Sada je: ned jun 16, 2024 5:36 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Informirana voda - živa voda
PostPostano: ned sep 18, 2005 9:31 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 10:15 pm
Postovi: 19
Želio bi skrenuti pažnju na sljedeći sajt: http://www.hydrovital.com. Govori se o vodi te njezinim svojstvima informiranja, tj. preuzimanja informacija. Oni tvrde da njihovi uređaji (imaju i čaše)poboljšavalju vodu. Ja mogu osobno potvrditi da to funkcionira. Nabavio sam jedan od uređaja (minihydronic za tuš) i definitivno ta voda je drugačija. Imao sam neke probleme sa kožom na tijelu i nakon svakodnevnog tuširanja sa informiranom vodom, koža se počela obnavljati. Jedino što ne znam detalje sa kakvim su sve informacijama informirali vodu.. Ako netko ima neke korisne informacije o ovoj temi, bilo koje vrste, bilo bi dobro da se javi.. Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 18, 2005 10:35 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4246
Možda se i ovdje nađe poneki odgovor?!


http://www.galaksija.com/voda.htm


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 18, 2005 10:45 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 10:15 pm
Postovi: 19
Već sam to pročitao, ali hvala na napomeni. Mene interesira da li je netko imao iskustva baš sa proizvodima sa http://www.hydrovital.com?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 19, 2005 11:19 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Da, imam informiranu casu al ta tema je vez razradena na topicu o djelovanju piramida. Taka da sad ne bih bas ponavljao.... :D

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 19, 2005 4:41 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 10:15 pm
Postovi: 19
Tu temu nisam ni pogledao, ali radi informacije koju si mi dao idem sada odmah na čitanje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 14, 2006 5:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 02, 2005 12:18 am
Postovi: 84
Lokacija: ispod razine mora
Evo sam baš odgledao film What the bleep we know i snimku predavanja Dr. Masaru Emotoa kojeg se spominje u ranije navedenom filmu.
Link se može naći na conspiracycentral.net


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Informirana voda
PostPostano: čet mar 09, 2006 10:32 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 09, 2006 9:10 pm
Postovi: 9
Pozdrav svima!

Imala sam problem (VELIKIIII) - bakterije u urinu. Znam da je to jedan od problema dijabeticara. Antibiotici-ukratko: ne pomazu ili samo privremeno.
Sve vanjske faktore za infekc. maksimalno sam reducirala. Onda sam nabavila informiranu-energiziranu-programiranu casu za vodu (iz pipe).
I tako sam pila vodu kao i inace, ali iz energizirane case. I nakon 2 dana moje tegobe NESTALE! Casu koristim i dalje, redovno. Inace, u casu su orgonom utisnuti ljekoviti kodovi (70 000 informacija). Moderni oblik orgonskog topa. Nadam se da voda oblikovana na ovaj nacin isto tako moze pomoci i za druge probleme, jer smo preko 70% izgradjeni od nje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 6:30 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri sep 28, 2005 3:47 pm
Postovi: 12
Oprostit ćete mi što ponovno aktiviram ovu temu nakon mjeseci neaktivnosti teme, ali da ne otvaram novu...

Danas planiram kupiti onu informiranu čašu - plavu (hidrovital), ali ne vjerujem dok se ne uvjerim. Najviše me muče te informacije koje su 'utisnute' u čašu. Te informacije ne moraju biti pogodne za nas, kako mi znamo što se sve među 70.000 informacija nalazi. Čaša poboljšava vodu, i sve je to u redu, ali ne postoje li možda uz te sve dobre informacije i neke loše!?

U časopisu Misteriji (broj 2) ima o prozvodnji i informiranju čaša.

Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 10:08 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4246
Na osnovu iznesenih informacija, može li ikome pasti na pamet da uzme bokal, napuni ga vodom i da na njemu napiše šta hoće?!?

Zašto kupovati tuđe poruke, misli, ideje itd?! Imamo li šta svoje? Cijelo vrijeme pričamo upravo o tome da svako treba pojedinačno da preuzima odgovornost na samog sebe, odnosno, da djeluje u skladu sa stečenim znanjem?

Evo par mojih prijedloga:


IZVOR ZDRAVLJA, HVALA, LUBAV, DUŠA, LIJEK ZA SVE BOLESTI...


Pozdrav!

P.S. Na primjer, ovakve kristale voda formira kad se na flaši napiše HVALA:

slika

Ljubav:

slika

Duša:

slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 7:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Hmm,ako je to dobro filtrirana voda svakako--a mozes je malo ido izvora neke glazbe staviti>da se malo muzicira :P >mozda ces kacnije da cujes ritam iz trbuha :wink: salim se ali posto voda sve rastvori onda moze biti..samo ja mislim da sam gledao kako to rade sa informisanjem(bombardovanje je bilo u stvari necim) a to je bilo na institutom nekom i emisija bila sa Dr.Pleckom..pa su rezultati bili jaki ,sto je razumljivo jer su kristali u prvom denzitetu i rade svoj posao...

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 04, 2006 11:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Slazem se sa ovim sta galaksija kaze.
Namjera dok covjek zvace hranu takoder je vazna.
Dakle kompletno stanje uma za vrijeme probave je takoder kljucno.

Pitanje je samo sta covjek sve moze dobiti iz vode.
Konkretno orgonskim topom po tom istom sustavu se moze utisnuti recimo u casu preko 500 informacija.

Opet, ponekad je i jedna dovoljna.
Dakle rekao bih stvar ukusa.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 05, 2006 8:08 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
O.P.-ajd malo vishe o tom organskom topu.Plse

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Informirana voda - živa voda
PostPostano: sri apr 05, 2006 11:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon apr 03, 2006 10:10 pm
Postovi: 43
Muty je napisao/la:
Želio bi skrenuti pažnju na sljedeći sajt: http://www.hydrovital.com. Govori se o vodi te njezinim svojstvima informiranja, tj. preuzimanja informacija. Oni tvrde da njihovi uređaji (imaju i čaše)poboljšavalju vodu. Ja mogu osobno potvrditi da to funkcionira. Nabavio sam jedan od uređaja (minihydronic za tuš) i definitivno ta voda je drugačija. Imao sam neke probleme sa kožom na tijelu i nakon svakodnevnog tuširanja sa informiranom vodom, koža se počela obnavljati. Jedino što ne znam detalje sa kakvim su sve informacijama informirali vodu.. Ako netko ima neke korisne informacije o ovoj temi, bilo koje vrste, bilo bi dobro da se javi.. Pozdrav!


Onako na pamet (gledao sam ih u nekoj emisiji): uglavnom elementi (anorganski), imaju kolektore koji su bakrenim kablovima povezani sa orgonskim emiterima. To kombiniraju i sa glazbom te jos necim cega se bas ne sjecam. Primjetno je odsustvo metala u cijelom tom "postrojenju" (ploca na kojoj su case je staklena).

Glavna stvar u cijeloj metodi je rjesiti se elektrosmoga u okolini gdje se to provodi.

Slicnom metodom eksperimentiraju i biolozi (nasao mi je to jedan prijatelj - napisao sam vise o tome u http://www.galaksija.com/forum/viewtopi ... 6817#16817), razlika je u tome sto ovi nisu koristili nikakve aktivne komponente tipa pojacala za informiranje casa (barem ne koliko sam ja to mogao vidjeti). Podrucje se zove digitalna biologija (digital biology) - ali ako idete traziti taj keyword u google-u, naci cete hrpu drugih linkova (koji su najblizi necemu sto meni lici na pokusaje stvaranja umjetne inteligencije) - a ja osobno nisam nasao niti jedan na gore navedenu temu (ako netko nadje, molio bih ga da mi posalje).

Upravo zbog vode to i radi - a i mi smo najvecim dijelom: voda.

Sto se same muzike tice - nije sve do tonova, vec ima nesto i u emocijama onoga tko ih svira. Vec neko vrijeme me kopka ideja da uredjaji za audio snimanje snimaju jos nesto pored same muzike - a gore navedena istrazivanja cini se dokazuju da ti signali mogu prezivjeti i sempliranje (mada sumljam da mogu prezivjeti i MP3 koji ima perceptualnu kompresiju).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 15, 2006 10:16 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4246
Na kraju krajeva, čini se da je ipak najbitnije stanje svijesti čovjeka iz kojeg proizilazi njegov odnos prema vodi, hrani, ljudima, životinjama, planeti i svemu ostalom.

Ako se po nečemu može jasno demonstrirati da je sve povezano,
onda je to voda.

Možda je subjektivno, ali mi se čini da voda formira najljepše kristale
kad se mislima djeluje na nju ili riječima.

Dakle, radi se o našem ličnom odnosu prema njoj. Ispod se vidi kristal vode koja je bila iz obične slavine i kada je bila usuta u čašu njoj su bile mentalno poslane poruke ljubavi.

slika

Mislim, da oni uređaji za tuš djeluju na principu tzv. „pletenja“ vode,
i da su pravljeni tako da voda kroz njih teče u obliku spirale.

(Google: braided water)

Takva ljekovita voda se može „plesti“ tako što se napravi 7 keramičkih listova raznih veličina i specifičnog oblika, a onda ih se postavi kao na ovoj slici jedan ispod drugog, tako da je voda iz slavine prvo pada na
prvi list, pa s njega na drugi, s drugog na treći itd. Odnos veličine između
listova je baziran na Phi.

slika

http://www.soulinvitation.com/water/water.html


Kao što OP reče, Isto je i sa hranom. U knjizi The Message from Water (str. 89), autor kaže da su u Japanu održani neki eksperimenti sa kuhanom rižom koji su pokazali nevjerovatno konzistentne rezultate. Ukratko rečeno, kuvanoj riži u jednoj posudi u toku jednog mjeseca svakog dana se govorilo „hvala ti“ a istoj riži u drugoj posudi govorilo se „budalo jedna“.

Nakon mjesec dana riža u prvoj posudi je fermentirala i imala veoma lijepu aromu rižinog slada, dok je riža u drugoj posudi pocrnila,
pokvarila se i imala nevjerovatno ružan miris.


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 19, 2006 11:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 02, 2005 12:18 am
Postovi: 84
Lokacija: ispod razine mora
galaksija je napisao/la:
Na osnovu iznesenih informacija, može li ikome pasti na pamet da uzme bokal, napuni ga vodom i da na njemu napiše šta hoće?!?


Naravno. Imam dvije boce. Na jednoj je "idealna težina" a na drugoj "zdravlje". Ovu zdravlje sam počeo prvo koristiti i davati je psima. Sad kad je zatoplilo, izbacio sam im vodu van, da ne blate po kući. Imaju vani sad posudu s normalnom vodom i sa informiranom vodom. Ovu normalnu piju tek ako jako dugo ne dobe informiranu.
Voda ima i drugačiji okus, a i češće se sjetim piti kada stoji u staklenoj boci.
Nedavno je izašao 2. dio filma what do *@#* we know.

_________________
http://www.4find.us


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 19, 2006 1:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 02, 2005 12:18 am
Postovi: 84
Lokacija: ispod razine mora
Kombinirajuci saznanja iz Masaruovih eksperimenata i razmisljanja iznjetih u knjizi polje (i nekih drugih) o tome kako smo svi jedno i kako sami stvaramo svijet oko sebe te kako rijeci utjecu na vodu a mi smo 90% voda.
Dakle na nas utjece i ono sto nosimo na sebi napisano ili nacrtano ili kakvo vec. Komad iz filma je po sebi crtao srceka, a ja sam razmisljao o porukama koje nosimo na majcama i ostaloj odjeci. Pozitivnim porukama na svojoj odjeci stvaramo si pozitivnu okolinu, a samim time i pozitivniji svijet. O tome je nesto govorio i porucnik Bradford u 5 tibetanaca kada je govorio o zivotu tibetanskih lama.
U potpisu je link na shop sa pozitivnim majcama. Nije svrha neka zarada jer je marza stvarno minimalna (da pokrije troskove), a upravo sam u potrazi za termo transfer papirom koji bi mi omogucio da tako nesto napravim u kucnoj radinosti. Za navjerovati je koliko je do nekih stvari tesko doci "na zapadu".

_________________
http://www.4find.us


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 12:04 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
Jedno pitanje.. Kad sam bila sad u ljubljani, bila sam na ovu adresu koju ima tu za hidrovital. buduci da sam vec videla slike od posuge koje postoji, i cashke one crvene plave i zelene sa pecat, kad sam stigla tamo sve shto su imale su bile cashke koje na dnu imaju pentagram?!?!?! kostale su 30 eura
Dali neko zna dali je to to, zato sho meni je nekako bilo mutno.?!? taj simbol..?!?nekako mi ne stima shta vi mislite o tome? ...a i to shto je prodavnica onako za otmene stvari. Primer do caske na raft stoji neki skupi zidni saat?!?!
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 25, 2006 9:45 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 10:15 pm
Postovi: 19
meya je napisao/la:
Jedno pitanje.. Kad sam bila sad u ljubljani, bila sam na ovu adresu koju ima tu za hidrovital. buduci da sam vec videla slike od posuge koje postoji, i cashke one crvene plave i zelene sa pecat, kad sam stigla tamo sve shto su imale su bile cashke koje na dnu imaju pentagram?!?!?! kostale su 30 eura
Dali neko zna dali je to to, zato sho meni je nekako bilo mutno.?!? taj simbol..?!?nekako mi ne stima shta vi mislite o tome? ...a i to shto je prodavnica onako za otmene stvari. Primer do caske na raft stoji neki skupi zidni saat?!?!
pozdrav


Hmm, nikada nisam vidio takvu čašu koju spominješ, nego upravo one sa www.hydrovital.com. Dakle, s plavim, crvenim i zelenim pečatom.

Nakon svih ovih interesantnih postova o informiranju vode, zapitao sam se trebaju li mi uopće te čaše.. Namjeravam napraviti usporedbu djelovanja hydrovital informirane čaše i obične čaše s napisanom porukom. Primjetio sam da voda iz informirane čaše promjeni svojstva, koja je lako zapaziti. Pitam se da li ću primjetiti isto i kod obične čaše s ispisanom porukom.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 28, 2006 9:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
Dali je itko od vas umjesto pisanja na casi jednostvano probao razgorvarati (mentalno ) sa svojom vodom i dati joj svijest sta od nje ocekuje da za njega ucini

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 29, 2006 9:38 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4246
Prema podacima iz knjige Messages from Water, sveštenici u Japanu su uspijevali da promijene strukturu vode cijelog jezera uz pomoć jednosatne molitve.

Odatle, misli djeluju na strukturu vode. Naravno, ne samo one u čaši nego i u našem tijelu koje se većinom od nje i sastoji.


Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz