Sada je: čet mar 28, 2024 7:25 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 154 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 7:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
znam, ni ne radim ni jednu kao sto pise. osim toga, ni ne zivim u tibetu i takvoj okolini i uvjetima kao oni koji su ih otkrili, pa vjerojatno nikada ne mogu ni imati onaj pravi izvorni ucinak. no ja sam sasvim zadovoljan.

mozda taj tocno i strogo određen postupak djeluje bas na pomlađivanje,
(tako se na kraju i zovu) no meni je vise cilj da se osjecam dobro i u formi.

pozdrav :notworthy: :love6:


btw. mozda ne bi bilo lose da netko od moderatora spoji ovaj topic sa "Izvor vječne mladosti - podmlađivanje", ili napravi nesto slicno, samo nek ne obrise sve :mrgreen:

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 7:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Arja, izvrsno si to opisala.
Jedino, ja bih dodala da su nam ti obrasci utisnuti u podsvijest i u kolikrtivnu svijest.
Istraživanja su dokazala da npr. u slučajevima masovnih nesreća, hitnu medicinsku pomoć prije dobiju oni koji su "ljepši", da posao na konkursima dobijaju češće ljepši nego sposobiji, da su savršeni varalice imaju dječje crte lica, da ljude s grubim crtama lica (veliki oštar nos i izbočene kosti brade) obično zaobilazimo jer nam izgledaju opasno.

Vršena su istraživanja što je to u izgledu što se ljudima sviđa, i došli su do pravila "zlatnog reza". Ono što se ljudima sviša, što proglašavaju lijepim jesu takva obilježja lica (proporcije između veličine očiju, usana, jagodičnih kostiju i drugo,) koja podsjećaju na dječja. Takva lica u drugima automatski i podsvjeno pokreću instinkt održanja vrste, tj. zaštitnički odnos u ponašanju, povjerenje, uslužnost, empatiju.
Koncentracija na izgled je još uvijek dobar marketinški potez, ne samo po pitanju udaje/ženidbe, nego u svim sferama života i opstanka.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 7:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Ispravak: kolektivnu svijest

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 7:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
no sto ako prelijepo nekome znaci i preukusno (mislim doslovno)? :lol:

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 7:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
ako sam dobro razumjela što si time mislio, onda imamo drugu temu..kanibalizam...

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 7:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
nemamo ako sam mislio na reptile.

no, ako napisem sljedece, mozda sam i izasao izvan teme. a nekako mi to lezi u zadnje vrijeme. naime, bas sam citao neki tekst vezan uz opstanak zivotinja. tocnije mimikriju. vjerujem da svi znaju primjere kako se zivotinje uspjesno (donekle, no ucinkovito za opstanak), skrivaju od predatora. najbolji nacin je da se stope s okolinom, i djeluju nevidljivo. simpaticno su mi izgledale ribe zakopane u mulj (metaforicki masu, ovce, matrix ili kako hocete), i onako krupnih ociju sute mirne i smozatajne i kao da mudriraju nesto u svojim glavama sto nema veze s "muljem", a opet on ih tako dobro stiti i zahvaljujuci njemu prezivljavaju.

pitam se, je li primjerice morskom psu stalo sto neka jadna ribica, no sigurna u sebe, misli, i kako se ona osjeca, te kako ona izgleda? osobno, da sam ja na njegovom mjestu, gladan i siguran u sebe i svoju nadmoc, bolio bi me perajak.

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 7:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
u tom slučaju je svejedno što radiš. možeš raditi i aerobic-vježbe i bildati na spravama...
ako bi trebalo usporediti vježbe prema njihovoj namjeni i učinku, tibetance bi mogli usporediti s yogom, onako, ugrubo.
Svim vježbama i svim fizičkim aktivnostima (pa i kopanjem) podižemo opće stanje, kondiciju, a posljedično i raspoloženje.
Prema djelovanju možemo razlikovati vježbe za istezanje mišića, vježbe od kojih mišići postaju izraženiji, vježbe za podizanje snage, za postizavanje gipkosti, gibljivosti, razvoj koordinacije pokreta, za dovođene više kisika u organizam, i druge vježbe koje su orijentirane na rad na fizičkom tijelu..Postoje i vježbe, pokreti i položaji tijela, kojima postižemo vezu tijela i duha, tako što preko tijela ostvarujemo utjecaj na duh... Tibetanci bi spadali u ovu zadnju kategoriju.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 8:00 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
2804 je napisao/la:
osim toga, ni ne zivim u tibetu i takvoj okolini i uvjetima kao oni koji su ih otkrili, pa vjerojatno nikada ne mogu ni imati onaj pravi izvorni ucinak. no ja sam sasvim zadovoljan.

Daj, 2084, pa šta fali Zlatnoj Dolini? Uostalom, ako hoćeš u visine, Papuk je vrlo zanimljiv, ako izuzmemo radioaktivnost.... :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 8:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
kao sto rekoh, ja sam sasvim zadovoljan. radio i aktivnost i ja sretan.
odoh kopati. :mrgreen:

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 8:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Alternate je napisao/la:
Da li je neophodno potpuno odreći se sexa? To onda nije dobro. Ipak ću se ja držati ovih 5 ostalih.


nije.
za obične smrtnike je dovoljno pet.
šesti se radi samo ako smo odlučili odreći se seksa, ali i drugih obilježja svjetovnog života.
sedmi je pojanje oma. to bi trebalo ionako raditi, ako se baviš meditacijom ili nekom dugom duhovnom praksom. (katolici poju "amen". slična stvar. )

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 11, 2006 11:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Alternate, Postano: pon srp 17, 2006 3:47 pm

Ovih dana sam došao do knjižice Fontana mladosti – Tibetanske vežbe za podmlađivanje od Piter Keldera, o 5 tibetanskih vežbi. Da li je neko imao kakvih iskustava sa tim vežbama, šta mislite o tome?

Takođe me interesuje nešto o Yi Jin Jing-u (čini mi se da se tako piše). Negde sam pročitao da je to preteča Chi kung-a, video sam neke crteže na internetu ali mi ne liči baš nešto. Da li ima neki video da se downloaduje?
-----------------------------------------------------------------------------------

Jack987, Postano: pon srp 17, 2006 4:42 pm

Alternate, dobrodošao!

Evo, već imamo temu o tome, pa pogledaj i nađi sve što te zanima:

http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=259
-----------------------------------------------------------------------------------

Alternate, Postano: pon srp 17, 2006 7:59 pm

Hvala na dobrodošlici Jack i hvala na linku.

Ukoliko imas neki link i za Yi Jin Jing zamolio bih te da i njega postaviš.

Sve najbolje
-----------------------------------------------------------------------------------

Pantagruel, Postano: sri srp 19, 2006 6:11 pm

Pet tibetanaca se u početku vježbaju tri puta za redom svaki, bez pauze između. I tako tjedan - dva svaki dan (najbolje ujutro po buđenju ili popodne) i onda povećati za dva. Dakle pet puta svaku vježbu. I opet tako tjedan-dva. I na kraju do 21 puta svaku vježbu (to već onda zahtjeva jednu solidnu kondiciju pa i vrijeme za razliku od početka kada je dovoljno 2-3 minute).

Inače mrak vježba. Ne znam da li je "za pomlađivanje", ne peru me te spike o pomlađivanju, new age kremama protiv bora i botox tretmanima, ali je vježba zdrava , dobra za kondiciju a bogme te i dobro razbudi i razbistri um. A to je vrednije od svih ovih ostalih spika za žene u menopauzi, "pomladite me guru, instant-yoga" ...

Inače postoji i šesti tibetanac i taj je skroz bomba. Radi se o vježbi disanja (bolje rečeno zadržavanja daha) i masaži unutrašnjih organa. Kod osoba koje znaju dobro izvoditi, izgleda fascinantno.
------------------------------------------------------------------------------------

arwen dor, Postano: čet srp 27, 2006 1:25 am

Panta..sorry što to pitam, ali ne mogu odlit.. Jel ti prakticiraš i taj šesti tibetanac?
Naime, šesti tibetanac je za preusmjeravanje seskualne enrgije u kreativnu. To rade samo oni oni su se odlučili posvetiti u potpunosti duhovnom razvoju, tj. u celibartu su. Sličnu namjenu kao šesti tibetanac ima šibanje kod redovnika (vidjeli ste to na filmovima kad svećenici sami sebe bičuju..) Tim radnjama blokiraju i negiraju svoju seksualnu energiju, što ne može bit dobro, jer priroda energije je da kola, da teče. (ne moš zaustavit struju, možeš je skrenuti, upotrijebiti..) Redovnici s tibeta seksualnu energiju nisu blokirali nego je preusmjeravali prema gore.
Sedmi tibetanac je OM.
-----------------------------------------------------------------------------------

Alternate, Postano: ned kol 06, 2006 4:25 pm

Da li je neophodno potpuno odreći se sexa? To onda nije dobro. Ipak ću se ja držati ovih 5 ostalih.
-----------------------------------------------------------------------------------

Andjela, Postano: ned kol 06, 2006 5:47 pm

Alternate (napisa):
Da li je neophodno potpuno odreći se sexa? To onda nije dobro. Ipak ću se ja držati ovih 5 ostalih.


U originalnoj knjižici piše da IPAK moraš! A, šesti Tibetanac jest za uzdržavanje od seksualnih želja, (nije znanje iz prakse, majke mi, samo sam to pročitala, he,he,he...)

Pozdravčić.
A.
-----------------------------------------------------------------------------------

smagda, Postano: pon ruj 11, 2006 12:31 am

Opet ja s Tibetancima, ali jednostavno sam oduševljena!!!! Iako sam krenula s određenom namjerom vježbati, moram priznati da mi je jako zanimljivo ono što se događa prije ostvarenja namjere. Zanima me je li itko primjetio promjenu okusa dok je vježbao? Meni je voda drukčija, metalnija, a i zrak mi drukčije miriše
-----------------------------------------------------------------------------------

nat, Postano: pon ruj 11, 2006 1:58 am

smagda (napisa):
Opet ja s Tibetancima, ali jednostavno sam oduševljena!!!! Iako sam krenula s određenom namjerom vježbati, moram priznati da mi je jako zanimljivo ono što se događa prije ostvarenja namjere. Zanima me je li itko primjetio promjenu okusa dok je vježbao? Meni je voda drukčija, metalnija, a i zrak mi drukčije miriše


samo polako i bez zurbe
to ti se samo percepcija izoshtrila,zamisli to kao imash radio,i imala si ga oduvek,ali je antena bila slaba pa je prijem bio losh i uz kvalitetne informacije si dobijala i shumove,
sad ti je prijem bolji i primash vishe kvalitetnih informacija odjednom,kao brzi internet pa kad krenesh daunlodirat ne mozesh verovati koliko je brz, Mr. Green
ja sam u pochetku,posle vezbi gledao izmaglicu u vazduhu kad krenem u drugu prostoriju,a i ostala opazanja su zanimljiva
------------------------------------------------------------------------------------

2804, Postano: pon ruj 11, 2006 4:20 pm

prije nego sam poceo s tibetancima, tj. dok nisam cuo za njih radio sam samo 1. vjezbu, i to svaki dan sam se zavrtio 33 puta x 3. ukupno 99 prvih par pokusaja je bilo popraceno mucninom i upadanjem, no za par dana je postalo sasvim normalno. znam da neki kazu da ne bi trebalo toliko forsirati tu vjezbu, no meni do sada nije naskodila. kad god je napravim osjecam sanazan priliv energije, koju kao da upijes odjednom i svemira ili odakle vec. ne bih to preporucio nikome tko tek zapocinje neke vjezbe, jer navodno to moze biti opasno. sad koliko one utjecu na svijest i razmisljanje, vjerojatno dosta. no o tome ne bih zelio pisati, jer je vezano uz sve sto se ne moze opisati. napisao sam par rijeci vec o tome, no mislim da nikada necu moci objasniti sto zelim reci. tako da je ta vjezba za mene postala rutina, pa kud puklo da puklo.
------------------------------------------------------------------------------------

arwen dor, Postano: pon ruj 11, 2006 7:23 pm

prva vježba je vrtnja oko svoje osi s raširenim rukama u vodoravnom položaju, dlanovi prema dolje.
sličnu vježbu nalazimo i u drugim sustavima vježbi, koje potiču iz raznih kultura (starogrčka, indijanska i druge). postoje varijante vrtnje sa dlanovima koji su okomito u odnosu na pod, prema gore i razni položaji prstiju. svaki taj detalj mijenja protok energije i djeluje drugačije na energetski protok u tijelu, u kanalima, meridijanima, čakrama i u auri.

Tibetanci su serija od pet vježbi (i još dvije, dakle, sedam za one koji su život posvetili prosvjetljenju i duhovnoj praksi). Djeluju kao sklop. izvode se jedna za drugom po zadanom redosljedu, uz disanje koje je točno određeno da bi vježba mogla izazvati određeni efekt na energetski protok u tijelu.
možeš vježbati pojedinačno neku od vježbu, ili neku koja je slična, ali to onda nije ono što zovemo tibetancima.
-----------------------------------------------------------------------------------

2804, Postano: pon ruj 11, 2006 7:35 pm

znam, ni ne radim ni jednu kao sto pise. osim toga, ni ne zivim u tibetu i takvoj okolini i uvjetima kao oni koji su ih otkrili, pa vjerojatno nikada ne mogu ni imati onaj pravi izvorni ucinak. no ja sam sasvim zadovoljan.

mozda taj tocno i strogo određen postupak djeluje bas na pomlađivanje,
(tako se na kraju i zovu) no meni je vise cilj da se osjecam dobro i u formi.

pozdrav notworthy love6


btw. mozda ne bi bilo lose da netko od moderatora spoji ovaj topic sa "Izvor vječne mladosti - podmlađivanje", ili napravi nesto slicno, samo nek ne obrise sve
Citat:

Jack987: Iz ovog razloga sad ove postove prebacujem ovdje u već postojeću temu. Moram ovako jer nemam funkciju "Merge"

-----------------------------------------------------------------------------------

arwen dor, Postano: pon ruj 11, 2006 7:59 pm

u tom slučaju je svejedno što radiš. možeš raditi i aerobic-vježbe i bildati na spravama...
ako bi trebalo usporediti vježbe prema njihovoj namjeni i učinku, tibetance bi mogli usporediti s yogom, onako, ugrubo.
Svim vježbama i svim fizičkim aktivnostima (pa i kopanjem) podižemo opće stanje, kondiciju, a posljedično i raspoloženje.
Prema djelovanju možemo razlikovati vježbe za istezanje mišića, vježbe od kojih mišići postaju izraženiji, vježbe za podizanje snage, za postizavanje gipkosti, gibljivosti, razvoj koordinacije pokreta, za dovođene više kisika u organizam, i druge vježbe koje su orijentirane na rad na fizičkom tijelu..Postoje i vježbe, pokreti i položaji tijela, kojima postižemo vezu tijela i duha, tako što preko tijela ostvarujemo utjecaj na duh... Tibetanci bi spadali u ovu zadnju kategoriju.
-----------------------------------------------------------------------------------

smagda, Postano: pon ruj 11, 2006 8:00 pm

2804 (napisa):
osim toga, ni ne zivim u tibetu i takvoj okolini i uvjetima kao oni koji su ih otkrili, pa vjerojatno nikada ne mogu ni imati onaj pravi izvorni ucinak. no ja sam sasvim zadovoljan.

Daj, 2084, pa šta fali Zlatnoj Dolini? Uostalom, ako hoćeš u visine, Papuk je vrlo zanimljiv, ako izuzmemo radioaktivnost...
-----------------------------------------------------------------------------------

2804, Postano: pon ruj 11, 2006 8:08 pm

kao sto rekoh, ja sam sasvim zadovoljan. radio i aktivnost i ja sretan.
odoh kopati.
-----------------------------------------------------------------------------------

arwen dor, Postano: pon ruj 11, 2006 8:08 pm

Alternate (napisa):
Da li je neophodno potpuno odreći se sexa? To onda nije dobro. Ipak ću se ja držati ovih 5 ostalih.


nije.
za obične smrtnike je dovoljno pet.
šesti se radi samo ako smo odlučili odreći se seksa, ali i drugih obilježja svjetovnog života.
sedmi je pojanje oma. to bi trebalo ionako raditi, ako se baviš meditacijom ili nekom dugom duhovnom praksom. (katolici poju "amen". slična stvar. )
------------------------------------------------------------------------------------

Sad ovdje idemo dalje s :ontopic:

=D> :mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 18, 2006 1:59 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub jul 15, 2006 4:07 pm
Postovi: 24
Ok, znači tema je sad ovde prebačena. Nisam video da je tema već postojala, ne bih otvarao novu.

Ja sam, inače, stigao do 21 sa 2, 3,4 i 5. a prvu radim samo pet okreta. Nameravam to postepeno povećavati. Dobar je osećaj.

A pronašao sam ovih dana i Koncentrator. Mali kružić poput privezka, zelene je boje. Ima na sebi kao neku spiralu koja se završava tačkom u sredini. Gledanjem nekoliko minuta dnevno u tu tačku poboljšava se koncentracija (a i samo ime kaže, stupid me). Ne mogu naći kutiju i uputstvo od njega. Sećam se samo da je izumitelj Ljubiša Stojanović. To smo nabavili, mislim, krajem 80-ih godina. Sad, zna li neko nešto više o tome i da li je koristio?

Citat:
Našao sam link, desno izaberi Koncentrator... a ako nema uputa, napiši im mail, možda ti pošalju.
http://www.soh.co.yu/privesci.htm
Jack987


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 18, 2006 12:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto nov 08, 2005 2:15 pm
Postovi: 7
Ja sam vježbala pet tibetanaca i osječala sam se super.Vježbe nisu teške,
samo treba bit uporan i vježbat ih svaki dan.
preko ljeta sam malo zabušavala,ali sad opet krećem ispočetka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 24, 2006 8:42 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Malo sam ozbiljnije pristupila ovim tibetancima, privucena vasim pozitivnim iskustvima, i gle ... energija se zaista pokrenula. Bas onako... Vezbe su stvarno mrak!!! :thumbup:
Ne znam da li sam i medjuvremenu uspela da otvorim te kanale ili sam najzad uradila vezbe kako treba. Svejedno. Izgleda da je kljuc zaista u disanju. Kao i u jogi.

Nego, sta je sa one dve poslednje vezbe? Svi pricate o tome a ja ne znam kako izgledaju. Da li postoji nesto nezgodno u vezi sa njihovom primenom? Hocu da kazem, da li se javljaju problemi ako ih prakticira prosecna osoba koja ne zivi na Tibetu i kombinuje ih sa svakodnevnim zivotom?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 25, 2006 12:16 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Arja, evo cijelog teksta, ali je na engleskom:

http://www.val.hr/znanje/literatura/-EN ... 0Youth.zip

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 05, 2006 10:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
Već nekih tjedan dana ne radim Tibetance. Hoću se naspavati!!!! Molim vas, jel zna netko u čemu je stvar? Treći tjedan, kad sam vježbala, imala sam puno energije i spavala sam sat-dva i bilo mi je dosta. Onda sam prestala s vježbama da se naspavam ko čovjek, al ja i dalje ne mogu zaspati. Jel ima neki kontra tibetanac, neki za spavanje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 06, 2006 7:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Back to basics (again):
Smagda, koliko puta ih radiš, kad ih radiš, itd...?

nemoj, ponavljam nemoj raditi tibetance pred spavanje, garant ti nema sna do 4 ujutro, (znam: probala), nemoj ih raditi ni iza 19 uveče, ako zaista ne možeš zaspati...i nemoj se previše okretati, dakle sve vježbe radi isti broj puta (koliki? ti sad radiš)

Eto, to je to.

Pusa.
A.
P.S. Ja jučer Tibetance zamijenila teretanom: osjećam se greaaaaaaaaaat! Jedva čekam da opet idem.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 06, 2006 12:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
Ma radim sve kako treba, sedam puta svaku vježbu, ali vježbam navečer jer ujutro volim sve polako, popiti kavu, prolistati novine, pa popiti još jednu kavu i onda tek krenuti s dnevnim aktivnostima. Ništa, nekako ću ih ugurati između dviju kava. #-o

Ja sam išla u teretanu i rekla sam nikad više. Namjera mi je bila malo utegnuti tijelo, a trener pun ambicija poludio pa sam čak dizala utege. Bila sam sva nabijena, morala sam promijeniti garderobu. Uf, sve hlače su mi bile toliko uske, bedra su strugala jedno o drugo toliko da si roštilj mog'o ispeći između njih. Hvala Bogu, to je sad prošlost. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 06, 2006 1:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet apr 06, 2006 2:39 pm
Postovi: 382
Lokacija: BiH
Loš trener, Smagda moja! Ovaj moj meni nije uopće dao da se pretrgavam i orpezno je dozirao vježbe. Tip nema nikakvih ambicija da od mene napravi bilo što u tom smislu, a ni ja...želim samo istegnuti ukočene kosti, leđa i ostalo od dugotrajnog sjedenja na ovom glupom kancelarijskom poslu. Ja jedva čekam da idem opet, no Tibetance sam izostavila sinoć. Ipak bi mi bilo previše. No, danas ću i njih nastaviti. Ja radim po 5 puta (opet) i ne više zasad. Upravo to što Tibetance radiš uvečer ti zezne star, jer ti dignu energiju do maksimuma, očiste ti čakre, sve super radi i ti - trijezna do jutra. Zato, najkasnije oko 18-19 sati ih uradi i neće biti frke. Ali, ponavljam, svaku vježbu ISTI broj puta- u tome je tajna uravnoteženosti i onda su mogućnosti da ti se previše digne energija smanjene na minimum.

Toliko.
Ajd, pusa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 06, 2006 4:17 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Teretana je za materijalno tijelo i možeš vježbat do imendana i neće ti koristiti ako ti je duša bolesna, a tibetanci su za dušu ( a time i tijelo ), hehe... pa sad mudri balansiraju...

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 154 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz