Sada je: sub apr 27, 2024 10:20 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 406 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: ned dec 19, 2010 11:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 10:20 am
Postovi: 177
Lokacija: na Žalu
Evo amire malo podstreka,

disciplinu toliko ne volim da sam žmurila na jedno oko dok sam je napisala, a kad sam prvi put radila čišću, radila sam u trgovini punoj hrane, s restoranom prvim susjedom. Prva dva dana je bilo malo mmmm, ali ništa strašno. Poslije je super, skontaš koliko vremena zapravo potrošiš dnevno baveći se hranom i misleći o njoj, a sad to vrijeme možeš iskoristiti za zanimljivije stvari.

A ovo specijalno za 2.znam :angel4: :

Kad uzmeš već što uzmeš za čišćenje ( i nemoj majci da bi ti palo na pamet raditi to dok nisi kući), pazi da ti je šolja otklopljena, papir kvalitetan i kvantitetan nadohvat, vrata wc-a širom otvorena. Koridore prema wc-u obavezno raščistiti od stvari, bića i pojava, da se ne bi u kobnom trenutku spotaknuo o usisavač, mačku ili komšinicu. :toothy2:

:love3:

_________________
Strahlen Gottes
sind wir hier auf Erden -
Brauchen's nur zu sein
und nicht zu werden.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pon dec 20, 2010 11:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 26, 2009 10:59 am
Postovi: 171
Lokacija: Tu i tamo
savijet zlata vrijedan
:kiss:

_________________
pamet u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: uto dec 21, 2010 2:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 27, 2008 11:34 am
Postovi: 33
Pozdrav svima,

ovo je svakako jedna od jačih tema na forumu, pa da se priključim :)

jučar sam iz znatiželje obavio čišćenje debelog crijeva tehnikom Šank Prakšalana
i danas mogu zaključit da je to jedna od najluđih stvari koje sam napravio :D

zvučit će kao reklama ali ako neko ima problema sa zdravljem ili zatvorom ovo je tehnika za vas!

mislio sam da sam iznutra čist al sam se malo preračuno, nakon sat vremena provedenih
na WCu preporodio sam se!!! ovo nije samo tehnika čišćenja ovo je duhovna tehnika za odvažne :) :) u početku se ništa posebno ne događa, osim što čovjeku
dođe da povrati od slane vode, al kad jednom krene, šiklja ko ludo :lol:
na kraju sam se osjećao kao da me pregazio kamion, al sad kad pogledam unazad ovo je
uz urinoterapiju po meni najjača metoda za održavanje tijela čistim i zdravim!

hvala na pažnji i uživajte :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: sri dec 22, 2010 8:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
2.znam je napisao/la:
inače je preporuka postiti u grupama, ali čini mi se da se radi o fizičkom druženju.
Ovo preko neta mi je ono-a drugi mi je dan , vrijeme je za klistir, fak stolica mi nije mekana, šta da radim?ima tko na forumu sličan problem?.
Funky shit
:rofl


Ma grupe su extra, ono, ajde molim te pomozi mi da gurnem trubu irigatora u svoj anus :rofl

Bogurči je napisao/la:
Pozdrav svima,

ovo je svakako jedna od jačih tema na forumu, pa da se priključim :)

jučar sam iz znatiželje obavio čišćenje debelog crijeva tehnikom Šank Prakšalana
i danas mogu zaključit da je to jedna od najluđih stvari koje sam napravio :D

Jedan ispravka, Šank Prakšalana ne čisti samo debelo crevo već ceo probavni trakt.
A ono jest, to je čak, po meni, bolje od bilo kog drugog čišćenja probavnog trakta!!!
Čini mi se da one asane i nisu toliko bitne, najbitnija je slana voda odgovarajuće koncentracije soli...
Naravno nije i ne može biti zamena za post, a najidealniji je post - post na vodi.
Takođe, nije ni zamena za klizmu, ali se u neku ruku može prihvatiti.

Nije preporučljivo raditi postove duže od par dana za vreme zime... osim ako niste tip ljudi koji ne izlazi iz zatvorenih prostorija i ne napravi 50 koraka na dan...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: čet dec 23, 2010 1:07 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned aug 15, 2010 12:14 am
Postovi: 20
Lokacija: South of heaven
ko ste se auto vozi na tehnicki pregled i mi bi trebali ic... gdje mogu nac tu tehniku ciscenja probave Šank Prakšalana ... da ne citam sve do sad #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: čet dec 23, 2010 7:28 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
Sank praksalanu mozes nađi u ovim knjigama:

http://www.4shared.com/document/UbI-1J1 ... ja_-_.html

http://www.4shared.com/document/td5RDMX ... _orga.html

Pominje se jos u nekim knjigama o yogi i od Malahova-a, ali u ove dvije je lijepo objasnjeno.

Mislim da cu nakon ovog "veselja" za blagdane i ja morati napravizti koju. Klistiranje mi je dosadilo, vec ga radim zmirecki :angel4:

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: čet dec 23, 2010 11:09 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 27, 2008 11:34 am
Postovi: 33
Slažem se sa svim, čisti od početka do kraja i obratno! :thumbup:

što se tiče asana meni skoro ništa nije išlo dok sam ih radio nego
tek kad sam pretpostavio da je tehnika gotova :-k

inače ima i ona skraćena verzija, (možda bolje za prvi put :D ), mislim da je razlika u količini
zasoljene vode koja se popije..

a post je kul, pogotovo na urinu i vodi, al nekako sam više za akciju :blob: ,
a i sad nije vrijeme em zima em blagdani..

odlična stvar je i prakticirat potupuno svjesno disanje. na prvi pogled nema veze sa čišćenjem organizma al baš i nije tako. dah je povezan sa apsolutno svim pa tako i sa izbacivanjem nečistoća. posebno mogu imat koristi ljudi koji pate od zatvora ako naglase zadnji dio izdisaja, tj. izbace sav zrak iz pluća kontakcijom abdomena. vježba je blaga tako da ne očekujete naglo i brzo čišćenje, prije opće poboljšanje razmjene materija..

..uz naravno sve druge koristi koje takvo disanje donosi a spadaju pod :offtopic:


pozz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: čet dec 23, 2010 11:37 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned aug 15, 2010 12:14 am
Postovi: 20
Lokacija: South of heaven
a bi li mi neko mogo na PM javit kako da radim to ciscenje,koliko dana i sta sve treba,sve malo detaljnije objasnit...ove knjige nemogu citat,ne da mi nijedan program otvorit osim mozile i winampa ,imam nekakvih virusa tonu! ! ! bio bih jako zahvalan.procistite me ! ! :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pon dec 27, 2010 6:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Bogurči je napisao/la:
a i sad nije vrijeme em zima em blagdani..

Pa.... onda.... SREĆNI BLAGDANI I SVE NAJBOLJE SVIMA :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pon dec 27, 2010 6:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
n00b je napisao/la:
a bi li mi neko mogo na PM javit kako da radim to ciscenje,koliko dana i sta sve treba,sve malo detaljnije objasnit...ove knjige nemogu citat,ne da mi nijedan program otvorit osim mozile i winampa ,imam nekakvih virusa tonu! ! ! bio bih jako zahvalan.procistite me ! ! :mrgreen:

Vidi da li u zemlji u kojoj živiš ima da se kupi Malahov - čišćenje organizma... pa je najbolje da je lepo sam, postepeno proučiš kući.

Ja ti mogu dati ideju za jednu blagu ali jako delotvornu verziju, npr 10 dana posta na presnoj hrani, npr voću, uz klistir svakog drugog dana. Uz to, svakodnevno jedi 4-5 kašika lanenog semena (ono isteruje sve iz creva :D )...

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: sri dec 29, 2010 9:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 11, 2007 3:03 pm
Postovi: 687
Slučajnoi sam naišao na sledeće:
Kajen: ljut, oštar začin, sličan alevoj paprici, poznat je i pod imenom indijski biber ili crveni biber. Predstavlja mešavinu čilija - španski biber i gvinejski biber. Najviše je zastupljen u meksičkoj i indijskoj kuhinji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: uto feb 15, 2011 8:45 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet feb 16, 2007 3:44 am
Postovi: 21
da dignemo malo temu iz mrtvih :lol:

uglavnom počeo sam sa čišćenjem (limun,kajen,domaći med) već sam 26 sati bez krute hrane,ne osjećam neku jaku glad,naravno dok ne počnem razmišljati o burecima,ćevapima,tjestenini onda počne frkat u trbuhu..uglavnom najbolje je naći neku zanimaciju i biti zaokupljen time,i totalno se zaboravi na glad \:D/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pet feb 18, 2011 12:06 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Da pitam znalce... da li je moguće da imam Herxheimer efekt zbog uzimanja ulja crnog kima.

Pojavili su mi se neki spičeni simptomi nalik gripi za žarenjem po skoro svim dijelovima tijela nakon dva dana uzimanja, malko mi je muka, nemam snage, boli me glava....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: pet feb 18, 2011 5:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet feb 16, 2007 3:44 am
Postovi: 21
Danas mi je 5-ti dan,malo je teško,ne mogu spavati po noći,osjecam laganu bol u koljenima i neki pritisak u glavi,ali energije imam jako puno i laksi sam 3,5kg...kupio sam i melasu ali mi ona ima odvratan okus,puno je bolji med..javim se opet za par dana sa izvještajem :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: sub feb 26, 2011 2:26 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet feb 16, 2007 3:44 am
Postovi: 21
NAKON 10 DANA lakši za 5-6kg,pun energije,lagano prelazim na voće i povrće,cilj mi je skinuti 10-ak kg..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: ned feb 27, 2011 11:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
promatrač je napisao/la:
Da pitam znalce... da li je moguće da imam Herxheimer efekt zbog uzimanja ulja crnog kima.
Pojavili su mi se neki spičeni simptomi nalik gripi za žarenjem po skoro svim dijelovima tijela nakon dva dana uzimanja, malko mi je muka, nemam snage, boli me glava....


To bi ti znao najbolje odgovoriti neki iskusan travar. Mozda i pise nesto za crni kim u knjigama o ljekovitom bilju i lijecenju :love3:

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: ned feb 27, 2011 5:01 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Probao sam ponoviti uzimanje i opet isto... ajde vrijeme je gripe pa još i to može proći pod slučajno, probat ću opet za mjesec dva.
Ima ljekovito djelovanje, ali izgleda da isto tako napravi i kaos u meni ko da me spičila neka gadna alergija.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: ned feb 27, 2011 8:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
promatrač je napisao/la:
Da pitam znalce... da li je moguće da imam Herxheimer efekt zbog uzimanja ulja crnog kima.

Pojavili su mi se neki spičeni simptomi nalik gripi za žarenjem po skoro svim dijelovima tijela nakon dva dana uzimanja, malko mi je muka, nemam snage, boli me glava....


Hoce da se javi taj homeopatski efekat ciscenja, mozda ti je organizam bio malo vise zatrovan, pa se sad tako manifestuje.

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: ned feb 27, 2011 8:35 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Fairy je napisao/la:
Hoce da se javi taj homeopatski efekat ciscenja, mozda ti je organizam bio malo vise zatrovan, pa se sad tako manifestuje.

To sigurno, otrova ko u priči... trebam promjeniti način života poprilično ili sam gotov.
Samo što se kofeina tiće ima ga u meni za ubiti osrednju mačku.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čišćenje organizma
PostPostano: ned feb 27, 2011 8:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
promatrač je napisao/la:
Probao sam ponoviti uzimanje i opet isto... ajde vrijeme je gripe pa još i to može proći pod slučajno, probat ću opet za mjesec dva.
Ima ljekovito djelovanje, ali izgleda da isto tako napravi i kaos u meni ko da me spičila neka gadna alergija.


To ti je isto kao sto neke ljude koji pocnu jesti jabuke odmah pocne boliti stomak, a dok jedu meso i kruh ih ne boli ili se najedu smokava pa dobiju proljev. Neki pocnu piti zeleni kasasti sok, pa se doslovno razbole kao ja sto sam imao gnojno ciscenje sinusa uz temperaturu 10 dana. Sve su to neugodnosti tj. posljedice prociscavajuceg djelovanja voca ili biljaka na tijelo. Treba to prebroditi, tek nakon toga dolazi poboljsanje zdravlja. Ali to moze potrajati tjednima ili mjesecima, ovisno kako se hranimo, kako zivimo ili koliko nam je stalo do ciscenja i zdravlja.

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 406 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 21  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 119 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz