Sada je: pet apr 19, 2024 10:44 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub sep 17, 2005 10:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 10:15 pm
Postovi: 19
Mjesto događaja: jedan otok u Jadranskom moru

Nakon olujne kišne noći od prije tri dana nebo je postalo savršeno čisto. Nebom prevladavala je prekrasna plava boja. Sjedio sam na balkonu i gledao u nebo. Ono što sam tada primjetio u početku mi nije bilo ništa sumnjivo. Jedan avion u daljini letio je ostavljajući iza sebe bijeli trag. Mislio sam, ništa čudno. U međuvremenu sam ušao unutra i nakon 10-ak minuta opet sam izašao na balkon i pogledao u nebo. Situacija se promijenila. Na nebu su sada bila vidljiva još 2 aviona koji su iza sebe ostavljalji bijeli trag, ali tako raspoređeni da u odnosu na prethodni trag stvaraju oblik kvadrata, ili kad se pogleda šira područje, kao nekakva mreža. Možda su bili prisutni i prije dok su na nebu bili kišni oblaci, ali sada definitivno čisto nebo odavalo je njihove namjere. Cijeli dan i noć nebo su preletavali avioni i ispuštali bijele tragove koji nisu nestajali, nego su se postepeno širili i stvarali neobične formacije oblaka. Prvi put da sam to vidio u živo. Ne mogu vjerovati kako to nisam prije primjećivao, kao da sam bio slijep. Bilo mi je interesantno čuti komentare susjeda kako su na nebu lijepi oblaci. Meni su baš izgledali umjetno i ružno, jer točno znam kako zdravi oblaci lijepo izgledaju, a ovi nisu bili ni blizu. Ono što se stvorilo nakon nekog vremena su blijedi oblaci, koji cijelom nebu daju sivkasti ton, uništavajući pritom onu svježinu neba koja je inače prisutna. Danas više nisam tamo, pa ne znam kakva je sada situacija. Da barem zapuše bura i pomrsi im planove.


Zadnja izmjena: Muty; čet okt 16, 2008 5:01 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 09, 2005 4:55 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 03, 2005 7:20 pm
Postovi: 310
Jučer sam prvi put vidjela chemtrailse po oblačnom vremenu (doduše samo dva). Danas je sunčano sa vjetrom, i lete cijeli dan, tragovi se samo šire i šire....
Bitan je očito kontinuitet zaprašivanja pa ako treba biti će ga i kad je oblačno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Zaprasivanje
PostPostano: ned okt 09, 2005 7:18 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto nov 16, 2004 9:46 am
Postovi: 7
Lokacija: Srbija
Pre nesto dva sata, inace ja zivim u istocnoj Srbiji, prisustvovao sam bukvalno zaprasivanju. Inace sam na ovom forumu citao o tome, video sam i slike kaoko to izgleda. Da nastavim, proslo je vise od desetak aviona(ili su bili zamaskirani njime),na nebu su bile tek same niti kuda su prosli avioni, linije su se razlivale i stapale u oblak pepeljasto ljubicaste boje. Pravac oblaka je bio ka jugu. Pre toga je duvala kosava sa Karpata, vrlo je hladna i osvezavajuca, kosava je stala dok je sve to trajalo. Inace tu je koridor za avione sa istoka iz pravca Rumunije. Ovo sto sam ja video, avioni?, dolazili su iz svih pravaca. Moja supruga je sve to videla tako da nisam halucinirao. Inace sam primecivao to i pre ali dok na sajtu Galaksije nisam procitao sta je to u stvari, nisam moga da znam. Primetio sam izmedju redova stampe i televizije da se sprema pandemija pticijeg gripa, sve to nekako uvijaju ali imam dojam da se sprema nesto veliko. Mozda rasprsuju namerno virus? Interesuje me zastita od njegam, na koj nacin bi smo mogli zastiti? Ako neko ima ideju neka je iznese.

Znanje ce nas spasiti. Hvala Galaksiji sto radi jedan tezak zadatak, nije nista uzaludno.
Pozdrav.

_________________
Serban


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 10, 2005 8:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Jučer su i ovdje (Pula, Hrvatska) bili nenormalno aktivni. Pogotovo poslijepodne.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Zaprasivanje 2deo
PostPostano: pon okt 10, 2005 7:40 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto nov 16, 2004 9:46 am
Postovi: 7
Lokacija: Srbija
Kada vratim film, za vreme bombardovanja Srbije, vreme je bukvalno poludelo, ali, izgleda na njihov nacin. Secam se da je bilo oblacno ali da nije padala kisa, posle izvesnog vremena bi padala u naletima. Ali, to je proslost, mene sada zanima njihov trenutni plan, oni se sada vade na ptice da one sire pticiji grip, medjuti, neverovatno je da se on polako rasprostire svuda po celom svetu. Moje misljenje je da oni u stvari sa zaprasivanjem stvaraju podlogu za virus koji treba uskoro da se pojavi.
Kakav je plan za odbranu, i kako se za grip spremiti?
Pozdrav.

_________________
Serban


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 10, 2005 10:55 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Moj prijednlog: Koloidno srebro.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 12, 2005 7:54 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto nov 16, 2004 9:46 am
Postovi: 7
Lokacija: Srbija
Jack, koloidno srebro, gde se to moze nabaviti, koji je to oblik, i kako se koristi za zastitu? Citao sam nesto o tome, voleo bih da saznam nesto vise.

Muty, sve je moguce pa i to sto tvrdis. Znas sta, mislim da oni namerno zele da se ptice obeleze kao potencijalna opasnost da bi ih potpuno potamanili. Kada nastupi haos, jel, ptice mogu za coveka biti jedini izvor hrane posto mogu preci hiljade kilometara. Znaci, migriraju, stalno su u vazduhu u odnosu na kopnene zivotinje.

Pozdrav.

_________________
Serban


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri okt 12, 2005 11:46 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Serban,

http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=198

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub okt 15, 2005 10:27 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub okt 15, 2005 10:15 pm
Postovi: 2
Lokacija: SCG
Ovo je moj prvi post,pa Vas sve pozdravljam.
Pre desetak dana video sam(ne samo ja , vec i par mojih drugara) Comtrails iznad Smedereva, sutradan su bili iznad Pozarevca (znaci da je prskano od zapada ka istoku).Posle dva dana se pojavio pticji grip u Rumuniji. I sto je najgore ljudima kojima to pricam su kao u transu,vide da nesto nije u redu,ali samo odmahuju rukom i pricaju da je to samo slucajnost.Zar nije previse slucajnosti u tako malom vremenskom periodu :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 23, 2005 12:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pozdrav Svedok,

Evo baš je noćas bila lijepa mjesečina, pa se moglo vidjeti i puno chemtrailsa koje, naravno, ispuštaju i noću. Na sjeveroistočnom dijelu Zagreba je glavni koridor za letove prema istoku, pa ima i nekoliko aviona odjednom na vidiku... neki su ostavljali kratkoročne tragove, a mnogo više ih je ostavljalo dugotrajne, dakle chemtrailse.

Evo, sad pogledah kroz prozor, lijep je sunčan dan, ali se zaprašivanje nastavlja nemilo...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 23, 2005 7:33 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 10:15 pm
Postovi: 19
Jack987 je napisao/la:

Evo, sad pogledah kroz prozor, lijep je sunčan dan, ali se zaprašivanje nastavlja nemilo...

:wink:


Već duže vrijeme nije bilo ovako sunčano i toplo. Pogledam u nebo, a tamo već sjajni bijeli avioni ispuštaju iza sebe dugačke tragove koji se polako šire.. Da mi je samo neki cloudbuster pri ruci! :)

Pitam se da li ti avioni konstantno zaprašuju nebo, ili samo dolete kada je dan bez oblaka?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 23, 2005 7:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Danas kao sta je vec spomenuto konstanto zaprasivanje.

/(%$) im majku.

Pa dal ima nekog za zvat da ih ispitam ko tamo sve leti. Pa valjda po ustavu imamo pravo to znat.
Cisto da vidim sta ce reci ima da ih zovem.

Ja ne bih htio nikakav cloudbuster vec raketno postrojenje zemlja - zrak.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 23, 2005 11:40 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da, shvaćam i ja tvoj "prijedlog", hehehe...

Citat:
Ja ne bih htio nikakav cloudbuster vec raketno postrojenje zemlja - zrak.


Hah, ovo bi poslalo u 5. denzitet i "nedužne" ljude koji se voze samo u avionu... Mislim da ima i boljih rješenja... No, znam da nisi ozbiljno mislio.

Kad avion sleti, uzet poluosovinu od Honde i namlatiti "dobavljače" avio-benzina... odnosno njihove alkemičare... ma samo da ih dohvatimo...

Hehehe !

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 25, 2005 10:13 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 19, 2005 6:49 pm
Postovi: 3
za napravit taj cloudbuster, ili HHG su potrebni neki kristali. mene zanima moraju li to biti kvarcni kristali? ako da, gdje se oni mogu nabavit.
ipostoji li neka zamjena?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto okt 25, 2005 11:04 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Vidi na forumu pod Orgon...

Ima Search funkcija, pa se može naći bilo koji izraz u postovima i temama... korisno je, pogotovo za novije članove koji pristižu pa nisu uspjeli pročitati o onome o čemu smo već davno govorili.

Dobrodošli svi novi članovi! Ako nešto treba - pitajte.



:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 7:13 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri aug 03, 2005 12:29 pm
Postovi: 5
Pozdrav!

Evo već danima iznad Banjaluke avioni ispuštaju te tragove. Počelo je prije nekoliko dana i svakog dana je sve masovnije. Inače do sada na ovom području nisam to primjetio. Neki dan su u periodima od po 2 min jedan za drugim po istom tragu prošla tri aviona.

Ranije su crni helikopteri NATO-a (?) ovdje letjeli svakodnevno kružeći iznad pojedinih područja, čak i noću. U poslednje vrijeme ih ne vidim. Šta li nam se sprema?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 12:05 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pozdrav No1 !

Citat:
Ranije su crni helikopteri NATO-a


Oh, oh... ne, neeee.... hhehehe đubrad... i tu su "došli"... opet "kemijaju" nekaj...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 3:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Da li itko u Zagrebu u ovom trenu gleda u nebo.
BAs u ovom trenu... Ovoga je toliko iznad najzapadnijeg dijela grada da je to nenormalno. I danas i jucer kad sam obratio paznju.

Eto sad iznad sjevernozapadnih obronaka Sljemena se jasno vidi 5 ili 6 tragova koji vise u zraku vec poduze vrijeme.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 3:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Da li itko u Zagrebu u ovom trenu gleda u nebo.
BAs u ovom trenu... Ovoga je toliko iznad najzapadnijeg dijela grada da je to nenormalno. I danas i jucer kad sam obratio paznju.

Eto sad iznad sjevernozapadnih obronaka Sljemena se jasno vidi 5 ili 6 tragova koji vise u zraku vec poduze vrijeme.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet okt 28, 2005 9:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Da, izgleda da su im nebo i strujanja gore nekako prikladna. Danas oko 6 sati poslijepodne je bio jedan vrlo dugacak trag isto na zapadnom dijelu, koji je isao JI - SZ i koji se negdje u daljini sjekao sa jos jednim tragom i to sve skupa je ostalo visit preko pola sata, a kasnije nisam vise mogao razaznat nebo od tih tragova. Vidio sam vec kad je avion ispustao te tragove, vec tad je izgledalo jako neprirodno, trag je odmah iza aviona bio tanak, dok je dalje bio prilicno debeo, sve vise nalik na nekakav oblak. Kod drugih aviona koji idu nebom, trag se polako gubi, a ne povecava! I ne samo to, nego se taj trag s vremenom nekako zasukao kao u nekakvu spiralu, vjerojatno zbog toga sto ga nesto drzi zajedno. I jos nesto, ako se ne varam, avion je bio crne boje, ali nisam siguran, vec je bio odmakao i brzo zasao medju oblake. Ne znam zasto mi nije ta crna boja onda upala u oci nego tek sad kad sam tu procitao nesto. Valjda sam bio preokupiran samim tragom, a u trenu je vec zasao u neke oblake/tminu na zapadu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 13 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz