Sada je: čet mar 28, 2024 4:14 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 183 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: sri jun 05, 2013 4:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
Pozdrav Boki :D

Vidim da ovi forumi generalno odumiru. Iz godine u godinu sve je manje intresovanja. Valjda fejsbuk i neke druge društvene mreže odvlače ljude. Mada je meni sve to preko računara, kada ne možeš da vidiš čoveka sa kojim ragovaraš, umnobolija. Nije to normalno stalno čvakati u računar i gledati u ekran. Malo je idiotski :hello2: Ali to su samo neka moja razmišljanja.

Što se vežbe koja te zanima tiče, radio sam je kada nisam znao za klistire sa ukuvanim urinom. Po meni je kod te vežbe problem prilikom gladovanja što moraš da zasoliš svu tu vodu. To mi je kontraindikativno, jer obično gladovanje služi da bi se izbacila suvišna so.
Ta vežba radi, creva se čiste, ali postoje jednostavniji i mnogo bolji načini. Mislim da je tu najveći problem velika količina soli koja se ubacuje u svu tu vodu koju piješ :occasion5:

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: čet jun 06, 2013 5:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
roganostor je napisao/la:
Što se vežbe koja te zanima tiče, radio sam je kada nisam znao za klistire sa ukuvanim urinom. Po meni je kod te vežbe problem prilikom gladovanja što moraš da zasoliš svu tu vodu. To mi je kontraindikativno, jer obično gladovanje služi da bi se izbacila suvišna so.
Ta vežba radi, creva se čiste, ali postoje jednostavniji i mnogo bolji načini. Mislim da je tu najveći problem velika količina soli koja se ubacuje u svu tu vodu koju piješ :occasion5:


Mozes opisati cijeli tvoj postupak, kako si ti radio, iz iskustva?

Koliko sam ja procitao, ne mora se raditi gladovanje tj samo se taj dan gladuje, ne prije?

Zato mi to izgleda jednostavnije nego bilo sto drugo.

Samo se taj dan radi vjezba, i gladuje, ociste se crijeva i polako se krece sa ishranom?

Zar ima nesto jednostavnije od toga?

Nisam probao, zato pitam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: ned jun 09, 2013 8:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
Boki ja sam tu vežbu radio pre dvadesetak godina kada sam držao brojsovu dijetu. Imao sam gadan zatvor 10 dan, klistiri nisu pomagali i tom vežbom sam kompletno očistio debelo crevo. Probio sam taj čep fekalija koji mi je rusvaj napravio. Baš sam imao gadnu intoksikaciju zbog zatvora. Tada sam tek krenuo da učim o gladovanju =D>
A što se postupka tiče, našao sam vežbe u nekoj knjizi i jednostavni ih uradio.
Ako ti se ta metoda čini najednostavnija, ti ne moraš da gladuješ da bi je isprobao. Debelo crevo je najaktivnije od 5 do 7 ujtru. To ti je najbolje vreme za rad te vežbe. Pa probaj. Bez muke nema nauke :blob: Džaba raspitivanje dok ne iskušaš stvari na svojoj koži :hello2:

Pozdrav :notworthy:

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: pon jun 10, 2013 6:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
U kojoj je to knjizi opisano?

Ili gdje ima ne internetu (mozda youtube) detaljno sve objasnjeno, cijeli postupak?

Sto jesti poslije taj dan?

Da li se iz crijeva isperu i dobre bakterije i kako ih vratiti?

Nasao sam na nekoliko portala nekoliko "nacina" kako se to radi, pa ne znam koji je tocan.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: pet jun 14, 2013 5:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jun 14, 2013 5:37 pm
Postovi: 3
Pozdrav :hello2: procitala sam dosta toga u vezi gladovanja(tu na forumu)i knjigu od Malahova.Molilla bi nekoga ako zna dali se osoba koja je izvadila žuč treba nečeg pridržavati ili pripaziti (to sam ja).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: uto jan 13, 2015 7:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 12, 2006 9:18 pm
Postovi: 79
@baki,

da li si uradio nesto sa onom saunom?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: uto jan 13, 2015 3:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 12, 2006 9:18 pm
Postovi: 79
Jos bih dodao... uzeo sam ovakav irigator slika

Kojom jacinom pustati vodu da curi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: sri jan 14, 2015 5:27 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
Sa kojom "tekucinom" ces cistiti?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: sri jan 14, 2015 9:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 14, 2010 7:48 pm
Postovi: 348
Bliže trećini pa prema pola brzine isticanja je u redu jer kad tekućina naiđe na prepreku počne se nagomilavati i izaziva potrebu za izbacivanjem. Strpljen je spašen. :)
Samo opušteno i poslije par pokušaja znat ćeš kako ti odgovara.
Voda bez dodatka soli prolazi kroz crijeva, Malahov je u "Čišćenje organizma" pisao o tome.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: sri jan 14, 2015 4:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 12, 2006 9:18 pm
Postovi: 79
Uradio sam... prvi put u zivotu! :D

KOristio sam vodu i limun. U 1.5 lit mlake vode sam umesao sok od pola limuna.

Poceo sam polako da pustam vodu, bas polako, pa sam posle odredjenog vremena malo sto se kaze "odvrnuo malo jace slavinu". :D

Menjao sam pozicije, prvo sam lezao na ledjima, pa se okrenuo na levu stranu, posle toga na desnu.

Kada sam sve zavrsio, ustao sam i poceo raditi neke blage okrete, levo-desno, stoj na rukama uz zid. Tada sam tek bio svestan koliko ima vode, jos kada sam uvlacio i izbaciovao stomak... svo ono buckanje. Ali ubrzo posle nisam mogao da izdrzim... ventil poceo da popusta! :D

Sledeci put kada budem radio, pokusacu malo duze da zadrzim u sebi.

Jos da dodam, to sam sinoc radio oko 6 sati. Nakon svega poceo sam osecati kao da se smrzavam. I bio sam nenormalno zedan! Da li je to normalno?

Svakodnevno sam fizicki aktivan bar min. 1h trcanja... a danas pre podne 15 min i 15min. poslepodne samo setnja. Jednostavno nisam imao volje i nekako sam se bezveze osecao tokom celog dana. Cak sam i spavao 1h, sto inace nikada ne radim , mozda ponekad nekih 10min. dremke. Tako da mi je danasnji dan, sve nekako u duhu blagostanja, smiren nekako, ne znam, i uopste nisam tokom dana osecao glad. Jeo sam samo malo voca, pomoradza i grejfurt.

Radicu jos sigurno, mozda vec i za koji dan. Bitno je da sam osetio kako je. Ne znam da li drugi rastvori bolje deluju.
Recimo voda+soda bikarbona
voda+so+limun...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: čet jan 15, 2015 6:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
Ako nije problem, napisi kad budes dalje radio, sta koristis i naravno, kako se osjecas poslije!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: uto jan 20, 2015 5:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 12, 2006 9:18 pm
Postovi: 79
LJudi, radio sam klistiranje od tada jos 2 puta.

Sada sam radio samo sa vodom i kombinacijom vode i soli.

Iskustva... UZAS! U odnosu na prvi put sada nemamo mnogo lepih reci.

Ne znam sta se desilo tj. sta se desava!?

Nakon sto sam uradio klistiranje iz mene je izlazila samo ta voda, koju sam uneo, znaci nista drugo!

A sledeca 2 dana sam imao zatvor tj. jos ga imam! I jednostavno osetim prilikom masaze stomaka, stvrdnutu stolicu, ali nema sanse da je pokrenem. Postao sam veoma nervozan zbog ovoga, energija mi ja opala, i nije mi dalo mira da se ne izmerim i imam 2.5kg vise nego obicno!

Ne znam koliko je sve ovo normalno?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: uto jan 20, 2015 7:16 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Meni se to čini normalnom reakcijom.
Crijevima je potreban optimalan sadržaj da bi radila i gurala taj sadržaj u predviđenom smjeru, ako ima manjka sadržaja rezultati su nepredvidivi, dešavaju se zastoji, upale zbog zastoja, crijeva jednostavno ne rade dok se ponovo ne uspostavi neka ravnoteža. Upravo zbog nemogučnosti normalnog funkcioniranja crijeva u takvim uvjetima se gladovatelji klistiraju, da ne nakupljaju otrove nastale zbog nefunkcioniranja crijeva.
Predlažem da nekoliko dana jedeš normalno do više nego inače i nikako ne preskačeš obroke da se crijeva napune, onda će uz malo sreće i strpljejna sve proraditi.
A ako to ne uspije od prve, onda najbolje da ponovo izbaciš sve zajedno sa nakupljenim otrovima nekom drugom metodom, popij nešto za klistir da se isprazni i tanko crijevo pa probaj ponovo startati sa normalnim jelom. I pazi na imunitet, zalihe vitamina i minerala se vole potrošiti takvim postupcima pa treba nekako sve nadoknaditi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: uto jan 20, 2015 9:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Sto se sve ovo uopste radi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: sri jan 21, 2015 4:19 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Valjda onda kad je bolje bez govana nego sa njima, a to nije rijetkost uz današnji način života.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: uto feb 03, 2015 11:18 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 03, 2015 10:34 pm
Postovi: 3
Pozdrav, eto i mene da napisem poneku. Trazim po netu dosta vezano uz ovu temu pa sam tako nasla vas i pomislila sam da napisem svoja iskustva za one koji mozda zele krenuti i probati.
Nisam nova u gladovanju, prakticirala sam ga vec prije godinu dana, po principu, prvo jedan dan, pa dva, pa sam cak jednom dogurala do skoro pet, uglavnom, radila sam ga 2x mjesecno u 2. I 4. Dijelu mjesecevog ciklusa (po Malahovu), uglavnom na vodi. U medjuvremenu sam normalno jela uglavnom sve kao i ranije, ali zbog redovitog gladovanja apetit i kolicine su bile pod kontrolom (inace sam sklona previse pojesti, sklona sam debljanju), pa sam tako u nekoliko mjeseci takve prakse skinula 10 kila bez velike muke. Osim toga koza mi se jako popravila, usto i drzanje, dobila sam neki sjaj u ocima, i opcenito izgledala bolje svima oko sebe, citavu zimu ni dana nisam bila bolesna, raspolozenje mi je uglavnom bilo sjajno, i mogu reci da mi je to bio jedan bolji period zivota.

Imala sam plan ici na 7 ili 14 dana, cak mozda i 30, no ispalo je suprotno, naime, zbog nekoliko preskocenih ciklusa povukao me stari ritam i prestala sam s rutinom posta, pa mi se preko godinu dana bilo tesko vratiti nazad, u medjuvremenu sam otkrila suho gladovanje i 1-2 puta probala odraditi po dan, no nisam osjecala tako dobar efekt kao kod gladovanja od vise dana, no istina je da za novo ladovanje jednostavno tada nisam bila spremna. Povukle su me stare navike i dosao je period da sam se ponovo pocela osjecati lose – metabolizam mi se strasno usporio, pocela sam se debljati unatoc svakodnevnim setnjama i kretanju, pokusala sam s dijetama i uskracivanjem kalorija, ali kile su odlazile jako sporo ili nikako sto me jako mucilo i psihicki, koza mi se pokvarila, dobila sam pristice, sumoran izraz lica i tijelo mi se pocelo izoblicavati, pocela sam se zatvarati u sebe, izbjegavati ljude, socijalne interakcije postale su mi napor i muka, a raspolozenje negativno i sumorno, pesimisticno. Shvatila sam da je gladovanje jedini nacin da konacno ponovno zivnem jer ovo nije bila stvar samo mrsavljenja, razvio se disbalans u citavoj strukturi, psihickoj i fizickoj. Konacno sam, dotaknuvsi dno, skupila snage i volje i s prvim ekadasijem u januaru krenula opet gladovati. Kako sam imala iskustva odmah sam isla na tri dana, sve sam napravila vrlo oprezno, i pripremu, i izlazak i prvi je ciklus prosao u redu, osim sto sam bila izrazito gladna, no nikakvih drugih tegoba nije bilo.

Ohrabrena lakocom prvog puta, u drugu turu sam krenula nepromisljeno, bez prelaska na biljnu hranu prije gladovanja i bez klistira, prvi dan sam gladovala na suho i nije mi bilo lose, potom sam drugog pocela piti vodu, obavila praznjenje (samo od sebe), s time da sam osjecala da sam rijesila samo dio i da je dosta ostalo. Nisam se htjela klistirati dok ne prodje jos jedan dan, no uvidjela sam da je to bila pogreska jer me treci dan ujutro uhvatio osjecaj uzasa i straha, grozna mucnina, i strasna potreba da izadjem van, hodala sam na temperaturi nula bez sala i rukavica i strasno mi je to pasalo, nakon toga sam odradila istezanje i istusirala se u mlakoj vodi, nikako toploj, a prije toga ipak obavila klistir, bez nekog velikog uspjeha, ali nesto je izaslo. Dan je prosao ok, no 4. Jutro (plan je bio 3,5 dana) sam se probudila opet s istim osjecajem mucnine i uzasa. Otisla sam u dugu setnju tijekom koje me jako mucila glad i slabost, najjace ikada. No blizio se ionako kraj gladovanja, pa sam krenula izlaziti, uglavnom s kiselim mlijekom i kupusom kao inace, no cim sam pocela jesti uhvatila me dijareja najgore vrste, tako da sam na toaletu provela nekoliko sati. Sto je najgore, pri pogledu u ogledalo shvaTILA sam da mi se ten pokvario, sva sam se osula nekim sitnim pristicima sto mi se nikada nije dogodilo, koza necista, a trbuh mi se naduo kao da nisam ni dana bila gladna, a jedva da sam pojela malo salate. Dan nakon sam se osjecala depresivno i lose, a ne euforicno kako je obicno bio slucaj.
Odlucila sam barem 12 sati biti samo na caju, potom sam pojela tijekom dana dva normalna obroka, znaci normalne kolicine, manje vlakna i tekuceg, vise nemasnih proteina, manje masne hrane i obavila jos jedan klistir, i eto tek sada mogu reci da se osjecam normalno i da se raspolozenje popravilo.

Zasto pisem ovo iskustvo, pa eto, zato da savjetujem da nikako ne krecete gladovati bez da ste se prije ocistili, bilo da je klistir, laksativ, ili nekoliko dana biljne prehrane bez soli, masti, i aditiva, Malahov je u pravu kada kaze da intoksikacija od necistih crijeva dosta otezava stvari i zapravo moze i pokvariti moguci dobar efekt. Ja sam bila previse drska i bahata, mislila 'ma mogu ja to i bez toga', znaci cuvajte se i takvih mentalnih konstrukcija, koliko god bili iskusni i svasta prosli, svako gladovanje je nova avantura, i postoje jednostavna pravila koja jednostavno treba rutinski odraditi bez puno filozofije. Ako se vec niste uspjeli pripremiti bolje je preskociti gladovanje taj tjedan nego ga forsirati. Ja sam svoju lekciju naucila, iduci ciklus idem na 5 dana dobro ociscena i spremna, ocekujem se nakon toga i 7, pa 10, pa 14. Znaci, sto se tice srca i volje dosla sam do stadija kad se ne plasim vise preci tu granicu od 5 dana (to nisam bila u stanju prije godinu dana).

Ne smatram ovo iskustvo losim, jer i sam Malahov kaze da se najbolje na svojim iskutvima uci, jer je i sam napravio dosta gresaka kroz svoje gladovanje. Bitno je samo ne ponoviti ih. Hvala i pozdrav, do citanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: uto feb 03, 2015 11:26 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 03, 2015 10:34 pm
Postovi: 3
1979 je napisao/la:
LJudi, radio sam klistiranje od tada jos 2 puta.

Sada sam radio samo sa vodom i kombinacijom vode i soli.

Iskustva... UZAS! U odnosu na prvi put sada nemamo mnogo lepih reci.

Ne znam sta se desilo tj. sta se desava!?

Nakon sto sam uradio klistiranje iz mene je izlazila samo ta voda, koju sam uneo, znaci nista drugo!

A sledeca 2 dana sam imao zatvor tj. jos ga imam! I jednostavno osetim prilikom masaze stomaka, stvrdnutu stolicu, ali nema sanse da je pokrenem. Postao sam veoma nervozan zbog ovoga, energija mi ja opala, i nije mi dalo mira da se ne izmerim i imam 2.5kg vise nego obicno!

Ne znam koliko je sve ovo normalno?
zvuci mi normalno, ja nikad ne radim klistiranja dan za danom (osim u ovom zadnjem slucaju kada sam zbog drugih razloga to zbilja trebala napraviti) i obicno nakon njega jedan dan osjecam isto sto i ti. takodjer, tijekom gladovanja rijetko osjecam da se smanjujem i gubim kile, obicno splasnem onaj prvi i drugi dan cim izadjem i cim se probava sama od sebe opet pokrene, tada mi ode i po nekoliko cm sa struka u samo jednom danu . ne znam je li svima tako ali meni je (osim, ponavljam, u ovom zadnjem slucaju gore, ali to sam si sama kriva za gresku)

bez klistiranja mi prolazi samo ako prvi dan gladujem na suho, a potom odrugi pocnem piti vodu, tad se crijeva sama prazne, sto mi nije slucaj ako sam na vodi otpocetka.

glede nervoze, razumijem, u gladi smo vrlo osjetljivi i svaka negativna misao bas moze jako pokvariti cijeli umni proces, no pokusaj se smiriti na nacin da sam sebi kazes da je to ok, da skupljas iskustvo, ucis, i da je svakako bolje da si i gladan (makar uz neke tegobe) nego da si sve te dane nastavio piti i zderati, jer koliko god ti bilo lose, opet je puno bolje od ove druge opcije. barem tako ja nastojim raditi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Gladovanje i čeličenje organizma
PostPostano: sri feb 04, 2015 5:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 12, 2006 9:18 pm
Postovi: 79


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Breuss gladovanje
PostPostano: pet feb 20, 2015 6:54 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 18, 2015 3:15 pm
Postovi: 1
Pozdrav svima. Evo, novi sam na ovom forumu i imao bih nekoliko pitanja ljudima koji prakticiraju gladovanje radi liječenja. Naime prije tjedan dana završio sam svoj post od 42 dana prema Breussu. Odlučio sam se na to zbog raznoraznih zdravstvenih problema. Imam 40 godina, a muče me bolni zglobivi, kronične upale sinusa, iritabilno crijevo, hemoroidi, aktiničke keratoze, poremećene jetrene probe i urati u krvi itd. Inače bavim se stočarstvom i od jutra do mraka sam na nogama. Ne pijem, ne pušim jedino malo previše volim čokoladu. Nakon što sam u nekoliko navrata tokom godina isprobao gladovanja do 10 dana, i bilo mi je bolje nakon njih, odlučio sam se na ovu generalku. Svih 42 dana protekli su bez nekih većih problema. Jedino je bilo malo teže prvih 10 dana, dalje je bilo lakše. Pritom sam cijelo vrijeme radio na farmi, onako lagano,ali sve sam stigao ( 150 muznih koza). Pred tjedan dana počeo sam polako jesti, prvo sokovi, pa kašice, pa sad musli i tako sl. uglavnom prema Ginteru. E sad se pojavio neki čudan bol i kočenje u mišićima, ono, u mislima krenem u neki nagli pokret, npr. iz stajanja u hod ili hoću nešto dohvatiti, a ono tijelo baš i nebi, nego ko kamion treba vremena da se pokrene. I druga stvar je čudan bol u zdjelici, onako od testisa, pa prema gore, pogotovo lijeva strana. Gledam to na internetu i pomislim da nije možda varikokela testisa kad su već i hemoroidi tu. A opet nisam siguran, možda je i od crijeva. Dal je netko imao slične simptome i kako ste ih riješili. Dal su se povukli nakon nekog vremena i prijelaznog perioda! #-o. Inače, planirao sam 21 dan, ali tada mi se učinilo da su se keratoze počele povlačiti, pa sam odlučio malo produžiti, tjedan za tjedan i eto me na 42 dana. keratoze su i dalje tu, istina malo su manje i bljeđe, ali tu su, hemoroidi isto i sad me baš muče otkad sam počeo jesti, od negdje 21 dana gladovanja sam se prehladio i još uvijek sinusi tjeraju po svom. Jedino me zglobovi i kičma ne bole onako, a krvne pretrage još nisam napravio. Izgubio sam 17 kg u tih 42 dana. Iči ću početkom 3 mj. na sistematski pa ću vidjet, pa javim ako koga zanima. Bio bih zahvalan ako netko ima ikakva saznanja o sličnim problemima. Hvala Vam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Breuss gladovanje
PostPostano: sri apr 08, 2015 1:00 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned mar 16, 2014 12:19 pm
Postovi: 10
jesi li se klistirao -tj ispirao crijeva za vrijeme brojsove terapije.to je jedna od vaznijih stvari pri takvim gladovanjima,efekat je puno manji bez ciscenja crijeva,a moze biti i opasno jer gladovanjem se toksini pojacano nagomilavaju u crijevima u zelji da napuste organizam ,i ako se zanemari ciscenje crijeva, oni ce nastaviti da truju krv koja kroz njih prolazi i koja raznosi otrove po tijelu ,i onda se javljaju problemi ,umor ,glavobolje.-simptomi intoksikacije.Hemoroidi su po Malahovu posljedica problema sa zapusenjem jetrenih kanala .Trebao bi ocistiti jetru. Crijeva se ne ciste samo za vrijeme suhog gladovanja,gdje nema nikakvog kontakta sa vodom.Najbolje ciscenje crijeva je vlastitim (svjezim)urinom.A najjace ukuhanim urinom do 1/4 prvibitne zapremine.To je po malahovu najjace sredstvo koje moze da cupa polipe sa crijeva,,lijeci hemoroide,uklanja naslage sa zidova crijeva koje su zasjele tu prije mnogo godina,izvlaci sluz iz okolnih organa trbusne duplje,iz prostate,spolnih organa,bubrega.Ali mora se oprezno krenuti sa mikroklistirima od ukuhanog urina jer je to veoma mocna tekucina koja posebno stimulira donji dio organizma.Malahov kaze kad se ociste dva glavna organa crijeva i jetra ,organizam je dignut na drugi nivo funkcionisanja i pocinje da se sam cisti.Kod ociscenog organizma covjek moze da bez problema bude na gladovanju 30 dana. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 183 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz