Sada je: pet mar 29, 2024 10:33 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1957 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 98  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: sri mar 23, 2011 2:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
http://www.skysparks.com/

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: sri mar 23, 2011 6:21 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 23, 2011 1:50 pm
Postovi: 4
dzabaludin je napisao/la:
http://www.skysparks.com/


Tamo je 150 + postarina i onaj dio koji zaracunaju na otkupninu, znaci cca 180-190.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: čet mar 24, 2011 9:54 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri sep 30, 2009 10:28 am
Postovi: 12
najjeftinije je u Nanotehu, l je 90 kn, 10 ppm, u Zagorskoj je trgovina
http://www.nanoteh.info/ionsko-koloidno ... bro-10-ppm

za jeftinije neznam, osim u kućnoj radinosti


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: pet mar 25, 2011 6:57 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet mar 25, 2011 6:48 pm
Postovi: 1
Wawahage, imaš u ZG, kol. srebro po 80 kn/L/10 ppm., nazovi 098/210-443 (Branko).
Ja sam saznala po preporuci više ljudi, kažu da je ok!
Uz bocu dobiješ uputstvo o uporabi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: sub mar 26, 2011 6:41 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 02, 2008 9:08 am
Postovi: 789
wawahage je napisao/la:
dzabaludin je napisao/la:
http://www.skysparks.com/


Tamo je 150 + postarina i onaj dio koji zaracunaju na otkupninu, znaci cca 180-190.


Sori, krivi link sam memorirao :hello2:

_________________
Knjige - Sirova hrana, lijecenje raka, zdravlje, Osho, Icke, permakultura........
http://www.4shared.com/folder/Of2s_2cK/_online.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: sub mar 26, 2011 1:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 10, 2011 9:32 pm
Postovi: 46
Gordita je napisao/la:
najjeftinije je u Nanotehu, l je 90 kn, 10 ppm, u Zagorskoj je trgovina
http://www.nanoteh.info/ionsko-koloidno ... bro-10-ppm

za jeftinije neznam, osim u kućnoj radinosti



i jel uzimao tko koloidno srebro preko nanoteha?

ja imam namjeru da narucim,ali vidim da ima vise izvora za narucit,negdje je cijena 90 a negdje 150,zanima me jel ta razlika u cijeni zbog kvalitete ili nekih drugih cimbenika.Rađe bi kupio po višoj cijeni ako je nesto bolji proizvod.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: sub mar 26, 2011 1:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
evoMedoma je napisao/la:
ja imam namjeru da narucim,ali vidim da ima vise izvora za narucit,negdje je cijena 90 a negdje 150,zanima me jel ta razlika u cijeni zbog kvalitete ili nekih drugih cimbenika.Rađe bi kupio po višoj cijeni ako je nesto bolji proizvod.

Viša cena ne znači da je i bolji proizvod. Tu nema pravila. Višu cenu za lošiji proizvod nabijaju oni koji bi hteli da brzo zarade.....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: sub mar 26, 2011 7:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 10, 2011 9:32 pm
Postovi: 46
halo je napisao/la:
evoMedoma je napisao/la:
ja imam namjeru da narucim,ali vidim da ima vise izvora za narucit,negdje je cijena 90 a negdje 150,zanima me jel ta razlika u cijeni zbog kvalitete ili nekih drugih cimbenika.Rađe bi kupio po višoj cijeni ako je nesto bolji proizvod.

Viša cena ne znači da je i bolji proizvod. Tu nema pravila. Višu cenu za lošiji proizvod nabijaju oni koji bi hteli da brzo zarade.....



hvala na odgovoru.

narucit cu preko nanoteha :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: ned apr 03, 2011 4:26 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 3:44 pm
Postovi: 13
Ovdje možete naručiti koloidno srebro koncentracije 40 PPM-a.
Dostava za Hrvatsku.

1 L je 250kn
0,5 L je 150kn
0,2 ili 0,25, nisam siguran, je 50kn

http://www.facebook.com/pages/Koloidno- ... 739?ref=ts

\:D/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: sri apr 06, 2011 2:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 27, 2008 10:06 pm
Postovi: 121
Lokacija: Zagreb
Gordita je napisao/la:
najjeftinije je u Nanotehu, l je 90 kn, 10 ppm, u Zagorskoj je trgovina
http://www.nanoteh.info/ionsko-koloidno ... bro-10-ppm

za jeftinije neznam, osim u kućnoj radinosti


Sve je to iz kućne radinosti i svatko tko se i malo potrudi, može kod kuće proizvesti srebro iste kvalitete, kao što su mnoga deklarirana. Nema tu nikakve velike mudrosti, a kamoli neke svemirske tehnologije i nekih super pogona iz kojih teče srebro svjetske kvalitete. Vidim da mnogi od njih brkaju ionsko i koloidno srebro. Isto tako, rade sa destiliranom, a ne sa redestiliranom vodom, kao što bi trebali, ako već govore o izbjegavanju opasnih spojeva srebra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: pet apr 08, 2011 12:52 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 23, 2011 1:50 pm
Postovi: 4
Gordita je napisao/la:
najjeftinije je u Nanotehu, l je 90 kn, 10 ppm, u Zagorskoj je trgovina
http://www.nanoteh.info/ionsko-koloidno ... bro-10-ppm


E hvala, uzeo sam ovo prije dva tjedna i jako sam zadovoljan. Barem isto, ako ne i bolje od precjenjenog skysparksa. Dapace, mozda je subjektivno, ali cini mi se cak i bolje.

Jerome, hvala za ovaj broj, uzet cu od njega sljedeci put da probam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: ned maj 15, 2011 3:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
Spremam se da kupim aparat za proizvodnju koloidnog srebra. Nudi se mnogo toga, a ovo mi deluje najozbiljnije. Zanima me vaše mišljenje dragi učesnici foruma, o tom proizvodu, pre nego što za njega dam novce. Unapred hvala.
http://www.srebrnavoda.net/opis_aparata.html

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: pon maj 16, 2011 8:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 12, 2007 4:31 pm
Postovi: 129
Lokacija: Zagreb
roganostor je napisao/la:
Spremam se da kupim aparat za proizvodnju koloidnog srebra. Nudi se mnogo toga, a ovo mi deluje najozbiljnije. Zanima me vaše mišljenje dragi učesnici foruma, o tom proizvodu, pre nego što za njega dam novce. Unapred hvala.
http://www.srebrnavoda.net/opis_aparata.html



Opet ista stvar.
Najviše me se dojmio naslov "dopuna osnovnog probora i repromaterijal" a na slici "CIF" .... tu mi se kljun razvalio od smijeha
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Obična soda bikarbona je najzdravija i najučinkovitija za čišćenje srebrnih elektrodi.
Ne bi me čudilo da sada netko kupi pol kile sode i prepakira u neutralnu ambalažu pa navede : "specijalni eko-granulat za održavanje uređaja i elektrodi. Potpuno ispitan i neškodljiv"
:rotfl:

_________________
Bolje katastrofalan kraj nego katastrofa bez kraja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: uto maj 17, 2011 1:37 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 3:44 pm
Postovi: 13
wawahage je napisao/la:
Gordita je napisao/la:
najjeftinije je u Nanotehu, l je 90 kn, 10 ppm, u Zagorskoj je trgovina
http://www.nanoteh.info/ionsko-koloidno ... bro-10-ppm


E hvala, uzeo sam ovo prije dva tjedna i jako sam zadovoljan. Barem isto, ako ne i bolje od precjenjenog skysparksa. Dapace, mozda je subjektivno, ali cini mi se cak i bolje.

Jerome, hvala za ovaj broj, uzet cu od njega sljedeci put da probam.



Ipak je bolje uzeti koncentraciju 40ppm-a, koju nitko ne prodaje u Hrv. osim ovdje. Treba ga manje i puno je jače. Iz osobnog iskustva.

sve info na:
http://www.facebook.com/home.php#!/page ... 7431563739


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: uto maj 17, 2011 1:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 12, 2007 4:31 pm
Postovi: 129
Lokacija: Zagreb
chil3r je napisao/la:
wawahage je napisao/la:
Gordita je napisao/la:
najjeftinije je u Nanotehu, l je 90 kn, 10 ppm, u Zagorskoj je trgovina
http://www.nanoteh.info/ionsko-koloidno ... bro-10-ppm


E hvala, uzeo sam ovo prije dva tjedna i jako sam zadovoljan. Barem isto, ako ne i bolje od precjenjenog skysparksa. Dapace, mozda je subjektivno, ali cini mi se cak i bolje.

Jerome, hvala za ovaj broj, uzet cu od njega sljedeci put da probam.



Ipak je bolje uzeti koncentraciju 40ppm-a, koju nitko ne prodaje u Hrv. osim ovdje. Treba ga manje i puno je jače. Iz osobnog iskustva.

sve info na:
http://www.facebook.com/home.php#!/page ... 7431563739


Pitanja:
1. Kako znaš da ima 40 ppm unutra? Rađen spektrometar?
2. Smije li se 40 ppm-a kapati 3-godišnjaku u oči bez bojazni za ikakvu opasnost?

_________________
Bolje katastrofalan kraj nego katastrofa bez kraja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: ned jun 12, 2011 11:58 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 12, 2011 11:40 am
Postovi: 13
miodragm2 je napisao/la:
Zelio sam nabavit taj aprat... Samo ne znam koju vodu da koristim? U apotekama imaju neku destiliranu, neznam da li je ta dobra. Drze je u plasticnim flasama, sto znaci da se sigurno ispustaju hemikalije iz plastike u vodu. Tako je sa svim plasticnim posudama.
Koju vodu vi koristite?



Ja sam pravio koloidnu srebrnu vodu sa aparatom od druga,kojeg je mrzilo da pravi,jer se moras zadrzati.
Pravi se tako sto se u casu stavi destilovana voda.Imate na benzinskim pumpama,prodavnicama autodelova,marketima...da ih kupite.Ima ih raznih.Voda mora da bude sto prozirnija po zavrsetku pravljenja,jer ako odmah krene belo da se pojavljuje u vodi,znaci da destilovana nije cista.
Obicnom vodom se ne moze praviti,jer obicna voda ima mnogo minerala,pa to steti.Sto bolju destilovanu vodu odaberete,to ce te imati sitnije molekule srebra u vodi,koji bolje deluju.
Nisam lekar,niti imam veze sa farmacijom.Samo govorim iz iskustva.
Oko 20-30 minuta(Zavisnosti od cistoce vode.Ako je cisca,onda se duze pravi,a kvalitet je veci) se pravi oko 2-3dcl srebrne vode sa obicnim aparatom,tj.aparatom sa kojim smo mi pravili srebrnu vodu.Posle pola sata se skine srebro i ocisti se(lako se skida) sa sodom bikarbonom i sapere se,obrise i vrati.Srebra moraju da budu malo udaljena jedna od drugog,unutar case,ali se nesme srebro dodirivati ni sa casom.Ja sam uzeo parce drveta,koje sam zasekao na 2 mesta,stavio tu srebrnu plocicu,a iznad drveta sam zakacio aparat(preko kabla)za srebro.
SREBRNA VODA JE PRIRODNI ANTIBIOTIK.
Mozete da je pravite tako sto biste u casu destilovane vode stavili srebro i ostavilo da stoji 24h ili mozda i manje.Cuo sam da voda ima sposobnost da prima informacije,pa tako ubacivanjem srebra,prima informacije o srebru,a i sitni atom srebra se odvajaju,polako i nastaje srebrna voda.Mozete u starinarnicama da nabavite case sa cistim srebrom,u kojoj mozete ostaviti vodu da stoji.Moze i obicna,ako nemate destilovanu,ali za pravljenje sa aparatom,iskljucivo je potrebno da se koristi destilovana i to sto kvalitetnija voda.


Sloba. :love3: :love11:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Koloidno srebro - lijek za preko 650 bolesti
PostPostano: ned jun 12, 2011 1:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Ag+ iz vode ak se spoji sa Cl- u želucu, dobivamo otrovan spoj AgCl, što s tim?

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: ned jun 12, 2011 1:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 28, 2009 9:58 pm
Postovi: 370
sloba193 je napisao/la:
Sto bolju destilovanu vodu odaberete,to ce te imati sitnije molekule srebra u vodi,koji bolje deluju.

Zar je veličina molekula srebra u funkciji sa čistoćom destilovanje vode, a ne u funkciji sa jačinom struje tj. što manja struja dobijamo sitnije molekule srebra?

sloba193 je napisao/la:
Nisam lekar,niti imam veze sa farmacijom.Samo govorim iz iskustva.
Oko 20-30 minuta(Zavisnosti od cistoce vode.Ako je cisca,onda se duze pravi,a kvalitet je veci) se pravi oko 2-3dcl srebrne vode sa obicnim aparatom,tj.aparatom sa kojim smo mi pravili srebrnu vodu.Posle pola sata se skine srebro i ocisti se(lako se skida) sa sodom bikarbonom i sapere se,obrise i vrati.Srebra moraju da budu malo udaljena jedna od drugog,unutar case,ali se nesme srebro dodirivati ni sa casom.Ja sam uzeo parce drveta,koje sam zasekao na 2 mesta,stavio tu srebrnu plocicu,a iznad drveta sam zakacio aparat(preko kabla)za srebro.

Za koje vreme i sa kojom jačinom struje si dobio koloidno srebro?


Zadnja izmjena: halo; ned jun 12, 2011 3:15 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: ned jun 12, 2011 3:08 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 12, 2011 11:40 am
Postovi: 13
Vicke_bg je napisao/la:
Ljudi pomagajte!!!

Sada sam stavio da mi se pravi srebrna voda, kada sam primetio da mi se na jednoj elektordi pojavilo nešto kao rđa? :shock: Vidi se kada se nakrivi elektorda samo. Ribao sam elektordu nekim ''arf''-om, abrazivno sredstvo za čišćenje, kao cif, redovno posle pravljenja vode.

Da li to znači da moram da nabavljam nove elektrode ili šta?


Hehe
Sodu bikarbonu kupi i sa malo vode istruzi.Samo se sa sodom skida i saperi.To se non stop mora prati.Bilo bi dobro kad se ne bi stvaralo.Sto je destilovana voda cisca,to se manje stvara te prljavstine:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: ned jun 12, 2011 3:17 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jun 12, 2011 11:40 am
Postovi: 13
Vicke_bg je napisao/la:
Swifft je napisao/la:
Vicke_bg je napisao/la:
Evo nekih mojih zapažanja za ovih 3-4 nedelje korišćenja vode. U početku su akne nestajale, ali posle se vratilo po starom. Ono za alkohol, da trezni je istina, probao moj burazer :D Pri alergiji pomaže malo, ublažava simptome. 2-3 puta saseklo bolest na samom početku. A takođe i rešila i perut.

Ono što sam zaključio, jeste da je NAJBOLJE koristi srebrnu vodu za kožu u vidu spreja (raspršivača). Ne znam zašto, ali rezultati su neuporedivo bolji u odnosu na stavljanje vode na vatu, pa teko onda mazanje.

Takođe, keratoza na ruci je izuzetno izbledila i smanjila se, a takođe i bradavica na palcu.

Sve u svemu =D> :D


Taman sam razmisaljao da sutra idem kupiti ovu srebrenu vodu kad cujem ne pomaze za akne
Pa jbm mu mater i aknu,ubicu se zbog ovih akni ... srebrena voda mi je bila poslijednja nada


Daleko od toga da ne pomaže. Kao što sam napisao, rezultati sa direktnim prskanjem su izuzetni! Sa vatom, minimalni iskreno. Definitivno probaj sa KS-om, nečeš zažaliti...


Moze ti pomoci tvoja mokraca.Ispisaj se u neku posudu i umij se sa mokracom.Mokraca je cudo:)
Srebrnu vodu pij i onda ce mokraca da bude kvalitetnija i akne ce bolje da odu.Inace je to nasledna pojava.Pij cajeve za ciscenje jetre,te vodi racuna o higijeni.Nemoj da stavljas pudere.Secam se da su moji drugari u vojnoj skoli imali mnogo problema sa aknama.Stavljali su svasta.Mokracu mnogi i piju,ali ako ti nije zeludac dovoljno jak,samo uzmi vatu i mazi je po licu.Najbolja je kad je koristis iz srednjeg mlaza kod jutarnjeg mokrenja:)
Dobro je vise stvari koristiti,a ne samo se ograniciti na jednu.Bitno je da se hranis sa zdravijom hranom.Kazu da su kajsijine kostice zdrave za lecenje raka,jer imaju mnogo vitamina B17.Citaj na netu i doci ces do resenja.Lekari su sa jedne strane lecnici,ali sa druge strane stalno nesto experminetisu.Narodni lek je stariji savremenih lekova.Farmacija je jedan veoma unosan biznis.Tamo gde se vrti mnogo novca,po meni,nema dobrog leka.
PRAVI LEK JE BESPLATAN!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1957 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91 ... 98  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz