Sada je: ned jun 16, 2024 3:36 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 43  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet jan 15, 2009 2:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 12:48 am
Postovi: 96
Lokacija: Planeta Zemlja/Srbija/Beograd
Evo iz mog malog iskustva da kažem...Pre nedelju dana sam bio slomljen od groznice i gripa a onda se grip smirio malo pa je nastupio teški kašalj.
Lekove ne volim uopšte i nisam išao kod lekara pa sam svratio na forum..
Dodjem do ove teme.Rekoh ajde majku mu,neću crći,izdržaću valjda nije smak sveta-moj je urin šta sad...I popijem malo od srednjeg mlaza.
Sutradan NIŠTA! Ne foliram,nijednom se nisam zakašljao.
Nos mi se otpušio momentalno kad sam prsnuo u nos. Za ne verovati :!:

Pantelija,uz svo poštovanje imam osećaj da si mi rekao to što si rekao uz subtitle:
"Eh,vidi ovog,nema pojma(a ja znam)jaooo...".
Gledanjem sa visine sigurno nećeš steći respect drugih ljudi(čitao sam neka omalovažavanja na prethodnim stranama).
Mislim da treba svi da budemo otvoreni u pomaganju jedni drugima bez zadnjih misli a ja ću svakako da isčitam sve čim pre,trebao mi je konkretan odgovor. :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 15, 2009 3:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Izvini, ali zaista si stekao sasvim pogrešan utisak o tome šta sam hteo da ti kažem. Ništa više od onoga što sam rekao, da ovde ima sve u vezi toga što pitaš, ali priznajem da sam bio malo slobodan u izrazu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 16, 2009 12:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jun 02, 2006 9:59 pm
Postovi: 257
Pozdrav svim učesnicima rasprave!

Ovim
postom želim da podržim Fairy, Nata, posebno Panteliju (koji ovoj temi daje najveći doprinos), ali i sve ostale propagatore upotrebe (vlastitog) urina, i da iznesem vlastiti stav o tome da urin smatram ne samo najboljim i univerzalnim lijekom za sve bolesti, nego i jednim od najboljih i najefikasnijih sredstva za prirodno i bezbjedno reprogramiranje, jačanje i širenje svijesti, svih svjesnih potencijala i spoznaju sebe (i) kao Svjet-los-ti ... (Šivambu šastra) ...

Ovo
ne govorim na osnovu nekog velikog ličnog iskustva
jer koristim urin svega nekoliko mjeseci, i to za piće, ispiranje, nosa, usta i grla,
ali, iako je to više onako preventivna, nego konkretna terapijska upotreba, za ovo relativno kratko vrijeme
primjećujem odlične rezultate i u zdravstvenom smislu /nos mi se pročistio kao kod bebe, zubi ojačali, grlo postalo imuno na prehlade :D /, ali i u energetskom smislu /osjećam da imam više snage, energije, koncentracije, ...:D / ... Povrh svega još sam i nekako budniji i raspoloženiji :D ...


Iz nekih razloga čini mi se
da je došlo i sazrelo vrijeme da konačno povratimo drevno znanje naših predaka o urinu (Šivambu šastra, tehnika koja je preko pet hiljada godina poštovana kao "Majka Ayurvedne medicine", zasnovana je upravo na terapiji vlastitim urinom), ... prema kojem znanju je Svijet sačinjen od Svijet-los-ti, i prema kojem je naš vlastiti urin za svakog od nas najpročišćenija i najobogaćenija Svjetlost, jer je jedina tečnost u cijelom Univerzumu koja je, i to u potpunosti, nama prilagođena, strukturisana i informisana o svim atomima, ćelijama, organima i tkivima našeg (beskrajno složenog) fizičkog tijela, zbog čega se njenim ponovnim unošenjem u organizam, ne samo oslobađa dodatna energija koja bi bila neophodna za ponovnu informatizaciju, prilagođavanje i strukturisanje bilo koje druge unešene tekućine (bilo koje druge tekuće svjetlosti), nego se ta obnovljena, strukturisana i informisana svjetlost ponaša kao gost koji je već boravio u nekom poznatom ambijentu, a nakon određenog broja ponavljanja taj gost se u tom ambijentu potpuno odomaćuje i s njim saživljava (zbog čega veći broj ponovljenih ciklusa unošenja urina donosi sve bolje zdravlje, i sve veću budnost i energiju)...

Pored toga, naš vlastiti urin je jedina prirodna supstanca u cijelom Univerzumu koja u sebi već sadrži sve gotove i “spremne za efikasan rad” neophodne elemente i supstance koji su jedinstveni i specifični samo za naše tijelo (kao što su antitijela, hormoni, encimi i svo ostalo bogatstvo njegovog sadržaja), koji se vodi koju pijemo, ili bilo kojoj drugoj neinformisanoj tečnosti, moraju naknadno “ugrađivati i dodavati” ... (važnost ovog otkrića je tim veća što znamo da su nam vode i zemljišta danas sve više zatrovani raznim vještačkim otrovima) ...

Zato mi se čini
da bi bilo dobro da svi oni koji su zainteresovani za upotrebu urina, bilo kao lijeka, bilo kao sredstva za jačanje i razvoj svjesnosti, najprije pročitaju
literaturu koja se odnosi na tu temu, posebno onu koju preproučuje Pantelija na svom sajtu, i da prouče potencijalne kontraindikacije (zatrovanost farmaceutskim i drugim lijekovima, itd.), način upotrebe, indikacije, i ... sve ostalo ...

Onima koji tako učine (eh, bez muke nema nauke), vjerujem da će
se uloženi trud mnogostruko isplatiti ostvarenim rezultatima (bolje zdravlje,
manje izdataka za skupe farmaceutske lijekove koji organizam “liječe” “lokalno”, a “globalno” ga truju i čine ga zavisnim, ...viši stepen snage, koncentracije, fizičke izdržljivosti, budnosti, svijesti, ...svih fizičkih i mentalnih kapaciteta) ...
...


I još da kažem,
da kvaliteti koji se tiču ukusa i mirisa ove, za njene vlasnike, najdragocjenije supstance, možda ponajviše zavise od onoga što unosimo u organizam u obliku ića i pića (pri čemu su u prednosti vegetarijanci i oni koji unose MANJE KOLIČINE KUHINJSKE SOLI) ...

Osim toga,
taj kvalitet zavisi i od našeg trenutnog zdravlja (prisustvo ili odsustvo velikog broja bakterija, virusa i drugih nametnika), od naše unutrašnje i vanjske tjelesne čistoće, ali i od raznih drugih faktora (od kojih je jedan i samo pijenje urina, jer se kvalitet ukusa i mirisa, tokom dužeg vremena korištenja, postepeno poboljšava) ... (meni, recimo, vlastiti urin djeluje poput kakve ukusne bistre ... supice 8) ) ...


One koji urin koriste za masažu podsjećam na upozorenja iz knjige Genadija Petroviča Malahova - “Urinoterapija”:

“- Nikada ne treba za masažu koristiti mokraću koja nije
ukuvana do jedne četvrtine prvobitne zapremine. Ako se toga
ne pridržava, učenik može postati potišten i sklon bolestima.
- Neprokuvanu mokraću nikada ne treba upotrebljavati za
masažu tela, jer je ako se koristi na taj način štetna za telo.”


(Napominjem da masažu neukuvanim ili ukuvanim urinom nisam koristio, tako da ne mogu komentarisati gornja upozorenja, iako mi djeluju dosta strogo)

No, bez obzira da li se urin koristi kao lijek, ili kao sredstva za jačanje i razvoj svjesnosti, čini mi se da je važno naglasiti snažno djelovanje pozitivne autosugestije (riječi, mantre, svjesne podrške ...) koja treba da prati bilo koji oblik unošenja urina
(i bilo koji oblik liječenja i jačanja tijela i duha) ...

(Možda zato urinoterapija i nije za skeptike, jer će prve loše simptome koji su posledica nekog drugog uzroka, automatski pripisati uzimanju urina) ...

Na kraju, hvala Panteliji i ostalima koji šire ovo znanje i popularišu upotrebu urina ...

Pozdrav i svima onima koji su protiv njegove upotrebe, ali i onima koji će ga tek koristiti...

A svima koji ga već koriste

U ZDRAVLJE!:occasion5:

P.S. Lično smatram da je bilo koji oblik unošenja urina u organizma ujedno i dobar test naše snage i volje da pobijedimo (duboko) usađene nam predrasude-programe,
i da, pobjeđujući tu jednu od najjačih predrasuda (da je urin nešto štetno, odvratno i ko zna šta sve ne ...) snažimo i jačamo volju za dalje poduhvate u deprogramiranju negativnih predrasuda-programa ...

_________________
http://www.galaksija.com/literatura/IGRA_SNA_I_JAVE.pdf


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 16, 2009 5:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 16, 2008 9:03 pm
Postovi: 354
Lokacija: tu
koristio preko ljeta mjesec i nešto, pokušao i dermatitis na licu ukloniti ali to nije išlo tako lako jer je to prilično ucementirano već nekoliko godina i potpuno je drugačije od uobičajenih kožnih boljki. uglavnom, probava mi je jako bila poboljšana i dobro sam se osjećao (ali to je moguće i zato jer sam jeo puno voća (znao sam 10-kila lubenice skoro pa sam pojesti), u početku mi je išlo na povraćanje kada sam probao ali kasnije sam shvatio da je psiha u pitanju pošto urin ima okus po usoljenom čaju, ali doslovno, ništa drugačije nisam osjetio. kao usoljeni čaj od kamilice :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 17, 2009 2:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 12:48 am
Postovi: 96
Lokacija: Planeta Zemlja/Srbija/Beograd
Pantelija,sad kada sam pročitao sve od A do Š u ovoj temi potpuno drugačije vidim tvoju opasku jer da sam pročitao sve sigurno ne bih tako napisao...
Jedna stvar mi je bola oči a to je tolerancija na neprimerene delove "Grof Drakula" korisnika. Mislim da ipak ne treba dozvoljavati i tolerisati uvrede bilo koga prema bilo kome.
------------------------

Prepoznao sam se u priči nekih ljudi da se i psihički osećaju dobro zato što se i sam osećam snažnije,sigurnije u sebe i uravnotežen. Osećam više snage i energije a od kako sam počeo ujutro da pijem urin(već 4-ti dan) takodje spavam dublje i budim se odmoran što mi nije išlo za rukom vrlo često zbog nesnosnih zapušavanja nosa tokom noći. Mislim,svi znamo da je mnogo zdravije disati na nos a kad se to ne može tj.kad je otežano,onda je vrlo neprijatno i nemirno spavanje.
Dejstvo urina učinilo je i da mi je nos konstantno otpušen! Napominjem da je ovo moj višegodišnji problem koji je nestao preko noći:shock: :!:

Treba mi sada mala pomoć što se ispijanja urina tiče.Dakle,kada krenem da ispijam jel "naiskap" znači piti bez prestanka nebitno koliko je 'gutljaja' u pitanju ili se i tu računaju "gutljaji"? Ili kad se kaže:"tri gutljaja", jel se to misli na 1 gutljaj pa pauza,onda drugi gutljaj pa pauza...?
Pozdrav svima :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 17, 2009 9:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Da, gutljaji sa pauzama. Za preventivu sasvim dovoljno tri ujutu za ceo dan.
Za negu zuba i desni treba te gutljaje promućkati malo u ustima pre gutanja. Tako se i informacije bolje prime. To je ono što nam je potrebno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 18, 2009 1:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 12:48 am
Postovi: 96
Lokacija: Planeta Zemlja/Srbija/Beograd
Pantelija je napisao/la:
Da, gutljaji sa pauzama. Za preventivu sasvim dovoljno tri ujutu za ceo dan.
Za negu zuba i desni treba te gutljaje promućkati malo u ustima pre gutanja. Tako se i informacije bolje prime. To je ono što nam je potrebno.

Hvala ti.Samo mi odgovori na ovo molim te
Citat:
jel "naiskap" znači piti bez prestanka nebitno koliko je 'gutljaja' u pitanju ili se i tu računaju "gutljaji"?
? Ili to treba sliti u grlo bez gutanja :?: :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 18, 2009 3:21 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ne znam kako misliš da 'sliješ u grlo bez gutanja' ali vidim da je tebi ovo ipak gadno pa bi hteo da preskočiš te gutljaje.
Hajde prvo probaj, navikni se malo, samo prvi put je teško, posle je k'o čaj, sam organizam traži još, i neka bude hladno, lepši je ukus. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 18, 2009 12:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jun 02, 2006 9:59 pm
Postovi: 257
Pantelija je napisao/la:
... i neka bude hladno, lepši je ukus. :mrgreen:


Ne znam otkudi ti ovo da treba da bude hladno ...? :roll:
Dokaži!
...

Znam da o ukusima ne vrijedi raspravljati (jer, ljepota je u čulima posmatrača),
pa zato da iznesem lični stav zašto je bolje je piti dok je toplo:

Prvo, da ne bi koristili dodatnu energiju za grijanje do temperature našeg tijela ...

Drugo, sve što stoji i ne kreće se ...se kvari se ... (posebno kad su u pitanju pojedini sastojci urina koji su baš osjetljivi), kao što i živa tekuća voda dužim stajanjem postaje mrtva-ja ...

A čini mi se da je tako je i zdravije za osjetljivo grlo i nos ...

_________________
http://www.galaksija.com/literatura/IGRA_SNA_I_JAVE.pdf


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 18, 2009 2:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Pa dobro, nisam baš mislio 'ledeno', samo sveže.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 18, 2009 2:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jun 02, 2006 9:59 pm
Postovi: 257
FreedomRunner,
što se tiče tvog pitanja u vezi načina pijenja, to je i kod mene izazvalo malu nedoumicu,
a za one koji ne znaju o čemu se radi, evo i citat iz knjige Genadija Petroviča Malahova - “Urinoterapija”:

15. Prva porcija (mlaz) mokraće, srednja i poslednja.
Parni i neparni broj gutljaja. —


Postoji određeni oblik energije, koju je A. 1. Vejnik nazvao
„hronalnom" (energijom vremena). Njeno postojanje je eksperimentalno
dokazano, otkrivena su njena svojstva i glavno
medu njima - potpuna informacija o svim procesima u čovekovom
organizmu. Od ostalih svojstava ističemo: prolazeći
kroz materiju, hronalna energija stvara nopove, tj . interferencione
talase. Pojedini autori smatraju da ozračivanje njom
leci različita oboljenja, kao i da prouzrokuje pojavu okultnih
sila (siddhi). ...
U mokraćnom mehuru hronalna energija, odbijajući se od
zidova, koncentriše se u centru (si. 10). Otuda je centralni deo
urina, koji se nalazi u mokraćnom mehuru, napunjen
hronalnom.energijom, odgovornom za to koliko će čovečje telo
živeti. Gubeći hronalnu energiju, mi gubimo život. Ako je
budemo vraćali (u vidu pića ili masaža), produžićemo vlastiti
život. Upotreba srednjeg dela urina predstavlja „tehniku koja
donosi uspeh"«
Ali ni to nije sve. Pokazuje se da urin treba ispiti na dušak,
ili popiti neparan broj gutljaja. Zašto? Zato sto je neophodno
imati u vidu interferenciju (talasni efekat). Suština interferencije
sastoji se u tome Što se dva ista talasa, naležući jedan na
drugog, mogu međusobno neutralizovati ili međusobno
pojačavati. U prvom slučaju efekat upotrebe urina biće ravan
nuli, a u drugom — pojačan. Ako
čovek pije urin sa prekidima, naredni
gutljaji usled interferencije mogu
međusobno neutralisati jedan
drugog; ako se pije na dušak - nikakvog
neutralisanja neće biti.
Sada nam je postao jasan smisao
fraze - „Svako jutro čim svane popij
po 3 gutljaja vlastite mokraće i
popravićeš se"...


Pošto mi se čini da si još uvijek u dilemi, kao i ja, a smatram to pitanje važnim, moram priznati da ni meni Pantelijino pojašnjenje nije otklonilo sve dileme, a pošto to ni u knjizi nije podrobnije objašnjeno, molim Pateliju da bude drug i da ipak još jednom proba da nam ovo pojasni:

Dakle, da li naiskap, ili na dušak, znači odjednom progutati cijelu količinu koju namjeravamo popiti, tj. u JEDNOM jedinom gutljaju (kad se radi o manjoj količini koju smo u stanju progutati u jednom jedinom gutljaju), ili nadušak znači
ispiti namjeravanu količinu u VIŠE neposredno povezanih gutljaja, bez ikakvih zastajanja i pauza, i bez obzira da li će konačan broj gutljaja biti paran ili neparan? (ovako si čini mi se i ti pitao)


I da li popiti neparan broj gutljaja, na primjer tri gutljaja, znači popiti jedan gutljaj, pa malo zastati, tj. napraviti pauzu od nekoliko trenutaka (ili čak i duže – minut –dva), a zatim to ponoviti još jednom i još jednom, svaki put sa tim namjernim (dužim ili kraćim) pauzama između gutljaja, s tim da ukupan broj gutljaja na kraju bude neparan broj, ... ili ta tri neparna gutljaja treba popiti bez ikakvih prekida, tj. bez tih pauza (tj. onako kako obično pijemo vodu, ili bilo koju drugu lagašnu tekućinu) ...

Dakle, problem je u tim PAUZAMA ... :mrgreen:

Ako je važnost svega toga u citiranoj interferenciji (talasnom efektu) gutljaja, onda postoji mogućnost da se neparni gutljaji uzimaju na način suprotan od onog kako je Pantelija objasnio..., tj. da se uzimaju bez pauza??? :-k

_________________
http://www.galaksija.com/literatura/IGRA_SNA_I_JAVE.pdf


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 18, 2009 5:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 12:48 am
Postovi: 96
Lokacija: Planeta Zemlja/Srbija/Beograd
Citat:
Dakle, da li naiskap, ili na dušak, znači odjednom progutati cijelu količinu koju namjeravamo popiti, tj. u JEDNOM jedinom gutljaju (kad se radi o manjoj količini koju smo u stanju progutati u jednom jedinom gutljaju), ili nadušak znači
ispiti namjeravanu količinu u VIŠE neposredno povezanih gutljaja, bez ikakvih zastajanja i pauza, i bez obzira da li će konačan broj gutljaja biti paran ili neparan? (ovako si čini mi se i ti pitao)
E baš to i mene zanima :D
Ja pijem toplo,nikako hladno(tamo mi lepše).I nisam gadljiv nimalo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 18, 2009 8:07 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 12:01 am
Postovi: 1
Ans i Eva Jargi je napisao/la:
FreedomRunner,
što se tiče tvog pitanja u vezi načina pijenja, to je i kod mene izazvalo malu nedoumicu,
a za one koji ne znaju o čemu se radi, evo i citat iz knjige Genadija Petroviča Malahova - “Urinoterapija”:


Pošto mi se čini da si još uvijek u dilemi, kao i ja, a smatram to pitanje važnim, moram priznati da ni meni Pantelijino pojašnjenje nije otklonilo sve dileme, a pošto to ni u knjizi nije podrobnije objašnjeno, molim Pateliju da bude drug i da ipak još jednom proba da nam ovo pojasni:

Dakle, da li naiskap, ili na dušak, znači odjednom progutati cijelu količinu koju namjeravamo popiti, tj. u JEDNOM jedinom gutljaju (kad se radi o manjoj količini koju smo u stanju progutati u jednom jedinom gutljaju), ili nadušak znači
ispiti namjeravanu količinu u VIŠE neposredno povezanih gutljaja, bez ikakvih zastajanja i pauza, i bez obzira da li će konačan broj gutljaja biti paran ili neparan? (ovako si čini mi se i ti pitao)


I da li popiti neparan broj gutljaja, na primjer tri gutljaja, znači popiti jedan gutljaj, pa malo zastati, tj. napraviti pauzu od nekoliko trenutaka (ili čak i duže – minut –dva), a zatim to ponoviti još jednom i još jednom, svaki put sa tim namjernim (dužim ili kraćim) pauzama između gutljaja, s tim da ukupan broj gutljaja na kraju bude neparan broj, ... ili ta tri neparna gutljaja treba popiti bez ikakvih prekida, tj. bez tih pauza (tj. onako kako obično pijemo vodu, ili bilo koju drugu lagašnu tekućinu) ...

Dakle, problem je u tim PAUZAMA ... :mrgreen:

Ako je važnost svega toga u citiranoj interferenciji (talasnom efektu) gutljaja, onda postoji mogućnost da se neparni gutljaji uzimaju na način suprotan od onog kako je Pantelija objasnio..., tj. da se uzimaju bez pauza??? :-k


I mene to zanima.
Pročitao sam knjigu Tajne urinoterapije od G.T. Thakkar-a i nigdje se ne spominje neparno ispijanje urina pa mi je malo čudno kako je čovjek koji se cijeli život bavi sa "Shivambu Kalpom", čiji je zagovornik koji je promovira po svijetu, može učiniti takav previd i ne napomenuti nužnost (ako je to doista tako) neparnog ispijanja urina.
Isto tako u njegovoj knjizi se ne spominje da se urin treba prokuhati (do 1/4) prije upotrebe za masažu.

Ako netko zna odgovor ili rješenje ove zagonetke rado bih ga saslušao (čitaj: pročitao).
Unaprijed hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 2:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jun 02, 2006 9:59 pm
Postovi: 257
Dok
me Pantelija, ili neko drugi ne demantuje, meni se ipak čini, da se ovdje radi o interferenciji (talasnom efektu) samih gutljaja (koji se “talasaju” za vrijeme pijenja), i da bi, imajući to u vidu, neparne gutljaje trebalo uzimati bez pauza (osim onih koje neophodno i spontano nastaju između gutljaja) ..., jer ne vidim u kom drugom kontekstu bi se mogli povezati interferencija (talasni efekat) i neparni broj gutljaja ...

(Možda je i Pantelija mislio na takvu vrstu pauza?) ...

_________________
http://www.galaksija.com/literatura/IGRA_SNA_I_JAVE.pdf


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 2:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Ans i Eva Jargi je napisao/la:
Dok
me Pantelija, ili neko drugi ne demantuje, meni se ipak čini, da se ovdje radi o interferenciji (talasnom efektu) samih gutljaja (koji se “talasaju” za vrijeme pijenja), i da bi, imajući to u vidu, neparne gutljaje trebalo uzimati bez pauza (osim onih koje neophodno i spontano nastaju između gutljaja) ..., jer ne vidim u kom drugom kontekstu bi se mogli povezati interferencija (talasni efekat) i neparni broj gutljaja ...


owo se i cini najlogicnijim rjesenjem :wink:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 3:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
Muškarci uzimaju jedan što veći ili veći broj neparnih gutljaja, u jednom dahu, bez ikakvih pauza.
Žene uzimaju jedan što veći ili paran broj gutljaja, u jednom dahu, bez ikakvih pauza.
Poželjno je pre ili za vreme urinoterapije, očistiti debelo crevo - ukuvanim urinom, i jetru. Mnogo se lakše podnosi urinoterapija, smanjuju se negativni efekti. =D>

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 3:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
Inače, masaža ukuvanim urinom na 1/4, prvobitne zapremine, kuvana u emajliranoj ili staklenoj posudi, je po mom iskustvu najbolji način konzumiranja urina. Ideja je u stimulisanju akupunkturnih tačaka, svojevrsnoj "dubinskoj" masaži organizma. Ništa ne čisti kožu kao ta masaža. Potrebno je da traje bar 15-tak minuta,do 2 sata, i to snagom pritiska do neznatnog bola. Znači da masaža bude malo jača. Posle toga ćete najverovatnije padati u krevet, bez snage. To je zato što se izuzetno jako oslobađaju nataložene nečistoće u organizmu.
Ukuvani urin je najbolja stvar za čišćenje debelog creva.

Ukuvani urin ima specifičnu strukturu tečnosti. Ta tečnost je tako struktuirana da kada pomešate cement sa takvom vrstom struktuirane vode, dobijate beton koji je 100 puta jači od običnog. Zamislite šta dobijate kada u organizmu masažama postepeno unosite takvu vrstu vode u organizam. Vrlo jako i dugotrajno čišćenje. A na duže staze, takva voda ulazi u samu strukturu organizma, čineći ga neuporedivo otpornijim.

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 10:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jun 02, 2006 9:59 pm
Postovi: 257
Pozdrav roganostor,

vidim da dobro vladaš temom, i da si spreman da pomogneš početnicima i onima koji su potencijalno zainteresovani ..., pa zato ...:

Prvo, zanima me izvor informacija o pijenju neparnih gutljaja, posebno ovo za žene (pošto, čini mi se, Malahov nije spominjao da žene piju paran broj gutljaja)?

Drugo, vezano za čišćenje debelog crijeva i jetre ukuvanim urinom, možeš li sa nešto više detalja opisati proceduru i izvor informacija?
...

Čišćenje debelog crijeva i jetre i sam smatram najprečim i najpotrebnijim čišćenjem, jer neki medicinski izvori kažu da je uzrok oko 80% svih bolesti u nečistoći debelog crijeva, dok je jetra i inače poznata kao preventivna laboratorija organizma ...

Usput, da se i tebi zahvalim na popularizaciji ovog dragocjenog znanja i da kažem (pošto sam vidio da se interesuješ i za mms) da iz ličnog iskustva smatram terapiju vlastitim urinom daleko, daleko efikasnijom i od mms-a (kojeg sam koristio oko tri-četiri mjeseca), kao i od onog mućkanja ulja (koje sam takođe probao), ali i od svih drugih alternativnih sredstava koja sam do sada koristio ...

Ovim naravno ne negiram djelovanje ostale alternative, nego iz ličnog iskustva tvrdim da su kod mene sva druga sredstva imala daleko sporije dejstvo, i daleko slabiji učinak (što ne znači da kod nekog drugog neće dati bolje rezultate)...

Živ i zdrav bio!

:occasion5:

_________________
http://www.galaksija.com/literatura/IGRA_SNA_I_JAVE.pdf


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 21, 2009 12:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
Urinoterapijom se bavim vrlo efektivno duže od tri godine. Kombinujem je sa gladovanjima. Mnogo sam gladovao =D> Jetru sam čistio jedno desetak puta, a debelo crevo, stalno održavam čistim :D
MMs sam sada počeo da koristim, bukvalno pre tri dana, pa ćemo da vidimo.
Svojevremeno sam bolovao od koksakija, koji mi je gadno istumbao život. Lekari su mi već bili objasnili da ću čitav život biti - slab i bolestan, da neću moći da nastavim da radim svoj posao itd ...
E, pa ja sam se sam izlečio :shock:
Osećam kod sebe još uvek tragove virusa, zato sam uzeo mms, mislim da je on odličan lek za to, pogotovo u kombinaciji sa urinoterapijom.
Izvor parnog broja gutljaja za žene je knjiga Valerije Tanović - " Izlečite se sami" - gde ona baš direktno navodi tu informaciju.
Kao i drevna numerologija koja kaže da je parni broj broj žene a neparni broj, broj muškarca. Pa kada to spojim u glavi sa efektom talasa, nije li logično, da za žene bude - paran broj.
Što se čišćenja debelog creva i jetre tiče, probaj da nabaviš knjigu od Malahova "Čišćenje organizma" Izdavačka kuća Prometej iz zemuna, Beograd, izdaje Malahova, i preko njih možeš naručiti tu knjigu, tamo je objašnjena do u detalj, procedura za čišćenje debelog creva i jetre. Imaju svoj sajt, samo ukucaj u pretraživač - izdavačka kuća Prometej, i načićeš odmah adresu sajta, pri vrhu liste su.
Debelo crevo se čisti ukuvanim urinom, a jetra maslinovim uljem i limunovim sokom. Prvo se čisti debelo crevo, pa tek onda jetra. Posle tih čišćenja, bićeš druga osoba. Npr. pre nego što sam počeo sa svim ovim zaverzlamama oko samoizlečenja, bio sam užasno agresivan čovek. Imao sam gadan problem sa kontrolom besa. Bio sam prek i divalj.
Sada, evo, mislim i smejem se, ma potpuno druga osoba, da ne veruješ. A promena se dešava postepeno, tako da je čovek ne primećuje. Mada i sada isto prolazim kroz krize lečenja, ali svaka kriza je zanimljiva, jer nešto novo učim o sebi. Upoznajemo se ja i ja.
Ako budeš imao probleme da dođeš do te knjige, a pored nje Malahov je izdao još dosta knjiga, i sve do kojih sam došao su izuzetne, onda ćemo morati da pišemo sastave na ovom forumu. A ja to opet ne mogu tako detaljno i dobro da objasnim kao autor tih metoda. Mogu da ti pomognem svojim iskustvom, ako budeš imao nekih nedoumica.
Toplo ti preporučujem i korišćenje saune, ako krećeš na ovaj put :mrgreen:
Vrlo si u pravu što se sposobnosti urina tiče da primi informaciju. Slobodno se igraj, magnetiši ga snagom svojih pozitivnih misli i osećanja. Efekat urinoterapije jako zavisi od mentalnog stava kao i snage kojom verujemo da će nam pomoći.
Pije se urin odmah po izlasku iz organizma. Nikakvo hlađenje, nije potrebno. To su druge metode. Urin se može zamrzavati, pa otapati i piti, može se magnetisati, pa piti, naglo ohladiti, pa piti itd... Ali je po mom mišljenju najbolji ukuvani, a zatim sveži urin koji se konzumira odmah po izlasku iz tela. Prvi jutarnji urin je najkvalitetniji, jer se tokom noći iz organizma luče hormoni, koje ujtru izbacujemo kroz mokraću. Kada te hormone vratimo u organizam, organizam se podmlađuje.
Eto, toliko. Želim ti sreću, uspeh i zdravlje =D> A vidim da ste ti i tvoja žena zajedno na tom putu, tako da je uspeh duplo sigurniji. Osnovno pravilo kod bavljenja ovim metodama je - gubiš samo ako odustaneš, a veruj mi, vožnja je skroz blesava, stalno ti se nešto događa. Možeš slobodno reč - dosada, da izbaciš iz svog imovinskog stanja, kada si na ovoj saobraćajnici :wink:

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 21, 2009 8:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 18, 2008 1:03 pm
Postovi: 269
roganostor je napisao/la:
Osećam kod sebe još uvek tragove virusa, zato sam uzeo mms, mislim da je on odličan lek za to, pogotovo u kombinaciji sa urinoterapijom.


Kako se kombinira sa MMS-om?
Da li se smije kada se zna da se onda MMS vraca ponovo u organizam, tj da li se pije manja kolicina MMS ili sve normalno?
Ako mozes malo pojasniti kako ti koristis?

I ako bi htio skenirati tu knjigu o ciscenju organizma, ili barem dio koji se odnosi na jetru i crijeva (klister)?

Pomogao bi puno ljudi ovdje koji ne mogu do knjige.

;)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 850 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 43  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz