Sada je: pet apr 26, 2024 2:21 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon jan 08, 2007 11:04 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jan 06, 2007 7:51 pm
Postovi: 7
Lokacija: Rijeka
evo jedno veoma zanimljivo iskustvo http://www.zbrdazdola.com/kolumne/ibogain_dopkiller.htm

_________________
--- Vrijeme je najbolji učitelj, ali nažalost ubija sve svoje učenike! ---


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 08, 2007 11:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Cemu ovaj topik....

Ovo je za dnevne novine.....ne za ovde....

mislite sta god hocete......

narkomani, droga, promenjene percepcije usled hemije.........koliko je to koraka unazad....

ovaj daje link ka nepotrebnim pricama...onaj bi da uzgaja....ko srednja skola......sve nesto razmisljam da odustanem :|


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 26, 2007 9:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon okt 16, 2006 5:30 pm
Postovi: 55
Lokacija: Zadar
Meni je ovo jako zanimljiva tema jer svakodnevno gledam ljude oko sebe

kako lutaju u mraku!

Čula sam da je tretman ibogainom jako skup .

Zna li netko nešto o tome?

_________________
P.S.Nekad mi je nick bio "marin".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 26, 2007 11:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub okt 29, 2005 6:59 pm
Postovi: 235
Lokacija: Centar
monika je napisao/la:
Meni je ovo jako zanimljiva tema jer svakodnevno gledam ljude oko sebe

kako lutaju u mraku!

Čula sam da je tretman ibogainom jako skup .

Zna li netko nešto o tome?


Tretman ibogainom čini mi se ne postoji .
Do sada je u svjetu navodno zapljenjeno samo !!! 3 grama !!!

E sad se zapitajte zašto .

Pa droga je ipak teški bizinis , pa nisu ovi koji imaju profit od nje ludi
da se teški ovisnici samo tako skinu s droge .


To je tako u ovom svjetu uvjek jebe lud zbunjenoga , nažalost


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub feb 16, 2008 10:32 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri jun 20, 2007 8:29 pm
Postovi: 17
monika je napisao/la:
Meni je ovo jako zanimljiva tema jer svakodnevno gledam ljude oko sebe

kako lutaju u mraku!

Čula sam da je tretman ibogainom jako skup .

Zna li netko nešto o tome?


Da, skup je jer nije jednostavno nabaviti biljku.
No, i dva-tri dana koliko traje "ritual" covjek mora imati strucnu pratnju i nadzor. Sve skupa kosta oko 500 Eura.

_________________
Sve što ne povređuje mene ili bilo što u univerzumu, dobro je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 04, 2008 7:48 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet dec 01, 2006 11:48 am
Postovi: 7
Lokacija: Rijeka
Arbitrum jedno pitanje, dali su vracevi, samani bili ljudi sa visim razinama svijesti od ostatka svog plemena, naroda?
Oni su koristili biljke uciteljice, iboga je jedna od njih. Te biljke imaju svoju svijest koja je u totalnom skladu sa izvorom. Njihovom specificnom konzumacijom taj sklad koji je u srzi tih biljaka je prelazio na konzumenta koji bi dozivio stopiranje toka misli, spajanje s izvorom i dozivljavanjem vizija, pogleda van ove matrice, a ne halucinacija koje izvodi mozak.
Sve ima svoju svrhu u ovom svijetu ako se ogradujes od necega i ne prihvacas(ne kazem da moras konzumirati), blokiras onda se ogranicavas i uokvirujes, stvaras strukturu i krotis svoje bezblicno bice.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ! Ibogain !
PostPostano: pet apr 30, 2010 3:08 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 30, 2010 2:47 am
Postovi: 16
dvaput sam uzeo ibogain. bio sam u nevjerojatnim dimenzijama, vidio fantasticne stvari, doživio nirvanu, vidio pocetak kraja, kao na tv, vidio kraj, ali i pocetak, novi pocetak. rado cu podijeliti informacije sa svima, koga bude zanimalo. kontakt: ericmula@net.hr

vrhunac je bio lik koji je umjesto nogu imao trokolicu, tri šipke u trokutu s malenim kotacima na dnu. on me proganjao. a onda je poceo globalni rat. vidio sam sve to u detalje, višedimenzionalno, osjecao sam boli vojnika, mirise, strah, srecu, napredovanje trupa, nuklearne sksplozije... vidio sam na kraju Zemlju koja se obnavlja. plakao sam od srece... tri puna dana i dvije noci trajalo je to moje spajanje s univerzumom, stapanje s prirodom, božanstvima sam ležao u krilu... sad mi je mnogo toga jasnije. i o 2012. godini, teorijama zavjere, nelogicnim situacijama iz vlastite prošlosti, misterijama... nekidan, dok sam citao jedan tekst na netu, na temu teorije zavjera, vratio mi se iboga film, flashback nekakav...tko želi shvatiti, tko želi otkriti, stopiti se s vjecnosti barem na neko vrijeme-preporucam ibogain. mene je vodio vrhunski shaman, bio uz mene, doslovno me vodio. jer ti tri dana ne možeš makac, ležiš i ne možeš micat udove. ali nema bed tripa. samo pustiš da te vozi, rijeka istine. rado cu bilo koga od vas spojiti s ljudima koji rade to. ali ne ko neki zagrebacki šarlatani koji uzimaju ljudima lovu, legnu ih u ispišani podrum, nego kod pravih shamana. javite se, rado cu pomoci. ibogain treba širiti među onima koji pocinju kužiti da ovaj svijet mora biti bolje mjesto.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ! Ibogain !
PostPostano: pet apr 30, 2010 1:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
ericmula je napisao/la:
javite se, rado cu pomoci.

Di da nabavim sjeme.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ! Ibogain !
PostPostano: pet apr 30, 2010 8:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
ericmula je napisao/la:
dvaput sam uzeo ibogain. bio sam u nevjerojatnim dimenzijama, vidio fantasticne stvari, doživio nirvanu, vidio pocetak kraja, kao na tv, vidio kraj, ali i pocetak, novi pocetak. rado cu podijeliti informacije sa svima, koga bude zanimalo. kontakt: ericmula@net.hr

vrhunac je bio lik koji je umjesto nogu imao trokolicu, tri šipke u trokutu s malenim kotacima na dnu. on me proganjao. a onda je poceo globalni rat. vidio sam sve to u detalje, višedimenzionalno, osjecao sam boli vojnika, mirise, strah, srecu, napredovanje trupa, nuklearne sksplozije... vidio sam na kraju Zemlju koja se obnavlja. plakao sam od srece... tri puna dana i dvije noci trajalo je to moje spajanje s univerzumom, stapanje s prirodom, božanstvima sam ležao u krilu... sad mi je mnogo toga jasnije. i o 2012. godini, teorijama zavjere, nelogicnim situacijama iz vlastite prošlosti, misterijama... nekidan, dok sam citao jedan tekst na netu, na temu teorije zavjera, vratio mi se iboga film, flashback nekakav...tko želi shvatiti, tko želi otkriti, stopiti se s vjecnosti barem na neko vrijeme-preporucam ibogain. mene je vodio vrhunski shaman, bio uz mene, doslovno me vodio. jer ti tri dana ne možeš makac, ležiš i ne možeš micat udove. ali nema bed tripa. samo pustiš da te vozi, rijeka istine. rado cu bilo koga od vas spojiti s ljudima koji rade to. ali ne ko neki zagrebacki šarlatani koji uzimaju ljudima lovu, legnu ih u ispišani podrum, nego kod pravih shamana. javite se, rado cu pomoci. ibogain treba širiti među onima koji pocinju kužiti da ovaj svijet mora biti bolje mjesto.



Bilo bi lijepo kad si nam već ovoliko otkrio da ne moramo ići putem nekih osobnih konatakata kako bi saznali detaljnije o početku i kraju - pa te molim da nam to ovdje ispričaš....Naime, svi smo mi ovdje jer to do sada nismo uspjeli spoznati i onda se pojaviš ti, baciš nam mrvice i ........

Pa, ako nam ti lijepo sve ispričaš - nema potrebe za sjemenkama! A možda ni za postojanjem ovakvog foruma!

Mi čekamo!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re:
PostPostano: sub maj 01, 2010 1:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Lo5 je napisao/la:
Arbitrum jedno pitanje, dali su vracevi, samani bili ljudi sa visim razinama svijesti od ostatka svog plemena, naroda?
Oni su koristili biljke uciteljice, iboga je jedna od njih. Te biljke imaju svoju svijest koja je u totalnom skladu sa izvorom. Njihovom specificnom konzumacijom taj sklad koji je u srzi tih biljaka je prelazio na konzumenta koji bi dozivio stopiranje toka misli, spajanje s izvorom i dozivljavanjem vizija, pogleda van ove matrice, a ne halucinacija koje izvodi mozak.
Sve ima svoju svrhu u ovom svijetu ako se ogradujes od necega i ne prihvacas(ne kazem da moras konzumirati), blokiras onda se ogranicavas i uokvirujes, stvaras strukturu i krotis svoje bezblicno bice.
Pozdrav



Zakasneli odgovor. Da, bili su. Ali ti nisi saman. I u tome i jeste stvar. Oni su znali sta rade, obucavani su od malih nogu, ziveli su za to. Ti ne znas.

Nijedan evropski gradski prdonja nije saman niti moze biti, samim tim ne znaju ni o cemu pricaju.



Citat:
božanstvima sam ležao u krilu...


Jesi li? Kakvim bozanstvima? Jesu ti se oni tako predstavili? Jel im verujes? Nista ti nisi ni video ni shvatio, samo ti je bilo lepo i to je sve.

A posto si malo, sebicno, egocentricno, narcisoidno, Opredeljeno Prema Sebi bice (kao i svi mi) mislis da si uradio nesto vazno . . . a da si uradio nesto vazno, pa cak i da si samo sposoban za to, nikakva droga ti ne bi bila potrebna.

Sta mislis kako bi izgledao moderni bioskop (kino) coveku od pre 150 godina? Kako bi reagovao naprimer na Avatara u 3D tehnici?

"Lezao si bozanstvima u krilu" . . . ](*,)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ! Ibogain !
PostPostano: pon maj 03, 2010 10:26 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 30, 2010 2:47 am
Postovi: 16
alf je napisao/la:
ericmula je napisao/la:
dvaput sam uzeo ibogain. bio sam u nevjerojatnim dimenzijama, vidio fantasticne stvari, doživio nirvanu, vidio pocetak kraja, kao na tv, vidio kraj, ali i pocetak, novi pocetak. rado cu podijeliti informacije sa svima, koga bude zanimalo. kontakt: ericmula@net.hr

vrhunac je bio lik koji je umjesto nogu imao trokolicu, tri šipke u trokutu s malenim kotacima na dnu. on me proganjao. a onda je poceo globalni rat. vidio sam sve to u detalje, višedimenzionalno, osjecao sam boli vojnika, mirise, strah, srecu, napredovanje trupa, nuklearne sksplozije... vidio sam na kraju Zemlju koja se obnavlja. plakao sam od srece... tri puna dana i dvije noci trajalo je to moje spajanje s univerzumom, stapanje s prirodom, božanstvima sam ležao u krilu... sad mi je mnogo toga jasnije. i o 2012. godini, teorijama zavjere, nelogicnim situacijama iz vlastite prošlosti, misterijama... nekidan, dok sam citao jedan tekst na netu, na temu teorije zavjera, vratio mi se iboga film, flashback nekakav...tko želi shvatiti, tko želi otkriti, stopiti se s vjecnosti barem na neko vrijeme-preporucam ibogain. mene je vodio vrhunski shaman, bio uz mene, doslovno me vodio. jer ti tri dana ne možeš makac, ležiš i ne možeš micat udove. ali nema bed tripa. samo pustiš da te vozi, rijeka istine. rado cu bilo koga od vas spojiti s ljudima koji rade to. ali ne ko neki zagrebacki šarlatani koji uzimaju ljudima lovu, legnu ih u ispišani podrum, nego kod pravih shamana. javite se, rado cu pomoci. ibogain treba širiti među onima koji pocinju kužiti da ovaj svijet mora biti bolje mjesto.



Bilo bi lijepo kad si nam već ovoliko otkrio da ne moramo ići putem nekih osobnih konatakata kako bi saznali detaljnije o početku i kraju - pa te molim da nam to ovdje ispričaš....Naime, svi smo mi ovdje jer to do sada nismo uspjeli spoznati i onda se pojaviš ti, baciš nam mrvice i ........

Pa, ako nam ti lijepo sve ispričaš - nema potrebe za sjemenkama! A možda ni za postojanjem ovakvog foruma!

Mi čekamo!

Alf :blob:


evo, malo sam s vremenom u frci, pa cu uz manje preinake uciniti copy/paste tekst koji sam poslao nekome ko me pitao neke detalje na privatnu poštu...dakle, idemo:
ps. ovo je izuzetno subjektivno iskustvo, citao sam neke poruke na ovom forumu koje na neki nacin osuđuju, pa želim naglasiti da sam totalno novi u svim ovim spikama, jako malo znam o teorijama o kojima se ovdje naveliko raspravlja, o entitetima, višim bicima, nlo-ima itd. stoga, procitajte, ne osuđujte. ja sam htio to iskustvo radi osobnih razloga, a dobio sam nešto vanserijsko, nešto što je otvorilo vrata za oja nisam znao da postoje....

U Sloveniji postoji vjerska zajednica pod nazivom Sakrament prehoda (možda sam fulao koje slovo, ali naci cete ih bez greške na netu, malo proguglajte)... vjerska zajednica je paravan, nacin kako zakonski legalizirati uporabu ibogaina, oni su to registrirali kao vjerski obred, inicijaciju. dakle, ukratko, inicijacijom - konzumacijom ibogaina, postaješ clan te vjerske organizacije, a zapravo to je sjajan nacin kako da se zadovolji forma, demokratska forma, država bude zadovoljna, a konzumatori te velicanstvene biljke sretni... lik koji sve to vodi, a ta ekipa je jako ozbiljna, nisu šarlatani, zove se marko (broj moba i podatke naci cete na njihovom sajtu).... uglavnom, bilo davas iboga zanima informativno, ili želite to korijenje uzeti radi misticnog iskustva, možda radi problema s opijatima ili nešto deseto, osobno vam mogu reci da je doživljaj vanserijski... ja sam tri dana prolazio kroz sebe i svijet oko sebe. pocinje zvucnim efektima, kao da pucketa elektricna energija, struja skace sa žice na žicu, sve popraceno delayom, a onda pocinje vožnja...prvih nekoliko sati je to bio ludi film iz moje najdublje podsvijesti koji sam opisao u prošlom postu, taj neki tip s trokolicom na kotacima i neki tip s njim, koji su mi u glavu dolazili u karamboliranom ficeku, negdje u nekakvom zabitom predgrađu, opet sve to iz mojih starih snova, paranoja, nekih situacija iz djetinjstva itd. ali bez bed tripa. ja sam tu bio promatrac, mada me pomalo izluđivalo što se to ponavljalo unedogled. dok konacno nije prošla ta faza... dakle, nakon trokolice koji se stalno, u nedogled ponavljao, dogodilo se to. ono. taj vrhunac. psiho orgazam, ne znam kako to opisati jer jednostavno, bilo je fantasticno doživiti to i znam da sam mislio-pa je li ovo moguce, je li moguce da sam sve ovo vrijeme bio tako naivan, da nisam kužio oliko je sve ovo u životu jednostavno, logicno, da baš to - logicno...sjecam se da sam šamanu pokušpao reci da je smisao svakoga smisla u rijeci KONSTRUKCIJA, i taman dok sam mu pokušavao to reci (tijekom iskustva tijelo je blokirano, ležiš ko deblo i ne možeš makac pa ti ni jezik ne radi kako treba...), shvatio sam da je besmisleno jer vec sam bio na nekoj drugoj razini odakle je i to bilo naivno, besmisleno, cak sam se osjetio postiđen što sam popušio taj trip i pokušao nešto reci dok me krpalo nešto iduce, još nevjerojatnije... uglavnom, uskoro, pocela je nevjerojatna borba između dobra i zla, mada to sad vjerojatno pateticno i bezveze zvuci, ono totalno šalonski, ali to mi je najednostavniji nacin da opišem tu kataklizmu, totalni armagedon, smak svijeta u doslovnom smislu te rijeci jer gledao sam cnn izvještaj gdje novinarka pred kamerom usred moskve izvještava o pocetku kraja... bio sam s vojnicima u nekom cyber mraku, svijetu nepostojecem, rovovima podsvijesti, satima sam gledao sve moguce i nemoguce scenarije katastrofe, ali na razini oju je zapravo glupo ovako opisivati jer to je ipak nešto iznutra, nešto što svatko od nas ima u sebi, zbir svih svojih frustracija i radosti, srece i užasa.... da bi nakon dan i pol gledao svemir kako nastaje, kako iz cestice rastu biljke, životinje, planeti.... i godinama kasnije, ponekad cujem to pucketanje, osjetim miris, mada to nije miris, nego nekakav nad osjecaj koji zaista niti mogu, niti znam opisati.... zadnji put sam imao flash back prije nekoliko dana kad sam i napisao ovaj post. nakon dugo vremena poceo sam citati ickea i slicnu ekipu, razmišljati o nekim stvarima mimo svakodnevice... život mi je nametnuo gadnu igru, posljednje godine nisu bili bajne i osjecam potrebu da pronadjem nešto.... fasciniralo me što me u onome što tobože slijedi na globalnom planu i u nekim konkretnim situacijanma, vratilo nakon dugo vremena u taj film, što sam osjetio ibogu u sebi, osjecaj sjedinjenja s univerzumom (pateticno receno? vjerojatno, ali zaista nemam bolje, jednostavnije rijeci da to opišem... jer nije to okus, opip, miris...a i sve je to odjednom. i puno više. i fizicki i psihicki.
eto, nadam se da sam zadovoljio, uspio odgovoriti na pitanja.... kako bilo, ibogain nije igracka. to je jedna od najjacih psihoaktivnih supstancija na planeti i nakon konzumacije nito od vas nece više nikad biti isti. no, ako ste spremni otvoriti vrata percepcije, zdušno preporucam posjet deželi. sretno.... i zapamtite: ne opirite se. pustite nek vas iboga vozi, nek vam otkrije sve tajne ovog sjebanog, a zapravo prekrasnog svijeta.... ali svakako tražite da uz vas bude netko od njih ko je iskusan, da ne velim istinski šaman. imao sam srecu da sam dobio najboljega od njih, ne mogu se sad sjetiti imena ali živi u ljubljani i ima planinsku kucicu izvan grada gdje sam usred zime, uz vatru na kominu doživio to nevjerojatno iskustvo. taj covjek je krcat pozitivnom energijom, jedna divna osoba. znam dosta ljudi oji su bili na ibogainu i imali jako loša iskustva s ljudima koji su bili zaduženi da ih paze. ovaj momak je toliko brinuo, cak je radio dnevnik inicijacije i zapisivao svaki moj pokret, nosio me na wc, jer velim, utrnu ti udovi, ne možeš maknuti.... mislim da je izuzetno važno s kim si i gdje si, jer uzeti ibogain usred grada uz buku automobila, u urbanoj džungli, vjerojatno je teška kkatastrofa. cilj je prepustiti se u tišini i pokušati spoznati sebe i svijet oko sebe kroz to. ponavljam i želim opet to naglasiti, to je samo moje subjektivno iskustvo izazvano nekim osobnim razlozima pa unaprijed molim sve vas koji ste "produhovljeni" da tako na ovo i gledate. hvala na citanju. ako ome trebaju detalji, nek me kontaktira na IM. pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ! Ibogain !
PostPostano: uto maj 04, 2010 8:43 am 
ericmula, jesi li razmišljao da je armagedon kojeg si doživio u stvari samo tvoj osobni armagedon pojačan djelovanjem droge? Kažeš da si imao "dobar trip", možeš li s nama podjeliti na koji način se tvoj život nakon toga, tj. tvoj pristup prema istome, ili nazovimo to življenje života, promjenilo (pretpostavljam na dobro, jer si bio na dobrom tripu)?

Ima li išta što bi mogli naučiti od tvoga iskustva osim toga što nam preporučuješ nešto što je navodno fascinantno? Čemu potreba da to podjeliš s nama? Da i nas usrećiš kao što si sebe usrećio? Na koji način?


Vrh
  
 
 Naslov: Re: ! Ibogain !
PostPostano: čet maj 06, 2010 7:04 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 30, 2010 2:47 am
Postovi: 16
da, definitivno je bio moj osobni, vlastiti armagedon. ne znam što bih dodao više na tu temu, mislim da sam sve rekao. ne znam što ocekuješ od mene da ti kažem? iskustvo je osobno, kakvo bi drukcija uopce moglo biti. moja preporuka je u smislu-osjeca li netko potrebu, ima razlog, nek proba. i to je sve. ko sam ja da iz toga izvlacim senzaciju, nešto nadnaravno. toliko...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ! Ibogain !
PostPostano: čet maj 06, 2010 9:52 am 
ericmula je napisao/la:
da, definitivno je bio moj osobni, vlastiti armagedon. ne znam što bih dodao više na tu temu, mislim da sam sve rekao. ne znam što ocekuješ od mene da ti kažem? iskustvo je osobno, kakvo bi drukcija uopce moglo biti.

Ništa posebno nisam očekivao, a vidim i da si potvrdio ono što mi se učinilo da je ovdje slučaj dok sam čitao što pišeš.

ericmula je napisao/la:
ibogain treba širiti među onima koji pocinju kužiti da ovaj svijet mora biti bolje mjesto.


Zanimljiva konstatacija :-k

ericmula je napisao/la:
moja preporuka je u smislu-osjeca li netko potrebu, ima razlog, nek proba. i to je sve. ko sam ja da iz toga izvlacim senzaciju, nešto nadnaravno. toliko...


Ne znam tko si ti, ali vidim da si ipak našao razloga preporučiti nam svoj trip (vjerujem i da ovisnici nemaju problema s preporukom svojih, ako već netko nađe razlog da proba). Tko sam pak ja da tebe ili netkoga tko preporuča slične tripove kritiziram? Svatko ima pravo nuditi što ima, a na nama je da kažemo "da, hvala" ili "ne, hvala". Toliko...


Vrh
  
 
 Naslov: Re: ! Ibogain !
PostPostano: pet maj 07, 2010 3:07 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet apr 30, 2010 2:47 am
Postovi: 16
prasimix je napisao/la:
ericmula je napisao/la:
da, definitivno je bio moj osobni, vlastiti armagedon. ne znam što bih dodao više na tu temu, mislim da sam sve rekao. ne znam što ocekuješ od mene da ti kažem? iskustvo je osobno, kakvo bi drukcija uopce moglo biti.

Ništa posebno nisam očekivao, a vidim i da si potvrdio ono što mi se učinilo da je ovdje slučaj dok sam čitao što pišeš.

ericmula je napisao/la:
ibogain treba širiti među onima koji pocinju kužiti da ovaj svijet mora biti bolje mjesto.


Zanimljiva konstatacija :-k

ericmula je napisao/la:
moja preporuka je u smislu-osjeca li netko potrebu, ima razlog, nek proba. i to je sve. ko sam ja da iz toga izvlacim senzaciju, nešto nadnaravno. toliko...


Ne znam tko si ti, ali vidim da si ipak našao razloga preporučiti nam svoj trip (vjerujem i da ovisnici nemaju problema s preporukom svojih, ako već netko nađe razlog da proba). Tko sam pak ja da tebe ili netkoga tko preporuča slične tripove kritiziram? Svatko ima pravo nuditi što ima, a na nama je da kažemo "da, hvala" ili "ne, hvala". Toliko...


potpuno si u pravu. samo bi dodao, napisao sam svoj post jer sam na forumu stekao dojam da ljude zanima da opišem iskustvo. možda sam i pretjerao u dijelu gdje preporucam - pogotovo što , kao što si istakao, izvuceno iz konteksta (pa cak i u kontekstu :) , nee rijeci zvuce pomalo naivno, gotovo pateticno... svatko od nas ima svoje, vlastite demone i ratujemo s njima kako znamo i umijemo. u jednom trenutku života za oružje sam odabrao ibogain. nije mi žao. iskustvo je vanserijsko. i mogu napisati još 28 stranica teksta, necu moci kvalitetno ga docarati. toliko od mene...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ! Ibogain !
PostPostano: ned maj 09, 2010 1:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
I koliko je gram te droge?
Ili prvi shot je besplatan da se navučeš,a tek ostale plaćaš ili?

Koliko milijuna živčanih stanica si uništio tijekom obamrlosti?
Ti si krepan tri dana se prepustio nekom strancu-sorry, al nisi normalan i još preporučiti nekom da se drogira.....

Kad ovo pročitaju reptili i zmajoliki, uništit će pol Slovenije hahahaha

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ! Ibogain !
PostPostano: ned maj 09, 2010 2:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
To ti je decko cisti LSD.

Ti kao da nam opisujes legalno uzimanje heroina. Zar nisu heroindzije, kokaindzije imale isti trip na pocetku korištenja pomenutih droga?

Neka hvala. Ne bih ja da se upustam u ovo. Samo mi sve djeluje kao naivna prica u svezi društva, kako postajes clan u pomenuto društvo, kako je drzava dozvolila sve to…hm…daj dera link vamo postiraj da procitam sta pise. Link se moze postirat, prema tome…

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ! Ibogain !
PostPostano: uto maj 11, 2010 5:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
Mike20 je napisao/la:
I koliko je gram te droge?
Ili prvi shot je besplatan da se navučeš,a tek ostale plaćaš ili?

Koliko milijuna živčanih stanica si uništio tijekom obamrlosti?
Ti si krepan tri dana se prepustio nekom strancu-sorry, al nisi normalan i još preporučiti nekom da se drogira.....

Kad ovo pročitaju reptili i zmajoliki, uništit će pol Slovenije hahahaha

imaš debele predrasude i pišeš o nečemu o čemu pojma nemaš. (Tragom_ptice_dodo također)

ibogain se koristi za liječenje heroinskih ovisnika.
evo jednog iskustva
http://www.zbrdazdola.com/kolumne/ibogain_dopkiller.htm

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ! Ibogain !
PostPostano: sri maj 12, 2010 1:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
O da, imam ogromne predrasude prema drogiranju.

Ak stavim ruku na vruću peć, to će boljeti i ne moram probati to da bih to znao.
Btw ,čisto za info, to što si ti drogiran doživio, ja doživljavam u snovima, s time da sanjam događaje koji će se tek dogoditi

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: ! Ibogain !
PostPostano: čet feb 26, 2015 1:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet feb 26, 2015 12:41 pm
Postovi: 1
Što se tiče ove svete biljke. Za to iskustvo stvarno treba biti spreman i raditi ga uz stručnog sitera. Uzrokuje fizičku smrt, odvajanje od tijela, vizualizaciju duhova i predaka, uvid u prošle živote i rođenje. U rangu je DMT-a, po meni čak i jači u velikim dozama. Više sam ga puta uzimao. Teško je i gotovo nemoguće opisati "onostrana"iskustva. Bilo postignuta meditacijom, hipnozom ili psihodelicima. Još je teže za očekivati da ih svjesni um shvati. Iboga otvara podsvijest, sto na sat. Također je razlika kada netko uzima za skidanje ili kao Inicijalnu(spiritualnu) dozu. Definitno je sveta biljka.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Tema je zaključana [ne možeš postati/uređivati postove/odgovarati].  [ 40 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 19 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz