Sada je: čet mar 28, 2024 11:32 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 846 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Re:
PostPostano: pet aug 24, 2012 1:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 27, 2008 10:06 pm
Postovi: 121
Lokacija: Zagreb
zdravlje je napisao/la:
U Hrvatskoj ovdje:
mms kapi nabava


Ovo je skupo. [-(
U RH se može nabaviti dva puta veća količina za tri puta manju cijenu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pet aug 24, 2012 2:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 27, 2008 10:06 pm
Postovi: 121
Lokacija: Zagreb
HO_OPONOPONO je napisao/la:
Ja sam ga jos prije 2,5 godine koristila 2-3 mjeseca sa pauzama, dok nisam nahebala. MMS skida naslage na arterijama, ali i uzrokuje da Arterije gube elasticnost i onda mogu da pucaju, i onda da se taj plag odvaja i slijede mozdani udari TIA.


Obzirom da koristim mms, ova informacija me zanima. Jesu li ti te tvrdnje na neki način i dokazali ili su samo rekli da se to događa?
Napisala si da si nastradala. U kom smislu?
Stvarno me to zanima jer mms koristim više od dvije godine, a tlak (redovno mjeren) mi je 135/85. Vjerujem da kad bih imao bilo kakav problem sa krvožilnim sustavom, to bi se očitovalo na srčanom ili krvnom tlaku.

P.S.
Od prije 2 mjeseca, za elastičnost krvnih žila uzimam natrijev askorbat (kombinaciju askorbinske kiseline i sode bikarbone).
THNX


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pet aug 24, 2012 5:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Da, primjeti se kada vec postane prekasno. :mrgreen:
Ja sam u aprilu 2009 godine saznala za MMS pa sam ga odmah kod ebay-a narucila. Uzimala sam ga onako kako je propisano, polagano sa 1 pa 2 3 itd. kapi. Sa 7 kapi mi je bilo vec nemoguce od proljeva izdrzati, bijele boje, ali OK to nije bitno, nisam ni uzimala vise, vec ajde da se lijepo procistim. U decembru 2008 znam da je moj tlak bio u redu, jer je vise puta mjeren kada sam bila 3 dana u bolnici zbog pretrage mjehura (bila je upala, iako je doktor imao sumnju na karzinom mjehura)
Znaci u 5. i 6. mj. 2009 godine sam koristila MMS sa pauzama.
U 6 mjesecu 2009 godine poceli su mi problemi sa vidom, duple slike i problemi kod citanja, mislila sam da je to zbog toga sto sam predugo citala tj. umorila oci, poceli su mi i neobicni strahovi i mucnine i posto sam imala Online-Shop i cjeli dan bila na kompjuteru mislila sam Ok to je od toga. Moje psihicko i fizicko stanje se sve vise pogorsavalo dok jednog jutra u 9. mjesecu kada sam se ujutro probudila moja je desna ruka bila paralizirana. Digla sam se i nakon otprilike 5 minuta ruka se opet povratila hvala bogu. Meni je onda odmah bilo jasno sto je, pokusala sam da se smirim koliko mogu i otisla doktoru. Tamo me je docekala neka nova doktorica, ja sam joj rekla odmah da imam simptome mozdanog udara, da mi je ruka bila oduzeta, i ona me pregleda EKG je bio Ok, tlak oko 190 gornji, i rekla to moze biti od tlaka :angel4: i narucila me za 2 tjedna na - utrazvuk arterija. Ja odo kuci misleci, jeli ova normalna posalje me sa mozdanim udarom kuci ](*,) . U ova 2 tjedna do ultrazvuka sam se cijelo vrijeme molila bogu da izdrzim do ultrazvuka i imala sam jos kratkotrajnih slogova to se zove TIA. I tako je dosao ultrazvuk Arterija, prvo srce - sve OK, dalje stomacna Arterija sve OK, desna vratna CAROTIS oko 50% to je isto jos OK, medjutim kada je dosla na lijevu sa ultrazvukom odjednom kaze AHA, meni je naravno odmah bilo jasno sto je. Kada je zavrsila rekla je: Vasa lijeva CAROTIS vratna Arterija je 97% zastopana, ja sada zovem Hitnu-Pomoc i vi idete direktno u bolnicu. Ja bas nisam bila nimalo iznenadjena, i bez ikakvih pitanja sam sjela u Vozilo Hitne pomoci koje je doslo za 3 minute. Doktorima Neurologije u bolnici sam rekla da me je doktorica opce prakse prije 2 tjedna poslala kuci iako sam joj rekla sto se desilo. Oni su slegnuli ramenima i rekli da kasnim 2 tjedna. Posto je moja vratna arterija bila takoreci 100% neprohodna jel onih 3% moze se zaboraviti rekli su da moraju otvoriti Arteriju na vratu, i to kao za 4-5 dana. Ja sam im rekla STOOOOO :angel4: rezite odmah. I tako da su onda operisali sljedeci dan.

Znaci, ja sam vec za svoje godine imala previse naslaga na vratnim arterijama, a da je upotreba MMS prouzrokovala da moje vratne arterije jos vise otvrdnu i pucaju to nisam odmah znala, dok nisam na internetu prije 2 godine procitala i to je pisao jedan njemacki doktor skolske medicine, a jos da bude bolja stvar ja sam htjela opet par mjeseci nakon operacije da uzimam MMS. I onda sam pitala moga tatu preko telefona dali mogu da koristim MMS, jer on je SUPER-Radiostezist. Iako on uopste nije znao sto je MMS odjednom je jacim tonom rekao NE - ni slucajno MMS to ti ne smijes da trosis, ja sam jos mislila sto je sada s njim zbog cega to ne valja za mene :?:

E tako, pa sad ko voli nek izvoli, bila bih zahvalna prije 3 godine da sam tu informaciju imala. I jos nesto, nisu ni Kasopejci za djabe rekli da MMS nista ne lijeci, moze samo u pocetku da bude nesto bolje, ali kasnije dolazi do problema. :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet mar 07, 2013 10:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned maj 17, 2009 10:07 pm
Postovi: 130
¸Žao mi je što ti se to dogodilo. Gdje su Kasiopejci to rekli?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet mar 07, 2013 8:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 07, 2008 7:57 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Čuo sam za MMS, ali nikad me to nije zanimalo...
Sad kad sam ovo pročitao i vidio što je MMS odmah sam vidio da tu nešto ne štima. NaCl... Natrij, Klor to nikako ne može biti dobro, jer jedan i drugi kemijski element je otrov...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pet mar 08, 2013 11:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
I jedan i drugi i svaki element može biti otrov i lijek.
Ne treba opet da se vraćamo na staru diskusiju oko korisnosti ili nekorisnosti MMS-a.

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sri jul 24, 2013 6:23 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jul 24, 2013 6:19 am
Postovi: 1
pomagajte!?

sto se na kraju desilo, da li je mms dobar ili los za zdravlje covjeka, moze li zbilja da izlijeci bolesti za 3 nedelje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet jul 25, 2013 4:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
vjerojatno moze, a vjerojatno moze i da te posalje kuci, pa biraj


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: uto jan 07, 2014 8:40 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Izvod iz poruke koju sam nedavno dobio na ovu temu:
Citat:
(…)Za MMS sam čula 2012.g. ,pa sam ga i upotrijebila. Glavni razlog je
bio moj hepatitis b, kronični.Prije toga sam pročitala knjigu od
J. Humblea i odlučila se pokušati.Kapi nisam uzimala jako dugo, dva
puta sam došla do 3xdnevno(9-10-11), tada sam prekidala jer mi je bilo jako
mučno i jednom sam došla do zadnji dan 14-15-15. Više nisam
uzimala ali je moj nalaz bio bolji za 11x, umjesto da je gori recimo
3x, kako je krenulo. Sada samo povremeno uzimam kapi, mada se uvijek neki
manji problem pojavi, pa je doza za održavanje vjerojatno jako korisna i
početi ću sa tim. U međuvremenu sam pričala prijateljima
i rođacima, neki su i probali i osjećaju se puno bolje (…)

Sada ću Vam napisati redom rezultate na mojim nalazima počevši od
prvog:

1. 7.12.2010. HBV DNA PCR broj DNA kopija----570
2. 21.4.2011. ---727
3. 9.3.2012.----2230-uključujem MMS
4. 3.10.2012.----201
5. 15.4.2013.-----590
6. 21.11.2013.----2,61-prije
vađenja krvi na 15 dana uzela MMS do 13 kapi

- liječnik hepatolog mi je rekao da sam mu prvi takav slučaj u karijeri???


Koliko mi je poznato, J. Humble je kasnije preporučivao dozu od 2-3 kapi MMS (pomiješano s nekih 10-15 kapi limunovog soka i ostavljeno 3 minute) svaka dva sata u toku od 8 sati. Na taj način se izbjegava mučnina.

..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet apr 23, 2015 9:52 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet apr 23, 2015 9:20 am
Postovi: 1
Pozdrav! Tek sam prije par dana saznao za MMS. Imam Ulcerozni kolitis 3 i pol godine. Htio bih probati sa MMS-om, ali sam zbunjen po pitanju primjene i sl.
Zanima me u kojem ga je izdanju najbolje koristiti, koja je razlika između kapsula, praha i kapi? Molio bi da mi odgovori netko sa osobnim iskustvom. Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: LIJEČENJE HYPOKLORITOM
PostPostano: čet nov 26, 2015 7:39 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri maj 16, 2012 8:37 am
Postovi: 8
LIJEČENJE HYPOKLORITOM
U zadnje vrijeme čitam o liječenju hypokloritom. Pratim i stranicu Il Metodo Ruffini, na FB-u i čitam iskustva ljudi koji imaju uspjeha sa liječenjem gljivica, crvenila, bakterija, herpesa, pa čak i psorijaze. Nešto sam probala i sama, ali nisam kemičar niti liječnik i bojim se nekoga pogrešno savjetovati. Bilo bi dobro da nam stručnjak objasni o čemu se radi, jer hypoklorit je varekina, ili varijanta varekine.
:shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: LIJEČENJE HYPOKLORITOM
PostPostano: čet nov 26, 2015 9:37 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Ta tema je davno otvorena - OVDJE


..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pet nov 27, 2015 4:06 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Teme su spojene.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pon jan 18, 2016 11:10 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 18, 2016 11:06 am
Postovi: 1
Da li neko zna kako da se dodje do mms-a u Srbiji. Ne znam da li i dalje može da se nabavi preko Ezoterije, ne mogu da ih dobijem


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: pet feb 05, 2016 11:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 10, 2011 9:32 pm
Postovi: 46
http://www.24sata.hr/crna-kronika-news/ ... rti-459749


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet maj 28, 2020 9:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Kupili smo MMS kapi preko Ebay-a. Obzirom da kapi uskoro stizu, potrazili smo na internetu uputstvo za upotrebu i tek tada otkrili da je Sodlum solution 28% onaj koji se koristi za lijecenje, a onog kojeg smo mi kupili je 25%. Inace svi prodaju ove MMS kapi pod dezinfekcionim sredstvom za vodu ( Water Purification Chlorine Dioxide Drops 1:1 - 30ml). Molim da mi odgovori ko se razumije, da li je ovo u redu za koristenje ili ne? Ono sto mi kao laici razumijemo je da je rastvor blazi,od rastvora koji se koristi za lijecenje. Da li je samo u tome problem ili ima jos nesto vise od toga?
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet maj 28, 2020 3:20 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Mislim da nema veze. Nakon aktiviranja možeš uzeti jednu kap više i neće ti ništa biti. U opticaju su i neki noviji protokoli koji se dosta razlikuju od onih prijašnjih, pa izvidi to malo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: čet maj 28, 2020 7:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Hvala na odgovoru. Ako se izraelska vlada docepala moci da moze eksperimentirati na ljudima, onda valjda ja imam pravo pokusati sama na sebi :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sub maj 30, 2020 11:48 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
.








..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: MMS - Miracle Mineral Supplement
PostPostano: sub maj 30, 2020 10:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Je li se umjetna inteligencija koristila za sastavljanje Covida 19 i je li moguće da to nije bio ljudski plan? Da li desnica i ljevica griješe tako što se međusobno bore?


https://www.youtube.com/watch?v=rMce4UjdzGU


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 846 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 39, 40, 41, 42, 43  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz