Sada je: uto maj 14, 2024 10:51 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Paradentopatija - povlacenje desni -lek?
PostPostano: pon nov 30, 2009 3:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 04, 2007 10:59 pm
Postovi: 60
Lokacija: Novi Beograd
Koji je najbolji lek za paradentopatiju, povlacenje desni, da se zaustavi ili jos bolje da se desni vrate gde su bile pre nego sto su se povukle?Ako ima vise prirodnih (alternativnih) i lekova u apoteci recite za sve koji su i gde ih naci u Beogradu ili ako bas nema tu gde ima? :(

_________________
Bodar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paradentopatija - povlacenje desni -lek?
PostPostano: pon nov 30, 2009 7:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Već imaš lek:

http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Z ... rapija.htm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paradentopatija - povlacenje desni -lek?
PostPostano: sri dec 02, 2009 4:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 04, 2007 10:59 pm
Postovi: 60
Lokacija: Novi Beograd
Ima li jos neki lek osim Urinoterapije, nekako mi odvratno da pijem sopstvenu mokracu.... ako sam dobro shvatio kako to funkcionise:-k

_________________
Bodar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paradentopatija - povlacenje desni -lek?
PostPostano: sri dec 02, 2009 5:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Odvratno ti je samo zato što ne znaš kako to funkcioniše.

I to se ne "pije" jer ne služi za piće.
To je lek sa kojim se lečiš, tačnije, isceljuješ.


Zadnja izmjena: Pantelija; sri dec 02, 2009 11:27 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paradentopatija - povlacenje desni -lek?
PostPostano: sri dec 02, 2009 10:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 04, 2008 10:30 pm
Postovi: 604
Lokacija: Again in Đakovo
Nemože čovjek samo tako preći na urinoterapiju ako ne mijenja prehranu,zamisli da piješ urin hranući se junkom svaki dan,to će još samo pogoršati stvar.

_________________
"Sve je jasno,samo sam ja zamagljen"- Lao Tse


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paradentopatija - povlacenje desni -lek?
PostPostano: sri dec 02, 2009 11:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Podrazumeva se da prvo treba da se obavesti o tome kako se primenjuje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paradentopatija - povlacenje desni -lek?
PostPostano: čet dec 03, 2009 3:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
uslovljeni programi kao prepreke na putu do zdravlja

Bodar je napisao/la:
Koji je najbolji lek za paradentopatiju, povlacenje desni, da se zaustavi ili jos bolje da se desni vrate gde su bile pre nego sto su se povukle?Ako ima vise prirodnih (alternativnih) i lekova u apoteci recite za sve koji su i gde ih naci u Beogradu ili ako bas nema tu gde ima? :(

pitao si koji je lek najbolji za to
dobio si odgovor:
Pantelija je napisao/la:

svakako,odgovor deluje kao okidach za aktiviranje bekap subprograma za zashtitu osnovnih programa,i reakcija je obichno automatska,chak i kad se ne chini tako,i ovaj tvoj odgovor je samo jedna od varijacija kako se ta reakcija na prvu loptu manifestuje
Bodar je napisao/la:
Ima li jos neki lek osim Urinoterapije, nekako mi odvratno da pijem sopstvenu mokracu....


i nemoj da pijesh ,nikako [-X jer
Bodar je napisao/la:
... ako sam dobro shvatio kako to funkcionise:-k

nisi shvatio
da jesi ne bi ti bilo odvratno
kad budesh shvatio onda ti nece biti odvratno
sve do tada je ne samo besmisleno to uraditi nego chak moze biti i shtetno,popiti urin sa osecajem u Sebi da je odvratan obichno izaziva reakcije muchnine,povracanja i sl. a da ne prichamo o tome da se blokira mogucnost da urin deluje lekovito u onom najosnovnijem smislu,zbog chega se i pije,in d' frst plejs
ako pazljivo prochitash temu o Urinoterapiji od pochetka:
viewtopic.php?f=6&t=52&start=0
naletecesh na nekoliko postova upravo sa takvim iskustvima gadjenje i povracanja posle unoshenja urina oralno,upravo iz istih ovih razloga
zato bolje,dok ne skontash kako urin radi,nemoj ni dirati u to
lepota je u tome da to niko ne moze uradit za tebe,skontati umesto tebe i samo ti ponuditi kao gotovo ubedjenje koje cesh ti prihvatiti,tako ne radi,morash ti sam to skontati :love3:
takodje ,postoje i druga iskustva, kada ti programi nisu tako duboko ukorenjeni ili su radom na sebi vec dobro rasklimani i raskopani oko korena,pa ono gadjenje pre iskustva josh pri prvom pijenju nestaje ustupajuci mesto prijatnom osecaju lechenja i Spoznavanja Sebe :love3:

kad smo vec kod gadjenja i odvratnosti,
jer takvih je postova bilo podosta u temi,
imam jedno pitanje
koje bi razreshilo neke nedoumice :mrgreen:
iz sopstvenog vishegodishnjeg iskustva,koje se proteze eeeeeeee godina josh pre mog dolaska na ovaj forum i chitanja postova o Urinoterapiji,
mi je poznato da ljudi,bez razlike kojeg su pola,uzivaju u oralnom sexu
ili sam ja te srece pa sam uvek sluchajno sretao bash osobe koje u tome uzivaju,
uglavnom,iskustva su uvek bila veoma prijatna,i nikad mi se nije dogodilo da sretnem nekoga kome se to gadi,odvratno i sl.
a sve je to tu,i sperma,i vaginalni sekret,i urin,...
pa mi nije bash jasno kako nekome moze biti odvratan sopstveni urin a istovremeno uziva kad mu ga voljena p...shi :love4: i posle ga lepo izljubi :love8:
i obratno,kako se moze gaditi urin nekome ko se voljenom poljupcima zahvaljuje na predivnom l...nju :P
ili su mene oteli vanzemaljci i prebacili me u dimenziju gde je oralni sex neshto najodvratnije
ili su se vremena promenila i takvih kojima je oralno zadovoljavanje partnera odvratno je sve vishe svugde pa i ovde na forumu
unapred zahvalan na odgovorima,
pogotovu onih kojima je urin odvratan

takodje,treba apdejtovati informacije iz Vatikana
poshto u zadnje vreme chesto revidiraju stavove i dodaju anexe i apendikse,o abortusu,o chistilishtu za nekrshtenu decu,o postojanju vanzemaljaca i sl.
kakav je trenutni stav Vatikana u vezi pushenja i lizanja?
te aktivnosti same po sebi ne rezultiraju zachecem,pa bi po difoltu to trebao biti vel'ki greh,al' ko zna,mozda se Vatikan utrendio sve do 69-ke i nazad :angel4:
:occasion5:
:love3: :love5: :love3:


edit:prebacicu ovaj post na temu o Urinoterapiji

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paradentopatija - povlacenje desni -lek?
PostPostano: čet dec 03, 2009 3:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
u vezi tretiranja desni,pa i chitave usne shupljine urinoterapijom,metoda je vrlo jednostavna
pri pijenju jutarnjeg urina,poslednji gutljaj ne progutash vec zadrzish u ustima i muckash(isto kao sa onom vodicom za ispiranje usta-mautwosh) trudeci se da urin prodje svaki kutak u ustima,na jeziku,oko zuba i zatim ispljunuti
postupak za tretiranje grla i krajnika je takodje jednostavan,zadrzati gutljaj u grlu i oko krajnika i raditi ono "gargara" i zatim ispljunuti

NaZdravje
:occasion5:
:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 8 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz