Sada je: ned jun 16, 2024 6:40 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Imunitet - imuni sistem
PostPostano: pon okt 22, 2007 3:39 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon okt 01, 2007 2:21 pm
Postovi: 37
Drage moje i dragi moji,
Treba mi pomoc. Ili bolje receno, savjet. Jucer sam se cuo sa tatom (on zivi u BiH a ja u Holandiji) i po glasu sam zakljucio da nije dobro. Kada sam ga pritisnuo, priznao mi je da mu je imuni sistem na 0 - nula! naravno, to je pretjerano, ali je nizak. Prije toga je bio jedno vrijeme na vikendici i hrani se dosta suhom hranao, dakle nekvalitetno. Zatim je "zaradio" paradentozu, tako da i nije mogao puno jesti. sada se to smirilo ali se on osjeca slabo. Bio je kod doktora i on sumnja cak i na najgore, dakle rak i to slezene. Nalazi ce bit gotovi za desetak dana.
Sta mislite, kako bih mu mogao pomoci i vratiti imunitet sto je moguce lize normali? Da napomenem, njemu je 73 godine i citav svoj zivot volio je zaviriti u casicu sa alkoholom. Ja znam ponesto o tome, ali bih volio cuti vise misljenja, tako da zajedno sa vama mogu donijeti ispravnu odluku.
Pozdravi i eto, molim vas za pomoc.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 22, 2007 11:54 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Prvo i osnovno: on MORA željeti sebe izlječiti, dakle, ne misliti da je s njim "gotovo" ( mnogi stariji ljudi imaju ovu misao u glavi, naravno, negativnu ).

I mora biti "borac", ne predavati se "starosnom" načinu razmišljanja, ponašanja, treba htjeti primiti pomoć od vas ostalih u bilo kojem obliku.

MOŽDA ovaj tekst pomogne:

http://val.hr/php/index.php?option=com_ ... &Itemid=39

Ako bi ga pročitao ili ako mu netko od vas pročita - možda dobije tu "iskru" koja će promijeniti tok događaja na bolje.
Možda mu i pomogne koloidno srebro ( ono pojačava imunitet ) ili bilo koja druga stvar koja tako djeluje...

Eto, puno uspjeha!

:mrgreen: :wink:

Dakle, kako sve možemo pojačati imunitet?

Med, koloidno srebro, kretanjem po prirodi, zdrav način razmišljanja... što još?

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 23, 2007 4:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 13, 2006 8:37 pm
Postovi: 147
beli luk, propolis..

Ukucaj na google "improve immune system" i dobices jako mnogo linkova na temu


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 3 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 11 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz