Sada je: ned jun 16, 2024 5:11 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 40 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Dr.Roso
PostPostano: uto sep 18, 2007 8:05 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 2:59 pm
Postovi: 2
Svake subote na tv Avali u Bgd gostuje Dr.Nenad Roso.
Posto je moj otac oboleo od kancera a utopljenik se hvata i za slamku ja bih zamolila ljude dobre volje da mi kazu da li su imali iskustva sa njegovim nacinom lecenja i da li je zasluzan paznje.
Veoma sam zainteresovana pa bih vas molila jer mi je to velika nada.
Hvala puno .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 19, 2007 2:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 13, 2005 1:21 am
Postovi: 259
Mirjana, dobrodošla na naš forum.

Zaista se od srca nadam da ćeš ovde naći pomoć u vidu informacija koje tražiš. Ja nisam nikada gledao tu emisiju ali evo počeću da pratim pa ti mogu ovde izneti svoja zapažanja... a možda će ti još neko pomoći.

Inače, želeo bih ti reći da ovde na ovoj temi imaš topike koji se bave lečenjem raka pa bih ti preporučio da to proučiš. Možda ćeš naći nešto što bi pomoglo tvom ocu da se izleči. Pogledaj ovde:

http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=322
http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=681
http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=56

A i mnoge ostale teme se bave ovim problemom.

Puno pozdrava i želim brzo ozdravljenje tvome ocu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri sep 19, 2007 12:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
dr roso sprovodi lečenje rife generatorom + promena režima ishrane....
taj aparat je bio osnova za istraživanje koje je sprovodila dr clark, a čiji rezultat je sličan aparat pod imenom zapper.

dr clark je objavila knjige 'lek za sve vrste raka', 'lek za sve bolesti' u kojima ona objašnjava načine lečenja pomoću antiparazit programa + zapper.

imaš više o tome na topicu 'PDF-ovi o Zapperu, Dr. Clark i Koloidnom srebru'.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 25, 2007 11:21 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
http://www.torexin.co.yu/kancer.html

za ovaj todoxin su različita iskustva ljudi, nekima je pomoglo, nekima ne


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Dr.Roso
PostPostano: uto okt 16, 2007 7:05 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
[quote]Svake subote na tv Avali u Bgd gostuje Dr.Nenad Roso.
Posto je moj otac oboleo od kancera a utopljenik se hvata i za slamku ja bih zamolila ljude dobre volje da mi kazu da li su imali iskustva sa njegovim nacinom lecenja i da li je zasluzan paznje.
Veoma sam zainteresovana pa bih vas molila jer mi je to velika nada.
Hvala puno.[/quote]

On,nažalost nije doktor.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Prevaranti oko nas! "Doktor Roso"=LAŽ!!!
PostPostano: uto okt 16, 2007 7:33 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
Prevaranti ne biraju sredstva da bi se dokopali novca.
Ta "osoba" nije Doktor,ali nikog nije briga.
TV uzima novce za reklamu,i nije ih briga.
Na ovome forumu ISTINA je često spominjna riječ.
Ovo je prava prilika da se dozna istina iz "komšiluka".
Prevaranti nisu samo velike korporacije o kojima svi vole pričati.
POGLEDAJTE OKO SEBE !
Ovo je vrijeme ISTINE.
Danas se sve može provjeriti-PROVJERITE OVO !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: da nije žalosno bilo bi smješno !
PostPostano: uto okt 16, 2007 10:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
Zanimljivo kako dobar govornik može "prodati" priču uz pomoć TV-a.
Što bi rekli kada bi ste znali da taj "Doktor Roso" nije Doktor?
Da li biste onda vjerovali u lječenje raka tim metodama?
Uz njegov "stručni" nadzor? HAHAHA....

Pouka: NE VJERUJ svemu što vidiš na TV-u.

P.S. - jedva čekam komentare i pitanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 17, 2007 7:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 09, 2005 10:40 pm
Postovi: 97
Lokacija: Serbia
Odluci se na kojoj ces temi odgovarati na komentare i pitanja.

Da li je Roso doktor ili ne meni licno nije bitno, a u mogucnost lecenja raka i ostalih bolesti metodom frekvencija ne sumnjam at all.


Molim moderatore da spoje teme "da nije zalosno bilo bi smjesno !" i "Prevaranti oko nas! "Doktor Roso"=LAZ!!!" koje je pokrenuo tahuti

_________________
Ako misliš pobediti, ne smeš izgubiti!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 17, 2007 9:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Nikad cuo za lika...
Eto potrazio tako malo red da radi.
Kad vidi ljudi neki zbilja se zanimaju za taj nacin ...terapije ili cega vec.
Ocajni potpuno => sredstvo kontrole

Pa vidim... neki RIFE generator. Koji se cijeni od $500 - $2000
I tako gledam... WTF! WTF! Što sa tim ljudima nije u redu?!

Takav generator se napravi u vrednosti komponenti do nekih $20.
Vjerojatno za manje para.
Znaci varijacija frekvencija od 0 do 20kHz ...+ neke modulacije i to i neki valni oblik. Nothing to it. Samo neku kombinaciju operacionalnih pojacala
koja pretvaraju jedan valni oblik u drugi. I to se fino šalta. I mjenja freq!

Heheheh... A može i jednostavno rjesenje. Manje vise svi doma imaju neki .. .sound system. I komp! :) Pa eto fino neki komad programa i generiraj freq do mile volje. :) LOL

Zanimljivo je cime se ljudi danas sve kontroliraju

Ali definitivno je da je stanje ocaja najbolji oblik kontrole.
Jer tad ljudi postanu sugestivni.. i prihvacaju sve što im ponudiš samo da
spase ili zadrze stanje koje je i tako izgubljeno na neki nacin. Traze kako ljecit posljedicu. ... A ne uzrok.

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: hvala na savjetu.
PostPostano: sri okt 17, 2007 10:26 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
VV je napisao/la:
Odluci se na kojoj ces temi odgovarati na komentare i pitanja.

Da li je Roso doktor ili ne meni licno nije bitno, a u mogucnost lecenja raka i ostalih bolesti metodom frekvencija ne sumnjam at all.


Molim moderatore da spoje teme "da nije zalosno bilo bi smjesno !" i "Prevaranti oko nas! "Doktor Roso"=LAZ!!!" koje je pokrenuo tahuti


=D> po tvojim starim komentarima vidim da ti "struja" ide od ruke.Bravo. :lol: Ako čovjek laže o sebi,da li će lagati druge?
Tebi nije važno,ali nekome bolesnome ili njegovim bližnjima SIGURNO jeste!
Prvi puta sam na nekom forumu,pa ako sam napravio tehničku grešku,neka ju Moderator ispravi.
Razlog zbog kojega sam se uključio bilo je očajnički upit Mirjane da li netko pozna tu osobu.Pa odlično ju poznajem,i iznosim istinu.
Nije mi namjera raspravljati o liječenju frenkvencijama (za koje znam da djeluju-ovisno o vrsti oboljenja i individualnom slučaju) , nego o kompaktibilnosti osobe (Ana Tadic je također pitala "da li je nekoga izliječio". Možda misliš da je naštrebana priča i pljuvački pristup prema (ionako vrlo ograničenoj i isključivoj) klasičnoj medicini dobar temelj za prevaru očajnih ljudi?
Ako imaš znanje kako pomoći bolesnima , pomozi im.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 17, 2007 10:44 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
en1di0n je napisao/la:
Nikad cuo za lika...
Eto potrazio tako malo red da radi.
Kad vidi ljudi neki zbilja se zanimaju za taj nacin ...terapije ili cega vec.
Ocajni potpuno => sredstvo kontrole

Pa vidim... neki RIFE generator. Koji se cijeni od $500 - $2000
I tako gledam... WTF! WTF! Što sa tim ljudima nije u redu?!

Takav generator se napravi u vrednosti komponenti do nekih $20.
Vjerojatno za manje para.
Znaci varijacija frekvencija od 0 do 20kHz ...+ neke modulacije i to i neki valni oblik. Nothing to it. Samo neku kombinaciju operacionalnih pojacala
koja pretvaraju jedan valni oblik u drugi. I to se fino šalta. I mjenja freq!

Heheheh... A može i jednostavno rjesenje. Manje vise svi doma imaju neki .. .sound system. I komp! :) Pa eto fino neki komad programa i generiraj freq do mile volje. :) LOL

Zanimljivo je cime se ljudi danas sve kontroliraju

Ali definitivno je da je stanje ocaja najbolji oblik kontrole.
Jer tad ljudi postanu sugestivni.. i prihvacaju sve što im ponudiš samo da
spase ili zadrze stanje koje je i tako izgubljeno na neki nacin. Traze kako ljecit posljedicu. ... A ne uzrok.


=D> bravo.tako je i napravljen.toliko i vrijedi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 17, 2007 11:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 09, 2005 10:40 pm
Postovi: 97
Lokacija: Serbia
Posle gostovanja dr Rosoa na TV Avali, u istoj emisiji je gostovao i bracni par doktora koji imaju slicnu kliniku u Beogradu i koriste iste metode kao i dr Roso. Nekih par meseci pre tih emisija sam se zainteresovao za tu temu i pronasao dosta materijala na Internetu o dr Rife, dr Clark i ostalima koji su koristili frekvencije u lecenju. Napravio sam generator frekvencija koji iste pusta preko zvucne kartice, a sada pokusavam da to isto uradim preko serijskog porta. Da li je sve to istina, da li frekvencije pomazu ili ne, ne mogu ti reci. Kada budem uspeo da generisem signal odredjene frekvencije, a da to bude jeftino jer nemam para za istrazivanje, sigurno cu to proveriti sa prijateljima koji su lekari, kao sto cu proveriti u mikrobioloskoj laboratoriji da li srebrna voda zaista ubija bakterije. Za sada samo verujem.

Citat:
Tebi nije važno,ali nekome bolesnome ili njegovim bližnjima SIGURNO jeste!


Cestitam na zakljucku!

S obzirom da klasicna medicina ima oko 3-5% uspeha u lecenju malignih oboljenja, da li bi se ti nadao da ces biti jedan od tih srecnika ili ces probati nesto sto je imalo malo veci procenat uspesnosti (100% 1934. pred specijalno oformljenom medicinskom komisijom).

Citat:
Ako imaš znanje kako pomoći bolesnima , pomozi im.


Frekvencije koje dr Roso koristi nisu nikakva tajna, generator frekvencija se moze kupit za oko 150 evra, polovan i mnogo jeftinije.

_________________
Ako misliš pobediti, ne smeš izgubiti!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 17, 2007 11:53 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
=D> bravo brucellllllleeee!!!!!! čitaš što hočeš i pišeš što želiš. "Posle gostovanja dr Rosoa na TV Avali"
1.osoba dr,R. nije ono za što se predstavlja; tebi očigledno nebitno. O.K.
2.ovih 1oo% su čista glupost iz koje se vidi tvoje poznavanje teme.
ništa u životu nije 100% ,ali ti to izgleda još nisi shvatio.
kada iznosiš ovaku tezu , trebao bi reči gdje pronaći taj podatak o 100%. :|
3.čovjek kao biće je puno više od fizičkog tijela, a to se neliječi "strujom"
4. lijčenje srebrnom vodom,kao i samim srebrom,korijene vuče iz ayurvede.uklanja pretjeranu "vatru" u tijelu.......
5.klasična medicina dobra je prijelome, popravak zubi i slične nevolje i malo što drugo.

"S obzirom da klasicna medicina ima oko 3-5% uspeha u lecenju malignih oboljenja, da li bi se ti nadao da ces biti jedan od tih srecnika ili ces probati nesto sto je imalo malo veci procenat uspesnosti (100% 1934. pred specijalno oformljenom medicinskom komisijom)." :?: :?:
gdje,kada,tko...... :|

P.S. stvarno misliš da če tumor nestati ako držiš elektode u ruci?
Hans Jenny,Rupert Sheldrake, Cymatics...reci tko je imao 100%?

ISTINA ČE TE OSLOBODITI ! :) :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 17, 2007 1:18 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jul 04, 2006 12:22 pm
Postovi: 9
Lokacija: Zagreb
to i ja mogu potvrditi sa sigurnoscu da taj covjek nije doktor


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 17, 2007 1:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
On,nažalost nije doktor.

Citat:
to i ja mogu potvrditi sa sigurnoscu da taj covjek nije doktor


Kako? Na osnovu cega to tvrdite? Tema je ozbiljna, neko trazi pomoc, pa mislim da bi bilo dobro to malo i objasniti i dati neke konkretne podatke ako postoje.

I naravno hvala oboma unapred na tome.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 17, 2007 1:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
tahuti

Stvarno, odluci se na kojem ces topiku da pises o Dr Rosu, i dobro bi bilo, ako bi tvrdnje mogao da potkrepis i nekim detaljnijim podacima, ovako to ispadaju samo prazne tlapnje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 17, 2007 3:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 13, 2005 1:21 am
Postovi: 259
Tahuti, moram da te upozorim da ovaj forum ne služi za pljuvanje po bilo kome. A naročito ne služi za iznošenje neargumentovanih optužbi prema bilo kome pa i prema poštovanom Dr. Rosu. I to još da otvoriš DVA topica sa istom temom? Šta se s tobom dešava, sve mi ovo deluje kao histerično ponašanje. #-o

Ako te je možda iznervirala žena ili deca ili šef ili.... pa zato imaš potrebu da pljuješ i besniš i optužuješ bez smisla i dokaza, molim te da to ne činiš ovde. Na ovom beskrajnom internetu ima puno foruma gde je dopušteno pljuvanje i proseravanje bez ikakvih dokaza pa izvoli, slobodno možeš ići tamo. Ali ako nastaviš da kršiš pravila ovog foruma bićeš momentalno banovan.

Evo ovde imaš pravila ponašanja na forumu pa prouči, a ako ti se ne sviđaju, srećan ti put:

http://www.galaksija.info/forum/viewforum.php?f=15

Hvala na razumevanju i prijatan život.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 17, 2007 5:26 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon aug 20, 2007 9:57 am
Postovi: 14
mislim da galaksija nije forum na kome bi trebalo dovoditi u pitanje mišljenje nekog ko nije doktor! na kraju krajeva, biti doktor konvencionalne medicine nije nikakav plus, barem ne što se mene tiče.

bitan je doprinos tog čoveka, njegovo znanje i veština!

rife generator je napravio dr Raymode Rife pre nekih 80 godina. čovek se bavio vibraionom medicinom. pre njega je to radio i Tesla.
ali da se vratim na Rife-a ... postoji dokumentovano istraživanje o uspešnosti njegovog lečenja frekventnim generatorom, A USPEŠNOST JE BILA 100%. pri tome se njegov reprezentativni uzorak sastojao od pacijenata u završnim stadijumima raka...

za Rosoa ne tvrdim ništa, ali stvarno nema smisla nipodaštavati čoveka.

tahuti,
smiri doživljaj i ako nemaš neke dokaze protiv čoveka onda ćuti, a ne da tu dosadno zujiš ko komarac. ako je tebi jedini argument što Roso nema diplomu medicine, onda se zapitaj kakav je tvoj sistem vrednosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 17, 2007 7:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon maj 09, 2005 10:40 pm
Postovi: 97
Lokacija: Serbia
@tahuti

Majstore, sta je sa tobom? Kakvi te to problemi muce?
Citat:
1.osoba dr,R. nije ono za što se predstavlja; tebi ocigledno nebitno. O.K.

Dr Roso je dva puta gostovao na TV Avali i oba puta su ga i voditelj i sagovornici (bilo je i doktora) oslovljavali sa doktor. Ti si sad dosao ovde i urlas da on nije doktor, a ne dajes nikakve argumente. Kao sto rekoh, meni to nije bitno. Bitno je da se na TV Avali desilo nesto jedinstveno na ovim TV prostorima, tj. prvi put se o FDA (americka agencija za hranu i lekove) govorilo kao o mafijaskom udruzenju.

Citat:
2.ovih 1oo% su cista glupost iz koje se vidi tvoje poznavanje teme. ništa u životu nije 100% ,ali ti to izgleda još nisi shvatio. kada iznosiš ovaku tezu , trebao bi reci gdje pronaci taj podatak o 100%.

Za razliku od tebe ja cu reci gde sam pronasao taj podatak, ali ne zbog tebe, vec zbog drugih koje interesuje ova tema. Da si hteo (pre bih rekao umeo) nasao bi brdo podataka o radu dr Rife-a i na engleskom i na srpsko-hrvatsko-bosankom jeziku.

http://science-fair.spiritworld.info/royalrifebio.htm
http://www.alternativa-za-vas.com/rife.html


Citat:
3.covjek kao bice je puno više od fizickog tijela, a to se nelijeci "strujom"

E, ovde si pokazao svoje puno razumevanje teme o kojoj govoris, cestitam.
Ovde se ne radi o struji, vec o frekvencijama (vibracijama) koje deluju bas na to nesto sto je vise od fizickog tela.
PS Ne lijeci se pise odvojeno, ne zajedno.

Citat:
4. lijcenje srebrnom vodom,kao i samim srebrom,korijene vuce iz ayurvede.uklanja pretjeranu "vatru" u tijelu.......

Hvala ti na ovako strucnom objasnjenju delovanja srebrne vode

Citat:
5.klasicna medicina dobra je prijelome, popravak zubi i slicne nevolje i malo što drugo.

Konacno nesto pametno i od tebe da cujem


Citat:
"S obzirom da klasicna medicina ima oko 3-5% uspeha u lecenju malignih oboljenja, da li bi se ti nadao da ces biti jedan od tih srecnika ili ces probati nesto sto je imalo malo veci procenat uspesnosti (100% 1934. pred specijalno oformljenom medicinskom komisijom)."
gdje,kada,tko......

Googlaj, bre, malo. Dosta sam ti davao besplatne lekcije.

_________________
Ako misliš pobediti, ne smeš izgubiti!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 17, 2007 9:12 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto okt 16, 2007 1:02 am
Postovi: 27
dobro večer svima.Ispričavam se zbog tehničih pogrešaka.Razlog moga sudjelovanja na ovome forumu je iznjeti istinu i upozoriti one koji su tražili mišljenje o tome čovjeku.
Vidim da se u roku od 24.sata pojavila još jedna osoba-mad max 4-iz Zagreba koja ga poznaje.
Osobno ga poznajem 30 godina ! Ne samo da nije Doktor,NIJE ni liječnik. Razumijete li sad ?Čovjek ima srednju školu,nema niti običan tečaj bilo koje vrste alternativne medicine,a kamoli Medicinski faks. :?
Napominjem da svrha nije bila pljuvanje,nego ISTINA.
To se na ovome forumu i traži.
Vidim da tražite od mene dokaz?1! Zanimljivo.
Ne bi ste li trebali tražiti dokaz od njega?
Na njegovoj web stranici nema nikakove diplome , niti piše čega je dotični "doktor".
To što ga u TV studiju , tako oslovljavaju znači da je toliko dobar prevarant,što sam i naglasio,da je i njih navukao.
Ili ih nije briga.Strpite se i ISTINA ČE SE SAZNATI ! :) Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 40 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz