Sada je: ned jun 16, 2024 5:13 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Zna li neko nesto za polipe na deb.crevu
PostPostano: pon feb 05, 2007 10:30 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet feb 02, 2007 1:00 am
Postovi: 2
Lokacija: Beograd
imam 6 polipa u debelom crevu velicine oko 0.5mm.treba da se vade ali tek nakon 6 meseci.zna li neko neki lek za tu vrstu sklonosti organizma da se otkloni,jer kao sto rekoh sklon sam polipima.

_________________
ja i opet ja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 05, 2007 11:34 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Možda da prvo probaš s nekim alternativnim metodama ( ima tu na forumu raznih... pa i ljudi koji se njima bave, ili bar adresa gdje se može obratiti za pomoć )...?

Mislim, možda je samo krajnja opcija rezanje... možda se da prije izlječiti homeopatijom, reikijem, Wu-om, teslinim transformatorima ili slično...

Probaj koristiti tu gore ima funkcija za pretraživanje, korisna je, a i lako je pregledati zanimljive teme ovdje u Alt. medicini i slično...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 08, 2007 1:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 03, 2005 6:01 pm
Postovi: 177
Lokacija: Skopje
polipi na debelo crevo se javljaju kao rezultat na ne unosenje HIGH FIBER FOOD.. shto to znaci.. jako malo voce i povrce, onda pasulj, leca, nuts, onda grashak boranija, bundeva isto je isto tip hrane koje treba da se unosi....

REcimo predlozila bi ovakav program...

Prebaci se na vegansku hranu.. Znaci nishta zivotinskog porekla...
MOrash unositi soju jer ona je high fiber food...
onda bademe i ljesnije...
Suvo voce je isto neshto shto bi pomoglo jer je samo fiber ostaloi pri postapku sushenja..
Onda sveze vocke, sa koncentracijom na jabuke krushke i mandarine al mandarine sa onu belu kozicu...

Ako unosite hled da to strogo bude integralni..

Onda ulje je jako vazno kod polipe..
Ulja Hladno cjedena sve vrste.. bundevino sesamovo i kukuruzno su jako dobri za polipe...

Onda sveza hrana... Recimo mozesh oidabrati da ti vecera bude neka velika salata... ili dorucak voce i salata.. ovo je jako bitno da se organizam navike da izbacuje vishak toksine..

Pozlipe se javljaju isto kao rezultat na neunosenje tekucine.. tako da bi bilo drobo da se unos tekucina dovede do 2.5 litra..

CIGARETE I KAFA SU faktor aktivaranja i povecavanja tako da ovo je nedopusljivo...

fino bi bilo da pronagete neki caj al za tom morate konsultirati neki biljakar..

Da bih dala konkretni propgram morate popuniti upitnik da znam vashe opshto stanje..

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 03, 2007 3:05 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 28, 2007 5:21 pm
Postovi: 19
Lokacija: Zagreb
...koncentracija od polalitre vlastitog urina (skupis oko 3 litre urina i kuhas ga do kolicine cca 0,5 do 1 litre ..ohladis i mlako napravis klistiranje..poslije prvog vec dosta polipa otpadne..nakon 7 dana ponovi..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 03, 2007 8:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Sto se tice urine -prvi se mlaz propushta jer su tamo otpadne stvari i to da se koristi jutarnji urin...

Sto se tice homeopatije treba nam simptome, i mozes li nabaviti homeopatske lekove?..Meja tu daje dobr savjet a ja bih dodao i Aloe...

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 05, 2007 8:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
http://www.kurir-info.co.yu/Arhiva/2004 ... 2004.shtml
http://www.pregled.com/zdravlje.php/ban ... avlje_tmpl

HIDRO KOLON TERAPIJA

Mozda će vam ovaj tekst u nastavcima pokvariti današnji doručak i ručak, ali možda niko tako brutalno do sada nije bio iskren prema vama. Ti si ono sto jedeš. Možeš da kriješ od drugih ili čak i od samog sebe, ali ne možeš ništa sakriti od sopstvenog želuca i creva. Ako ovo proleće niste dočekali vedri, poletni i radosni, bez virusa, glavobolja, temperature i mutant gripova, možda je vreme za ozbiljnu detoksikaciju svega onog što u pristojnom razgovoru čak i ne pominjemo.

Specijalisti preporučuju da se veliko spremanje započne od čišćenja creva, da bi se na vreme pripremili putevi za izbacivanje štetnih materija. Ako se počne sa čišćenjem drugih organa, toksini iz debelog creva će se vraćati u krv, pa će dalji trud u primeni ostalih metoda biti besmislen. Čak je uzimanje vitamina potpuno beskorisno ako je zid debelog creva "impregniran" otpadnim materijama, jer će u tom slučaju svi uneti korisni sastojci biti samo sprovedeni kroz crevo direktno u kanalizaciju.

http://www.forum.hr/archive/index.php/f-36-p-6.html

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zna li neko nesto za polipe na deb.crevu
PostPostano: uto sep 25, 2007 8:40 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned sep 23, 2007 8:30 pm
Postovi: 4
Lokacija: planeta zemlja
marky353 je napisao/la:
imam 6 polipa u debelom crevu velicine oko 0.5mm.treba da se vade ali tek nakon 6 meseci.zna li neko neki lek za tu vrstu sklonosti organizma da se otkloni,jer kao sto rekoh sklon sam polipima.

pozdrav marky. Meni su radili kolonoskopiju prije godinu dana i kako ne trpim takvu vrstu boli i sl., prijatelj dr. mi sredio sa anestezijom. Međutim, našli polip, jedan ali" big one"u silaznom kolunu i odmah ga odstranili dijamet. omčom. Bilo je to poveliko iznenađenje obzirom da se zdravo hranim (i mama mi je makrobio) dakle od djetinjstva i nemam nezdravih navika, nasljedni faktor isključen u potpunosti.Pošto se svakom odstranjenom polipu radi i biopsija, tako su i mom fenomenu. Iznenađenje opet! Moj polip ima displaziju lakšeg stupnja. U prijevodu počelo je počelo , da ne izvadih-rak!!!! Za 7 dana idem na kolono -redovita god. kontrola. Ističem---nikakve probleme nisam imala, otišla sam prvi put na kolono jer mi je stari od prijatelja umro od raka d. crijeva, pa smo od straha svi išli.
Dakle s tim se nije zezat i vadi to kako god znaš i čim prije, poslije se čisti redovito(ima više metoda) I kontrola. Stoj mi dobro.

_________________
Eni


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 25, 2007 9:00 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned sep 23, 2007 8:30 pm
Postovi: 4
Lokacija: planeta zemlja
Jack987 je napisao/la:
Možda da prvo probaš s nekim alternativnim metodama ( ima tu na forumu raznih... pa i ljudi koji se njima bave, ili bar adresa gdje se može obratiti za pomoć )...?

Mislim, možda je samo krajnja opcija rezanje... možda se da prije izlječiti homeopatijom, reikijem, Wu-om, teslinim transformatorima ili slično...

Probaj koristiti tu gore ima funkcija za pretraživanje, korisna je, a i lako je pregledati zanimljive teme ovdje u Alt. medicini i slično...

:mrgreen: :wink:

Točno je da treba probati sa svim alter metodama, ali prvo treba ODSTRANITI. Danas se to radi dijametralnom omčom, vrlo jednostavan i bezbolan postupak. Nakon toga promijeniti životne navike -hrana. ovisnosti, pozitiva. Ali prvo s tim van!!!!!!!! jer svaki polip kad tad dobije displaziju-nekom za 20 g. a nekom za 10. Sada je samo pitanje koliko je on tu dugo ako na prvu kontrolu odete sa 40g u najboljem slučaju.
ja bih savjetovala a i stručnjaci svakih 5 g. Zubaru idemo svako malo (hm- valjda jer se to vidi), a na kolonoskopiju????Svi bi se to trebali zapitati.

_________________
Eni


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 05, 2007 7:15 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Stavio sam knjigu u download, pa možda nekom pomogne:

Protić - Hemoroidi

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 15, 2007 3:26 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon nov 05, 2007 4:04 pm
Postovi: 7
Lokacija: Zagreb
Enelo je napisao/la:
Jack987 je napisao/la:
Možda da prvo probaš s nekim alternativnim metodama ( ima tu na forumu raznih... pa i ljudi koji se njima bave, ili bar adresa gdje se može obratiti za pomoć )...?

Mislim, možda je samo krajnja opcija rezanje... možda se da prije izlječiti homeopatijom, reikijem, Wu-om, teslinim transformatorima ili slično...

Probaj koristiti tu gore ima funkcija za pretraživanje, korisna je, a i lako je pregledati zanimljive teme ovdje u Alt. medicini i slično...

:mrgreen: :wink:

Točno je da treba probati sa svim alter metodama, ali prvo treba ODSTRANITI. Danas se to radi dijametralnom omčom, vrlo jednostavan i bezbolan postupak. Nakon toga promijeniti životne navike -hrana. ovisnosti, pozitiva. Ali prvo s tim van!!!!!!!! jer svaki polip kad tad dobije displaziju-nekom za 20 g. a nekom za 10. Sada je samo pitanje koliko je on tu dugo ako na prvu kontrolu odete sa 40g u najboljem slučaju.
ja bih savjetovala a i stručnjaci svakih 5 g. Zubaru idemo svako malo (hm- valjda jer se to vidi), a na kolonoskopiju????Svi bi se to trebali zapitati.


Samo da se nadovežem na temu, ljudi idu kod doktora ali i umiru svejedno, neki ćak i prije ako ih doktori liječe. U prilog, tome mamina prijateljica je imala bezopasnu kvržicu na vratu i otišla na preporuku doktora na operaciju, zbog estetike nije imala drugih problema te se više nakon anestezije nije probudila. Šta reči ,nije niti operacija bezopasna.
Slažem se da je rezanje zadnje riješenje ako nije ništa drugo uspjelo.
Potrebno je puno toga promjeniti i uložiti truda da bi se iscjelili.
Osim toga odstranjivanje polipa bez nekih drugih promjena te nalaženja uzroka vjerovatno vodi do novog polipa. Primjer je prijateljica koja je već tri puta išla na operaciju polipa na jajnicima jer nije riješila uzrok. Mislila je odrežeš i sve je riješeno, kakvo traženje uzroka.
Zato pamet u glavu i mudro.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 10 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz