Sada je: ned jun 16, 2024 5:38 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 75 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon jan 21, 2008 10:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1200
Vezano uz moj prethodni post:

Ako već nije napisano negdje unutar teme, bija mantre redom:

---
OM (AUM)
HAM
YAM
RAM
VAM
LAM


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 14, 2008 9:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 17, 2005 10:05 pm
Postovi: 69
Pozdrav svima

Jac, prijatelju stari, kako si.....



----------------------------------------------------------
pitanje za vas forumaši. je li katkad osjećate kucanje u sljedećim dijelovim tijela.
1. oko 5 cm ispod pupka
2. malo poviše pupka
3. tamo gdje je srce xD
4.u vratu
5.nepto slično kao kucanje u području trećeg oka
6. na tjemenu
i jesu li to čakre , šta znači ako kucaju?
hvala

Niks ... ovo ti je prava stvar... reci mi u kratko kako si dosao do toga.
Na koji nacin, nekom vjezbom ili slucsjno.
To je jako dobro, samo mi prvo odgovori pa cu ja nastaviti poslie.

Sve ovdje sto je napisano po pitanju cakri .... nevalja ....

A ono malo sto valja nije do kraja objasnjeno.

Mi ljudi bi trebali znati da postoje dvije istine i da mi zivimo onu negativnu, u stvari ni ona nebi bila losa da nam je DOZVOLJENO da iz nje izademo.
SKORO je nemoguce naci knjigu koja bi objasnila nesto, kompletno, po bilo kom pitanju.A to je upravo nacin kako da se vrtimo u krug tako da ne saznamo cijelost necega.

Upravo su cakre te pomocu kojih se to sve moze saznati.

Prvo ni jedan nacin gore naveden nije tacan.

Drugon ne spominje se karma.

Trce, Postoje dvije cakre od kojih jedna hrani cijelo tijelo a druga cakre.

Cetvrto, bez zastite i ucitelja nikako ne ide.

Dali vi mislite da bi vas se pustilo na miru kada bi bili blizu veceg otkrica.

Pa onda;

Ouroboros se hrani sopstvenim repom i tako preživljava. To je točak vremena koje sam sebe troši, kao život u sagorevanju, da bi nakon punog kruga sve krenulo iz početka. To je alhemijski znak
vremena 12 + 1. Koji potpomaze budenje kundalinija da bi ostali u tom vremenu.

Spominjete prvu cakru a niste razdvoili kundalini od nje.


Preneseno sa SK.

benin (student) - 23. oktobar 2007. u 15.44
ISTINAI M

U spisima Tantre opisani su suptilni kanali ili – nadi. Imai h 14 glavnih , ali na kraju se svodi na 3 gazdujuca, da ih tako nazovem.

Prvi je je Ida – zenski princip..takođe predstavlja mentalnu energiju – reku Gang reprezentuje.
Drugi je Pingala – predstavlja zivotnu energiju, muski princip – reku Yamunu predstavlja.
Treci, glavni, centralni kanal je Sushumna I predstavljen je rekom Saraswati
(boginja mudrosti, umernosti..).

Na ulazu u taj centralni kanal lezi zmija I zatvara ga . Njena usta su otvorena na tom ulazu I ništa je ne može proći Govorimo o simbolicnom prikazu ovih kanala. Da bi se ona pokrenula kroz centralni navedena dva trebaju biti u kompletnoj ravnotezi. Ako krene kroz mentalni kanal bez kontrole nastaju teske mentalne bolesti. Ako krene kroz vitalni tada nastaju bolesti na telu, na fizickom nivou. To su uglavnom budjenja bez kontrole. KAda krene kroz centralni ona takođe aktivira chakre. Tada ide pravo, ne pravi osmice. KAda dodje do svog kraja, nanovo se vraca u bazu.
Chakre rade I bez njenog upliva. One rade konstantno. One vezuju nasa suptilna tela. Chakre se mogu osetiti I bez budjenja zmije. Ono sto ona uradi kada prolazi kroz njih je oslobadjanje njenih potencijala u veoma kratkom vremenskom razdoblju. To je veoma nezgodno, jer se mogu probuditi neverovatne stvari iz dubokih nesvesnih slojeva I tada nastaje pravi pakao. JA lično znam za par slučajeva. Na zalost ,to je posledica citanja literature od strane autora koji nemaju bas previse savesti u jurenju za novcem.
Kundalini bude samo oni kojima njihovo duhovno vodjstvo to nalaze radi ciljeva koji nemaju veze sa nasom svakodnevnicom. Tada su ti pojedinci sigurno vodjeni I zasticeni od gresaka. Za veliku, veliku većinu tragaoca to je kompletno bespotrebno. PAzi, kada covek ode sa ovog plana , kundalini takođe nestaje sa fizickim telom.

Mudrac, na početku Starog testamenta je naveo kako je zmija prevarila Adama I Evu putem vocke sa drveta znanja. Sustina te prevare je bilo njihovo bacanje u fizicki svet. Sustina budjenja kundalini je upravo u tome – ogroman zedj za znanjem – no ono je od fizicke ravni. Tako ona još dublje vezuje za ovaj nivo egzistencije, na veoma suptilan način. Umesto da se ponovo rodis u Duhu, pojedinac biva još vise zatrovan I uvucen u igru suptilnih fizickih ravni. Pojedinac pocne juriti mentalne dine koje konstantno menjaju oblik
Zmija te ne može roditi, ali Otac I MAjka to mogu.

Pozdrav

P.S. Interesantno je da kada krene uz kicmu cujes isti zvuka kao i kada zmija napada...ssssssssssssssssssssssssssss...
...takođe tvoje telo postaje hladno kao led..ne govorim simbolično..

Dakle ... kroz mene... srruje sve energije ... nekada mi kuca sedam srca ali mi sada doli izmedu testisa i anusa nestaje blokira se to spajanje, debelo se lijepo osjeti.

Najdoljna cakra je bitna jer se iz hipofize odvojila bozanska snaga stvaranja i otisla dole u genitalije u pubertetu zbog rasploda. Zato na primjer dobri ucenici postaju losij itd.. Sada ta snaga treba da se vrati nazad u hipofizu jer si vec osnovao familiju i manje seksas, koristis tu snagu za duhovni razvoj.

Postoji jedno mijesto, samo tamo mozes kupiti knjige ... zive knjige ...
Iz prve ruke

Prva knjiga iscjeljenja i Druga knjiga iscjeljenja ... preko kojih se spajas sa nasim izvorom preko pisca te knjige .. kanala .. izmedu nas i izvora naseg.

Mozda je malo razbacano jer, nemam vremena.

Nix, ako zelis nastavit cu ... pozdrav.

Pozdrav arji


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 15, 2008 8:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 17, 2005 10:05 pm
Postovi: 69
2804

Ugodan pritisak na čelu, i osjećaj da mi se glava hoće nekako prepoloviti i rastvoriti, ali na ugodan način
-----------------------------------------------------------------------------------

Primjetio sam da se ovdje jako cesto spominje ... kao svako ima svoj put.... nije tacno ....

Ti mozes imati svioj put, samo do glavnog puta, koji je svima isti.
Hoces li ti doletjeti ili doplivati ili hodati ... zavisi od tvoje zaluge proslih zivota i karme.
Hoces li ti pasti na tome putu ili dokle ces stici samo od tebe zavisi i od nikoga drugoga.


Veoma je lijepo sto svako prica svoje iskustvo pa cu i ja tako.

Ako uz taj osjecaj osjetis jos i kao gibanje neke energije oko mozga onda ti se moze desiti kao eksplozija ili snazni udarac izmedu dve polovine mozga.
To je slicno onome kada ljudi objasnjavaju mozdani udar, kao da ih je vlak udario.To se desi kada nesto napravis, zavrsis. mozda i slucajno potrefis kroz namjeru ili molitvu.
Ne zelim reci sta ... jako je jednostavno ... jer sam to rekao mome rodaku, ljudina je prava po svakom pogledu. dosao je kod mene nakon par dana i sa izbecenim ocima mi objasnio slicno kao ti, a onda ga je tako jako nesto udarilo u glavu da je pao sa kreveta.
Zato i kazem da bez ucitelja i zastite ne treba nista raditi.
Sledece sta mi se desilo je da mi je srce pocelo skakati lijevo - desno te usporeno i snazno pocelo lupati ... e ... tu sam se ja, malo uplasio pa sam odma zvao ucitelja u pomoc.
Sta se tu desavalo? oslobadala se dusa ili su se latice otvarale.

Ali prije toga svega treba raditi na plekcus cakri, ONA RADI ONO STO JOJ DUSA NALAZE ILI SRCANA CAKRA.
Iznad plekcusa imas zlijezdu ... drvo zivota ... koja se spaja sa nasim IZVOROM drvetom zivota preko ... ? ... koje se nalazi u centru nase galaksije.
Naj lakse za ZNATI dali ste na pravom putu je ... ako lezis .... i radis jednu meditaciju .... da ti usi budu pune suza ... normalno je da ne places... one jednostavno cure ...
Kod gurdijeva ima kratko objasnjenje za to, ako neko moze naka citira ovdje.

U naj obicnijem poslu postoji redosljed rada a kamoli u tako velikim stvarima. Zapamtite da kada se malo uzdignes, da je mala greska opasnija nego ogromna greska kod onoga koji se sa time ne bavi.

Ja nikada u zivotu nisam meditirao niti jednu sekundu, a od kada znam za sebe zanima me sta smo mi iko smo mi pa zasto ovo, zasto ovako, kako, itd.
O cemu god da sam razmislja isao sam do kraja. Kada sam povjerovao da je misao naj jaca pa rijec, ... onda kazu, ko trazi taj nade, ko isce taj dobije ... pazi sta mislis, zelis i radis ...

Tako da sam ja jednostavno poceo iskati i dobijati.

Kada sam KOD UCITELJA zatrazio nesto VECE duhvno, onda sam dobio kako moram meditirati. Eto tek sam onda poceo.
Veoma je vazno znati da ako cujes neki glas da ti nesta govori ... taj glas SIGURNO MOZETE POSLUSATI SAMO AKO JE SA RAMENA DESNE STRANE. jer to je vas duhovni vodic.
Ovdje negdje sam prije dugo vremena pitao sta znaci broj ... 8 ... jer mi je vise puta govoreno da ga zapamtim.
Ni do danas mi jos niko nije odgovorio,
Nasao sam sta znaci broj osam ... ima tri znacenja, + i - .... a trece je moj broj.

U gornjem postu sam naveo dvije knjige koje se trbaju koristiti.
Samo na jednom mijestu se mogu kupiti.... sto je na jbitnije... iz prve ruke su, nema cenzure itd. Tek kada sm otisao to jeste nasao ucitelja onda je sve krenilo. Ja sada govorim ucitelj .. sto je skroz KRIVO I NETACNO... poslije cu objasniti ako bude trebalo
To mjesto je nesto veliko i vazno za covjecanstvo ... ako vas zanima reci cu vam.

Sutra cu imati vise vremena pa ci prenijeti jednu diskusiju sa drugog foruma ... ZAOKRUZENI ODGOVORI NA NEKA OD PITANJA ...

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 22, 2008 10:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
Moram da napomenem,mada neki vec i znaju,evo naprimer David Wilcock u svom intervju-u objasnjava kako treba covek da razmislja da bi pomogao planeti,sebi,svojim bliznjima....ali on iskreno odgovara i kaze da onaj koji krene tim putem,vrlo verovatno ce da iskusi jako negativne posledice zbog balansa,sto zdravstveni problemi,sto problemi sa bliznjima,poslovni itd...on kaze,da nemoze da se tek tako krene na put spasavanja planete,lecenja losih stvari..i da se sutra okrenete i kao,dosta je bilo..necu vise.. :mrgreen:
pogledajte intervju,vredi paznje,pogotovo 4/4
http://www.youtube.com/watch?v=YxQLiy7A ... re=related

_________________
Da li je prvo nastao covek, ili ljubav?!!
Da li covek ima prava da postoji, ako nepostuje i blati ONO iz cega je nastao??!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 22, 2008 11:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 05, 2008 5:49 pm
Postovi: 243
Lokacija: Zagreb (mirno predgrađe)
zemuntrio je napisao/la:
Moram da napomenem,mada neki vec i znaju,evo naprimer David Wilcock u svom intervju-u objasnjava kako treba covek da razmislja da bi pomogao planeti,sebi,svojim bliznjima....ali on iskreno odgovara i kaze da onaj koji krene tim putem,vrlo verovatno ce da iskusi jako negativne posledice zbog balansa,sto zdravstveni problemi,sto problemi sa bliznjima,poslovni itd...on kaze,da nemoze da se tek tako krene na put spasavanja planete,lecenja losih stvari..i da se sutra okrenete i kao,dosta je bilo..necu vise.. :mrgreen:
pogledajte intervju,vredi paznje,pogotovo 4/4
http://www.youtube.com/watch?v=YxQLiy7A ... re=related


Gledam upravo prvi dio... super je, govori i o ruševinama na mjesecu i ekstraterestrialnim dušama u ljudskim tjelima... o svacemu zbilja... preporucam ostalima...

_________________
Kako je malo potrebno za sreću! Zvuk gajdi. – Bez muzike bi život bio zabluda.
- Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet maj 22, 2008 11:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon mar 03, 2008 12:24 pm
Postovi: 125
Lokacija: Munze Konza Nostra
Nietzsche je napisao/la:
Gledam upravo prvi dio... super je, govori i o ruševinama na mjesecu i ekstraterestrialnim dušama u ljudskim tjelima... o svacemu zbilja... preporucam ostalima...


...tek ces da vidis sta te ceka :mrgreen: ... :lol:

_________________
Da li je prvo nastao covek, ili ljubav?!!
Da li covek ima prava da postoji, ako nepostuje i blati ONO iz cega je nastao??!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 23, 2008 12:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto feb 05, 2008 5:49 pm
Postovi: 243
Lokacija: Zagreb (mirno predgrađe)
zemuntrio je napisao/la:
Nietzsche je napisao/la:
Gledam upravo prvi dio... super je, govori i o ruševinama na mjesecu i ekstraterestrialnim dušama u ljudskim tjelima... o svacemu zbilja... preporucam ostalima...


...tek ces da vidis sta te ceka :mrgreen: ... :lol:


Pogledoh prvi dio...=D> necu puno komentirati sad... ali prezanimljivo je... pogledat cu ostale (eto skidam upravo sve to, ima oko 400MB)

_________________
Kako je malo potrebno za sreću! Zvuk gajdi. – Bez muzike bi život bio zabluda.
- Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 28, 2008 4:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 17, 2005 10:05 pm
Postovi: 69
Pozdrav

Sve ono sto sam vam napisao ... nisam vas htje obeshrabriti ili uplasiti...

nego naprotiv da budete pazljivi i da tek nastavite sa radom.

Zato sm vam i naveo one dvije knjige.

Zagrebcanin, u zagrebu sam cijeli juli, ako hoces mozemo se sresti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 20, 2008 5:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Mozda ne bi bilo lose da kazes odakle ti ove informacije.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 21, 2008 4:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Zamisli je napisao/la:
Napisao sam vec,ovo mi je doslo dok sam meditirao pored napravljene piramide.nigde ovo nisam ni procitao ni video nego je doslo iz mene :roll:


Dobro. Nadam se da uzimas u obzir da to sto je u meditaciji doslo iz tebe ne znaci nuzno da je to i "dobro". Na primer, ti si tu mogao dobiti informacije od tvog "viseg ja", od nekih pozitivnih entiteta sa viseg nivoa kreacije, od nekog "idejnog centra" takodje sa viseg nivoa, univerzalne mudrosti, ali i od negativnih entiteta sa visih nivoa, ili negativnog tj. OPS idejnog centra sa viseg nivoa. Mogucnosti su krajnje raznolike, i nadam se da razmisljas o svim sa sto manje emotivnog ucesca i wishful thinking-a.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 21, 2008 8:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Zamisli
Citat:
Posto sam bio znatizeljan ja sam odma ovo probao na sebi i ovako radim vec dugo.Punim se za pravo cudo odozgo na dole,a smirim se ako vizualizujem odozdo na gore i zaspim ko beba...

Probaj na "normalan" način tek toliko da vidiš razliku tj.promjenu pa probaj opisati kakva je razlika ili što osjećaš :occasion5:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet aug 22, 2008 10:32 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Kada sam se na pocetku pitao dali da radim ovo uhvatio sam macka i stavio moje prste iznad njegovih ociju i video njegovu reakciju,stavio na sred cela i video reakciju.Kada sam poklopio ta mesta gde bi trebale te dve violet cakre da budu onda se macor nekako dezorientisao i uznemirio ,glava levo desno,odbrana i to.Kad sam mu stavio na sred cela nije reagovao nego je bio umiljat.Znaci ne voli da mu se diraju ta mesta,gubi kontrolu.


[-X Ne to raditi micekima.... hehe...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 8:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
jeli itko zna što znači u simboliziranom prikazu čakri broj latica?
čudno mi je kako od prve do 5. čakre raste broj latica , a onda 6. ajna čakra je smibolizirana sa lotusom sa 2 latice , a 7. čakra sa lotusom od tisuću latica.
znate li šta znače te latice?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 9:06 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ja sam se ko mali klinac 4-5 godina stravično bojao pogleda mačke.
Osjećao sam veliku prijetnju ili što ja znam što, možda sam se samo bojao tihog znanja mačke.
Znao sam čak i početi vrištati kad me mačka gledala, zato hvala Jack što žmiriš. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 9:20 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
zemuntrio je napisao/la:
Moram da napomenem,mada neki vec i znaju,evo naprimer David Wilcock u svom intervju-u objasnjava kako treba covek da razmislja da bi pomogao planeti,sebi,svojim bliznjima....ali on iskreno odgovara i kaze da onaj koji krene tim putem,vrlo verovatno ce da iskusi jako negativne posledice zbog balansa,sto zdravstveni problemi,sto problemi sa bliznjima,poslovni itd...on kaze,da nemoze da se tek tako krene na put spasavanja planete,lecenja losih stvari..i da se sutra okrenete i kao,dosta je bilo..necu vise.. :mrgreen:
pogledajte intervju,vredi paznje,pogotovo 4/4
http://www.youtube.com/watch?v=YxQLiy7A ... re=related

Živa istina!
Što je najgore, to je proglašeno za zadatak koji je C.C. ostavio onom dijelu ljudskog roda koji je dovoljno senzibiliziran da to napipa i dovoljno snažan da se koliko-toliko održi na životu.
Armando Tores je napisao/la:
Malo po malo, utonuo sam u svoje vlastite misli, sve dok nisam izgubio
osećaj gde se nalazim. Prenuo me je njegov glas:

“Zadatak koji mi je moj učitelj dao, i moja misija kao naguala ere koja
nastupa, je da se pomeri skupna tačka (planete) Zemlje.”

Očekivao sam sve osim toga. Nekoliko sekundi, moj um nije reagovao;
jednostavno nisam mogao da povežem šta to Karlos govori. Ali
iznenada, čudovišnost njegovog zadatka me je pogodila u centar
razuma, našao sam se kako razmišljam o tome da je Karlos sigurno
poludeo ili priča o nečemu o čemu ja nisam imao ni bledu predstavu.

Zbunjujući me još više, izgleda da je pročitao moje misli zato što je
ovlaš klimnuo glavom u znak slaganja i promrmljao:

“To je to. Moraš biti lud da dopustiš sebi mogućnost nečeg takvog i još
luđi da bi poverovao kako je tako nešto moguće učiniti.”
Upitao sam ga kako je moguće da čovek uopšte i pomisli o takvom
podvigu.
Odgovorio je:

“Kao što drugi svet ima svoje pokretne jedinice – neorganska bića –
Zemlja ih takođe ima, a to smo mi. Mi smo deca zemlje. Pokretanje
skupne tačke dovoljnog broja ratnika može da promeni modalitet
vremena, i to je ono na čemu ja radim.”

Objasnio je da se skupna tačka Zemlje pomerila mnogo puta u
prošlosti, i tako će biti i u budućnosti. U skorašnjim vremenima, ona se
postojano kretala prema oblasti razuma.

“To je veličanstveno, jer kada se tu jedanput učvrsti, čovečanstvo će
imati priliku da se premesti na drugu stranu i mnogi muškarci i žene
će postati svesni. Izazov za vidovnjake budućnosti, biće da sačuvaju taj
fokus dovoljno dugo vremena sve dok on ne postane tu učvršćen,
postajući stalni položaj za planetu, novi centar, koji će nam biti u
svako doba dostupan na savršeno prirodan način.”

“Preusmeravanje Zemljine pažnje je posledica zajedničke akcije
mnogih generacija naguala. Novi vidovnjaci su razmišljali o tome kao
o mogućnosti i otkrili su da je to deo Pravila. Oni su to uzgajali svojom
namerom i utvrdili da je sada vreme da se s time započne. “

“Koji je efekat tog pomeranja?”

“Pomeranje fiksacije planete je jedini način da se izađe iz dramatičnog
stanja ropstva u kojem smo okovani. Pravac naše civilizacije je
bezizlazan zato što smo izolovani na udaljenom mestu kosmosa. Ako ne
naučimo kako da putujemo duž avenije svesnosti, doći ćemo do takvog
stanja nezadovoljstva i očajanja da će čovečanstvo završiti tako što će
uništiti samo sebe. Naše mogućnosti su put ratnika ili izumiranje.”

“Međutim, ne mogu znati kakve će biti krajnje posledice mog zadatka.
Skupna tačka Zemlje je veoma velika; ona ima ogromnu inerciju.
Moja misija je da potpalim vatru, ali trebaće vremena da se plamen
proširi. U stvari, taj zadatak nije samo moj, već pripada i svim
vidovnjacima koji će se obavezno pojaviti.”


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 75 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 17 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz