Sada je: pet apr 26, 2024 7:39 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: sri mar 17, 2010 1:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Pada na pamet samo jedna stvar :D

Našli su bolji kemijski spoj :D ili neku drugu metodu za koje netrebaju fizicki zasipavat, vec elektromagnetskim valovima određene frekvencije :D

Hahahaha :D

No more cloudbuster :D thatz old tech...

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: sri mar 17, 2010 3:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Da bar jesu - ovdje ih je toliko - a meni riknula baterija!

Tu su, ne znam zašto smo se uopće veselili da ih nema!

Alf :(

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: sri mar 17, 2010 9:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
en1di0n je napisao/la:
...Našli su bolji kemijski spoj :D ili neku drugu metodu za koje netrebaju fizicki zasipavat, vec elektromagnetskim valovima određene frekvencije...


ja mislim da si upravo otkrio jednu od tajni chemtrailsa!

negdje na internetu stoji baš tvrdnja da oni služe kao "medij" za prenošenje elektromagnetskih valova.

to puno objašnjava!

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: čet mar 18, 2010 1:44 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 16, 2009 12:34 am
Postovi: 12
Lokacija: Zg
Dat ću ti ja elektromagnetne valove :P

Malo smo ih kozmička družina i ja prišarafili slanjem pozitivnih energija po zemlji i zraku :))))
Samo naprijed tamna strano, spremni smo na sve što bacite na nas. Još malo pa gotovo s lažima :)
Orgone powaaah!!
:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: čet mar 18, 2010 4:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 21, 2006 6:51 pm
Postovi: 159
Lokacija: Goloka
Vjerovali ili ne, baš jučer, taman nakon ovih saznanja...

Ajme..prvi put u životu sam vidio iznad mog mjesta ogromne chemtrails...neki su bili toliko nisko da bi rekao ne više od 200m, ali ono što me oduševilo je što sam prvi put vidio spiralne chem koji su bili široki i do 50 m...

Problem je što nemam mob s kamerom da uslikam...

Čini mi se da sam onako vozeći auto vidio i nabrojao barem 50 njih u roku od 3h, taman pred večer...

Ovdje se potvrđuje ono što sam rekao vezano za temperaturne oscilacije.

Danas ih recimo nema.

I osim toga, baš sam bio kod frenda i pokazao mi je snimak koji je uhvatio neki dan gdje se jasno vidi Sunce i Nibiru...nastojati ću to što je prije moguće bacit na youtube pa vam linkat..uistinu je fascinantno...

_________________
"Out of many thousands among men, one may endeavor for perfection, and of those who have achieved perfection, hardly one knows Me in truth."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: sub mar 20, 2010 7:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 12:13 am
Postovi: 113
Danas do podne sunce je prekrasno sjalo i grijalo.

Usao sam u kucu da nesto prezalogajim, a kada sam nakon pola sata izasao imao sam dojam kao da je netko navukao zavjesu, a nije bilo ni one topline.
Pogledam u nebo, a ono cijelo isarano od tragova!
Jedan od njih je upravo prelazio preko sunca i tako mi stvarao dojam navucene zavjese.
Nakon sat-dva tragovi su se spojili i prekrili cijelo nebo izmaglicom a nebom su stalno navirali novi i novi avioni, ostavljajuci sve vise i vise tragova, tako da je popodnevno nebo izgledalo kao da je oblacno. Cjelo popodne sam proveo nekako bezvoljan i utucen, nije mi bilo ni do cega. Nisam cak ni uspio ispratit sunce na pocinak! :(

Uglavnom, dojdem na net i zateknem ovaj clanak:

http://www.net.hr/zdravlje/page/2010/03/19/0557006.html

Cudilo bi me da nakon onoga zaprasivanja danas itko bude zdrav i dobre volje.
Ovi iz net-a su izgleda dobro informirani i pripremaju teren za posljedice zaprasivanja!

Kakvo je stanje kod vas???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pon mar 22, 2010 11:39 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned aug 16, 2009 12:34 am
Postovi: 12
Lokacija: Zg
tilt, tvoje raspoloženje ovisi samo o tebi samom. Chemtrailsi neće imati nikakvu moć nad tobom - ako ti to želiš. Pozitivna energija iz nas, ljudi, može uništiti svo zlo. Dovoljna količina toga će totalno isprašiti tur tamnoj strani, očistiti nebo, evoluirati ljude i još 100 dobrih stvari. Jedina moć koju mračni imaju je naše NEZNANJE zbog kojeg smo pod tolikim utjecajem chamtrailsa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pon mar 22, 2010 11:57 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
tilt je napisao/la:
Danas do podne sunce je prekrasno sjalo i grijalo.

Usao sam u kucu da nesto prezalogajim, a kada sam nakon pola sata izasao imao sam dojam kao da je netko navukao zavjesu, a nije bilo ni one topline.
Pogledam u nebo, a ono cijelo isarano od tragova!
Jedan od njih je upravo prelazio preko sunca i tako mi stvarao dojam navucene zavjese.
Nakon sat-dva tragovi su se spojili i prekrili cijelo nebo izmaglicom a nebom su stalno navirali novi i novi avioni, ostavljajuci sve vise i vise tragova, tako da je popodnevno nebo izgledalo kao da je oblacno. Cjelo popodne sam proveo nekako bezvoljan i utucen, nije mi bilo ni do cega. Nisam cak ni uspio ispratit sunce na pocinak! :(

Uglavnom, dojdem na net i zateknem ovaj clanak:

http://www.net.hr/zdravlje/page/2010/03/19/0557006.html

Cudilo bi me da nakon onoga zaprasivanja danas itko bude zdrav i dobre volje.
Ovi iz net-a su izgleda dobro informirani i pripremaju teren za posljedice zaprasivanja!

Kakvo je stanje kod vas???


Tacno tako kako si ti opisao je i iznad Beograda. U zadnjih dva meseca primecujem mnogo vecu aktivnost nego ranije. Izgleda da ne zaprasuju samo kada duva kosava (i to ona koja se u visini opisuje kao "orkanske jacine"). Uglavnom, nebo je sivo a evo mozda je i povezano sa time sto svi u kuci od tamo nove godine imamo zdravstvenih problema.

Moguce je i da nije toliko strasno i da sve zavisi od nas kao sto Hammer rece, al opet, nekako mi lepse kada vidim pravo plavo nebo i kada mogu da pravo uzivam u prolecu. Znaci, tu je bar taj psiholoski efekat ako nista drugo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pon mar 22, 2010 2:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Kod nas u Istocnoj Srbiji zaprasuju pa cepaju. Ujutru obico bude plavo nebo bez oblaka i evo ih krecu od ranog jutra, bas su vrednice prave, ubrzo pocinju da se formiraju belicasti oblacici koji kasnije prekriju celo nebo. Pitam se samo da li ti koji zaprasuju imaju porodicu :?:

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pon mar 22, 2010 4:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Fairy je napisao/la:
Pitam se samo da li ti koji zaprasuju imaju porodicu :?:


I ja se to svaki put pitam. Prosto ne mogu da verujem da su neki ljudi bas toliko alavi na pare, da im nije vazno sto ce i njihova deca biti otrovana. Onda pomislim, mozda ti ljudi i nisu odavde??? A mozda i nisu ljudi uopste. Vec najobicnije tupadzije ispranog mozga. A mozda su programirani, pa postupaju po naredjenju i ne pada im na pamet da se zapitaju, posto ionako nisu vise svoji...

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pon mar 22, 2010 4:37 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
sigma je napisao/la:
Fairy je napisao/la:
Pitam se samo da li ti koji zaprasuju imaju porodicu :?:


I ja se to svaki put pitam. Prosto ne mogu da verujem da su neki ljudi bas toliko alavi na pare, da im nije vazno sto ce i njihova deca biti otrovana. Onda pomislim, mozda ti ljudi i nisu odavde??? A mozda i nisu ljudi uopste. Vec najobicnije tupadzije ispranog mozga. A mozda su programirani, pa postupaju po naredjenju i ne pada im na pamet da se zapitaju, posto ionako nisu vise svoji...


Neko im je rekao da je to dobro za ljude, to da se zaprašuje... nešto kao Šauma od Švarckofa. Ima sad i kolekcija za muškarce, pa žene stoje u oba reda :mrgreen:

Nema brige, kupite Šaumu i sve će biti u redu (a sada su u njemu i muškarci i žene )...

p.s.-nisam gledao TV jedno dvije godine pa primjećujem neke promjene u reklamama. ('' Kad si gladan onda nisi svoj''... zgrabi snikers....Mislim.... Iju, :shock: ... koje ispiranje i programiranje mozga !!!)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pon mar 22, 2010 4:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
i ja pucam na reklame, moji gledaju - ne mogu im iskopčat TV i reći im: "Jer je TV zlo!"- čovjek sam mora shvatiti neke stvari ali zaista je prestrašno s tim reklamama - ne samo s njima. Sigurna sam da 95% stanovništva IPAK vjeruje i vladi i farmaceutima i školstvu-----pa i reklamama jer da su takvo zlo bile bi zabranjene (tako misle), a po tim reklamama svijet je prilično bajan, sve zdravstvene probleme riješava farmaceutska industrija, mame su sretne i osjećaju se da su za zdravlje sve dale ako su djeci dnevno pružile šalicu mlijeka, komad integralnog kruha i namaz Nutella - punog vitamina i potrebnih minerala za zdravi razvoj, pa još ak su dodale i žitarice neskvik i hvala bogu za kinder pingvi koji je prebogat kalcijem važnim za razvoj kostiju! Pa još ima malo uključiti Ben 10, Spiderman, pa neki dragoni (ni ne znam sve jer to ipak NE dopuštam) - učinili ste sve za dobar psihički razvoj djeteta. hm..... a o zdravim paštetama i kobasicama ni ne bi.
Sve to nema veze sa tim kemtrejlovima..... ili pak ima pitam se?
Ja ponekad kažem sebi (rijetko) - ma nije moguće da bi netko na vrhu bio toliko zao ljudima i trovao nas sa (da ne nabrajam proizvode + lijekove + kemtrejlove) svim i svačim, to je toliko okrutno da je strašno bolno i za prihvatiti kao realnost, a onda opet sjetim se i ratova i logora i sveg zla koje je priznato - sjetim se snimaka američkih vojnika koji su naoružani pucali po Vijetnamu po djeci i običnim seljacima, takvih snimaka ima i sada u novije vrijeme samo nije Vijetnam u pitanju.......
Već odavno sam shvatila da je njihov mentalni sklop jednotavno drugačiji - genetski ili kako god su sje.... i kao sa drugog planeta.
Na poslu imamo managera austrijanca koji gotovo otvoreno ističe svoju arijevsku pripadnost i otvoreno omalovažava nas obične smrtnike. Svojoj kćeri za 8 rođendan je kupio nekakvu maketu (u prirodnoj veličlni) vojnog tenka. Mislite li da nas on ne bi prašio????
I sa mecima da može!
Tako da........ nije čudo. Samo je prestrašno za povjerovati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pon mar 22, 2010 5:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 12:13 am
Postovi: 113
Java je napisao/la:
sigma je napisao/la:
Fairy je napisao/la:
Pitam se samo da li ti koji zaprasuju imaju porodicu :?:


I ja se to svaki put pitam. Prosto ne mogu da verujem da su neki ljudi bas toliko alavi na pare, da im nije vazno sto ce i njihova deca biti otrovana. Onda pomislim, mozda ti ljudi i nisu odavde??? A mozda i nisu ljudi uopste. Vec najobicnije tupadzije ispranog mozga. A mozda su programirani, pa postupaju po naredjenju i ne pada im na pamet da se zapitaju, posto ionako nisu vise svoji...


Neko im je rekao da je to dobro za ljude, to da se zaprašuje... nešto kao Šauma od Švarckofa. Ima sad i kolekcija za muškarce, pa žene stoje u oba reda :mrgreen:

Nema brige, kupite Šaumu i sve će biti u redu (a sada su u njemu i muškarci i žene )...

p.s.-nisam gledao TV jedno dvije godine pa primjećujem neke promjene u reklamama. ('' Kad si gladan onda nisi svoj''... zgrabi snikers....Mislim.... Iju, :shock: ... koje ispiranje i programiranje mozga !!!)



Totalno agresivne reklame, zaboravio si Axe, hahahahahahaha, doslovno u par kapi pretvara sve oko tebe, pa i slucajne prolaznike predmetom zenskih zelja! Ma televiziju izbjegavam da gledam sto vise mogu!

Brate opet smo otisli u debeli :offtopic: , ali to nije nista cudno za nas! :mrgreen:

Ajmo nazad na :ontopic:

Pozdrav; Tilt (bez ne zamjeri :rofl ) :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: pon mar 29, 2010 5:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 27, 2008 10:14 pm
Postovi: 63
Eto,pocece da nas zaprasuju!?
U Americi se sastali naucnici,geoinzenjeri ,da prodiskutuju opasnosti od "globalnog otopljenja" te mogucnosti ublazavanja istog, putem rasprasivanja aerosolnog aluminijuma u stratosferi.Upitani od demonstranata da li znaju da se taj program vec godinama sprovodi-ne,ne znaju!Da li su radjena istrazivanja o potencijalnim opasnostima -jesu,mali je rizik!Konkretno,da li je ispitivan aerosolni aliminijum-ne,nije,ali moglo bi to biti nesto strasno,morace da obrate paznju ?!

http://www.countercurrents.org/murphy030310.htm

Inace,u martu negde,setam sa porodicom po obliznjem parku,pa podjemo preko jedne livade kojom se ,inace,ne seta(travnate povrsine su ovde samo za pse,ljudima su to "minska polja" :D ).Gledajuci gde stajemo,primetimo nesto kao ledenu pokoricu na travi,u stvari,krugove prekrivene "necim".Pomislili smo da je to ostatak leda,sneg samo sto se otopio.No,muz nekakvim pruticem podigne "to" -licilo je najvise na prljavu ,gustu paucinu.Ako ste nekada palili stiropor,lici i na ono sto na kraju ostane-sitasta,sivo-crna struktura.
Danas,slucajno :lol: ,setam po istoj livadi i primetim da je trava po krugovima,zuckasta,bleda,kao oprljena,izgorela.Ne cela povrsina,vec samo ti krugovi.Ostala travica se podmladiala,nova i zelena.
A oni tek planiraju da nas spricaju!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: uto mar 30, 2010 9:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Televizija "Prima" je druga najgledanija privatna TV u Češkoj.
Ovo je išlo u glavnim vijestima i da sad ne prevodim - date su osnovne informacije. Izraz " stručnjak za chemtrails" se npr. upotrebljava bez ikakvog sarkazma.
Nije mi jasno kako i zašto se to pustilo... :shock:
U svakom slučaju, efekat - kao da nije ni prikazano.



Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: sri mar 31, 2010 6:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
A zašto nebi to pustili u javnost, pa i nije više neka tajna, taj multimilionski proces se ionako više nemože zaustaviti...
Osim toga velika vecina podataka o toj temi su dezinformacije...

Citat:
U svakom slučaju, efekat - kao da nije ni prikazano.

Upravo o tome ti i pričam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: sri mar 31, 2010 7:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Marduk je napisao/la:
Osim toga velika vecina podataka o toj temi su dezinformacije...


U to sam i ja sve više i više uvjeren!

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: čet apr 01, 2010 6:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto okt 28, 2008 2:28 pm
Postovi: 227
Lokacija: Koprivnica ㄟ㋛ㄏ
aamon je napisao/la:
Marduk je napisao/la:
Osim toga velika vecina podataka o toj temi su dezinformacije...


U to sam i ja sve više i više uvjeren!

:love3:


To im je odlična metoda, plasiraju dezinformacije i informacije istovremeno, a mi nek se snalazimo... ccc :tongue:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: sub apr 03, 2010 5:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Samo usmeni report:

Danas sam puno, radi posla boravio vani.

Počeli su vući trejlove već u zoru, i do podneva sam ih izbrojao četrdesetak!!!

Tu i tamo bi duže vrijeme mogli vidjeti "fragmentirani" dijelovi chemtraila, međutim već nakon tri sata popodne nebo je bilo potpuno bistro kristalno čisto plavo!!!

I bilo je vruće!!!

Taman za ić na more! :wink:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Chemtrails - tragovi mlaznih aviona
PostPostano: sub apr 03, 2010 6:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 18, 2009 3:26 pm
Postovi: 32
slika

pozdrav iz sunčane Makarske, evo slikao prije 15 minuta. :D

_________________
http://dl.dropbox.com/u/2915138/aht/abr ... rrents.htm (svi A-H torrenti i stalno novi)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2303 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz