Sada je: ned jun 16, 2024 6:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Reumatske tegobe i lecenje
PostPostano: čet apr 17, 2008 5:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 12, 2006 9:18 pm
Postovi: 79
Da li neko moze da da neke savete kako se moze leciti reuma.

Meni se pojavio simptom pre 3 nedelje, zakočenost zglobova prstiju na desnoj ruci, praćena laganim bolom. Prsti su mi otekli i crveni su , a pogotovo preko noci i ujutru imam goruci osecaj u njima.

Kakve bih obloge mogao stavljati ili nesto drugo..?

Da i bio sam kod lekara ali kaze to nije nista #-o , to je obicna alergija, mada ja ne mislim da je tako ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet apr 17, 2008 7:01 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Probaj koprive. Dobre su za mnoge stvari, a ne samo za reume.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet apr 18, 2008 10:16 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub feb 02, 2008 4:37 pm
Postovi: 8
Probaj s uljnom terapijom Dr. Karacha.Ulje jednostavno "isisava mikroorganizme i otrove iz krvi kroz usnu sluznicu. Cijeli terapijski postupak sastoji se od bućkanja ulja u usnoj šupljini, pri čemu ulje na sebe veže štetne tvari, te oslobađa organizam opasnih otrova.Uljnom terapijom postignuti su veliki uspjesi kod izlječenja glavobolja, zubobolja, bronhitisa, tromboze, kroničnih krvnih bolesti, artroze, umora, ekcema, želučanog čira, crijevnih bolesti, oboljenja srca, bubrega, encefalitisa, te ženskih bolesti. Terapija djeluje i preventivno - sprečava nastanak opasnih procesa (nastanak tumora i kancerogenih procesa), a u početnom stadiju može proces potpuno zaustaviti. Uljna se terapija pokazala i uspješnom u otklanjanju opće slabosti, obamrlosti, bolesti živaca, želučanih problema, bolesti pluća i jetre, te kod poremećaja spavanja. Golema prednost te terapijske metode jest njezina posvemašna jednostavnost i izostanak bilo kakvih štetnih nuspojava. Terapija može, stoga, potrajati onoliko dugo koliko je potrebno za potpuno izlječenje. Više na: http://www.reiki-hara.hr/joomla/index.p ... &Itemid=52


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 19, 2008 1:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
Mada dajes veoma oskudne informacije i nisi siguran da je to reuma ono sto sigurno mozes da preduzmes na svoju ruku to je da malo pojacas svoje zdravlje :
Srebrena voda,makrobiotika,uvesti sardine u ishrani 2-3 puta nedeljno,popiti dve case vode ujutro kad ustajes,..dok puno vishe mozes Rife,homeopatija(Apis melfica) ..
pozz
kokal

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 22, 2008 5:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 12, 2006 9:18 pm
Postovi: 79
@Kokal
Pa mogu reci da se zdravije hranim, ne sada, vec zadnjih par godina.
Dosta se i rekreativno bavim sportom , trcanje i biciklizam.

Sto se tice ishrane tu sam u zadnje vreme poceo da praktikujem Ayurvedu,pa gledam da balansiram po dosama, doduse bez Ayurvedskih preparata.

Pijem i cajeve od koprive, maslacka, kukuruzne svile, zeleni caj, kamilice, hajducka trava.
Meso ako jedem to je pilece belo meso, a i to je retko.
Hvala

@Barby
Probao sam i sa muckanjem ulja, videcemo.
Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto apr 22, 2008 10:54 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 28, 2006 6:07 pm
Postovi: 222
Lokacija: Bitolj
I da napomenem samo da trebas izbegnuti,zvakace gume,bonbone (Aspartam),koka kolu i sl.mleko u prahu-(sladoledGMO)
pozz

_________________
kokal


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 6 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz