li bi bilo izvedivo imati barokomore u operacionim salama, ili operacione sale u barokomorama :mrgreen: svejedno, dakle razumljivo je željeti spašavati živote, ali je pitanje što time činimo zaista.

I možemo li sada u biti shvatiti da mi možemo sve - dakle postoji način koji kaže da je moguće samoregenerirati čak i krv ako se za to stvore uvjeti, naravno ovdje mislim na uvjete koji se tiču nas i našeg Znanja o tome.

Ovo paralelno dotiče i temu presađivanja organa, točnije problemom koji se u tim radnjama pojavljuje, a koji se eto očituje u mogućnosti da organi zadržavaju sjećanja, te mijenjanju osobnost pirmatelja, na način da se transplantacijom dobiva osobnost davatelja u jednom dijelu, pa bismo mogli reći da su ta sjećanja/osobnost možda u "prokrvljenosti" organa...

Nadalje, a u kontekstu različitosti naše krvi po krvnim grupama - nije neuobičajeno u mnogim "učenjima" da se krv (ma koje god grupe bila!) promatra kao Duša u određenom smislu, a isto tako ako se različitost krvnih grupa i Rh faktora promatra kroz posao koji se odvija u onome što se naziva "vanzemaljske otmice" tu ima interesantnih događanja.

Krv je osnov svakog genetskog naslijeđivanja - pri tome ne mislim da se ono veže isključivo i objašnjivo samo kroz naslijeđivanje od oca i majke - već govorim o nečemu što je samonaslijeđivanje, nečemu što je "unutar" Duše (primjerice implantiranja) i to moguće vučemo i nosimo kroz sve "prošle" ili "paralelne živote".

A ta "zloglasna" 0 krvna grupa ponekad je u određenom smislu na jačem udaru specifičnijeg rada, a unutar njega ako je osoba pri tome Rh faktor -, biti će nešto teže ili mogli bismo reći "tvrdokornije" micanje nekih određenih implantata ili nakačenja, pa nikako ne bih rekla da su osobe s 0- krvnom grupom u nekom povoljnijem položaju, kao što nikako ne bih rekla da su one na bilo koji načine bolje ili gore od ostalih.

U tom kontekstu "otimanja" svi su u istom dreku, s tim da primjerice B- grupa može biti još "teži slučaj" od recimo 0- grupe pojedinca. Recimo u tekstu o sotonizmu i reptilima - riječ je o B- krvnoj grupi i vrlo je često da se među pripadnicama te grupe nađu osobe koje služe za otimanja i dislociranja u ovoj "našoj" dimenziji, dakle ne "otimanja" u svrhu implantiranja, već otimanja u svrhu "rituala".

Tako da kao i u većini ostalih stvari - mišljenja sam da ništa ne znamo. :mrgreen: te da tražeći posebnosti među nama (ljudima) ulazimo na skliski teren koji neće razlučivati našu različitost koja postoji, već usmjeravati nas na različitost koja postaje "opasna" ako u sebi nosi bilo koji oblik "osuđivanja" nastao na našem ne znanju.

Mislim da bi se bar u ovim alternativnim oblicima rada, bilo mudro usmjeriti na dublja istraživanja krvi, ma koja god ona grupa ili Rh faktor bila, ako ni zbog čega drugoga, jer sama krv je i te kako implantirana, te se sve priče, mitovi i legende s potpisvanjem zavjeta koji se ovjeravaju krvlju ne čine niti malo ludima ili slučajnima.

Što se tiče kraljevske obitelji, te njihove krvne grupe, možda je samo stvar u tome da je 0- krvna grupa "atomskim sastavom" tijela u kojem eventulano prebivaju pripadnici te vrste (reptilske) njima možda pogodnija u smislu "manje posla" ili je to ostatak dugotrajnijeg rada o kojem ne znamo ništa. Naime, možda su ljudi s tom krvnom grupom bili prvi na udaru (možemo to eto povezivati s starošću krvnih grupa), no ne bi trebali zaboraviti da kako mi napredujemo, to čine i oni, te bi se možda svašta otkrilo kada bi mi sada i ovdje znali koga od "navodnih ljudi" ili reptila među nama treba testirati, možda bi se iznenadili....

Neću niti reći da se različitost krvnih grupa možda tiče i različitosti nas ljudi, mjesta s kojeg smo potekli na razne načine tjelesno...točnije naših prvih života. I to možda određuje i tko će biti podesan za recimo rad za "njih", pa će netko rađati za njih, netko će biti "opsjednut" ili skladište za stare umiruće reptile, netko će davati kvalitetnog klona za ratovanje, netko drugi za nešto drugo, sve u svemu mislim da smo mi kvalitetan i sveobuhvatni materijal koji se koristi prema potrebi.
I nije to baš jednostavno, jer seronje ovise o nama - ma koliko god mi to ne vidimo, ako se osviještavamo direktno im remetimo rad i dobro ih zahebavamo...a to mogu sve krvne grupe - svaki čovjek može to činiti, niti jedna krvna grupa ga u tome ne zaustavlja zaista.

Sve u svemu - prilično neistraženo područje! Koje zahtjeva zaista otvorene mogućnosti, te razne radne hipoteze, bez tvrdnji i zaključivanja koje će neke od nas ljudi nepravedno "prozvati". Inače da ne bude zabune zašto "branim" 0-, ja sam A+, nisam 0- :angel4:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Posebnosti rh- (negativne) krvne grupe
PostPostano: pon mar 17, 2014 8:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
alf, jednom rječju-odličan txt.

evo da nadodam, posljedice transfuzije traju max 3-4 mjeseca u metafizičkom smislu, jer krv odumire.
Koštana srž je vec sasvim druga priča jer ona stvara krv, i ako se prebaci, stvara krv koja je orginalno bila za nekog drugog; zato se koštana srž često odbacuje od organizma, ili čak napada sam organizam tzv GVHD sindrom, i sve traju max 20 godina u najboljim slučajevima, a sama krv nije toliki problem.

Barakomore nisam dosad čuo, posvetit cu se tome nekad u buducnosti.

Ono što je zanimljivo kod negativaca, sad govorim iz vlastitog iskustva jer sam i sam B- kao i moj brat, obojica visokointeligentni 141 i 138 IQ, tradicinalno podučavanje i običaje odbacili smo u startu sa 5-6 godina zivota, usmjeravanje do spoznaje slušamo, ali dogmatsko "prebacivanje" iz korjena preziremo. Izkontrolirat nas, strpat u šemu, gotovo je nemoguće; ali obojica smo "laki" na manipulacije visokog stupnja jer OPS polaritet nam je doslovno domaći teren, tako da objektivno nije iz centra potrebno mnogo ponudit da se zagrize mamac, ni nama ni nama sličnima. Pogotovo u tim nekim biznis, karijera sferama. E sad, ako se ima dobrog vodiča, nekoga tko će "razumjeti i vidjeti" specifičnisti, lako se može skrenuti i na duhovni put.
Duhovni put nam nije lagan, dosta prepreka i specifičnosti ima, ali zbog brzog ucenja, spoznavanja i inata, u relativno kratko vrijeme odrađujem dobar posao.
Minus ko minus naravno treba gledati i kroz prizmu obiteljskog stabla.
Npr. mi smo B- nastali od B+ i A-. Dakle praktično udaljeni dosta od orginalne loze kroz različita mješanja, ali sasvim slučajno B- apsolutno nepovezan sa orginalima, sa prednostima, ali smanjenim "manama" tako da neizmanipulirani prostor slobodne volje dosta proširen tako da na kraju i jesam uspio doći gdje sam sad. U protivnom, vec bi sjedio negdje u nekoj političkoj fotelji.

Ono što je još zanimljivo jest to da nisam primjetio učestalost i klasiku napada kao što ih ovdje ljudi često opisuju; vec vise nekako hodas ispod radara pa kad uradis neku glupost tj iskočiš klepnu te po glavi il dočekaju na volej pa se zamislis i vratis se u mod "sto manji to bolji"

Princip sa Rh- grupom je ubiti vrlo jednostavan, ko prije djevojci, njegova djevojka :D
Ako ga neces takve individue klesat od malena, poslje ce tesko ih bit usmjeriti.

Ugl, minusi nisu izgubljeni, ali nije ni da nisu sjebani u pogledu mjenjanja polariteta, ali ako uspiju nadvladat manipulacije i pritom izabrati OPD, imate opasne zvjerčice :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Posebnosti rh- (negativne) krvne grupe
PostPostano: pon mar 17, 2014 10:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 08, 2011 1:36 pm
Postovi: 43
Hehe vrlo zanimljiva dva teksta, slazem se sa navedenim i naravno da nista neznamo, nemamo mi pojma u tome i jest bit. Nema mi gore nego kada mi netko pametuje i odbacuje svaku tezu kao da je popio svu pamet svijeta.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Posebnosti rh- (negativne) krvne grupe
PostPostano: uto mar 18, 2014 10:57 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 06, 2012 5:35 pm
Postovi: 27
Judziin, imam pitanje. Veliš da ste ti i brat B-, a roditelji su vam A- i B+. Jesam dobro shvatila? Nedoumica mi je, naime u tome što sam bila uvjerena da se krvna grupa naslijeđuje po ocu, odnosno nema križanja i kombinatorike. Bar su mene tako učili u školi ( mada su nas štošta krivog učili...).

_________________
„Razum me ničemu nije naučio, sve što znam otkrilo mi je srce.” (Lav N. Tolstoj)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Posebnosti rh- (negativne) krvne grupe
PostPostano: uto mar 18, 2014 12:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Judziin je napisao/la:
alf, jednom rječju-odličan txt.

evo da nadodam, posljedice transfuzije traju max 3-4 mjeseca u metafizičkom smislu, jer krv odumire.
Koštana srž je vec sasvim druga priča jer ona stvara krv, i ako se prebaci, stvara krv koja je orginalno bila za nekog drugog; zato se koštana srž često odbacuje od organizma, ili čak napada sam organizam tzv GVHD sindrom, i sve traju max 20 godina u najboljim slučajevima, a sama krv nije toliki problem.

Barakomore nisam dosad čuo, posvetit cu se tome nekad u buducnosti.

Ono što je zanimljivo kod negativaca, sad govorim iz vlastitog iskustva jer sam i sam B- kao i moj brat, obojica visokointeligentni 141 i 138 IQ, tradicinalno podučavanje i običaje odbacili smo u startu sa 5-6 godina zivota, usmjeravanje do spoznaje slušamo, ali dogmatsko "prebacivanje" iz korjena preziremo. Izkontrolirat nas, strpat u šemu, gotovo je nemoguće; ali obojica smo "laki" na manipulacije visokog stupnja jer OPS polaritet nam je doslovno domaći teren, tako da objektivno nije iz centra potrebno mnogo ponudit da se zagrize mamac, ni nama ni nama sličnima. Pogotovo u tim nekim biznis, karijera sferama. E sad, ako se ima dobrog vodiča, nekoga tko će "razumjeti i vidjeti" specifičnisti, lako se može skrenuti i na duhovni put.
Duhovni put nam nije lagan, dosta prepreka i specifičnosti ima, ali zbog brzog ucenja, spoznavanja i inata, u relativno kratko vrijeme odrađujem dobar posao.
Minus ko minus naravno treba gledati i kroz prizmu obiteljskog stabla.
Npr. mi smo B- nastali od B+ i A-. Dakle praktično udaljeni dosta od orginalne loze kroz različita mješanja, ali sasvim slučajno B- apsolutno nepovezan sa orginalima, sa prednostima, ali smanjenim "manama" tako da neizmanipulirani prostor slobodne volje dosta proširen tako da na kraju i jesam uspio doći gdje sam sad. U protivnom, vec bi sjedio negdje u nekoj političkoj fotelji.

Ono što je još zanimljivo jest to da nisam primjetio učestalost i klasiku napada kao što ih ovdje ljudi često opisuju; vec vise nekako hodas ispod radara pa kad uradis neku glupost tj iskočiš klepnu te po glavi il dočekaju na volej pa se zamislis i vratis se u mod "sto manji to bolji"

Princip sa Rh- grupom je ubiti vrlo jednostavan, ko prije djevojci, njegova djevojka :D
Ako ga neces takve individue klesat od malena, poslje ce tesko ih bit usmjeriti.

Ugl, minusi nisu izgubljeni, ali nije ni da nisu sjebani u pogledu mjenjanja polariteta, ali ako uspiju nadvladat manipulacije i pritom izabrati OPD, imate opasne zvjerčice :D


Eto zašto je dobro komunicirati, uvijek se dođe do novih informacija! Nisam znala za ovo o transfuziji i trajanju!

Inače koštana srž je zaista vrlo interesantna i mudro ju je pregledavati u radu s vanzemaljskim entitetima, kao i kosti zasebno. Dakle i krv i koštanu srž i kosti! Oni svoj "rad" štite na razne načine, točnije rade po principu plan A, plan B itd...s prilično dobrim "osiguranjem"...

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Posebnosti rh- (negativne) krvne grupe
PostPostano: uto mar 18, 2014 9:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
alf je napisao/la:
Eto zašto je dobro komunicirati, uvijek se dođe do novih informacija! Nisam znala za ovo o transfuziji i trajanju!

Inače koštana srž je zaista vrlo interesantna i mudro ju je pregledavati u radu s vanzemaljskim entitetima, kao i kosti zasebno. Dakle i krv i koštanu srž i kosti! Oni svoj "rad" štite na razne načine, točnije rade po principu plan A, plan B itd...s prilično dobrim "osiguranjem"...

Alf :blob:


dobro to samo po sebi nije njihovo osiguranje, to je naše vlastito osiguranje, dato od Boga samog, da izbacimo iz tijela sve što nije naše.
Krv je sama po sebi "organ" a njen "centar" je koštana srž tj nakupina pluripotetnih matičnih stanica. U svojom sazrijevanju i deferencijajciji koja ovisi sta se nalaze iz centra, ona se množe, opredjeljuju sta ce raditi (oce li bit eritrocit, leukocit, trombocit, makrofag, limfocit itd.), sazrijevaju do svojih konačnih funkcionalnih oblika, i kao što se mjenjaju izgledom mjenja se i njihova membranska ekspresija tj laički IME koje kaže ja sam taj i taj, tog sam stepena i TVOJ SAM; i nitko ga nedira od unutarnje "milicije" limfocita, makrofaga i leukocita.
Konačni oblici izgube dobar dio imena, ali nikad negube ono TVOJ tj kod eritrocita ono A i B, rh itd. tako da se artificijalno moze organizam prevarit tako da nenapadne tuđu krv, ali neku mlađu stanicu bi definitivno organizam napao.

E tom prirodnom zaštitom su se okoristili vanzemoljci inaktivirajući inače pasivan antigen D kod određenog dijela populacije tj Rh tako da Rh- žena može roditi + dijete, ali ako dodđe i do kojeg mješanja krv što često bude pri porodu ili prije njega, žena se senzibilizira na Rh+ i njena antitijela ubiju iduće dijete ukoliko je ono Rh+ (produkt je max 1 živi + i ostali rh -djeca). Naravno danas je medicina tome doskočila, ali u prošlosti to je bio prirodni način čuvanja "plave krvi", a socijalni momenat je bio dogovoreni brakovi.

luna je napisao/la:
Judziin, imam pitanje. Veliš da ste ti i brat B-, a roditelji su vam A- i B+. Jesam dobro shvatila? Nedoumica mi je, naime u tome što sam bila uvjerena da se krvna grupa naslijeđuje po ocu, odnosno nema križanja i kombinatorike. Bar su mene tako učili u školi ( mada su nas štošta krivog učili...).


Nije istina. Obično se nasljedi grupa od jednog a rh od drugog roditelja po mendelovom principu.
Evo ti mogućnosti u tablici. Nije bitan spol roditelja. Jedino što nasljeđujemo direkt od nekog roditelja tj samo od majke je mitohondrijska DNA koja je i biblijski razlog matrijarhata u židova, jer samo tako čuvaju svoju izvornost. Preko mitDNA danas se određuje starost određenih naroda tako su baski najstariji u europi 50k i jedini orginalni, svi ostali doseljeni među kojima hrvati najstariji sa 28k starim genomom i to nekolicina je orginala i to po Z.Hercegovini, ostatak je izmješan i nije autohton. ali to su informacije za prepucavanje, vec je bit ta da svi potječemo od jedne majke ili malog broja njih tj prvobitnih, sto ide u prilog postanku po kasiopejcijma, također to je podatak koji mjenja perspektivu mmuškoženskih odnosa gdje je žena ipak centar i prvobitno se štiti i nije džabe u kuhinji, a muškarac je terenac i skrbnik, a svakoj feministkinji šamar udarit isto tako i šovinistu. Prirodno smo predodređeni za neke funkcije i na toj informaciji se razbijaju svi ovi glupi rodni pokreti, ljudska prava i slobode i sve moguće pizdarije sto su uspjeli izmanipulirat jadni narod.

Krvne grupe roditelja Moguće krvne grupe djeteta Krvne grupe koje nisu moguće
A A .................................... A,0 ....................................B, AB
A B.......................................A, B, AB, 0..................................... -
A AB ....................................A, B. AB.........................................0
A 0.........................................A, 0............................................ B, AB
B B...........................................B,0...............................................A, AB
B AB ......................................A, B, AB....................................... 0
B 0.............................................B, 0............................................A, AB
AB AB..................................... A, B, AB....................................... 0
AB 0 ........................................ A, B.............................................AB, 0
0 0..........................................0................................................A, B, AB

nasljeđivanje rh- mozes nasljediti od bilo koga isto tako samo sto je to jedan gen, a kod AB0 sustava ima A B , oba tj AB ili nijedan tj 0 tako da je kombinacija puno više.

evo i tablica davatelja primatelja
Slijedi tablica koja prikazuje kompatibilnost krvi davatelja i primatelja.
Krvna grupa primatelja Kompatibilne krvne grupe
A- ............................................A-, 0-
A+ .............................................A-, A+, 0-, 0+
B- .............................................B-, 0-
B+ .............................................B-, B+, 0-, +0
AB- ............................................A-, B-, AB-, 0-
AB+ ............................................A-, A+, B-, B+, AB-, AB+, 0-, 0+
0- ...............................................0-
0+ ..........................................0-, 0+


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Posebnosti rh- (negativne) krvne grupe
PostPostano: sri mar 19, 2014 3:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 06, 2012 5:35 pm
Postovi: 27
Hvala, Judziin, malo ću si to proučit, jer izgleda da sam bila krivo informirana, kao što već rekoh. Stvarno mi svakog dana sve više naše školstvo gubi kredibilitet. Sva sreća da imamo internet i ovakve forume jer bi nam mazali oči ko zna kakvim sve lažima. Ovako ipak tko traži istinu može ju i naći. A oko te krvi je mnoštvo misterija i nepoznanica, što ukazuje na njenu višestruku važnost, kao i kod DNK. No pomalo se puzzle poslaguju...

_________________
„Razum me ničemu nije naučio, sve što znam otkrilo mi je srce.” (Lav N. Tolstoj)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Posebnosti rh- (negativne) krvne grupe
PostPostano: čet mar 20, 2014 9:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 08, 2011 1:36 pm
Postovi: 43
Bravo, super post i nesto za naucit ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Posebnosti rh- (negativne) krvne grupe
PostPostano: pet mar 21, 2014 6:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
evo informacija ako je i točna ne znam šta bi s njom

This is Halloween October 31, 1998

Q: (L) I wanted to ask what was Jesus' blood type?

A: B negative.

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Posebnosti rh- (negativne) krvne grupe
PostPostano: pet mar 21, 2014 12:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
Saboter je napisao/la:
evo informacija ako je i točna ne znam šta bi s njom

This is Halloween October 31, 1998

Q: (L) I wanted to ask what was Jesus' blood type?

A: B negative.


evo što je dobar jaran, nego mi je i rodbina :P


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Posebnosti rh- (negativne) krvne grupe
PostPostano: pet mar 21, 2014 4:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 08, 2011 1:36 pm
Postovi: 43
Eto i Isus je bio rh negativan :D


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Posebnosti rh- (negativne) krvne grupe
PostPostano: pet mar 21, 2014 11:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
Judziin.Sa ovim: "Prirodno smo predodređeni za neke funkcije i na toj informaciji se razbijaju svi ovi glupi rodni pokreti, ljudska prava i slobode i sve moguće pizdarije sto su uspjeli izmanipulirat jadni narod. "

I ja sam to ustanovio i slazem sa tobom.Upravo nam to rade.Okrecu nasu prirodu protiv nas samih a pojedine osobe,nebitno bio to muskarac ili zena iskoristavaju za licne potrebe.Mada u toj prici niko nije savrsen,mislim na musko-zenske odnose ovo je veoma vrijedna konstatacija.

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Posebnosti rh- (negativne) krvne grupe
PostPostano: čet sep 11, 2014 5:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 08, 2011 1:36 pm
Postovi: 43
Ima li kakva literatura vezana uz ovaj topic?


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Posebnosti rh- (negativne) krvne grupe
PostPostano: čet sep 11, 2014 6:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
mislim da je sve pocelo od knjige o dijeti prema krvnim grupama od Peter D'Adamo

ukucaj u tražilicu Blood type origin pa istražuj ,osobno nisam nasao nista,na razlicitim stranicama 1 te isti materijal iz istog izvora copy paste metoda,kad postavis pitanje tko je izvor bilo koje od ovih informacija i čime argumentira isto naići ćeš na tišinu

sretno i javi ako nades da i ja bacim oko

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Posebnosti rh- (negativne) krvne grupe
PostPostano: pet sep 12, 2014 9:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 08, 2011 1:36 pm
Postovi: 43
Ok, hvala na info, ako sta nadjem postat cu.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 55 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz