Sada je: čet mar 28, 2024 12:13 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: sri sep 09, 2009 2:03 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 08, 2009 8:28 pm
Postovi: 7
Lokacija: split
Pozdrav,

Otovrio sam novi topic na ovu temu jer bi volio saznati što više o direktnim iskustvima oboljelih od karcinoma koji su bili kod travara Jovana Andrića iz Cetinja kao i ja.
Ukreatko, majka ima karcinom pluća, adenokarcinom, koji se nažalost metastazirao u glavu. Prije mjsesc dana sam bio u Cetinju kod JOvana i uzeo pripravke od njega. Tom prilikom kao i ne telefon mi je reako da se to može popraviti, pa vas molim ima li netko iskustvo sa njegovim pripravcima. Osobno sam čuo za dvoje ljudi iz Splita koji su još živi zahvaljujući njemu a bili su na rubu propasti...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: pet sep 25, 2009 5:43 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet okt 13, 2006 9:26 pm
Postovi: 2
Lokacija: Berane
znam za Jovana Andrica vec nekih desetak godina, a vjerujem da lijeci jos toliko dugo godina

trave koje koristi su sa Cetinja, koje ne znam tacno
razgovarala sam sa mnogima kojima je pomogao

mislim da je u pitanju prirodni citostatik, uz to jaca jos imuni sistem tako da za vreme te terapije ne razboljevate se o gripa npr.
svojevremeno je nudio da se to i masovno proizvodi ali nije naisao na saradnju od ljudi koji bi mogli to da sprovedu, tako da je ostalo da sam pravi kapi: jutarnje po 7 (bijele) cudan ukus koje se ukapaju u mlaki caj od kantariona
i vecernje (zelene alkoholne) jedna casica rakijska sa isto toliko caja od kantariona
on ustalom sve tacno napise kako da se pije
i tako 40 dana, cijena 100evra
ne moze pomoci jedna tura vec nekoliko njih

da li pomaze? on ne savjetuje da se prekida sa terapijama koje vam je propisao vas ordinirajuci ljekar

da li probati? mislim da da


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: sub maj 15, 2010 3:28 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 15, 2010 3:19 pm
Postovi: 1
Da li je neko isao kod travara Jove, ko ima Diabetes Mellitus tip 1 naime moja kcerka je stara 11 godina, a Diabetes ima od svoje 2. godine. Od prvog dana je na inzulinu. Uzeli smo od Jove terapiju, poceli joj je davati, ali ne znam da li lijeci i secernu bolest, ili samo rak. U neizvjesnosti sam da li da nastavi terapiju.

Unaprijed Vam se zahvaljujem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: uto jun 08, 2010 10:43 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jun 08, 2010 10:25 am
Postovi: 1
Jel ima neko broj od Jovana Andrica


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: sri aug 18, 2010 4:28 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet feb 19, 2009 12:12 am
Postovi: 21
Zivi u Jabucku ulicu,Cetinje, promenijo je broj neznam mu novi broj,ja sam uzimao tri terapije kod njega po 100 eura, za oca on je imao metastazirajuci rak , na pluca mu je odstranjen rak posle 2 terapije ali sa mozga i sa kostiju nije, tako da smo mi imali djelimicni uspjeh,verujem da moze pomoci ali svaki slucaj je razlicit.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: sri okt 05, 2011 4:51 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 05, 2011 4:18 pm
Postovi: 4
ako zelite da


Zadnja izmjena: sreca; pet nov 30, 2012 12:49 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: ned jan 15, 2012 8:42 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 15, 2012 8:38 pm
Postovi: 1
Treba mi HITNO broj Jovana Andrica ! HITNO JE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: čet feb 09, 2012 6:04 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 05, 2011 4:18 pm
Postovi: 4
Scar88 je napisao/la:
Treba mi HITNO broj Jovana Andrica ! HITNO JE

0038269422911 sretno...........


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: čet feb 09, 2012 6:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 4:15 pm
Postovi: 96
kažu da ima i tjelohranitelja koji ga štiti od onih koji se osjećaju prevarenim.

_________________
k8št8


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: ned mar 18, 2012 5:48 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned mar 18, 2012 5:37 pm
Postovi: 1
pozdrav!
planiramo ovaj tjedan doći do jovana da pokuša nam pomoći radi mame;već 10 godina se bori s rakom koji je operiran sa debelog crijeva, nakon par godina metastazirao je na jedno plućno krilo te nakon kemo na drugo, pa ponovno kemo koja je trajala bez prestanka. sada je užasno boli i otkriveno je da je vrag ponovno metastazirao na kosti i prekinuta je kemoterapija. kao zadnja slamka nam je jovan andrić pa vas molim ako itko može pomoć savjetom ili slično da mi odgovori po pitanju iskustva s andrićem. pročitala sam prvi post na ovoj stranici di je rečeno da će obavijestiti kako napreduje andirćeva terapija koju uzima mama mu. ugl. ljudi svaka informacija je dragocijena. molim Vas, što brži odgovor- hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: uto sep 18, 2012 9:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2012 8:57 pm
Postovi: 1
sreca je napisao/la:
Scar88 je napisao/la:
Treba mi HITNO broj Jovana Andrica ! HITNO JE

0038269422911 sretno...........

Ko zeli da mu se terapija dostavi u Beograd moze da pozove na broj +38268597010,mnogo je lakse nego da idete na Cetinje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: čet mar 28, 2013 9:39 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 28, 2013 9:25 am
Postovi: 2
Jovan Andric je nadprosjecno inteligentan ,izvrstan matematicar ali cudan covjek ,princ Karadjordjevic je uzimao njegov ljekove i odao mu priznanje za boljitak koji je tada ucinjen za njega i i jos mnogo poznatih licnosti iz svijeta glume i sporta je koristilo njegove ljekove ...nikad nije isao kod ljekara a ima 76 godina .pije iskljucivo svoje preparate ,koji su u vecini slucajeva veoma uspjesni ali malo teski za popiti :-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: ned apr 07, 2013 11:06 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned apr 07, 2013 1:05 am
Postovi: 2
Jovan Andric


Zadnja izmjena: milos111; sri apr 24, 2013 8:31 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: ned apr 07, 2013 7:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Vecina vas na ovoj temi ima po 1-2 posta sveukupno napisano na forumu sto me navodi na sumnju i za jedno i za drugo (laz/istinu)

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: pon apr 08, 2013 2:34 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned apr 07, 2013 1:05 am
Postovi: 2
pametno,e pa ti podji kod Andrica i probaj pa se uveri,da vidis je li laz ili je istina...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: pon apr 08, 2013 9:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
milos111 je napisao/la:
pametno,e pa ti podji kod Andrica i probaj pa se uveri,da vidis je li laz ili je istina...


Iskreno, briga me za njim

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: sri nov 06, 2013 12:22 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto nov 05, 2013 11:50 pm
Postovi: 1
Neko je pod imenom Mojsije postavio broj telefona +38268597010 kako bi navodno cinio olaksicu narodu, i dostavljao terapije Jovana Andrica u Beograd. Jovo o tome ne zna nista.
A osoba zvana Zeljko preko Dizdarevic Sala kome je Jovo spasio jedino dijete, vara narod po Bosni i Hercegovini, prodajuci terapije u ime Jova Andrica.
Jedini nacin da dodjete do prave terapije je obracanje Jovu na njegov broj +38269422911 i dolaskom na Cetinje, sve ostalo smatrajte prevarom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: sri nov 06, 2013 1:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jul 05, 2013 10:43 pm
Postovi: 15
Ahaha , zanimljivo. :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: čet nov 14, 2013 3:38 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned nov 10, 2013 7:06 pm
Postovi: 1
Ovo je netacno. Zeljko kojega pominje je Jova Andrica dugo godisnji saradnik u svim poslovima. Tako da ovo samo sukob interesa. Ja sam bila kod oboice i odlucila se za terapiju kod Zeljka jer Jova je i previse negativan i neugledan, mozete provjeriti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: uto feb 09, 2016 6:24 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 06, 2016 9:27 pm
Postovi: 4
Baka se razbolila prije 11 mjeseci, karcinom na limfnim žlijezdama, dijagnoza grozna, a jedna od "dobrih okolnosti" je da je vec u godinama, a po riječima ljekara kod mladjih žena to ide mnogo brže. Uglavnom, baka je i danas živa, zahvljajući terapijama Jove Andrića. S tim da smo prvu terapiju uzeli direktno od Jove, a nakon toga, radi nesporazuma sa Joletom smo nastavila da uzimamo od Željka. Jova je već čovjek u godinama i vjerujem da je umoran i od svog života, pa često zna da bude jako neljubazan. Sa druge strane Željko je bio njegov planirani nasljednik, dok nije upravo zbog joletove naravi njihova saradnja okončana.

Ali ono što je ključno je prehrana, baki smo u cjelosti izmjenili prehranu, i hvala Bogu i danas je sa nama.
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Zdravlje/rak.htm

Moja teorija je da su bijele kapi i zeleni napitak ustvari suplement prehrani, te da upravo na taj način čine da se bolest povuče.

Ovdje sam našla informacije koje su nam mnogo pomogle, nadam se da će i ovo nekome pomoći.
U zdravlje, sve ostale će doći


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 24 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz