Sada je: čet mar 28, 2024 11:49 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: čet mar 24, 2016 7:39 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 24, 2016 7:34 am
Postovi: 2
Kako mogu doci do broja telefona Zeljka? Unapred hvala!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: čet mar 24, 2016 5:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 06, 2016 9:27 pm
Postovi: 4
Draga Milice, Željkov broj je +38268597010.
Inače, prije par dana sam dobila informaciju od jedne ljekarke iz Dubrovnika da je Jova Andrić nažalost umro, ali ovo je neprovjerena informacija. U svakom slučaju istu terapiju možes dobiti i od Željka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: čet mar 24, 2016 5:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 24, 2016 7:34 am
Postovi: 2
Hvala najlepse!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: pon apr 11, 2016 4:07 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 11, 2016 4:01 pm
Postovi: 1
Pozz,

u kojem gradu je Željko?

hvala unaprijed


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: pon apr 11, 2016 9:04 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon apr 11, 2016 6:31 pm
Postovi: 1
Jeste uspjeli doci do spomenutog travara?? Molim vas iskustva??? Dali je istina da je jovo andric preminuo??


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: ned apr 24, 2016 10:17 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 06, 2016 9:27 pm
Postovi: 4
Pozdrav, nažalost u posljednje vrijeme nisam imala vremena i nisam zapratila forum, inače vidim da je tema slabo posjećena, šro mislim da je loše jer mi smo na ovaj način došli do Joleta, nego eto, ljudi samo traže pomoć, a nisu spremni i da pomognu. Nego, Jole je zaista preminuo, tako da je informacija bila tačna.Što se Željka tiče on je isto sa Cetinja, a naš dojam o njemu je da je tačan i odgovoran. Sa joletom smo imali problema da smo dva puta dolazili i nismo ga nalazili kući te smo ga onda čekali po par sati da bi jednom u potpunosti izvisili. Sa Željkom je druga priča, zaista je tačan i korektan. Što se terapija tiče sve je identično kao u Joleta. Bok svima


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: sri maj 11, 2016 11:33 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 28, 2013 9:25 am
Postovi: 2
Jovan Andric je preminuo .Nikom nije ostavio recepturu .Prva sam komsinica u naselju u kojem je živio .Informacija iz prve ruke .Taj čovjek nema pravi lijek koji je Jovo pravio ,bio mu je vozač vrlo kratko i niko nikad neće saznati od čega su lijekovi pripremani .Jovo je imao sinovca pa ni njemu nije nikad rekao kako se i od čega sprema lijek .Pojavilo se po Cetinju puno prevaranata koji znaju recept .Ne dajte da vas niko vara i uzima vam pare . Jovov broj je kod njegovog sinovca ( 069 422 911) i čovjek obavještava ljude da je umro i da niko nema recept pa ni on .Zvala je moja rodjaka iz Novog Sada i sve joj je lijepo rečeno i objašnjeno jer sam bas htjela da saznam da li mu je ostavio recept i šta ce joj reci .Covjek kulturno objasnio da se podigao sa stricem ali recept ne zna .Moj savjet je da ne uzimate neprovjerene lijekove.Pozdrav iz Cetinja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: sub maj 14, 2016 4:56 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub maj 14, 2016 4:33 pm
Postovi: 1
Moj suprug se lječio u Zagrebu, potom smo bili u Njemačku na klinici. Ljekarka u Zagrebu je pratila da li bi bilo poboljšanja od tečnosti koje smo kupili od gospodina Željke. Bilo je pomaka na bolje i mi smo zadovoljni. Suprug se izlječio. Ko je u mogućnosti neka pokuša, zaista smo potrosili dosta novaca pa nas ta terapija ne bi oštetila mnogo i da nije pomogla, a na svu sricu, dilovala je pozitivno. Meni je bilo najvažnije da mi suprug ozdravi i bude dugo uz mene i dicu, probala bih sve na ovom svitu kada je zdravlje najmilijih ugroženo.
Lip pozdrav iz Zagreba


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: ned maj 15, 2016 10:36 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:45 am
Postovi: 3
Ista informacija je meni saopstena od Jovove porodice, ali zvao sam i Zeljka i lako smo se dogovorili, a Jovova porodica ili ne zna da on ovo radi ili je nesto drugo. Kako god nista ne kosta nazvati zeljka pa vidjeti kako i sta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: pet jun 17, 2016 7:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jun 17, 2016 7:35 pm
Postovi: 1
Dali neko može da mi da Željkov broj? HITNO HITNO HITNO !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: pet apr 28, 2017 8:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:45 am
Postovi: 3
Informacije radi,a obzirom da me više ljudi kontaktiralo na fejsbuku,i obzirom da je ovo jedna od rijetkih tema o Velikom Jovu Andriću i njegovom lijeku. Želim reći dobronamjernim ljudima kojima je pomoć potrebna da nije izgubljen recept lijeka koji je pomogao ogromnom broju ljudi ,i da je Željko Dragojević nasljednik Jova i da lijek priprema prema autentičnom receptu. Farmakološka mafija je jedva dočekala Jovovu smrt i ponadala se da će recept biti zaboravljen, ali on je mudro sačuvan i nastaviće da pomaže hiljadama ljudi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Travar Jovan Andrić Cetinje
PostPostano: pet apr 28, 2017 8:13 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned maj 15, 2016 9:45 am
Postovi: 3
DraganBG je napisao/la:
Dali neko može da mi da Željkov broj? HITNO HITNO HITNO !


Željkov broj je +382 68 597 010


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 32 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz