Sada je: čet mar 28, 2024 4:54 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 68 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zaštita od zračenja i podzemnih voda
PostPostano: čet jan 08, 2015 5:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
Citat:
Glava, prilikom spavanja, prema sjeveru zbog magnetnoga polja Zemlje


magnetni sjever je prav za prav na geografskom jugu.
a također je i "sanjajući" sjever također zemljopisni jug.

što bi sve bilo jednostavno kad može komplicirano...

a što se tiče "zatvaranja prostorija" i blokiranja energija, pa uglavnom i spavamo u zatvorenim prostorijama, ne? sve su omeđene zidovima i vrata su nam uglavnom zatvorena ili bar pritvorena (bar svima koje ja znam). i ništa od tih "prepreka" ne priječi magnetizam da cirkulira svojim vlastitim putevima, ako je stvar u magnetizmu (tom i takvom). jer, ne bi se reklo da geopatogena zračenja imaju tolike veze s geomagnetizmom? što bi ljudi onda koristili rašlje ili visak? ta dovoljan bi bio kompas...

:angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zaštita od zračenja i podzemnih voda
PostPostano: pon jan 19, 2015 12:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Dobra zashtita od svakakvih zracenja dobivate pomocu aluminske folije koja po sistemu ogledala odbija zracenje.
Ne zaboravite da losh san dolazi ne samo zbog podzemnih voda vec i metalnim mrezama ili federa u sam jastuk koji stvara elektrostaticki elektricitet,
u tom slucaju mozete foliju ozete postaviti iznad madraca.

Josh se moze napraviti i jastucic te. redfolije red hartije ili platna i to moze vishe slojeva a bas se pitam moze li posluziti ona folija sa sungerastom pozadinom koju stavljamo u auto za zashtitu od sunca..

Inace je folija odlicna i kod bilokojih problema-samo postavite na mestu problema i nosite shto duze..

pozz svima

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zaštita od zračenja i podzemnih voda
PostPostano: pon jan 19, 2015 9:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
Bolna leda, donji dio tkz kriza.
Da li se alu-folija stavi samo na taj dio ili se mora omotati cijeli stomak i leda?

Kad se folija makne, bolovi se vracaju?
Nisam razumio, folija lijeci ili samo TRENUTNO blokira stetno zracenje?

I sta znaci ovo:
"Inace je folija odlicna i kod bilo kojih problema-samo postavite na mestu problema i nosite shto duze.."
Kako mislis "na mjestu problema"?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zaštita od zračenja i podzemnih voda
PostPostano: pon jan 19, 2015 4:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
ne mozes pogresiti,postavite foliju i zalepite selotejpom i nositi shto duze..

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zaštita od zračenja i podzemnih voda
PostPostano: uto jan 20, 2015 5:12 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
Da li lijeci nakon nekog vremena ili se folija stalno mora nositi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zaštita od zračenja i podzemnih voda
PostPostano: sub jun 17, 2017 11:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Prije jedno 3 mjeseca postavila sam ispod kreveta gdje spavam asuru od trske. Ne znam da li mi je pomoglo ili ne, ali previse od tada spavam i nikad nisam naspavana dovoljno. Da li to ima veze sa asurom ili nema-ne znam ni to. Ne zovu mi se ljudi koji ce ustanoviti gdje je pojacano zracenje,jer gdje god oni to otkriju ja znam da se to podzemno zracenje vremenom mijenja a necu jos i o tome da mislim. Tako da sam odlucila da na mjesto gdje spavam postavim neku zastitu bez obzira da li je potrebna ili ne, preventive radi.
Dakle, meni asura od trske nije pomogla.Ledja me mnogo bole od tada i ne osjecam se dovoljno naspavano, iako sam recimo spavala po 12 sati....opet mi se spava. To sto me ledja bole isto ne znam da li ima veze sa asurom ili sa propuhom....ali taj bol traje poprilicno dugo, mozda vec 20 dana.

Da li da postavim foliju ispod kreveta ili divlji kesten?Ko ima iskustva?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zaštita od zračenja i podzemnih voda
PostPostano: ned jun 18, 2017 12:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Draga tragačice za pticom Dodo..
ovo što navodiš od tegoba, prije će biti da uzrok treba tražiti u pod.svijesti nego u pod-zemlju
Uostalom, svaki pristojan reiksit mora imati primjerak knjige Kako iscijeliti duh i tijelo Louis Hay u kojem lipo piše koji dio leđa boli kod kojeg straha i problema..tako ti tamo piše da donji dio leđa ima veze s materijalnom sigurnošću i strahod od neimaštine i strahom hoćeš li preživit. Louis se potrudila i točno za svaki kralježak opisala precizno područje straha...tako je meni svaki put kad sam se dovela da trebam dignuti kredit uklještilo donji dio leđa. Točno ko sat. Htjjelo mi je reć da smanjim doživljaj i ne dignem taj kredit, ali šta ćeš, ponesu želje pa bile one i ne baš nužni troškovi...
Razisli malo na tu temu, o čemu si brinula prije nego su te počela boljeti leđa pa ćeš sigurno naći nešti u vezi materijalne osnove za preživljavanje ako je to donji dio ili neki od drugih strahova ao nije donji dio leđa...

Što se tiče zaštite od podzemnih zračenja, ako su ta zračenja od podzemnih voda ili neke rude koja se nalazi ispod zemlje ne preduboko, nisam našla dovoljno siguran "aparat" koji bi to ponitio osim nekog afričkog drva kojem sada ne znam ime. (ebanovina?). Čula sam da djeluje dobro sirova vuna, neprerađena ovčja.. ili neki drugo životinjsko krzno ...
Ja sam sebi komad bakra programirala da upija i preusmjerava (ne da poništi jer to mi se čini teži pothvat d preusmjeravanja natrag u zemlju) a vdim da ljudi imaju orgonite i kristale za istu namjenu.
O orgonitima ima na ovom forumu, jest da su to stariji postovi..ima i o tim bakrenim cijevima koje sami programiramo i o kristalima...pa vidi što ti paše
Možeš i napraviti "sendvč" od reiki simbola, sve simbole koje si primila jedan iznad drugoga s tim da radiš sendvič tako da prvo staviš prvi, pa onaj kojeg hoćeš pa opet prvi, pa idući a opet prvi..prvi ti je kao šnira kruha..

Neispavanost će prije bti od nekog energbetskog vampirizma...energetski vamprizam je kad ti se neka osoba zakači ili kad se ti zakačiš za problem s nekom osobom pa ta osoba ili taj problem isisava energiju.
Kako se riješiti enegetskog iskorištavanja tj vamiriranja opisano je na ovom forumu, a ja bih predložila i da baciš oko na blog Serene Albe mindpositive...tako je opisala svoju tehniku kidanja veza
a možeš i koristiti dobru staru metodu Philis Christall i njezine knjige Kidanje veza -ima više nastavaka tih knjiga s istim naslovom
Napominjem da je energetskog vampira teže otkriti što je on vještiji i stariji (ima više prakse)

Pozdrav :-)

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zaštita od zračenja i podzemnih voda
PostPostano: ned jun 18, 2017 2:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Hvala arwen :)
Ovo za ovciju vunu molim te napisi mi (ili ako neko zna), da li je mogu prati i da li nju napadaju neke bubice obzirom da nije preradjena? Sta da radim u tom slucaju, jer ako napadnu vunu, mozda i ja fasujem sa nekim manjim ugrizima :D

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 68 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 21 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz