Sada je: sub apr 27, 2024 7:51 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub dec 06, 2008 11:43 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
Hajde, sada, bez predrasuda! Razmisli zašto sam naveo ' dupli recept ', Baš zato da se ne može falširati i da ne mogu lako do njega doci ni obićni narkomani a kamoli deca već samo teški, višegodišnji ovisnici i oboleli od AIDSa! KAPITO! Kladim se da kod zubara tražiš anesteziju a zamisli kako je meni koji se živ raspada a ne pomaže morfij jer je slabiji od dopa. Imam li pravo da bez bola (jači nego kod kancera) proživim ovo što mi je preostalo? A nas je 25 000 000, da, da!! Što se Marije tice, nisam je nikada koristio pa se ne osećam merodavan da o tome polemišem, Znam samo neke, drugare koji posle desetak god. duvke ne znaju gde im je dupe a gde glava, sve dok ne povuku neki 'matine'! U principu, generalno sam protiv svih vrsta droga ali sada je za mene malo kasno, zar ne? Zdravo mi Vi bili!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 07, 2008 6:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
ma nisu prerasude, nego mi je neshvatljivo da se heroin praktički legalizira i daje na recept, a za jedan joint ideš u zatvor.
imaš pravo da živiš kako želiš ako je to tvoj slobodan izbor....i da...nikad nije kasno! :wink:

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 07, 2008 7:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 25, 2007 12:52 pm
Postovi: 197
Lokacija: Zagreb
Delija je napisao/la:
Hajde, sada, bez predrasuda! Razmisli zašto sam naveo ' dupli recept ', Baš zato da se ne može falširati i da ne mogu lako do njega doci ni obićni narkomani a kamoli deca već samo teški, višegodišnji ovisnici i oboleli od AIDSa! KAPITO! Kladim se da kod zubara tražiš anesteziju a zamisli kako je meni koji se živ raspada a ne pomaže morfij jer je slabiji od dopa. Imam li pravo da bez bola (jači nego kod kancera) proživim ovo što mi je preostalo? A nas je 25 000 000, da, da!! Što se Marije tice, nisam je nikada koristio pa se ne osećam merodavan da o tome polemišem, Znam samo neke, drugare koji posle desetak god. duvke ne znaju gde im je dupe a gde glava, sve dok ne povuku neki 'matine'! U principu, generalno sam protiv svih vrsta droga ali sada je za mene malo kasno, zar ne? Zdravo mi Vi bili!

Nikad nije kasno...ajde ti malo prošvrljaj po dijelu foruma koji se bavi zdravljem. Ako već i smatraš da je prekasno za tebe onda ovako i onako nemaš što izgubiti. Ili?

_________________
We don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 08, 2008 9:56 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
Drugari, daleko je Delija od patetike! Prvih godina samo što nisam poludeo od muke i sekiracije. Posle, posmatrajući druge shvatio sam da sam u prednosti. Naime stalo mi je do svakog dana, Želim da mi se u svakome nešto desi, da ga ne proćerdam uzalud. Poćeo sam se oduševljavati sitnim, prostim stvarima. Zdravi vele, ima dana ne shvatajuči da ,dan za danom, život prodje! Najboji drug, koji me je iskreno žalio, umro je pre sedam godina od raka! Koliko je samo zdravih za ovih, mojih 21g. staža aidsa, poginulo u saobraćajkama? Pa samo ovi poznati?
Znam, delovaće čudno ali kada sam prestao da se borim i kada sam se pomirio sa sudbinom, vratio sam se normalnom životu! Čak ni slike koje slikam nisu patetilne več veselog kolorita, pune života! Normalno naiđe i neki tmuran dan kao i svakome zdravom. Mogu popiti par bensedina i prespavati ga ali ja i od njega želim da izvučem ponešto.
Što se vutre tiče, ne znam! Mislim da svaka zabrana samo provocira. Klinci piju i alkohol pa ne postaju svi alkosi a i njima bi onda trebalo zabraniti! Stvar je prosta. Potrebna je dobra edukacija pa neka svako odluči kako će nositi svoj krst! Pozz!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 08, 2008 10:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Da uzmeš ti lepo pravi lek za AIDS i hepatitis, MMS, naruči ga sa neke od ovih adresa
http://www.miraclemineral.org/suppliers.php
nije skupo, i da svima nama dokažeš da nisi onaj tipični slučaj bolesnika/zavisnika koji se identifikovao sa svojom bolešću toliko da ne želi da se izleči - iako mu je lek za potpuno izlečenje pred nosem (MMS).
Drugim rečima, da je dobio što je tražio i zaslužio.

Ja mislim da si se ti toliko uživeo u to svoje bolesno stanje da ne znaš šta bi bez njega.

Dokaži mi da nisam u pravu. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 09, 2008 9:27 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
E moj DELIJO-PANTELIJO! Igrom slucaja ili ...moj pravi nadimak je Panta po prezimenu Pantelic! Da nisam veseljak odavno bih postao klasican patoloski slucaj. Kada si raspolozen zlezde luce neke enzime koji uticu na imunitet. Ne kazem da lece bolest ali jacaju organizam. Mislim da ma to odrzava. Zaista se ne plasim smrti vec umiranja. Zahvalicu ti se za savet, medjutim, oboleli se prvo hvataju za Boga pa onda za slamku spasa. Jedan navodni dr. Todor Jovanovic (pojavljuje se non-stop kod Mire Adanje-Polak u emisijama) napravi navodno lek ali ne za AIDS vec za imunitet koji ujedno leci i tu bolest. Nazvao ga je TODOXIN. Obogatio se na obolelim lazuci kako je sa njim navodno izlecio i Međik Đonsona i pride jos pola Amerike! O cemu se zapravo radi? Razvodnio med (da ustedi i na njemu), dodao suseno, isitnjeno lisce i cvetove raznih biljaka, cajeva, odneo u institut za hranu i dobio sertifikat da to nije stetno za zdravlje i da je jestivo! Sada on taj sertifikat laicima gura pod nos da vide pecat ubedjujuci ih da je to lek! Med jeste lekovit, cajevi takodje tako da ne moze odgovarati za prevaru jer kako da dokazes da te to ne leci kada si jos uvek ziv, jer kako drugcije da ga tuzis, iz groba? Puno je takvih slucajeva i reklama na oglasnoj tabli Infektivne klinike u Beogradu.
Za taj mineral sam vec cuo, probao nisam ali stabi bilo da sve probavam? Onda bih zapravo bio u bolesti razmisljajuci non-stop o njoj. Brzo bi potonuo. Ni sam nisam pametan. KO god da otkrije lek ne gine mu Nobelova i par mil.dolara!! :!: :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 09, 2008 11:42 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Meya, koja je članica ovog foruma, uspješno je izlječila svoj rak. Mislim da je prvo počela sa makrobiotikom... ali, mislim da bi nju najbolje bilo pitati!

A MMS i koloidno srebro mogu izlječiti rak.

Puno uspjeha!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 09, 2008 11:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub mar 08, 2008 8:50 pm
Postovi: 164
Lokacija: Matrix
Da se i ja malo uključim u raspravu,pošto je več je pratim nekoliko dana.

@Delija

Neznam za tog Jovanovica i Todoxin te jeli istina da lijeci rak i AIDS,ali uvijek ima varalica u bilo kojem području,te takvi nebi smjeli biti mjerodavni za sve.

Nažalost mislim da tvoja zadnja rečenica je itekako nevažeča u našem svijetu,vrlo je vjerojatno da lijek za AIDS postoji ,bio to MMS,Todoxin ili nešto drugo.

U javnost neče doći zato jer oni to ne žele prvo zbog novaca koje se vrti oko istraživanja i zarade od skupih lijekova ,te vladari NE žele da se tamo neki Afrikanci izliječe nego žele da ih čim više pomre.

A da probaš taj Todoxin(ili MMS) ništa te ne košta ako je prirodan lijek ,a vidim da su i cijene prihvatljive s obzirom da lijekovi koštaju i po par tisuča €.

Svatko ima svoj put ,i na kraju si ti taj koji mora odlučiti
:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 10, 2008 12:31 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Delija je napisao/la:
E moj DELIJO-PANTELIJO! Igrom slucaja ili ...moj pravi nadimak je Panta po prezimenu Pantelic! Da nisam veseljak odavno bih postao klasican patoloski slucaj. Kada si raspolozen zlezde luce neke enzime koji uticu na imunitet. Ne kazem da lece bolest ali jacaju organizam. Mislim da ma to odrzava. Zaista se ne plasim smrti vec umiranja. Zahvalicu ti se za savet, medjutim, oboleli se prvo hvataju za Boga pa onda za slamku spasa. Jedan navodni dr. Todor Jovanovic (pojavljuje se non-stop kod Mire Adanje-Polak u emisijama) napravi navodno lek ali ne za AIDS vec za imunitet koji ujedno leci i tu bolest. Nazvao ga je TODOXIN. Obogatio se na obolelim lazuci kako je sa njim navodno izlecio i Međik Đonsona i pride jos pola Amerike! O cemu se zapravo radi? Razvodnio med (da ustedi i na njemu), dodao suseno, isitnjeno lisce i cvetove raznih biljaka, cajeva, odneo u institut za hranu i dobio sertifikat da to nije stetno za zdravlje i da je jestivo! Sada on taj sertifikat laicima gura pod nos da vide pecat ubedjujuci ih da je to lek! Med jeste lekovit, cajevi takodje tako da ne moze odgovarati za prevaru jer kako da dokazes da te to ne leci kada si jos uvek ziv, jer kako drugcije da ga tuzis, iz groba? Puno je takvih slucajeva i reklama na oglasnoj tabli Infektivne klinike u Beogradu.
Za taj mineral sam vec cuo, probao nisam ali stabi bilo da sve probavam? Onda bih zapravo bio u bolesti razmisljajuci non-stop o njoj. Brzo bi potonuo. Ni sam nisam pametan. KO god da otkrije lek ne gine mu Nobelova i par mil.dolara!! :!: :?:



Ovim mi samo dokazuješ da sam ja ipak u pravu.

Taj MMS jeste lek za tebe da se konačno izlečiš. Obavesti se prvo i probaj, pa onda sudi.
http://www.galaksija.com/planeta/cudotv ... odatak.htm
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Zdravlje/mms.htm
http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Z ... an_lek.pdf

Postoji lek za svaku bolest: http://www.ivantic.net/Zdravlje.htm

Tvoja skepsa prema Todoru Jovanoviću kao da je prepisana od farmaceutskih mafijaša koji ga blate i napadaju i od kojih je on jedva živ ostao pošto im on ne ostaje dužan jer vredno razotkriva njihove prljave rabote.
Pored svoje stručnosti i leka koji prodaje on je jednom mom prijatelju privatno preporučio i urinoterapiju ( http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Z ... rapija.htm ) kao pouzdan lek protiv raka. A to je džaba. To meni dovoljno govori da nije koristoljubiv.
Koliko je njegov 'Todoksin' koristan ne znam, ali sam siguran da je korisniji od većine lekova sudeći po njegovom sastavu.
Isto tako sam siguran da ne može mnogo ni da deluje jer su ljudi previše zatrovani farmaceutskim otrovima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 12, 2008 10:06 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
Pre no sto nastavim duzan sam Vam se zahvaliti. Svestan sam da je u pitanju zelja da se nekome pomogne. Nije mi namera da tracim vase vreme a nije ni da osporavam vasa misljenja, pogotovo sto sam za farmakoterapiju laik. Preispitujem se, razmisljam sta mi valja ciniti. Kako za to nisam imao odgovora krenuo sam, onom narodnom, sta je to sto mi ne valja ciniti! Nisam okoreli nevernik. Neverujem u Boga ali nisam ni klasican ateista, vec bi se pre moglo reci gnostik. Teze prihvatam promene u zelji da ih prvo spoznam, da se sam uverim, pa tek onda da donesem konacnu odluku. Doduse, vreme i nije bas na mojoj strani.
Prijatelj me je uputio na ovaj sajt i cim sam tu vec godinu, to nesto govori. Cak, sta vise, misljenja nam se slazu oko toga da su svi otrovi i sve bolesti, tu oko nas, u prirodi kao sto su i svi lekovi. Pa farmacija se dobrim delom i zasniva na flori a samo 70% brazilskih suma je ostalo ne istrazeno. A sta li se sve tamo krije, kakvih sva biljaka-lekova!?
Trazim samo da se slozite da su prevare na sve strane, ljudi smo, lakomi na novac, na materijalno a zrtve se traze među bolesnima i slabima. Primer; Todoxin su pili moji drugari kojih vise nema. Ja, iskreno nisam jer mi je tada u bedaku, milije bilo potrositi novac na heroin nego da probam da se lecim. Ja, to iskreno ali ja sam veceras sa vama a moji drugari nisu! Medjutim, moram priznati, isto tako da ni oni koji su slusajuci doktore, odmah pocinjali sa anti-retro-virusnom terapijom, takodje dva metra pod zemljom.
Ponovo cu, polako procitati i prouciti one sajtove koje ste mi dali na uvid. Uglavnom, tu sam pa cu Vas sve obavestiti o konacnoj odluci.
ps. jos kada bi smo, sa ovom temom, mogli izaci u javnos mnogi bi :shock: !?!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 12, 2008 10:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ps. jos kada bi smo, sa ovom temom, mogli izaci u javnos mnogi bi Shocked !?!


Pa u javnosti je... na internetu - svatko može doći i pročitati...

Ajd, svaka čast - samo trebaš donijeti ODLUKU i početi s promjenama! Ako naše misli mogu promijeniti našu genetiku ( Bruce Lipton, za istraživanje... ) onda nas i naše misli mogu izlječiti!

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 13, 2008 5:07 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
Evo moje trenutne odluke. Kako u recepturi nisam pronasao susene babe i zabe vec klasicne hemijske elemente, smatram da ih vredi probati. Nemam sta izgubiti a sto se novca tice, toliko sam ga dao na gluposti da sam sa njim i DJajica mogao kupiti!
Madjutim, sajtovi su toliko obimni da mi treba vremena da ih sve proucim a sa engleskim se bas ne slazem a iz razumljivih razloga ne mogu zamoliti nekog komsiju da ih prevede jer ce ukapirati o cemu se radi.
Potrebna mi je konkretna adresa na koju bih mogao, na balkanski-razumljivim jezikom, naruciti MMC. Mozda to neko i u nasoj okolini proizvodi po originalnom receptu, sto bi smanjilo postanske troskove.
UZ malo, dobre zelje, volje i akcije..probacu!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 13, 2008 10:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned nov 25, 2007 12:52 pm
Postovi: 197
Lokacija: Zagreb
Pa kaj nema ništa na ovim url-ovima koje je Pantelija spomenuo? Kako se može napraviti kod kuće

_________________
We don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 14, 2008 11:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Imaš u Beogradu firme ili pojedince koji mogu za tebe da naruče iz inostranstva šta hoćeš jer mogu da plaćaju, ne bi trebalo da su skupi. Ni ovaj lek nije skup. Ako imaš nekoga u inostranstu da ti to nabavi još bolje.
Samo im daj ovu adresu
http://www.miraclemineral.org/suppliers.php
da naruče MMS odakle im odgovara.

Ne bih ti savetovao da sam praviš od natirjum hlorita, koji se koristi u industriji (vodovodi njime ćiste vodu), jer mu čistoća nije dovoljno dobra. Ako ipak uspeš da nabaviš čist natrijum hlorit onda napravi MMS s nekim hemijskim tehničarem. Ne sam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 15, 2008 3:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 09, 2007 1:34 pm
Postovi: 136
Lokacija: Belina
Svaka cast delijo, samo naprijed =D>

_________________
http://www.4shared.com/file/91406519/30 ... TESLA.html


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 21, 2008 11:05 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 18, 2007 11:33 pm
Postovi: 23
Lokacija: Zemun
Hvala svima na pomoci oko pronalazenja MMCa. Pokusao sam preko prijateljice iz USA ali trenutno mrka kapa jer su i oni u problemu, strefio ih sneg posle 50god. a i mnoge firme su u bankrotu. Pokusacu preko austrijskog sajta pa cu Vas obavestiti da li sam uspeo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 21, 2008 11:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
Citat:
Još ako to potvrdi CNN, nema šta da se poriče. Tačka. (Ne zaboravimo da CNN kaže i da su Srbi su izvršili genocid u Srebrenici. Tačka.)


pa konačno i malo istine na tom cnn-u, jel?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri dec 24, 2008 10:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
Delijo, svaka tebi čast. Slušam te šta pričaš i kako to pričaš. Iznad svega si što ti se događa. Potpuno si iskren. To što si ti uspeo da postigneš, po meni je zaista neverovatno. Ti si čovek koji se ne predaje.Poznajem mnoge nazovi zdrave ljude, koji su uistinu mnogo bolesniji od tebe. Još jednom, svaka čast. Poseduješ zaista veliku dušu.

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 28, 2008 12:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
Podrska od srca...
Konza i osmeh na licu, do kraja :wink:

_________________
Da li je prvo nastao covek, ili ljubav?!!
Da li covek ima prava da postoji, ako nepostuje i blati ONO iz cega je nastao??!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 28, 2008 12:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
Podrska od srca... Konza i osmeh na lice, do kraja :wink:
evo neki link za to, bosna izgleda
http://www.mms-aktivator.com/

_________________
Da li je prvo nastao covek, ili ljubav?!!
Da li covek ima prava da postoji, ako nepostuje i blati ONO iz cega je nastao??!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 96 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 118 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz