Sada je: sub apr 27, 2024 3:21 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 406 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pon feb 28, 2011 8:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 12, 2006 9:18 pm
Postovi: 79
@Dzabaludin, moram te pitati posto si ranije jos naveo da se bavis i fizickim aktivnostima.

Ja se bavim sportom od kada znam za sebe. E sada u cemu je problem. Problem je u tome
sto preterujem, i ne znam kako toga da se resim. Svaki dan mi je postao isti misleci samo da
odradim to sto imam. POstalo mi je kao droga, ali ozbiljno,a ne smejem se, jer primecujem da
uzima danak i na psihickoj strani, pod konstantnim sa stresom.

Takodje sto se tice ishrane, skroz sam se poremetio. Obroci su mi mali ali veoma cesti,
pa organizam jednostavno nema vremena da svari prethodno konzumiranu hranu, pa se vremenom talozi u meni. I recimo posle 2-3 dana mi se stomak bukvalno naduva od hrane, gasova... tada imam malo
jace praznjenje, ali onda ponovo sve u krug.

Ne znam ako imas neki savet kako si uspeo da smanjis sport, a da nemas konstantan osecaj
hiperaktivnost, a isto tako da odrzis kilazu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pon feb 28, 2011 10:52 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Ovo sam napisao na jednom drugom forumu, odgovarajuci na slicno pitanje:

Sada mislim da su one silne teretane, trke biciklima i trcanje bili samo zagrijavanje za jogu. Vec 5 mjeseci radim jogu kod kuce, osjecam se odlicno i vratio sam 2 kg nazad. Tezim 68-69 kg :) i konacno sve pocinje dolaziti na svoje. Svi oni treninzi prije su me iscrpljivali i oduzimali previse energije, tako da mi se prosle godine kilaza kretala uglavnom oko 65-66 kg. Evo konacno se povecala i osjecam da sam se malo povecao u struku. Nekome je to neprimjetno kada me vidi, ali jedna rupa na remenu od hlaca ipak nesto znaci ^:)^ Joga ne trosi toliko energije kao teretana i trcanje, a pogotovo bicikl onako kako sam ga ja vozio :(|) Sto je najbolje, uopce se ne prezderavam sirovom hranom kao nekada kad sam uz teretanu htio vratiti masu i kilazu. Uspjelo je jedno vrijeme, ali nisam se vise htio ubijati hranom, sto je previse bilo stvarno. Samo bih mucio organe i opterecivao si tijelo bezveze. Na kraju mog lutanja u tom vracanju kilaze, ispalo je da je joga i manje trosenje energije dobitna kombinacija uz sirovu hranu. Joge sam se na pocetku upravo bojao, jer sam mislio da je to aktivnost gdje se manje koriste misici i da ce mi se smanjiti, a vidim sada da je istina drugacija.

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Zadnja izmjena: dzabaludin; pon feb 28, 2011 11:40 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pon feb 28, 2011 10:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
1979 je napisao/la:
@Dzabaludin, moram te pitati posto si ranije jos naveo da se bavis i fizickim aktivnostima.

Ja se bavim sportom od kada znam za sebe. E sada u cemu je problem. Problem je u tome
sto preterujem, i ne znam kako toga da se resim. Svaki dan mi je postao isti misleci samo da
odradim to sto imam. POstalo mi je kao droga, ali ozbiljno,a ne smejem se, jer primecujem da
uzima danak i na psihickoj strani, pod konstantnim sa stresom.

Takodje sto se tice ishrane, skroz sam se poremetio. Obroci su mi mali ali veoma cesti,
pa organizam jednostavno nema vremena da svari prethodno konzumiranu hranu, pa se vremenom talozi u meni. I recimo posle 2-3 dana mi se stomak bukvalno naduva od hrane, gasova... tada imam malo
jace praznjenje, ali onda ponovo sve u krug.

Ne znam ako imas neki savet kako si uspeo da smanjis sport, a da nemas konstantan osecaj
hiperaktivnost, a isto tako da odrzis kilazu.


Kojim sportom se bavis, da li uzivas dok treniras, da li te sport ispunjava iz dubine duse ili samo zelis lepo da izgledas?

promatrač je napisao/la:
To sigurno, otrova ko u priči... trebam promjeniti način života poprilično ili sam gotov.
Samo što se kofeina tiće ima ga u meni za ubiti osrednju mačku


Hoce da boli mesto koje se isceljuje, samo nastavi i prati telo, nemoj da se plasis, to se meni desavalo kad sam pocela da koristim koloidno srebro, boleleo me je grlo danima, pa posle kasalj, sto kaze dzabaludin dok se neizbaci ta sluz ima da se okozimo :D

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pon feb 28, 2011 11:03 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Hoću, samo lovim prilike kad ne moram raditi mnogo mentalno, jer kad sam u takvom stanju čišćenja onda proklinjem sve samo zato što moram imati par brojki u glavi.
Treba mi komocija, odmor da ne pošizim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pon feb 28, 2011 3:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
promatrač je napisao/la:
Hoću, samo lovim prilike kad ne moram raditi mnogo mentalno, jer kad sam u takvom stanju čišćenja onda proklinjem sve samo zato što moram imati par brojki u glavi.
Treba mi komocija, odmor da ne pošizim.


Razumem te potpuno :love3:

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pon feb 28, 2011 5:56 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Hvala Fairy.

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: sri mar 02, 2011 3:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 12, 2006 9:18 pm
Postovi: 79
Lepo je to za jogu. Koliko toliko sam upoznat sa nekim asanama, ali ih nisam
radio u nekom duzem vremenskom periodu.

Sport mi predstavlja zadovoljstvo, daleko od toga da ne uzivam u njemu ali ne na
ovakav nacin kao sada. Ovo sada prerasta u neki vid fanatizma, a sto primecujem da uzima danak
na svim ostalim poljima. Dnevno 5 satti vezbanja, mislim da nije normalno :roll: ako
ti sport nije profesija.
Ne pamtim kada sam osetio onu pravu glad, a razlog je kao sto sam i napisao
da stalno unosim male kolicine hrane, na nekih 2-3 sata. E tu mi nekako zakaze
i svesnost, to mi je najveca slabost.

NIkada nisam radio ciscenje creva klistirom, ali osecam da bih mora to da odradim. Primetio
sam da kada se hrana pocinje nakupljati u meni, to izaziva druge simptome, sto
je ako se ne varam reumatske prirode, a to je da mi oticu prsti na desnoj ruci. A isto
tako kod sport teze disem tj. kao da nemam dovoljno vazduha, verovatno sto prepuna
creva pritiskaju dijafragmu!? :?:

U zadnje vreme sam poceo proucavati ayurvedu, nekako najbolje deluje na mene licno.
Tipicna sam kapha osoba.
Probao sam samo sirovu ishranu i ostale nacine, ali jednostavno se nisam nalazio u tome.
Sto se sporta tice bas Svoboda u svojoj knjizi Ayurveda na strani 119 pise o
fizickoj aktivnost.

Da, @Dzabaludine, od kako si poceo sa jogom, kako ti sada izgleda dnevni raspored kako
sto se tice aktivnosti, rasporeda obroka...

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: čet mar 03, 2011 7:43 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
1979 je napisao/la:
Da, @Dzabaludine, od kako si poceo sa jogom, kako ti sada izgleda dnevni raspored kako
sto se tice aktivnosti, rasporeda obroka...Poz


Sto se tice hrane, ostalo je sve isto kao prije. Posto se hranim sirovom hranom, nema tu neke velike filozofije i teskoca. Sve se brzo probavlja i ne pravi probleme tijelu.

Yogu sam prije radio navecer, ali od nedavno ju radim prije posla 4-5 puta tjedno. Radim ju sat vremena, otusiram, jedem i idem na posao.

O onome sto jedem i kako imas detaljno napisano u temi Ishrana sirovom hranom. Procesljaj temu i procitaj moje postove, ima o teretani i promjenama kroz zadnje 2-3 godine kod mene. A naci ces jos mnogo zanimljivih podataka i detalja o zdravlju i ishrani.

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: ned mar 06, 2011 3:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
1979 je napisao/la:
Ne znam ako imas neki savet kako si uspeo da smanjis sport, a da nemas konstantan osecaj hiperaktivnost, a isto tako da odrzis kilazu.

Hiperaktivnost nestaje na raw food, govorim iz iskustva. Napetost, nesanica, palpitacije, reumatske tegobe ko od šale... Kilažu možeš održati namakanom pšenicom (ako želiš zdravije onda klicima), orasima, semenkama, suvim smokvama, grožđicama, datulama...
No fuck kilažu, jer ona količina oraha, semenki i suvog voća koja je potrebna za održavanje ili sticanje kilaže, ujedno je i ona količina koja usporava i otežava eliminaciju neugodnih simptoma, pre svega onih vezanih za zglobove...

1979 je napisao/la:
Problem je u tome sto preterujem, i ne znam kako toga da se resim. Svaki dan mi je postao isti misleci samo da odradim to sto imam. Postalo mi je kao droga

To što ti radiš je pretreniravanje. A to je kad ti katabolizam nadmašuje anabolizam hronično.
Uz to, ja garantujem, ti ne jedeš dovoljno svežih salata i voća, a minimum je (tek prihvatljivi) 50% od ukupne dnevne hrane. To znači da pola od svakog obroka treba da su presne salate (nađi nekog profi bildera da ti potvrdi ako ne veruješ). I obavezno je dosta voća, ali u posebnim obrocima.

Za početak, možeš glavne obroke staviti u 3 veća, jesti s njima puno salate, a kao prvi, jutarnji, jsti samo presno, i to voće, šargarepu i orahe/semenke. Razmek između glavnih obroka je min 5h. Između, na 2,5h jedi voće. To je kompromis koji slčuži laganom uravnotežavanju ka zdravijoj ishrani, nije ujedno i zdrava ishrana. Ali je zdravija od standardne.
Lagano, kad budeđ i ako budeš spreman, možeš preći na raw 90-100%, što je uz semenke, orahe, suvo grožđe, urme, banane, pšenične klice, takođe dovoljno kalorija za izgradnju mišića ako ti je to cilj.

U svakom slučaju, reumatske tegobe dolaze pre svega od viška proteina, tj mokraćne kiseline koja je smrt za zdravlje, pre svega zglobova. A jaja, meso i mlečni proizvodi uz grahorice i kafu jesu pravi izvor zla u tom smislu.

Naravno, većina lekara će na to prevrtati oči :roll:

I još nešto, verovatno ćeš kao i ja preći 7 gora, planina i mora dok ne shvatiš da treba da jedeš samo kad si gladan. Telo zna zašto ne daje signal u vidu apetita/gladi, a kada gladi nema znači da ga ne trebamo opterećivati dodatnom hranom jer želi da se odmori.

Ma samo opušteno uz vince za živce! Naravno, domaće, koje je odstajalo bar 5-7 dana s komom :wink:


Zadnja izmjena: baki; ned mar 06, 2011 8:16 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: ned mar 06, 2011 4:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
dzabaludin je napisao/la:
Neki pocnu piti zeleni kasasti sok, pa se doslovno razbole...

Meni nije baš prijalo u početku to što u ZKS ima vode. To mi je malo otežavalo varenje. A kada bih mesto vode stavio sok od jabuke npr, toga ne bi bilo. Izgleda da mi je voda razblaživala želučane sokove, i nekih 10-tak dana, dok telo nije skapiralo da je promena trajna (promena u vidu svakodnevnik ZKS) i povećalo količinu probavnih sokova, ja sam osećao kao da mi ZKS stoji u stomaku do grla kao olovo. A posle toga sve extra.

Promatraču
Ne znam po kom mehanizmu uzimaš to ulje. Ali literatura o bilju često navodi max dozu čije je prekoračenje toksično i izaziva reakcije. A ova ulja to i jesu, toksini koji ubijaju gljivice (čini mi se da je kim posebno tu efikasan kao i klinčić), bakterije, viruse...
Nemam iskustva s konkretnim uljem, ali ti savetujem da, ukoliko uzimaš po progresivnoj metodi, da razvučeš uzimanje iste doze na duplo (ako je svaki dan jedna kap više, ti uzimaj svaki drugi), i prati promene u telu, čim osetiš reakcije, stani, smanji dozu za 1-2 kapi, i zuadrži se na tome par dana čak i celu sedmicu. Tek onda nastavljaj s postepenim povećavanjem doze kap po kap, svaki drugi dan, npr...

Inače, može se desiti i da jednostavno ne podnosiš to ulje...
Ako se ispostavi da je tako, potraži drugo. Ja mislim da je bolje samleti nešto u prah i koristiti nego koristiti njegovo ulje, jer se uljem, čejem, extraltom i sl, ipak, vrši denaturalizacija, tj ti proizvodi više ne sadrže onaj balans sastojaka kao što ga sadrži seme, trava, plod i sl...
Često se desi da neko bude alergičan na orahovo ulje ali ne i na orahe i sl...

Ono što ti želim preporučiti kao isprobano i efikasno je:
http://www.torexin.co.rs/recepti/r3.html
http://www.torexin.co.rs/recepti/r6.html
---------------------------------------------------
Ili izabereš npr odavde šta ti paše:
http://www.torexin.co.rs/recepti.html
(PS, to nisu recepti T:Jovanovića, to su stari recepti koji se često vrte po travarskoj literaturi)...

No, ništa nije efikasnije od minimalno raw doručka (jabuka, mrkva, lan kao osnova), svakodnevno i redovno.
Oslobađa od reumatskih tegoba, probavnih, nervne napetosti, bolova u leđima, vratu.....

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: ned mar 06, 2011 4:39 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ne uzimam više to ulje, čekam neku priliku kad mogu odahnuti od svega i na miru trpiti smetnje.
Ovo sve što pričaš zvuči ko prava stvar, hvala u svakom slučaju.

Recepti dobro zvuče pošto mi začudo bijeli luk ne smeta, inače stavično loše reagiram na običan luk, nedaj bože da ga pojedem kuhanog, imam kiseline za konja ubiti danima.
Slaninu isto tako ne smijem kuhanu jer načisto popizdim od kiseline, ali sirova godi.

Ulje crnog kima sam probao jer sam pročitao da diže imunitet i ubija patogene, ali pitanje je da li ja imam problema sa premalim ili prevelikim histeričnim imunitetom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: ned mar 06, 2011 5:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
promatrač je napisao/la:
Ulje crnog kima sam probao jer sam pročitao da diže imunitet i ubija patogene

Onda će ti češnjak u vidu kapljica ili sirov biti prava stvar. Radi to isto - štiti od mikroba i ubija parazite.
Ja ga redovno jedem i stvarno se jaaaako retko razbolim (uglavnom kad prestanem da unosim te zaštitne namirnice i zapustim se).

I kora limuna je jako dobra.
Nisam probao ali imam u planu, da u te kapi od belog luka izribam i par kora od limuna.
Dobio bi se time dvostruki efekat, em što kora limuna ima sve te antimikrobne efekte, em što ima jaku aromu koja bi umanjila neprijatne mirise češnjaka.

LP


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pon mar 14, 2011 6:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Poštovani,

obaveštavamo Vas da Georgij Nazarov organizuje jednodnevni seminar 19. marta u Novom Sadu i 20. marta u Beogradu. Seminar nosi naziv: "Put mladosti i vitalnosti - Tajne čišćenja organizma i pravilne ishrane".

Naučite u jednom danu sve o:
- pravilnoj i zdravoj ishrani
- detoksikaciji organizma
- lakšem rešavanju i sprečavanju prehlade
- sprovođenju posta na zdrav način
- postizanju i održavanju optimalne težine i lepog izgleda
- podmlađivanju
- jačanju organizma i prirodnim dodacima ishrani

Više informacija o autoru može pročitati na:
- http://www.prometej-beograd.rs/Autori/G ... zarov.html

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: sub mar 19, 2011 10:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
Da li neko zna gde ima da se kupi apratura za klistir u Beogradu?

EDIT: Našao u prvoj apoteci :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: čet maj 12, 2011 7:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Imam pitanja za iskusne u čišćenju organizma. Naime moj dragi je ponovno krenuo sa čišćenjem org. sad već 10 dan (samo na vodi + linum+med+kajenski) i primjetili smo da su mu u tom periodu zubi promjenili boju - nekako su posivili, potamnili i to ne mjestimično kao mrlje nego potpuno. Pere zube makar ne jede i osim toga koristi i onu uljnu terapiju sa suncokretovim uljem (obično suncokretovo ulje - čitaj jeftino). E sad on radi jednu grešku u toj cijeloj priči a to je da kad dođe sa posla uzme jedan mali orah i "pocucla" ga - tj. pojede lagano. Nemože odoljeti makar ga grdim :twisted:
Ima li netko ideju/ savjet:
Od čega su mu posivili zubi?
Zašto ne bi smio pojesti 1 orah?

(moja teorija oko zubi - zbog oraha ili zbog jeftinog ulja, mada i ja koristim uljnu terapiju sa istim uljem a moji zubi su ok boja....?)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pet maj 13, 2011 10:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
pa mozda ima problem negdje u metabolizmu kalcija? :dontknow:

nego, nije mi jasno zasto se vecina ljudi napali na po tijelo "teze izdrzive" metode? to mi lici na ono kada zgoljo dodje u teretanu, pa odmah navali na velike utege, sto naravno zavrsi odustajanjem, ozljedom, ili umorom bez rezultata.
u stvari, jasno mi je to, i sam sam bio takav :)

htio sam reci da postoje krasne ne pretjerano zahtjevne metode za pocetak, kao sto je ciscenje od parazita (a imamo ih, od ameba do crvicha) i uz to ciscenje jetre, uljna terapija dr karacha (artemida, nek ti muz kapne u zlicu ulja 2 kapi ravinsare ili cajevca, i nek mucka hladno presano ulje, a ne najjeftinije za peci jaja)...

zeleni kashasti sokovi kao dorucak, ako u njih smisljeno ubacujete neke zachine i samoniklo bilje takodjer ce napraviti velik posao, a bez uzbunjujucih efekata kao kod promatraca (ono sto si opisao moze biti i alergija).

mislim da "metode" koje duze traju, i uz to su nenasilne, daju puno vece rezultate, ali nas zapadni um je navikao da za cijenu odmah dobije proizvod, i tesko mu je ostati fokusiran duze vrijeme na tricariju kao sto je npr crijevna flora. :)
crni kim je npr odlicno uzeti u kasastom soku, ne osjeti se zemljani okus i duze se uzima nego kada gutnes jednu zlicicu, koja moze imati efekt bombe.

tko god ima volje cackati po vlastitoj guzici neka razmisli o Charlotte Gerson i klistirima kavom.
takogjer, tko moze izdrzati, namakanje u vrucoj kadi do znojenja (2x tjedno) izgleda prejednostavno da bi imalo efekta, ali jebiga, ima. pitajte svoje energetsko tijelo :)

promatracu, tako bi ostao u "kofeinskom kontaktu" ali sa puno vecim korisnim efektom :angel4:


edit; artemida, malo sam jos razmislio, i cini mi se da bi tvoj muz mozda trebao prekinuti s tim, pogotovo ako zubi postanu jos sivlji.
razne nasljedne bolesti reumatoidnog tipa, koje ne moraju biti uocene, zderu kalcij preko svake mjere (ili ga uzimaju od tamo gdje je potreban, i ugradjuju gdje je nepotreban), pa kad ti ne jedes, one i dalje jedu. to je samo npr.
sivi zubi nikako nisu dobar znak, osim ako se ne spremas za neku ulogu u novom nastavku "night of the living dead" :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pet maj 13, 2011 10:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
I ja sam mu rekla da prekine (nekako su mi sivi zubi bili alarm), a za ove laganije i dugotrajnije metode - a što ja tu mogu, nisam mu ja mama, onaj tko želi nađe put i nije sve za svakog u svakom periodu životu. Za njega najbolje da se vrati hrani - laganoj uz svakodnevno lagano vježbanje. hvala na odgovoru. :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pet maj 13, 2011 10:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
ako je voljan malo oznojit se, dodao bih nesto bitno, a to su vibracije tj treskanje. intuitivno sam uvijek imao takav osjecaj, ali potvrdu sam nasao kod rusa Malahova (ako sam dobro zapamtio prezime). on kaze da je vibriranje najjednostavniji nacin da "promrdamo" svoje medjustanicne tekucine, u kojima se problem nakuplja. on daje metode zvukom, rukom, cak i sugestijom...

da skratim, odaberes neku uzvisinu do koje se dolazi makadamom ili sumskim puteljkom, popnes se biciklom (dokle ide, a dalje pjeske), gore malo uzmes zraka, sjednes opet na bicikl, i opustenog tijela se sjuris dole.
poslje toga pisas ko duga :)

edit; o da, ti mu jesi mama, samo se oboje pravite da nisi :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pet maj 13, 2011 11:11 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
eh da.... na to će pristati nikad, jedino ako ga ja sjurim s nekog brda.... niš od toga. Kade nemamo :mrgreen:
A o ovom "mama" dalo bi se pokrenuti psihološko metafizička rasprava (u materijalnom matrix svijetu - on mi je "tata", u duhovnom ja mu zaista jesam "mama", inače je stariji od mene ohoho. A tko zna u prošlom životu ko je kome što bio? 8) )

:ontopic: Znači za ispiranje zubiju važno je da je suncokretovo ulje kvalitetno hladno prešano. Nekak mi to nije imalo veze a i sa ovim za jajca peči baš smo lijepo čistili zubi i dah bi bio tako čist.... hm A gdje se može naći takvo ulje jer mora biti suncokretovo a ne npr. maslinovo koje je već lako za pronaći - ono extra virgin ima svuda za kupiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pet maj 13, 2011 11:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 23, 2009 11:18 pm
Postovi: 650
pa hladno presano ima u sebi zadrzane vitamine (npr A) i razne druge "stvarcice", jer takvo ulje je puno bliskije zivoj biljci SUNCOkreta nego rafinirano. da ponovim, SUNCE SUNCE :)

mozes ga naci po svim ducanima s bio hranom, pa i u DM-u.. obrati samo paznju, naletice samo.

a ako nema, ja isto mislim da je najbolje maslinovo, ali probaj naci domace. ovo djevicansko iz ducana je kvalitetom... sam izraz ti sve govori, kog je danas jos briga za djevice? :mrgreen:
:love3:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 406 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 115 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz