Sada je: ned jun 16, 2024 7:22 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon jun 19, 2006 12:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
A tek kako milsi mogu priomijeniti vdu u rijekama, oceanima?

..
U reikiju je poznata tehnika programiranja vode i punjenje vode reikijem. Također djelotvorno....

>Deckard...Razgovarati s vodom na način kao da si ti njezin gospodar i neređuješ joj što da za tebe učini, ne bi bilo dobro.
Sejtimo se Satlovog obraćanja bijelom čovjeku...Poštovanje prema prirodi i svim njezinim oblicima, život u skladu s prirodnom i prirodnim zakonima, a ne kroćenje prirodnih sila i vladanje prirodom....

U nekim tehnikama postoji praksa (ritual) zazivanja sile vode, anđela i vila vode, i u tom obraćanju se moli da voda donese ili odnese ono što trebamo. Međutim, svako traženje u sebične svrhe ili na način koji može štetiti drugima (ono što ovdje zovemo OPS) je vrlo opasna radnja. Osobno, ne bih to isprobavala.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 19, 2006 12:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Ups! Napravila sam puno grešaka u tipkanju. :oops: Morat ću ipak skratiti nokte.
Nadam se da je ipak razumljivo.
Pozdrav !

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jun 19, 2006 11:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 19, 2006 7:06 pm
Postovi: 35
Lokacija: Vojvodina
Arwen, slazem se sa tobom da sve treba biti u skladu sa prirodom i za opstu dobrobit, da tako kazem na talasima ljubavi, kako prema vodi tako i prema drugima.
Mislim da bi izmedju ostalog mogli zamoliti vodu (kao jednu od najsavrsenijih materija), da nam pomogne za dobijanje potrebnih informacija, pomoc u resenju dilema, problema i slicnog


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jul 04, 2006 11:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Kod:
Mislim da bi izmedju ostalog mogli zamoliti vodu (kao jednu od najsavrsenijih materija), da nam pomogne za dobijanje potrebnih informacija, pomoc u resenju dilema, problema i slicnog


Gle..ne znam...
Mogli bi, neke tehnike i učenja upravo s vodom komuniciraju, tj. s duhovnim bićima koja nastanjuju vodeni svijet, s vilama i anđelima vode, sa Silom Vode. Međutim...međutim....

Treba ovdje nešto razlučiti:
Jedno je živjeti u skladu s prirodom, s prirodnim silama, poštujući, pazeći, uvažavajući prirodu i njezine elemente i sile (Zemlja, Voda, Vatra, Zrak, Eter), sa zahvalnošću primati od prirode, a ne uzimati i otimati prirodi -koja omogućava naš život, gradi naša tijela.
Drugo je koristiti prirodu i prirodne sile za dobijanje nama korsnih informacija, dobijanje pomoći, rješavanje naših dilema i problema, nek voda riješi naše probleme umjesto nas, nek nam otkrije tajne koje su nam nedostupne zbog naše nekreativnosti i lijensoti da ih spoznamo....
Ne čini li vam se da su u tome skriva jedna prilično sebična želja razmaženog i uobraženog ljudskog roda koji sebe samog proglašava vladarom prirode, pa, sad kad smo saznali da i voda ima dušu, ajmo je još i na taj način iskoristiti pa nek radi za nas, nek nam bude sluga, rob.
Takav stav nepoštovanja po meni je kardinalna greška koju čini ljudski rod.
Čujete li komentare na vrijeme? Ljudi se stalno žale na vremenske prilike, kakve god da jesu. Uf, strašno je vruće, nikad tako nije bilo, kad će prestati..Uf, kakava kiša, opet kiša, trebalo bi da prestane. KAd će prestati ta zima, kad će početi to ljeto....Ljudi ne mogu prihvatiti vremenske prilike takve kakve jesu, valjda bi trebalo da je stalno vedro, da su dani dugi, da mrak padne tek iza 9 navečer tijekom cijele godine, da puše sasvim lagani povjetarac i da temperatura zraka bude negdje oko 20-22 stupnja?
. Kad pada kiša, ne valja, iako će namočiti polja. Kad je hladno ne valja, iako će pogibati nametnici...
Sjećam se starih ljudi (onih koji bi danas imali preko 100 godina da su još živi) Nikad im nije bilo prevruće ni prehladno, ni premokro... Prihvaćali su vremenske prilike takve kakve jesu, bez ljutnje, bez potrebe da ih promijene...Rekli bi: Kiša je? A neka je, tako je Bog dao.
Ovaj novi narodni običaj ljutnje na vrijeme generira previše negativne energije, i to mora negdje puknuti.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jul 05, 2006 12:10 am 
Offline
pod moderacijom
Avatar

Pridružen/a: uto apr 12, 2005 12:10 am
Postovi: 109
čovjek reče '...zamoliti vodu'


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Voda
PostPostano: sri aug 09, 2006 9:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
Nedavno sam procitao Zemlju Ozirisovu i u njoj se dosta govori o "Asgat Nefer" odnosno harmoniji/skladu vode. Hipoteza je da se jedna voda, hladnija, dovodila iz Ur Nila (pra nil) sa zapada, na vecoj dubini podzemnim kanalima, a druga toplija voda je isla kanalima blize povrsini.

Ok, sad nisu detalji bitni, a i skrenuo sam sa teme. Voda je itekako bitna i pritom je bitna i njena kvaliteta. Jasno nam je da voda *pamti informacije* te tako moze utjecati i na zdravlje. Vidim neki su uzimali vortex antene (ili kako se zovu ovih dana), a koliko mi je jasno to nije nista drugo do utiskivanja informacije u vodu.

Ja sam odlucio napraviti jedan mali experiment, potaknut radom Musaru Emota. Ideja je napisati na bocu vode hvala ili pak kakvu mantru (Om) te pustiti 24 sata. Buduci da ce se stvoriti specificni kristali, zanima me kakvog utjecaja bi to imalo na organizam.

Ideje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 10, 2006 9:04 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jun 12, 2004 11:01 am
Postovi: 86
Lokacija: Split, Croatia
pa dobro, neke ideje zasluzuju =D>

a da jednostavno svatko pocne zahvaljivat *svim* vodama i planetu i svem ostalom sto mu padne na pamet, natpis na boci je natpis na boci, molitva upucena vodi je molitva upucena vodi, zahvala upucena *svoj* vodi bi morala imati isti efekt na svu vodu,

u krajnjem slucaju bolje nego sjedit i ne poduzimat nista,

Einstein je cini mi se rekao da se problem ne rjesava sa razinom inteligencije kojom je stvoren, eto nam prilike, :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 12, 2006 2:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
a
Kod:
da jednostavno svatko pocne zahvaljivat *svim* vodama i planetu i svem ostalom sto mu padne na pamet, natpis na boci je natpis na boci, molitva upucena vodi je molitva upucena vodi, zahvala upucena *svoj* vodi bi morala imati isti efekt na svu vodu
,

To bi trebalo djelovati, i po meni, to je ono do čega bi trebali doći.
Vjerujem da bi bilo svima bolje.

Zahvalnost je ono što se kao krajnji domet očekuje u svakoj od religija (tj. u onima o kojima sam informirana).
Zahvalnost je ono što našu pažnju usmjerava na sadžaj koji čašu čini do pola punom, a ne na onaj dio koji je čini pola praznom. Usmjeravanje pozornosti je bitno. Ono na što usmjerimo svoju pažnju, to raste. To mogu biti i problemi, pa će oni rasti ako im pridajemo pažnju, pogotovo emocionalnu...

Emoto govori o vodama iz rijeka, jezera, ali ne spominje mora. Mene osobno zanima što bi se dogodilo kad bi se okupila ekipa na plaži i upućivala molitve, pozitivne afirmacije moru.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 12, 2006 4:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Ja vjerujem da zahvalnost prema bilo cemu je samo djelotvorna kad dolazi duboko iz srca sa potpunim odsustvom Ega i podsvjesnog interesa, kad negdje duboko u sebi osjecamo istinsku zahvalnost i priznajemo znacaj Vode koja nas odrzava u zivotu.
Tad i voda osjeca nasu iskrenost i ljubav i ne samo prema vodi nego prema svemu sto nas hrani na ovoj planeti.
Postici takvo stanje bezuslovno zahvalnosti je dug Put ali i krajnji cilj dok je vecina ovozemaljskog zahvaljivanja dajem ti ,daj mi i zato nema rezultata natrag, mada je priroda mnogo milostivija nego sto je sam covjek, pa nastavlja i da daje svima bez razlike.
Zato joj od srca hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 13, 2007 2:35 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 13, 2007 12:36 pm
Postovi: 3
Lokacija: Rijeka
Vrijednu informaciju i sve što o vodi želimo saznati više može se pogledati na

www.e-spring.com

Srdačan pozdrav.

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
E-GOLD


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 15, 2007 10:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 02, 2005 12:18 am
Postovi: 84
Lokacija: ispod razine mora
Muty je napisao/la:

Hmm, nikada nisam vidio takvu čašu koju spominješ, nego upravo one sa www.hydrovital.com. Dakle, s plavim, crvenim i zelenim pečatom.




Nakon godinu dana od otvaranja ove teme i preko 6 mjeseci da sam kupio "zelenu" čašu, moram priznati da ne vidim nikakav napredak. :(

Nisam skeptičan, čak dapače ali...

_________________
http://www.4find.us


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 03, 2007 9:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
paja.patak je napisao/la:
Muty je napisao/la:

Hmm, nikada nisam vidio takvu čašu koju spominješ, nego upravo one sa www.hydrovital.com. Dakle, s plavim, crvenim i zelenim pečatom.




Nakon godinu dana od otvaranja ove teme i preko 6 mjeseci da sam kupio "zelenu" čašu, moram priznati da ne vidim nikakav napredak. :(

Nisam skeptičan, čak dapače ali...



nakon gledanja filmića "what the bleep.." i fascinirajućih slika programirane vode, počeo sam mentalno govoriti vodi, na boce ispisao "magične riječi"( ljubav, svjetlost, hvala...!), i takoda sad već nekoliko mjeseci cijela družina, uključujući macu (pogotovo nju!) pijemo najukusniju vodu u životu.

a sa morem ta duboka povezanost oduvik živi!

kod nas kažu da "more dušu i tilo liči!"

a, voda je - voda!

samo je u moru - slanija! :roll: :D

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 06, 2007 2:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri maj 25, 2005 12:55 pm
Postovi: 69
Evo zanimljivih video klipova sa "youtube" na temu vode:

http://www.youtube.com/watch?v=lhpJ1t8z ... ed&search=



http://www.youtube.com/watch?v=rZDOPQRd ... ed&search=


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon aug 06, 2007 6:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Ej, tom!

Baš ti hvala za linkove!

Ne bi se inače do sudnjega dana sjetio da mogu flomasterom po tijelu napisati isto kao i na boci vode da nisam vidio na filmu.
Stvarno!

Hvala još jednom! =D>

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 03, 2007 2:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub aug 18, 2007 9:17 pm
Postovi: 35
Lokacija: neverland
po ovoj logici bi onda mogli programirati bilo koju ćeliju u telu, pa i one degenerisane...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 03, 2007 7:11 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa stanice su nam već ionako sve programirane ( našom ) sviješću. Barem jednom njenom dijelu. Svijest DNA. 1/4 ukupne svijesti.

Svaku stanicu možeš programirati, ali problem je u tome što možeš djelovati nekim programom u cjelosti, dakle sve stanice ili nijedna. "Greške" programa se očituju u raznim anomalijama, bolestima, propustima, povredama...

Npr. mikro-valovi koji imaju rezonantnu frekvenciju vode, vodu zagrijavaju vrlo brzo ( mikrovalne pećnice, npr, kao i nekim dijelom i mobiteli ). Kako se i naše tijelo sastoji većinom od vode, nije preporučeno npr. gurati ruku ili slično u to EM polje... isto bi te spržilo kao i vatra ili užareni predmet ( klasično pečenje ). Smrzavanje vode uzrokuje smrzotine i u tijelu ( ako se ono nađe u toliko hladnom području ).

Očitavamo iste ili jako slične promjene u našem tijelu, kao i na vodi koja je izvan njega, ili u prirodi...

Dakle, dobro je znati mnogo toga o elementima i spojevima od kojih smo trenutno sastavljeni, odnosno naši trenutni nosioci iliti "vozila".

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 30, 2008 9:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri mar 07, 2007 11:54 am
Postovi: 47
Lokacija: Split Croatia
....da se nadovežem na post....(nisam upratia cijelu temu o Orgonu)!!
no' ja koristim Orgonsku čašu slika

http://www.hydrovital.com/main_cro.php

ali...koristim ovu čašu već dobrih 5-6god!!! svakodnevo :) voda, vino, bevanda, pivo, bilo što da pijem pijem iz nje!!! :)

i mogu reći da je okus drugačiji! ..mekša je, piitkija, itd itd...uglavnom sve što se navodi na stranici ...
kad sam je kupia..bilo je taman vreme Božićnih blagdana! i baš sam pokuša eksperiment sa pšenicom! jednu posudu sam zaliva sa vodom iz Informirane čaše, a drugu posudu sa pšenicom sam zaliva iz obične čaše (iz slavine direktno...i razlika je bila drastična!!! 3puta brže je narasla pšenica koja je zalivana iz Informirane čaše, :)
tako ima nešto u tome!? (:)
....samo bojim ..da u zadnje vreme sve više i više pijem vino :mrgreen: :mrgreen: ...tj:ili lagano postajem "alkos" :oops: :mrgreen: ...ili 'čaša' ubija 'alkohol' pa ja neprimjetim #-o :mrgreen:
:wink:

_________________
>>lako je tuđim qurcem gloginje mlatit<<

http://gloginjarr.blog.hr/
http://www.bikepics.com/members/gloginjar/
http://www.panoramio.com/user/1002238


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 01, 2008 12:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
gloginjaR je napisao/la:
....da se nadovežem na post....(nisam upratia cijelu temu o Orgonu)!!
no' ja koristim Orgonsku čašu slika

http://www.hydrovital.com/main_cro.php

ali...koristim ovu čašu već dobrih 5-6god!!! svakodnevo :) voda, vino, bevanda, pivo, bilo što da pijem pijem iz nje!!! :)

i mogu reći da je okus drugačiji! ..mekša je, piitkija, itd itd...uglavnom sve što se navodi na stranici ...

Galaksija je na prvoj strani ove teme lepo predlozio:
Citat:
Na osnovu iznesenih informacija, može li ikome pasti na pamet da uzme bokal, napuni ga vodom i da na njemu napiše šta hoće?!?

Zašto kupovati tuđe poruke, misli, ideje itd?! Imamo li šta svoje? Cijelo vrijeme pričamo upravo o tome da svako treba pojedinačno da preuzima odgovornost na samog sebe, odnosno, da djeluje u skladu sa stečenim znanjem?

i sva iskustva iz prakse preneti ovde,hvala unapred :D
gloginjaR je napisao/la:
....kad sam je kupia..bilo je taman vreme Božićnih blagdana! i baš sam pokuša eksperiment sa pšenicom! jednu posudu sam zaliva sa vodom iz Informirane čaše, a drugu posudu sa pšenicom sam zaliva iz obične čaše (iz slavine direktno...i razlika je bila drastična!!! 3puta brže je narasla pšenica koja je zalivana iz Informirane čaše, :)
tako ima nešto u tome!? (:)

ima,ima, :D ,
ja sam svoja pozitivna iskustva sa informisanom vodom,i sa machkama i lichna,na sebi i na drugim ljudima,vec isprichao,ali u sasvim drugoj temi :mrgreen:
uglavnom radi i te kako,
kako radi?
pa vrlo je jednostavno
jer sve
tako radi
evo,Sophia je ovde lepo opisala:
Sophia je napisao/la:
Ja vjerujem da zahvalnost prema bilo cemu je samo djelotvorna kad dolazi duboko iz srca sa potpunim odsustvom Ega i podsvjesnog interesa, kad negdje duboko u sebi osjecamo istinsku zahvalnost i priznajemo znacaj Vode koja nas odrzava u zivotu.
Tad i voda osjeca nasu iskrenost i ljubav i ne samo prema vodi nego prema svemu sto nas hrani na ovoj planeti.
Postici takvo stanje bezuslovno zahvalnosti je dug Put ali i krajnji cilj dok je vecina ovozemaljskog zahvaljivanja dajem ti ,daj mi i zato nema rezultata natrag, mada je priroda mnogo milostivija nego sto je sam covjek, pa nastavlja i da daje svima bez razlike.
Zato joj od srca hvala.

:love3: :love5: :love3: :love9:



gloginjaR je napisao/la:
........samo bojim ..da u zadnje vreme sve više i više pijem vino :mrgreen: :mrgreen: ...tj:ili lagano postajem "alkos" :oops: :mrgreen: ...ili 'čaša' ubija 'alkohol' pa ja neprimjetim #-o :mrgreen:
:wink:

sve je moguce, 8) ,ako mozesh drinu da informishesh da je marlboro,mozesh i vino da informishesh da slabije udara da bi duze uzivao u njemu :wink: :mrgreen:
POzdrav
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 01, 2008 12:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 28, 2008 1:28 pm
Postovi: 67
Lokacija: po ptrebi
nat je napisao/la:
sve je moguce, Cool ,ako mozesh drinu da informishesh da je marlboro,mozesh i vino da informishesh da slabije udara da bi duze uzivao u njemu Wink Mr. Green
POzdrav
love3
:love3:


heeee, umro sam kad sam ovo procito..

sta ti to radis?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet okt 02, 2008 5:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri mar 07, 2007 11:54 am
Postovi: 47
Lokacija: Split Croatia
nat je napisao/la:
[quote="gloginjaR

sve je moguce, 8) ,ako mozesh drinu da informishesh da je marlboro,mozesh i vino da informishesh da slabije udara da bi duze uzivao u njemu :wink: :mrgreen:
POzdrav
:love3:[/quote]

...ma to je tu "negde" ;)
ja to vako "jednostavno gledam" ... "info...čaša donekle popravi vodu' nakon što je voda iz svog izvora(zemlje) prešla put kroz razne puteve i kojekakve strojeve!!cjevi, vodovod itd itd...sigurno "izgubi "prvobitnu informaciju" koju je "dobila u zemlji!' ;) ...
i sad nakon što je ja uljijem u Info... čašu ona se "stabilizira" (:) i ja još pozitivno mislim :mrgreen: tj:čim idem rukom ka čaši i automatizmom (vidim da pijem iz te čaše, samim tim podsvesno šaljem dobre vibracije :lol: i automatski je i voda(ili vino) kvalitetnije ;)


slika

:love3:

_________________
>>lako je tuđim qurcem gloginje mlatit<<

http://gloginjarr.blog.hr/
http://www.bikepics.com/members/gloginjar/
http://www.panoramio.com/user/1002238


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 41 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz